Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

z tego co czytałam to lepiej dołożyć i kupic coś lepszego, ja sama postanowiłam chodzić na siłownie tam są rewelacyjne urządzenia, faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_ula
Mam męża i dwoje dzieci więc siłownia odpada niezłe ciacho mam swoje w domu a dzieciaczki "blokują" wyjścia na siłownię :) potrzebuję coś do warunków domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wy to robicie że jezdzicie po 60 min. ja ledwo wyciągam 20 min i już nie mogę , jeżdzę już tydzień ale nie mam jeszcze efektów moze gdybym jezdziła więcej to bym zaczeła chudnoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam wasze osiągnięcia? mnie po 3 tygodniach ćwiczeń po pół godziny dziennie waga z 80 kg poleciała na 78,5 i mam po 2 cm mniej w pasie, biodrach i udach. Teraz dokładam jeszcze postanowienie nie jeść kolacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka nie przejmuj sie tym, tylko systematycznie ćwicz a twoja kondycja sie poprawi. Niedługo już 30 minut cwiczeń dla ciebie będzie pryszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
hej dziewczyny ja niestety kilka dni bez ćwiczeń dopadła mnie grypa i niestety ale orbi odpoczywa ale mam nadzieje ze jutro już będzie lepiej :)i będę mogla ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123chudniemy-to zycze duzo zdrowka....wszystko przez ta paskudna zimnice na dworze..masakra jakas.. No i jak zyc Panie Premierze JAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam nie narzekać na pogodę będzie mniej robali na lato :D ja dziś zaliczylam siłownie 2 godz aż sie lepiej czuje :D ufffffff a na orbim min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
A ja muszę dzisiaj odpuścić tak mnie boli cały dzień głowa aż mam zawroty i nie mogę ruszyć się z miejsca.A mąż cały czas chodzi i mówi że nie wie jak ja wytrzymam bez ćwiczeń na orbim.He zazdrości mi że ja sobie śmigam po pół godzinki,a On z ledwością 10 min robi-też mam dobrą motywację co?Jestem lepsza od własnego męża,a taki był chętny przed zakupem sprzętu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam skasować przez przypadek 40 min na orbim :D jutro rano idę przed pracą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary331
dziewczyny wczoraj zaczęłam ćwiczenia na orbitreku:) waga zapisana, obwody pomierzone:) dziś zaliczone 60min i 245cal spalone:) powiedzcie mi czy odrywacie pięty w czasie ćwiczeń od stopek czy nie? jak prawidłowo ćwiczyć? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 wracaj szybko do zdrowia. Ale ten orbi się za Tobą stęskni!!!! Sylwka tak trzymaj - pokaż mężowi kto w domu rządzi hehehe Mary nie ma reguły jak ćwiczyć. Możesz odrywać lub nie też rzeźbisz mięśnie łydek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laski! Ćwiczę na orbitreku od tygodnia. Mam taki stary, mechaniczny, ale swoje zadanie spełnia. Mój cel: pozbycie się boczków, brzuszka i cellulitu. Jak by się udało poprawić troszkę biust to byłabym w 7 niebie. Chyba trochę za bardzo ambitny plan. Mam nadzieję, że z Wami mi się to uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina dzięki za wsparcie dzis się przyłożyłam i przejechałam 45 min ale myślałam że wyzione ducha mam nadzieję że za każdym razem będzie lepiej jak się przyzwyczaję i będą tego efekty bo bardzo chcę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red_mouse
iwka555 nie martw się, ja na początku robiłam 3x5 minut z przerwami bo nie mogłam się ruszyć, a wczoraj zrobiłam 30 minut, potem 10 minut rozciągania i znów 30 minut na orbim... A ćwiczę dopiero od 25.01. Z dnia na dzień kondycja coraz lepsza. Nie poddawaj się, ćwicz i codziennie dokładaj kilka minutek na orbim. Trzymam kciuki za Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka87
hej dziewczyny ja od dzisiaj zaczynam cwiczyc na silowni :) godzinke dziennie bede sie starala :) tylko mam prosbe czy moglybyscie mi napisac jak poprawnie cwiczyc, to znaczy np o co chodzi z tym odrywaniem nog? i na pierwszy raz to jakis program sobie ustawic? obciazenie? z jaką predkoscia ? czy poprostu wejsc i na tym podstawowym robic? czy wczesniej robicie jakas rozgrzewke? pozdrawiam cieplutkoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia605
Dziewczyny, mam pytanie. Na jakich częściach ciała widzicie największe efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja jak na razie to na udach, biodrach i pasie (ubyło po 2 cm). Jeśli chodzi o brzuch to mam wystający i niestety ale nie widzę na nim żadnej poprawy. Mam nadzieję, ze jednak z czasem się ona pokaże. Red mouse sama widzisz jak nasza kondycja była do niczego. Teraz jest już coraz lepiej. Oby tylko były tego efekty. Marzenka z tego co czytałam na forum to nie ważne ile przebiegniesz km. Liczy się jak najdłuższy czas ćwiczeń. Na początek dobrze jest zacząć na najniższym obciążeniu. Wyczytałam kiedyś opinie na ten temat innych forumpowiczek i piszą, ze jeśli od razu zaczniesz od dużego obciążenia to tkanka tłuszczowa zamieni się w mięśnie. Jeśli nie odrywasz nóg od orbiego to więcej twoich mięśni pracuje. Ale jest zdecydowanie ciężej ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red_mouse
Moja kondycja... Dobrze powiedziane :) Dopiero teraz widzę, że od jakiegoś czasu nie było żadnej kondycji. Strasznie się zaniedbałam. Przy 158 cm wzrostu ważę 66 kg... Spory brzuch, boczki, no i te uda.... Ale walczę:) Chcę żeby było 52 kg. Zastanawiam się nad zakupem Thermo Fat Burner firmy TREC... Kiedyś stosowałam i powiem szczerze, że działało bardzo dobrze. Chociaż było trudno łykać tabletki 30 minut przed posiłkiem, na pusty żołądek, było warto. Tłuszczyk znikał w takim tempie że sama byłam w szoku. Ale wtedy 1,5 godziny na siłowni nie było dla mnie problemem i wielkim wyzwaniem tylko przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swój sprzet zakupilam w decathlonie , firma Domyos. Na co zwracac uwage kupujac orbitreka ( lepszego). Przede wszystkim na koło zamachowe. Lepsze, droższe orbitreki posiadają mocowanie na obrzezu kola zamachowego , te tansze niestety w srosku co sprawia ze tansze wygladają jak rowerki stacjonarne tylko ze nie mają siedzenia.Zakres ruchów na tanszym orbitreko - rowerku jest ograniczony bardzo. Druga sprawa to jakosc wykonania. Tani sprzet jest wykonany koszmarnie - widac spawy , trzeszczy , no i niestety - szybko sie niszczy. Po trzecie bardzo dobra firma to Kettler - sprzet drozszy ale profesjonalny ( urzuwany na silowniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red mouse napisz jak długo ćwiczysz na orbim i jak wygląda sprawa poprawy brzucha? jest jakiś efekt? bo ja ćwiczę już 3 tygodnie i jak na razie to po 2 cm mniej w udach, biodrach i pasie. A w moim wystającym brzuchu niestety nie widzę poprawy. Stosujesz oprocz ćwiczen jeszcze dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pomysł. Moze każda z was pod wpisem dołoży stopkę. Będziemy wiedziec jak się zmierzamy z utrata wagi. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Hejka dziewczynki.Wczorajszy brak ćwiczeń zmotywował mnie i dzisiaj zwiększyłam o 10 minutek.Myślę że jak na moje początki 40 min to w sumie nie źle,a może uda mi się dojść do godzinnego wysiłku,Pozdrawiam wszystkie zawzięte i wytrwałe orbitkowe dziewczyny,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam orbitrek :) Na początku bardzo się męczyłam, a teraz śmigam bez zadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniek86
Cześć moje drogie. Ja już ćwiczę na orbitreku 2 miesiące. Zeszłam z rozmiaru 42 na 38. Waga - 4 kg mniej. Nie jem ziemniaczków i jasnego chleba. NA słodycze sobie czasem pozwolę bo jestem straszny łasuch. Orbitrek naprawdę działa. Ćwiczę po 30 minut co drugi dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniek86 ja też zamierzam co 2 dzień chodzić na siłownię :P czyli jutro dopiero idę :) fajnie czytac o takich efektach :) ja do tego biegam troszkę na bieżni i szybko spceruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozmiar 40, a chcę zejść do 38. Kupiłam sobie ekstra sukienkę właśnie w rozmiarze 38 i na wiosnę mam zamiar ją włożyć. To jest taka moja motywacja :). Widzę, że będzie ciężko, bo po tygodniu ćwiczeń - 60 min. dziennie - nie się nie zmieniło. Z tego co czytałam na forum to juz po tygodniu miałyście efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarozm40 - nie przejmuj sie ja dopiero zaczełam zauawzac rezultaty w figurze po 1 miesiacu to samo z waga dopiero po bitym miesiacu zaczeło cos spadac z wagi. Głowa do góry ja juz zaczynam 3 miesiac cwiczen 6 dni w tygodniu po 60 lub 50 min. Waga spadla po 1 caly miesiacu w dól o 1 kg..choc nie tyłam wczesniej a były swieta wiec moze ale i tak sie cieszyłam ,ze nic nie przytyłam))) Dopiero teraz zauwazam spadki wagi male ale sa .Z tym ,ze ja dodatkowo ograniczam kalorie. Daze do celu malymi kroczkami W lecie bede szczupła!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniek gratulację, Rzeczywiście taki spadek wagi satysfakcjonuje i motywuje do dalszej walki. agarozm dasz radę. Wierzę w Ciebie. Pomyśl, ze ta sukienka patrzy na ciebie i nie może się doczekać kiedy ją włożysz!!!! York jak mówi przysłowie: Powoli a do przodu!!!!! Dziewczyny napiszcie czy widzicie jakieś efekty w brzuchu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×