Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość etydyna
orbi orbi na 208 stronie red_mause wkleila linki z dobrymi radami i opisami tam znajdziesz odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy dzionek zakonczony 1 godzinka i tylko 1300 kcl..wiec super Czuje sie duzo lepeij juz w tej skórze obecnej niz jeszcze 3 miesiace temu.Spodenki ladnie leża i brzuszek wyglada zdecydowanie duzo ladniej.Jeszcze troche boczków i siup.....czyli do osiagniecia jest 48 ale nie wiem zobaczymy aby nie przegiac z waga na razie sie ciesze na =50. black-carmen - ja mam troszke wiecej lat od ciebie czyli + 12 niz ty teraz.Wiec młodziutka nie jestem za soba dwa porody ale chce byc aktywna zdrowa mamą dla moich dzieciaków i dawac im przykład . Choc cora juz od 7 lat tez cwiczy wytrwale w klube po 3 -4 razy w tygodniu-wiec mam nadzieje ,ze gdzies aktywny tryb zycia bedzie prowadziła, bo młoda uwilbia jesc duzo- a dzieki cwiczeniom wyglada na szczuplutka. Bedzie dobrze nich kazda z Was dązy do swojego zamierzonego celu. A potem niech utrzyma wage!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etydyna nie wściekaj się proszę! Ja ćwiczę 60 min. dziennie i co kilka dni robię przerwę. Nie jakoś regularnie, tylko jak mi się nie chce ćwiczyć to wtedy. A co do sprzętu to nic Ci nie mogę doradzić, bo mam stary mechaniczny orbitrek. Ale potrafię się na nim zmachać i to chyba właśnie o to chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie o wieku, bo przy Was wyjdę na staruszkę, a wcale tak się nie czuję:). Jestem bardzo aktywna fizycznie i przez to czuję się młodo. Bo przecież nie metryka o nas świadczy:). orbi-orbi przeważnie ćwiczenia aerobowe trwają 60 min, bo po 30-40 min zaczyna się spalanie tłuszczu, ale myślę, że każdy ruch jest dla nas korzystny. Jak poćwiczysz przez dłuższy czas to te 60 min nie będzie dla Ciebie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przypadał dzień ćwiczeń (ćwiczę co drugi dzień), juz gotowa nawet spodenki neoprenowe założyłam, poćwiczyłam ale niestety tylko ok 10 min, ponieważ mój syn (ponad rok) przybudziła sie i jakoś nie mógł beze mnie usnąć. Musiałam przy nim siedzieć jakieś pół godziny, miał takiego czuja. I w ten sposób z dalszych ćwiczeń było nici, ponieważ już było po 24. Mam nadzieję, że w takim razie dzisiaj nadrobię zaległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
Dziewczyny wiadomo ze na małym ociązeniu cwiczyc aby pozbyc sie tłuszczu ,ale z jaką prędkością biec? ja dzisiaj miałam 45minut i tylko 7km .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kochane kolejny pomiar i zrobiłam oczy. Mniej ciałka. Wymiary umieściłam w stopce. Proszę napiszcie mi jak to widzicie czy wam ten brzuch maleje i po jakim czasie? ja nawet myślałam, żeby zmierzyć obwód na wysokości pępka i wtedy zobaczyć czy coś brzuch się zmniejszył. a wy co o tym myślicie??? etydyna mam orbitreka Anders 150 firmy Fitness Horyzont i jestem z niego strasznie zadowolona. Black carmen ja też czasem skusze się na wieczornego browarka, ale wiesz nie przejmuj się tym. Piwo nie szkodzi tak bardzo jak słodycze. Długo już ćwiczysz na orbim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, widzę że niktóre z Was wróciły , po dłuższej nieobecności> Przy spalaniu tkanki tłuszczowej ważne jest chyba tętno 120-130 a nie obciążenie Izkawn - czy orbi naprawiony? moj też wrócił z naprawy ale dalej coś w nim klekoce-- ale nie mam do tych ludzi już nerwów, nie dosyć że sie rozklekotał po dwóch godzinach to jeszcze na własny koszt kurier -reklamacja i zero kontaktu ze strony sprzedawcy Ale cóż najważniejsze to wrócić do ćwiczeń i diety, bo dzionek coraz dłuższy a wiosna już niebawem :) :) http://www.treningaerobowy.pl/podstawy-treningu-aerobowego/co-jest-trening-aerobowy http://www.trener.pl/index.php/mid/3/fid/2/trener/artykuly/article_id/66/offsetk/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja już 60 minut zaliczyłam, jestem pełna energii!!!!!!!!!! Malina 299 no gratuluje rewelacyjne wyniki !!!!! etydyna ja kupiłam swojego orbiterka na allegro firmy Abarqs koło 8 kg za 399 zł z przesyłką. jak dotąd to jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiocezary dziękuję. Ty równiez masz rewelacyjne wymiary i straszną poprawę. W sumie to mamy podobne wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaa
Hej dziewczyny podczytuje watek juz od dawna ale pisze po raz pierwszy:) Cwicze na swoim orbim 4 razy w tygodniu po 45 min( bo to nie jest jedyny trening jaki robie w sumie trenink okolo h 1.20)tak od miesiaca ale od dwoch tygodni regularnie I czuje sie cudownie lekka i cialo zaczyna wygladac lepiej a waga spada.Stosuje rowniez diete wykulczylam slodycze, ziemniaki, pieczywo i napoje gazowane kolorowe. Jem okolo 1500kcl dziennie i dla wzmocnienia efektu uzywam kremow ujedrniajacych. Czuje olbrzymia ronice i nie zamierzam sie poddac chce zrzucic 15 kilo do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz pisałam o swoim modelu mam taki niemiecki Christopeit CS 5 jestem zadowolona. cwicze od tygodnia. Dzis jestem z siebie dumna zrobiłam 45minut:)))))ledwo dałam rade ale sie udało w pasie na brzuch neoprenowym-był mokrótki;)))mój cel to codziennie minimum 40 minut do wakacji:)))ważyc sie nie waże tydzien temu miałam 65 kg zobaczymy za miesiac:)))zważe sie 1 marca;) ja mam 28 lat.Zawsze byłam super szczuplutka ale tak po 25 roku życia zaczeły mi sie robic boczki( schabiki) nie wiem od czego to, moze praca siedzaca, brak ruchu, słabsze spalanie. Postanowiłam tez pic rano i wieczorem zielona herbate na poprawe przemiany materi i wyłaczyc słodycze. Jak bede miłą ochote na słodkie to kupiłam zapas jogurtów, bo chyba lepiej jogurt zjesc niz czekolade;)\codziennie czytam to forum i sie mobilizuje, jakby Was ne było to bym nie dała rady cwiczyc a tak mysle one moga to ja tez;) i jest mobilizacja;) Pozdrawiam i ćwiczymy dalej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zadbajocialo.pl
witam. moja siostra taki ma , lecz sprzedaje.. kilka razy na nim cwiczyła.. troche chyba monotonne jak rowerek , ale efekty napewno są super. tylko brak mobilizacji psuje wszystko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedałujemy
A czy jak jade na orbitreku 40-45 min z ok 20 sekundowymi przerwami na zlapanie oddechu (lub porozciaganie sie ) to jest ok ? czy trzeba pedalowac bez zadnej przerwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedalujemy
uff to mam nadzieje ze niebawem zaczne gubic centymetry w udach :) bez rzadnej przerwy przez 40 min to nie dam rady narazie ale z przerwami jest ok :) cwicze od 1,5 tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedalujemy dojdziesz do wprawy :) mi juz idzie co raz lepiej 20 min normalnego orbitowania a potem 20 min intervaluuu :D jutro znow ide poćwiczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna2001
Wiam! Już dzisiaj ćwiczyłam 60 minuty na orbitreku w DRESIE SAUNIE. SZOK!!!!!Pot to za mało powiedziane lały się ze mnie strugi potu . Ja pod prysznic szłam z rekami do góry po spod gumek lał się pot. Buty mam całe mokre - naprawdę nie spodziewałam się aż takiej reakcji.Ciekawa jestem czy efekty będą przy pomiarach , ale mam nadzieje że tak. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna2001 prosze o relacje bo też chciałam sobie zamówic ten dres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
do 4gosi5 ja jeszcze nie wysłałam cwicze na najnizszy obciązeniu ale czuje ze cos robie.postaram sie jutro wysłac zobaczymy co z tego wyjdzie.Mąż mowi ze i tak za jakis czas sie zepsuje wiec po co tracic kase na wysyłke ale ja wole wysłac.wkoncu nie po to wydałam 900zł zeby teraz jechac na złomie;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna2001
Relacja : dziś ćwiczyłam po raz pierwszy w tym dresie. Kupiłam go na allegro za 42 zł. z przesyłką. Rozmiar uniwersalny.ćwiczyłam 60 min. i spaliłam 220 kalorii. Trochę śmierdzi ten dres plastikiem,ale mam nadzieje że po jakimś czasie wywietrzeje ten zapach.Potym wysiłku czułam ochotę na jedzenie najlepiej coś słodkiego i niestety ale się skusiłam na ToFifi. Pozdrawiam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
do Anna 2001 ja dzisiaj zjadłam z ran 4 toffifi i potem szukałam ile to ma kalori aby to spalic.jedno ma 44 kcl ;-) więc nie jest tak zle ;-) Pije teraz 5 piwo więc jutro będe miała do spalena troche więcej ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich udało mi sie wczoraj poćwiczyć, jakieś 45 min na najniższym obciążeniu, 13km, tempo 18-19, do tego miałam jeszcze spodenki neoprenowe, super sprawa, byłam cała mokra. Ćwiczę od 2-3 tygodni co drugi dzień. Po ćwiczeniach jestem zmęczona ale i mam tyle energii że szok. Waga delikatnie zaczyna spadać, wymiary zrobię dopiero dzić. Przy tym wszystkim waga i wymiary są oczywiście bardzo ważne, ale samopoczucie jak dla mnie rewelacja, orbi daje mi tyle siły, nigdy bym nie pomyślała, że takie urządzenie może takie rzeczy zdziałam. Zakupiliśmy orbitrek razem z mężem, on również korzysta, i to jest jak najbardziej udany zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etydyna, ja ćwiczę na orbitreku HoRnet, marki Koweline. Sprawuje się całkiem dobrze chociaż muszę raz w tygodniu go naoliwić i dokręcić śruby, bo niestety zaczyna skrzypieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbi-orbi
hej, ja tez mam orbitrek koweline i wlasnie sie zastanawiam co stuka jak pedaluje. nie ukrywam ze przeszkadza to w cwiczeniach .... gdzie dokrecasz te sruby i oliwisz? bo mam wrazenie ze stukot dobiega z kola zamachowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam orbitreka firmy Abaros i jak na razie nie mam zastrzerzeń, sprawuje się dobrze, a jak coś zaczyna "słychać" to delikatnie naoliwiam i dokręcam śruby a w zasadzie mój mąż. Do tego cena była przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwię wszystkie ruchome elementy: przeguby przy kole zamachowym (tam gdzie są śruby), śruby za stopkami, tych śrub nie musiałaś skręcać przy składaniu orbiego ale po intensywnych ćwiczeniach robi się straszny luz i piszczy :/ potem śruby od ramion orbiego z przodu, i u góry, w miejscu gdzie łączą się z rączkami. Spróbuj też dokręcić śruby przy tym długim metalowym pręcie który łączy rączki, ja włożyłam po 2 dodatkowe podkładki, bo strasznie stukało, wydaje mi się, że jest za długi. Zrezygnowałam z zakładania plastikowych osłon, nie wszystkie śruby pasują, poza tym bez nich łatwiej jest dokręcać i oliwić, bo zanim je zdejmiesz to odechciewa się oliwienia i dokręcania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja zamówiłam http://allegro.pl/show_item.php?item=2032105908 taki podobnny do do hornet---ta sama chińszczyzna tylko inna metka /naklejka dystrybutora.Kwiczy stuka puka co chwile to w innym miejscu , no i śruby się luzują. Najbardziej wkurzające jest to , że po 2 godzinach jazdy w kole tłukło sie jakby ktoś walił młotkiem.Odesłałam do naprawy-na wlasny koszt 63 zł. kurier bo tak było w regulaminie, po 10 dniach odesłali "naprawiony"sprzęt, który stuka trochę ciszej ale jak już pisałam coraz to w innym miejscu> Myśle ze tak już będzie pozdrawiam WSZYSTKIE ORBITKI I TRZYMAM KCIUKI ZA DIETOWICZKI. pRZYZNAM ŻE JA PRZEZ TEN TYDZIEN PĘKŁAM-ALE DZIŚ ZACZYNAM ZNÓW DIETE :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA PLASIKOWYCH OSLON TEŻ NIE ZAKŁADAM ,BO NIGDY NIE WIADOMO GDZIE ZACZNIE SKRZYPIEĆ I TYKAĆ I GDZIE POLUZUJE PO NAPRAWIE ĆWICZYŁAM NA MIM 3 RAZY I PRAKTYCZNIE WSZYSKO POLUZOWAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×