Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

kochane, ja po sylwestrze nie mogę wejść na orbiego, takie mam zakwasy w łydkach. ledwo chodzę! ale jutro już się zmuszę, ufff! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati.jas.
Witam Zamierzam kupić NOWY ELEKTRO-MAGNET EGRO CROSS 103 PLUS 15KG KOŁO. Czy mogę prosić o opinię osoby , która go posiada ? Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszka_87
Witajcie, ja dzisiaj zakupiłam orbitrek:) Niezły z niego wyciskacz potu. Z ledwością przebiegłam 10 km w 30 min, spaliłam 200 kcal :). Wiem, że jutro nie będę mogła zwlec się z łóżka, bo bede miała mega zakwasy. Mam nadzieję, że orbitrek pomoże mi schudnąć. Wam pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) ja tak sobie jak zaczęłam, tak śmigam. Z postanowień noworocznych jeszcze rzucam palenie (teraz jestem na etapie 4-5 dziennie), poza tym zakończyłam w Sylwestra związek a poza tym uczę moje koty załatwiać się do toalety. Niezłe zmiany, co? Cieszę się z wytrwałości na orbitku, nie opuszczę go. Wczoraj zaczynałam przed północą a rano do pracy. Dziś odpuszczam, jutro znów polatam. Ale próbowałam kurde w folii ćwiczyć i beznadziejnie! Trochę się spociłam a byłam nasmarowana i wszystko mi spłynęło, hehe. Dobrze, że już też wzięłam spodenki. Brodeczka, ja bym Ci proponowała L a maksymalnie XL. Sobie wzięłam M ale mam w pasie 75 a w biodrach 100. I chudnie się na tym, chudnie, wystarczy popatrzeć na wyniki dziewczyn. Ja jeszcze oczywiście nie mam żadnych bo mięśnie pewnie rosną, a poza tym dietki nie ma żadnej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, jeszcze ktoś pytał o kalorie. 1 kcal to ok. 4,2 kJ. Można sobie w przybliżeniu dzielić ilość kiloJuli na 4 i wyjdą kalorie. I na pewno ich więcej spalamy niż orbitki pokazują! Ja myślałam, że w moim coś się zepsuło a to synuś mi jakoś zmienił dystans i prędkość z kilometrów na mile;) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Polecam Ci zajrzeć na http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziesz tam porady dotyczące ćwiczeń i diety , a także opisy ćwiczeń, filmy zdjęcia , przepisy potraw :) Naprawdę warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka.
Ja dziś zamówiłam sobie taki orbitrek magnetyczny: http://sportbody.pl/orbitrek-magnetyczny-eagle-sg911e_p1227 Mam zamiar wziąć się za siebie, takie mam postanowienie noworoczne. Powiedziałam sobie, że w tym roku zrzucę kilka zbędnych kilogramów. Pierwszy krok już uczyniłam, bo przynajmniej zakupiłam sprzęt. Na pewno mnie to zmobilizuje do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dzisiaj 30minut na orbitreku, znów się spociłam jak mysz :D dobrze! mam nadzieję niedługo jeździć godzinkę :D :D :D dopiero dziś od sylwestra dałam radę, bo takie miałam zakwasy w łydkach! tylko z dietą u mnie ciężko, nawet bardzo :( ale te kilojule mnie chyba oszukują, pokazują 350 na 30min, to by było niecałe 90 kalorii :( to możliwe? dość szybko jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Cześć Dziewczyny. Niestety miałam kilka dni wolnego, tak mi się w głowie kręciło, że w nocy aż się zrywałam z łóżka. Dzisiaj dostałam okres, ale o dziwo dobrze się czuję, więc będę ćwiczyć. Smieszka 87 mi orbi pomógł zrzucić już około 30kg, więc warto się na nim pomęczyć. Aniuula widzę, że wielkie zmiany u Ciebie Find me odnośnie kalorii i, kilojuli to nie pomogę, bo nawet nie zwracam uwagi ile spalam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Od świąt jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka, św. Mikołaj się spisał, ale chyba miał dużo na głowie bo do mojej maszyny nie dał instrukcji do komputerka. To było jakieś czyszczenie niemieckich magazynów i niestety od sprzedawcy nie możemy wyegzekwować instrukcji nawet po niemiecku. Czy ktoś może ma orbitreka STAMM HELIOS 5000 ??? I czy ktoś mógłby podzielić się ze mną taką instrukcją? Gdyby była po polsku to byłoby super :-) Kiedyś przypadkiem włączyłam sobie ćwiczenie interwałowe, na prawdę taki program, który sam zmienia tempo jest rewelacyjny. Ja już kocham moją maszynę, jest dla mnie trochę wysoka, ale mąż ma 180cm, a dzieciątko :-) nawet więcej, więc sprzęt usiał mieć 155-160cm. Zalety i wady opiszę dopiero, gdy poznam możliwości komputerka. Na teraz chodzę codziennie 40-60 min. Działa cichutko, zajmuje trochę miejsca, ale bez przesady, u nas jest w sypialni, ale w trochę większej łazience też się zmieści. Kondycja chyba wzrasta. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Super, że jest nas coraz więcej :) Bea2 niestety nie pomogę. Dzisiejsze ćwiczenia zaliczone :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w łazience by się nawet najmniejszy orbi nie zmieścił, hehehe :P Xena dobrze, że to napisałaś, bo ja dzis wpadłam w deprechę, niby ćwiczę itd. ale mam wrażenie, że przytyłam, ciągle myslę, że za mało ćwiczę, na razie tylko 35min dziennie (ale ćwiczę od kilku dni). Nie czuję zakwasów po ćwiczeniach, nie bolą mnie mięśnie, tyle, że się pocę i męczę ;/ już bym chciała ćwiczyć godzinę. ech jakaś mnie deprecha złapała. Xena stosujesz jakąś diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Find me nie stosuję konkretnej diety. Jem wszystko, ale częściej. Wiadomo, że nie rzucam się codziennie na ogromne ilości słodyczy, ale jak mam zachciankę to sobie zjem pączusia, wafelka czy innego gada :) nigdy nie miałam zakwasów po bieganiu na orbim. Zawsze po ćwiczeniach staję na platformę wibracyjną wiec może dla tego nic mi nie jest. Nie łam się, sama też mam czasami gorszę dni i myślę, że nawet jak schudnę to moje ciało nigdy nie będzie takie jak kiedyś, a na plastykę piersi i brzucha nie mam kasy. Najważniejsze to się nie poddać. Pozdrawiam trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) find_me ostatnio czytałam o badaniach Japońskich i amerykańskich naukowców na grupie ludzi z nadwagą. Były dwie grupy, każda grupa jadła to samo ale każda miała inny system ćwiczeń. Okazało się, że lepiej jest ćwiczyć po 30 minut 5-7 dni w tygodniu niż np. 2 godziny 3-5 razy w tygodniu. Ludzie ćwiczący po 30 minut chudli średnio o 3-4 kg więcej. Więc nie poddawaj się regularność popłaca, uruchomi się maszyna metaboliczna i jej już nie zatrzymasz a wtedy będziesz chudła. Zobaczysz :) Nie spodziewaj się cudownych efektów po miesiącu spodziewaj się ich po 3, 4 miesiącach. Nie zniechęcaj się najważniejsze że się nie poddajesz i ćwiczysz regularnie. Bea2 poszukaj w necie instrukcji napewno będzie. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od miesiąca mam cross trainera ( wygląda jak opisywane orbitreki) używany, za ok 200 zł w przeliczeniu na polska walutę. Marka mnie nie interesuje wiec nie będę się w niej prześcigać. Ważne było zdobyć i zacząć ćwiczyć. Pierwszy raz dałam rade tylko 3 minuty. Potem mój facet pokazał mi jak powinnam na tym ćwiczyć. I przy lżejszym obciążeniu przez kilka dni jeździłam po 15 -20 minut codziennie. Potem już 30 a teraz bez problemu 40 minut zmieniając obciążenie i kontrolując puls. Spalam ok 350 kcal. Nie mam żadnych zakwasów, oddech zdecydowanie mi się poprawił , samopoczucie również. Najważniejsza jest systematyczność :) Nie postawiłam sobie nierealnych założeń.. i dzięki temu codzienny 40 minutowy trening nie jest dla mnie żadnym problemem. Przy okazji..mam 40 kg do zrzucenia :))) i powoli waga mi już spada :) wiec skoro ja mogę to inni tym bardziej :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga1
cześć dziewczyny ja ćwiczę codziennie od 30-40 minut pełne dwa miesiące nie stosując żadnej diety i nie objadając się po godz19 jedynie jabłko i co? nic :(waga w górę 2 kg (może przez te święta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, z każdym inaczej, ja nadał staram się powstrzymywać przed nocnym jedzeniem, choć jest ciężko. dziś i wczoraj 35min, nie wiem kiedy dobrnę do godziny :P ale dość szybko jeżdżę. no nic, nie poddaję się, dopiero zaczęłam, byle do przodu :) dzięki za słowa wsparcie, to bardzo motywuje! no i czas kupić spodenki neoprenowe wreszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - dawno nie pisałam ale czytam wszystko, do tych które nie mogą sie doczekać efektów: Asiula już nieraz o tym pisała, systematyczność i efekty będą - mi sie udało mimo świąt i sylwestra nie przytyć ani grama, fakt że też nie schudłam, bo wiadomo taki czas że nie ma kiedy ćwiczyć, nawet jeżeli nie schudniecie ani deko to poprawi sie sylwetka, skóra ujędrni, poprawi kondycja czyli same plusy, a potem nie zauważycie nawet kiedy, będziecie musiały połowe szafy wyrzucić :) u mnie dwa minusy schudnięcia: 1 to właśnie problem co na siebie włożyć, 2 mąż sie zrobił straszliwie zazdrosny, bo mówi że ma za seksowną żonę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja przed sylwkiem też ćwiczyłam 4 dni pod rząd a po mi się nie chciało i tylko w czwartek i w sobote 50 min zaliczyłam.Dziś 65min jakoś mi się fajnie biegło narazie sie nie ważyłam i nie mierzyłam a więc nie wiem czy coś spaliłam ale jestem dobrej myśli że już niedługo będe ważyć 60 kg oby do wiosny pozdrawiam was:) dziewczynki i ćwiczcie dalej aż będziecie laseczki na maxa!!!!!!!!!!!!!!! i się nie obżerajcie po 17.pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka911
Witajcie kobietki. Nie pisałam, ale ciągle czytam i obserwuję wasze sukcesy. Asterka super. Jak to zrobiłaś, że Ty zaczynałaś prawie w tym czasie jak ja, no i Ty zrzuciłaś aż tyle kg, a ja niestet 3 kg. Co robię źle? Biegam na orbim 4x w tygodniu po 45 mn. - robię 2 dni przerwy, fakt - nie stosuję źadnej diety, po prostu mniej jem, no i nie najadam się wieczorem. Oczywiście wszyscy mówią, że schudłam, że jest mnie trochę mniej. Mam niedosyt. Asterka zdradź szczegóły co robiłaś - błagam.!!!!!!!!!!!! Zaczęłam 17.10.2012 r. z wagą 89 kg. Jak na razie marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, wracam po przerwie (kilka tygodni nie było mnie na forum), ale na orbitreku ćwiczę regularnie od kilku tygodni. Efektem na razie lepsze samopoczucie, a to już coś. Dziś piszę, żeby Wam polecić fajne radio, na stronie rmfon.pl jest Radio Fitness, ja przy nim ćwiczę. Zauważyłam, że dzięki dynamicznej muzyce łatwej się jeździ szybko. Przy filmach jeździłam za wolno. Po 30 minutach ostrej jazdy, gdzie pot się ze mnie leje, czuję się o wiele lepiej niż po 90 minutach spokojnej jazdy przy filmie. Więc polecam :) Jeśli macie jakieś swoje ulubione piosenki, to polećcie proszę. Trzymam za Was wszystkie kciuki! I za siebie :) Do lata damy radę schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chętnie poznam Wasze sposoby na niejedzenie na noc - dla mnie to niewykonalne :( a przez to nie spada mi waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga1
ja wypijam gorącą wodę z dużą ilością wyciśniętej cytryny (to nic ze cytryna do wrzątku)jak skutecznie oszukuje mój mózg i pomaga na głód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ja staram się jeść ostatni posiłek między 17 a 18 zazwyczaj chodze spać o 22-23 jak chce mi się jesc to pije siemie lniane na ciepło.Bo jak kiedyś jadłam o 20 to bardzo szybko tyłam.Cwicze z słuchawkami ułorzyłam sobie liste 20 utworów które lubie i fajnie mi sie ćwiczy.Czasami szybciej biegne czasami wolniej ale to wszystko zależy od pulsu nie przekraczam 135 bo to już jest 70% max.u mnie.ide zaraz ćwiczyć puzniej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Finka: każdy organizm reaguje inaczej, u mnie może dlatego taki spadek, że wiekszość dorosłego życia katowałam organizm różnymi dietami a pierwszy raz tak długo i wytrwale ćwicze, fakt nie jem słodyczy i nie pije słodkiego ale poza tym jem normalnie. Co do sposobu na objadanie sie wieczorem to u mnie działa kiwi lub mandarynka, no i przede wszystkim silna wola, na lodówce zmienił mi sie napis:) było wielkimi literami "jestem gruba mam oponki" a teraz jest "tyle już osiągnęłaś - nie spieprz tego" i polecam cos takiego:) ja nadal staram sie ćwiczyć 5 dni 40 minut wieczorem, nie ukrywam że chciałabym dociagnąć do 55kg, wiem że największa walka jeszcze przede mną bo teraz to trzeba utrzymać i nie mieć jojo:) oby sie udało , pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie ćwiczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_6661
hej dziewczyny! 3 dni temu kupiłam orbitreka. mój cel to zrzucenie kg (jakieś 15 kg mniej to moje marzenie) bo moje fałdki zaczęły już działać mi na nerwy. mam też power plate -talerz wibracyjny (czy jakkolwiek się to nazywa po polsku), na który staję po orbitreku. Teraz ćwiczę 3x10 min na orbitreku (na początek) ale nie wiem czy lepiej ćwiczyć np 3x15min czy 1x 45min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby zyc trzeba
witam Prosze was kobiety o rade chce zakupic orbiterek ale boje sie ze bedzie on glosny mam roczna corcie i nagle przejrzalam a oczy ze musze zgubic dobre 15 kg zeby wygladac i czuc sie dobrze,ale wlasnie czy on nie jest glosny? wczesmniej krecilam hula hopem ale kolana zaczely mnie bolec,czy dziecko spiac w drugim pokoju nie obudzi sie? no i jakie polecacie nie chce wtopic pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziś 60 min zaliczone:) iłka ja mam bardzo podobny ta sama firma moge powiedzieć że troche skrzeczy i trzeba go dokręcać i smarować ale da sie ćwiczyć za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam na wieczornego gloda szklaneczke maslanki tez mialam z tym problem i pomaga, duzo bialka, malo kcal na pewno nikt nie przytyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×