Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witajcie jestem w wielkim szoku wczoraj postanowiłam się zmierzyć i sama nie wierzę że mam takie wyniki ale jak widać upór i ćwiczenia dają efekty. Po prostu bardzo się cieszę i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palolinkaaa
Hej dziewczyny pisałam tu jakiś czas temu z Wami. Ćwiczyłam długoo i teraz jakieś 2 tyg. temu odeszłam mi ochota... nie wiem co się dzieje ale totalnie mi sie nie chce... nie przytyłam na szczeście. Dzisiaj mam pierwszy dzień okresu a założyłam sobie że od dzis wracam do orbiego.. i znów dupa. Może jakbym zakupiła sobie magiczny dresik sauna to by mnie to zmotywowało, ale proszę dajcie znać czy on coś daje? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TT299
dzięki patiolocezary za wsparcie,będę się miała z kim porównać mamy taki sam cel.dziś przyszedł mi pas neoprenowy,czy on cały czas będzie tak śmierdział !!!!!!! nie pomogło nawet wyniesienie go na mróz idę zaraz w nim poćwiczyć zobaczę czy naprawdę tak się w nim poci ,pozdrowionka dla orbitowiczek:) :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Witajcie dziewczyny,czytając Was zazdroszczę Wam że macie takie wspaniałe efekty.Ja też ćwiczę 2 tygodnie codziennie poniżej 30 min nie schodzę a zazwyczaj robię 40min,a efekty-2 cm mniej w pasie a waga ani rusz.Kolacja najpóźniej o 18 i oczywiście skromna-max 2 kromeczki ciemnego pieczywa,na obiad ziemniaków tylko tylko,mniej od 3letniego syna i to tylko po to żeby mąż się nie czepiał a efekty nie do końca zadawalające,żeby chociaż 0,5 kg mniej.Ale nie poddam się jutro jadę do selgrosa kupic dres neopranowy a i zastanawiam się nad sztucznymi wspomagaczami spalania tłuszczu...Będę walczyć a z Wami jest mi raźniej i lżej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Do Red_mouse Widzę że jesteś obeznana trochę w tych sprawach ćwiczeniowych i spalania tłuszczu.A czy przy tym http://allegro.pl/spal-tluszcz-thermo-fat-bur ner-120t-trec-mega-cena-i2074560835.może jeszcze zastosować BIO CL ZIELONA HERBATA-płaski brzuch?Co myślisz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijesiezkilogramami
Witam czy od patrzenia na orbiterek tez sie chudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_ula
Jestem w szoku po tyg ćwiczeń przytyłam 1,7 kg! Trzymam dietę ćwiczę 3 razy dziennie po ok25-30 min a tu na wagę i zamarłam... Czy ktoś tak też miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TT299
jestem po ćwiczeniach w pasie 70 min mokre wszystko:D a na efekty poczekamy an_ula co do tej zwyżki kg. to znam ten ból ,kiedyś ktoś mi tak to wytłumaczył nasz organizm jest bardzo przebiegły i gdy czuje jakiś wysiłek i jeszcze ograniczenie w jedzeniu to myśli sobie tak, no zobaczymy kto silniejszy i próbuje to przetrzymać dlatego trzeba czasu,a kg w końcu ruszą w dół, czego ci bardzo życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_ula
TT299 to długo tak trwa? kurczę może więcej ćwiczyć? Mam czas bo siedzę w domu ale nie chcę narobić sobie zakwasów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TT299
an_ula ja zawsze biegałam,a z orbim dopiero zaczęłam,ale wydaje mi się,że lepiej jest ćwiczyć jednorazowo dłużej ,a nie dzielić ten wysiłek,a co do diety to zawsze dobre rezultaty u mnie dawała dieta niełączenia,poczekaj wytrwaj jeszcze i nie patrz na wagę szybciej zauważysz różnice w obwodach pasa czy ud trzymajcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do patiolocezary wow w szoku jestem jak czytam o Twoich efektach :) cwiczysz tylko na orbitku ? i jak długo? pewnie do tego jeszcze dietę trzymasz, no jak tak dalej będzie Ci dobrze szło to swój cel zrealizujesz zanim się obrócisz :) super!! jestem pełna podziwu!! a ja też mam taki problem że widzę po wadze że poszła w górę o jakieś 1,5 kg a w cm też nic nie widać chociaż dopiero ćwiczyłam 3 dni potem 2 dni przerwy i znowu 2 dni, już sama nie wiem ale postaram się nie podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etydyna
czesc dziewczyny zaczelam czytac od poczatku ale nie dam rady przeczytac tych wszystkich stron :) ... chcialam sie dowiedziec na jakich orbitkach cwiczycie od ilu i czy jestescie zadowolone .. przymierzam sie do zakupu i jak kazda z nas na poczatku nie mam pojecia jaki brac napewno chce magneyczny ale taki do 800-900 zl wiecej nie dam rady wyskrobac a i tak mi sie to wydaje duza kwota .. bardzo mi zalezy zeby nie byl glosny .. pochwalcie sie prosze jaki sprzecik macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina;)
Cześć;) Z zawodu jestem fizjoterapeutą. I powiem Wam tak. To, że nie chudniecie od początku przy ćwiczeniach to normalna sprawa. Po prostu wasz tłuszcz zamienia się w mięśnie. Na pewno będzie widać rezultaty jeśli chodzi o samą figurę ( na pewno po regularnych ćwiczeniach będziecie nosiły mniejszy rozmiar). Także nie przejmujcie się, jeśli waga nie wskazuje mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gwiazdeczka997 cześć nie stosuje żadnej konkretnej diety nie jem słodyczy i ograniczam tłuszcze dwa razy się zastanawiam czy coś zjeść bo w tyle głowy jest taki drugi głos wiesz ile trzeba będzie pedałować!!!!Ćwiczę od 1.12 2011 i tylko na orbim po godzince puls trzymam w przedziale 120-130 i widzę że zaczynam tracić tłuszczyk.nie martw się że tyjesz po paru tygodniach będzie lepiej ja też tak miałam, tylko wytrzymaj i nie poddawaj się!!!! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mału do celu. Cwiczyc , systematyka ,ja troche sie ograniczylam zjedzeniem okolo 1500 dziennie) 2,5 m-ca i widac efekty. Choc mam jeszcze pokłady tłuszczyku to zdecydowanie mniejsze niz były. Mam cel i chce do niego dazyc-najwazniejsze ,ze kondycje mam duzo lepsz niz miałam Wytrwałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barra778
witem jestem tu nowa poczytałam sobie trochę, orbitreka mam od jakiś dwóch tygodni. Moje postanoweinie to 45 min co dwa dni na najniższym obciążeniu. - jak na razie juz prawie to osiągnełam. Gorzej niestety jest z podjadaniem. Niby nie jestem głodna, ale najgorzej jak coś znajdzie się w pobliżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam wasze posty to jest motywacja. Niestety zbliża się @ i trzeba będzie przestać ćwiczyć na orbim. A w sobotę 18 lutego wybieramy się na zabawę ostatkową wiec pasowałby zaskoczyć znajomych!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etydyna
dziewczyny prosze dajcie znac na czym cwiczycie i jak sie sprawuja wasze modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak udaję Wam się ten puls utrzymać w tym przedziale 120-130, no nie wiem żeby zmniejszyć to wystarczy że będę wolniej robić, ja zwykle mam około 140 a z prędkością staram nie spadać poniżej 10km/h, sama nie wiem, mam wrażenie że wszystko źle robię :/ a Wy odczuwacie jakieś zakwasy? bo ja nawet po godzinie nie jestem zmęczona, tak żeby mnie bolały nogi czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna2001
Witam! odpowiem THORN5000 ja również nie umię zmienić trybu tylko na manualnym ćwiczę. Mam jeszcze do ciebie pytanie bo jak podłącze zasilacz to mój THORN 5000 głośno stuka czy u Ciebie tez tak jest czy inaczej?Powiem że mnie to zaczyna troszkę denerwować? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia605 diety hmm stosowalam rozne dziwactwa z internetu, ale ja sie do tego nie nadaje za bardzo kocham jedzenie i dla mnie najlepsza dieta to slawne " MŻ" mam o tyle latwiej, ze w ogole nie ciagnie mnie do slodyczy, mam tak od dawna, niczego nie slodze, dla mnie moga nie istniec, niestety mam cholercia slabosc do zoltego sera:( i wieczornego piwka :/ teraz ogolnie nie jem jasnego pieczywa, nic smazonego na oleju i taka ta moja pseudo dieta, kolacje jem czasami nawet o 21/22 ale jest to glownie samo bialko, ktore zadnej krzywdy nie wyrzadzi, a pomoze zregenerowac miesnie po wysilku:) przy mojej pierwszej probie zrzucenia wagi sprawdzilo sie wiec narazie sie nie katuje York 202 12 ja tez bede bacznie obserwowac twoje wyniki :), a mozna wiedziec ile masz lat? hehe moze tu tez jest identycznie, ja za pol roku 24:) Kingside spodenki jak dla mnie super sprawa mam + 2 pasy, w ubiegly poniedzialek przyszedl dres o ktorym wspominala patiolocezary i potwierdzam jej opinie mozna sie upocic jak swinka hehe do tego zaje.. wyglad :D kon by sie usmial, ale czego sie nie zrobi dla jedrnej pupci :) a co do jakis sztucznych wspomagaczy w formie plynnej czy stalej tez testowalam rozne specyfiki typu therm line II i takie tam i przynajmniej na mnie to nic nie dzialalo, waga spadala tyle samo czy bralam czy nie, teraz zazywam witaminy, magnez, herbate zielona i czerwona na przemian i samopoczucie wysmienite niedziele sobie zrobilam wolne, wczoraj 55 minut i dzisiaj melduje 60 milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorn5000
witam , dziękuje za odp. mój orbi po podłączeniu do zasilacza nic nie stuka tylko od czasu do czasu jak już jadę na nim ale to podobno zależy od dobrego wypoziomowania go (tak że dobrze go ustawiam i jeżdzi bez zarzutu)jedynie mam dylemat czy mój organizm się nie przyzwyczaił do monotonnej jazdy bo nic nie chudne :(pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dziś TFB:) 75 minutek na orbim :) Czuję się niesamowicie zmęczona ale szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi-orbi
hej. Czy 20-30 minut dziennie na orbitreku wystarczy zeby schudnac z ud i wyrzezbic pupe ? bez obciazenia czy na obciazeniu ? slyszalam ze na obciazeniu wyrabia sie miesnie. Po jakim czasie widac efekty ? waze 48 kg ale po ciazy mam taka zwiatczala pupe i cellulit . Dajcie jakie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi-orbi
hej. Czy 20-30 minut dziennie na orbitreku wystarczy zeby schudnac z ud i wyrzezbic pupe ? bez obciazenia czy na obciazeniu ? slyszalam ze na obciazeniu wyrabia sie miesnie. Po jakim czasie widac efekty ? waze 48 kg ale po ciazy mam taka zwiatczala pupe i cellulit . Dajcie jakie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orbi-orbi jak będziesz ćwiczyć to pupa wypięknieje:), ale jeśłi chodzi o cellulit to czytałam na forum i zdania są podzielone. Ja też chcę się pozbyć cellulitu. Skoro cellulit to tłuszcz, a przy ćwiczeniach pozbywamy się tłuszczu, więc powinien zniknąć:). Ja dołożyłam jeszcze masaże na brzuch i uda. Po kilku dniach skóra na brzuchu jest wyrażnie gładsza i albo cellulit mniejszy albo tylko słabiej widoczny:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi-orbi
agarozm, a czy 20-30 minut dziennie wystarczy ? bo czytam i tez zdnia sa podzielone ..... zaznaczam ze nie chce wyrobic miesni tylko zgubic centrymetry . :) stosuje dodatkow na noc tołpa eliminator cellulitu i na dzien tez tołpa kreator jedrnej skory. cwicze od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etydyna
dzieki bardzo mi pomoglyscie .. umiesz liczyc licz na siebie .. stare i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×