Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość majusia36
Aaaaa Find me gratulacje-kazdy kg raduje i motywuje- TAK TRZYMAJ::) ja jak ćwicze tez stop nie odrywam, tak lepiej dolne partie mięśni pracują.... M4rtusk4 -super:) kilka cm mniej... Zmotywowalas mnie-jak ćwiczyłam regularnie tez widziałam efekty w cm i jedrności skóry- gorzej jak sie zapuściłam wszystko wróciło-dlatego ty bądź twarda i sie nie poddawaj:) Big-big nie przejmuj sie tym-ćwicz ile mozesz,nic na sile,zobaczysz jak szybko wydolność na tym sie poprawia. Tez mam ostra astmę i początki na orbim nie były łatwe, ale tera juz nie mam problemu aby 30-40 min przejechać... Więc cierpliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj pierwszy raz przejechałam godzinkę :) dum mnie rozpiera, dzięki za wsparcie dziewczyny!!! czekam na mój strój neoprenowy jeszcze :D co prawda chodziły za mną chipsy i dziś zjadłam, ale mam takie wyrzuty sumienia, że na pewno już długo ich nie zjem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA2222
WITAM. JA KUPIŁAM W DECHATLONNIE DOYMOSA I DAJE RADE - CWICZE OD 2 TYGODNI, NA POCZAYKU 20 MINUT RANO I WIECZOREM A TERAZ JUZ 35 - CWICZE PEDAŁUJĄC DO TYŁU. W INSTRUKCJI PISZĘ ZĘ WTEDY PRACUJE PUPA , CZY KTOŚ TAK ĆWICZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, tak na szybko przeczytalam ostatnie posty. Asiula szok normalnie :-O zycze Ci Kochana duzo zdrowka i sily w walce na pewno dasz rade .Caly czas jak mnie tu nie bylo to jakos z Toba bylam myslami,nie wiem czemu... Jakbys mogla napisac jak wykryli U Ciebie nowotwor,bo ja np. Robilam jakis wymaz.ostatnio,ale nie wiem czy to wszystko co powinnam przebadac.Tu w UK troszke inaczej wizyta u gina wyglada. Poza tym u mnie wolno idzie spadek wagi ... Echhh :-/ Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naolala kochana pamiętasz miesiąc temu szłam na zabieg laparoskopowy usunięcia torbieli z jajnika. Czułam się świetnie. 9 stycznia zadzwoniono do mnie ze szpitala, że natychmiast mam przyjechać i położyć się na oddział. Okazało się, że wynik badania histopatologicznego był zły- dla mnie tragiczny. Znaleziono bardzo złośliwy nowotwór na obrzeżach torbieli. Prawdopodobnie szczęście w nieszczęściu, że tak szybko go wykryto. Mam 30 lat. Więc kochane pamiętajcie nie zaniedbujcie spraw kobiecych, badajcie się regularnie, róbcie cytologie. Dla raka wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusia36
witajcie;) asiula82, nie miesci mi sie w głowie to co piszesz- w wieku 30 lat miec tak straszna chorobę, dotychczas myślałam ze nas tak młode osoby nowotwór nie dotyczy, pójdę sie przebadać bo 1,5 roku nie byłam.. Bardzo ci współczuję, nie wyobrażam sobie nawet co czujesz:( zycze Ci wielu sil i nie poddawaj sie- jesteśmy z Toba!:) ja dziś godzinnka ćwiczeń zaliczona wiec sie ciesze:) słyszał ktoś lyb korzystać z powerslim active? Słyszałam wiele dobrego na ten temat:) 3majcie sie Dziewczyny;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja dziś w stroju neoprenowym pierwszy raz Chichot godzinkę zrobiłam, ale ciut wolniej, bo to jednak trochę ogranicza ruchy. no ale te 18km normy było. wyglądam w tym jak debil kompletny Chichot śmierdzi gumą i tak ogólnie to nie czułam się bardzo spocona, bardziej czułam jak miałam koszulkę bawełnianą, ale jak zdjęłam z siebie ten kombinezon... spociłam się wszędzie. nawet w miejscach, w których się wcześniej nie pociłam, np. n brzuchu, skóra gładziutka!!! ale największy szok- majtki mogłam wyciskać. normalnie jakbym do wanny weszła w majtach, hahahaha! wcześniej miałam okro na dupie, ale nie aż tak, a tu serio cale jak spod kranu, hehehe Chichot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-big
2 x po 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dałam radę 12 km w tempie ok 19 km/h, pierwszy raz mi sie cycuszki nie spociły, aż mi sie przykro zrobiło, to chyba oznaka że organizm się przyzwyczaja.. jak myślicie kobitki orbitki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bg-big jak zaczynałam to nicałe 10 minut był dla mnie jak maraton. spokojnie, stopniowo będziesz wydłużać sobie czas. Najważniejsze to być systematycznym. Find_me gratulacje :) obwód mierzę na lekko, nie wiem czy tak dobrze, w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Majusia36 mi na wilczy apetyt pomaga siemie lniane i sok z żurawiny, dzięki temu nie gromadzę tak wody no i kibelek częściej odwiedzam :) Nie łam się ja też mam gorsze dnie, zjem coś słodkiego, albo inne wstrętne rzeczy. Będzie dobrze tylko nie można się poddawać. Byłam wczoraj u lekarza i muszę iść na testy alergiczne,póki co przepisała mi jakieś leki i użyła słowa steryd. Napisz mi proszę, czy po takich lekach na sterydach coś przytyłaś? Moja mama ma astme i też daje radę na orbitreku tak ok 30minut, ja miałam stwierdzoną alergie na pyłki i inne pierdołki, ale to było 12lat temu i nic mi do tej pory nie było.Kurcze boję się, że zacznę od tego tyć :( O powerslim activ słyszałam, nawet chciałam chodzić, ale nie ma tego w mojej miejscowości. Chyba warto spróbować. Lenka222 ja tak ćwiczę i pupa fajnie mi się podniosła, tak więc warto. M4rtusk4 też tak miałam, w takiej sytuacji zwiększałam minimalnie obciążenie. Po przymusowej przerwie jaką niestety miałam, podczas ćwiczeń znowu lało się ze mnie jak bym wyszła z pod prysznica. Asiula napisz co tam u Ciebie? Co porabiasz w wolnym czasie, dopóki nie możesz ćwiczyć sportsmenko? Musimy z Dziewczynami się ostro sprężać z tym odchudzaniem, bo jak do nas wrócisz to Nas przegonisz i dopiero wyjdziemy na leniuchy :) Trzymaj się i pamiętaj, że jesteśmy z Tobą :) Pozdrowienia dla wszystkich Dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja od wtorku daje codziennie dziś 60 min zaliczone jutro przerwa i znowu daje.Mam pytanie jak pedałujecie do tyłu to ile min i na jakim obciążeniu??????????????????????????????????????????????????????????????????? Teraz będe troche tyła a więc nie będe pisała nic w stopce dalej będe ćwiczyć i zobaczymy przedemną ciężka sprawa musze rzucić palenie a z tym wiąże się podjadanie i waga myk do góry już się tego boje ale cóż musze to gówno rzucić bo już się strasznie dusze i mam bardzo mało energi jak wypale papierosa to mi się nic nie chce jestem bardzo leniwa i kręci mi się w głowie. zresztą chciała bym odłożyc sobie pieniążki na nowego orbitka marzy mi się ketler. Ale obiecuje że będe cały czas ćwiczyć może tak źle nie będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Nie czesto sie wpisuje, ale czytam was reguralnie. Pisze bo dzis sobota i miałam ważenie ;) I tak z wagi stratowej 63,8 kg (1.01.13) dzis mam 59,9:)))) Doskonale rozumiem wszytskie dziewczyny, które martwią się tym ze waga albo stoi w miejscu albo nieznacznie idzie w góre. Przechodziłam oba etapy. W listopadzie i grudniu ćwiczyłam moco, ale nie trzymałam zadnej dietki wiec dlatego nie było efektów. Od stycznia sie zmobilizowałam i stosuje dietke dr Bardadyna (ale mocno zmodyfikowaną przeze mnie)Staram się jesc same zdrowe i pełnowartościowe rzeczy i reguralnie. Od czasu do czasu z miejscem na małe czekoladowe grzeszki zeby nie zwariować! Potwierdzam to co każda z nas gdzies na pawno czytała, ze aby były efekty, musi być ruch + dietka + reguralne jedzenie. Ja w dodatku ostatnio zakupiłam pulsometr w biedronce, z którego jestem bardzo zadowolona. Pzryznam szczerze ze podziwiam dziewczyny, które wyciągają np. 15 km/h lub wiecej bo ja dawałam rade max 10 km/h a po tym jak kupiłam pulsometr i cwicze w odpowiedznim tempie zwolniłam do ok. 8 km/ na godzine. Czuje sie swietnie i chyba się uzależniłam od orbiego. Nie wiem tylko jak sprawic zeby miesnie łydek się nie zrobiły, ale moze wy macie na to jakies sposoby? Pozdrawiam wszytskie dzieczyny i zycze wytrwałości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula powiem Ci,ze moja kolezanki tez bardzo młodo miały nowotwór, w tym jednej nie udało sie miec dzieci zanim jej wszystko usuneli :-/ a teraz dziewczyny tak zwlekaja z decyzja o dzieciach , niektóre nawet nie dopuszczaja do siebie mysli,ze w koncu moze byc za pozno. Ciekawe czy cytologia wykrylaby nowotwor, bo roznie mowia... Trzymaj sie Kochana i nie zapomnij o orbitreku ;-) powolutku do celu i aby do wiosny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaritka123 gratuluje dokładnie uwazam tak jak Ty meg13 wcale nie jest powiedziane,ze przytyjesz o ile bedziesz cwiczyc ;-) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg13 bardzo dobrze, że zdecydowałaś się pozbyć się nałogu a za zaoszczędzone pieniądze kupisz sobie ketlera :) Do tyłu ćwiczę na 2 lub 3 stopniu tak do 15minut. Margaritka123 gratulacje :)Kiedyś piłam dwa koktajle dr Bardadyna i były bardzo smaczne, o samej diecie trochę czytałam, ale jeszcze jej nie stosowałam. Też mam ten pulsometr i ostatnio mi przerywał pomiar, chyba miałam za luźno zapięty zegarek i nie wiem czy miała na to wpływ cała spocona ręka. Też coś takiego miałaś? Odkąd mam pulsometr też zwolniłam. Myślę, kiedyś się przetrenowałam , bo miałam za wysoki puls.Teraz po ćwiczeniach jestem zmęczona, ale tak pozytywnie, a jak si ze mnie pot lej :) Co do łydek-rok temu nie mogłam nawet przymierzyć swoich butów,jak już się mi to udało to wystąpił drugi problem- dopiąć buty. Dzisiaj dopinam kozaki, tak więc nic mi się nie rozbudowało , tylko ubyło mi tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny na Was zawsze można liczyć będe cały czas ćwiczyć i pisać do Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracę motywację :( weszłam na wagę a tu znów ten kilogram wrócił. nie wiem jakim cudem, ciągle ćwiczę, uważam na to jak i co jem i dupa. Minął miesiąc i efektów żadnych. Przy tak radykalnej zmianie ruchowej powinno jednak coś... cokolwiek no :( dziś znów godzina, w stroju neoprenowym, ale naprawdę mam teraz doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie ćwiczyłam, ale za to byłam na basenie i w saunie więc coś robiłam dla ciałka :) Find_me nie przejmuj się tą wagą, mi w ciągu dnia przybywa nawet ponad 2kg. Najważniejsze są cm. Przed okresem nawet nie wchodzę na wagę, albo jak czuję się spuchnięta. Pilnujesz pulu jak ćwiczysz? Nie poddawaj się, musisz to przeczekać, aż zaczną spadać te kg. Też jesteście trochę senne od tej pogody? Wczoraj pomimo dwóch kaw i tak myślałam, że zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie zaczynam 4-ty tydzien :) uparcie narazie sie nie waze zeby nie bylo to co u find_me bo nie powiem juz moglabym sie troche wku...musze tylko zerknac na cm czy cos tam ubylo odkopalam gdzies spod sterty gratow moj stary pulsometr, ktory moze byl uzyty jakies 3 razy dawno temu :) zobaczymy co z tym pulsem a jaki macie puls spoczynkowy? bo mi pokazuje w przedziale 56-65 musze poczytac czy to dobrze czy za malo czy za duzo xena.21 mi najlepiej na takie dni pomaga czerwona herbata, kawy w ogole nie pije fusiastej nie cierpie czasem w gosciach rozpuszczalna z mlekiem, czerwona mnie pobudza jak ta lala polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusia36
hej dziewczyny;)) xena.21 niestety nie mam dla ciebie dobrych wieści- jesli okaże sie ze masz alergie to dadza ci leki histaminowe ja mam loratydyne... Niby jeden z lepszych pod względem skutkow ubocznych ale ja to bralam plus wziewy z sterydami i zastrzyki... Moj lekarz twierdzi ze od tego sie nie tyje jako tako ale bardzo pobudza apetyt- bardz bardzo:((( rada lekarza ns to - ograniczać sie! Łatwo powiedzieć, strasznie ciezko zrobić...!:( pozatym woda w org też sie zatrzymuje bo chodze taka opcuhnieta:( ja przez rok brania z 56kg skoczyłam na 68 obecnie- między czasie pracowałam w piekarni i sobie słodyczy nie zalowalam:( po 2 latach odłożenia leków musiałam z względu na postępującą chorobę zacząć je brac w większych dawkach! I jest tragedia.... Ale nie przejmuj sie kazdy przypadek inny... Wszystko zależy leków, dawek i silnej woli w walce z ciągłym ssaniem w żołądku:( mimo wszystko sterydy to świństwo! Ja troszkę zabiegana nie ćwiczyła.m przez weekend ale dzis wieczorem pocwicze obiecuje:)))) dziewczyny gratuluje sukcesow - bo nic tak nie cieszy jak widzenie efektow swoich wysiłków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majusia36 ja na temat sterydow nie mam zbyt duzej wiedzy,ale moja siostra bierze od kilku miesiecy (miala powazny problem z plytkami krwi) teraz ma juz bardzo mala dawke zawsze byla szczuplutenka jak patyczak a jadla za 10... od kiedy bierze buzia zrobila sie jej paplata i na szczescie tylko 2kg na plusie choc tego na niej akurat w ogole nie widac, ale na buzi wszyscy zaulwazyli, ma to jeszcze chyba brac 2 miesiace jakos tak, za to jak mialam kolezanke w liceum ona brala to jakimis seriami lacznie z pobytami w szpitalu bardzo tyla za kazdym razem ,co musi w tym gownie byc, ze takie rzeczy robi z czlowiekiem najgorzej jak nie ma wyjscia :( Meg13 tez trzymam kciuki za rzucenie fajek, mnie tez to czeka, ale jeszcze nie teraz boje sie, ze apetyt mna zawladnie i wszystko pojdzie w ch.. hehe mierzylam wymiary w udach -1cm w pasie -1,5 w porywach do 2 i jakby moglo byc inaczej oczywiscie nie jestem zadowolona :D ale jak to mowia malymi kroczkami :) chyba jednak zaczne wstawac wczesniej i cwiczyc na czczo za moim pierwszym podejsciem przynioslo to najlepsze rezultaty wyprobowalam ten moj pulsometr i sobie daruje, on pokazuje 152, ten na orbitreku ledwo 100, a taki zwykly z cisnieniomierzem 135 i ktoremu wierzyc? a szybciej juz naprawde nie umie, a juz na pewno nie 50 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-big
A ile tego pulsu powinno rzeczywiście być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusia36
jesli właśnie chodzi o sterydy a tycie to glownie tyje sie w okolicach brzucha,szyji,twarzyi:( ja tez zrobilam sie pucus, miałam zawsze talie osy... A teraz brzusio jakbym w ciąży była;( a ja bede sie leczyć przynajmniej przez najbliższe piec lat-nie ma wyjścia;((( mam nadzieję ze z czasem skutki uboczne beda mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi. Zaczęłam brać leki w sobotę i to tylko raz dziennie, no i już ich nie biorę. To od nich się tak czułam ,dosłownie ledwo stałam na nogach. Muszę stwierdzić, że pomimo tylu skutków ubocznych, ładnie mi oczyściło drogi oddechowe. Lekarz będzie mi musiał zmienić te leki.Tylko właśnie mi się wcale nie chciało jeść, ale to może przez to, że byłam tak otumaniona. Black karmen ciesz się z każdego cm, skoro ich ubywa to znaczy, że Twoja praca się opłaca.Kurcze nie mam pojęcia który pulsometr dobrze pokazuje, często ten w orbim jest wadliwy. Big-big musisz sobie obliczyć górną i dolną granicę tętna, Dziewczyny to podawały, ale też któraś wkleiła link do strony i tam wpisujesz dane, a komputer sam Ci wszystko wylicza. Wczoraj też nie udało mi się pobiegać, ale za to wysprzątałam całą kuchnie. Perfekcyjna pani domu może być ze mnie dumna :) Dziewczyny gdzieś na forum znalazłam taka stronę o, może Wam też się przyda: http://dietetyczniesiostro.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja codziennie wieczorkiem robię około 40-45 minut, nogi bolą jak cholera na drugi dzień ale też jest mega satysfakcja, że już drugi tydzień ćwiczę :) jutro drugie mierzenie a już nie mogę się doczekać :D powodzenia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja ćwiczę od początku stycznia, startowałam od wagi 75 kg, dziś rano stanęłam na wadze mam 71,2 kg, oby tak dalej , jestem na diecie i ćwiczę codziennie na najniższym obciążeniu po 45 minut, tylko wieczorami bo rano po pierwsze nie chce mi się wstawać o 6 rano, a po drugie nie mam czasu na to, mam nadzieję że do lipca zejdę do 59 kg, tyle chce mieć, na puls nie za bardzo zwracam uwagę, chociaż nie wiem czy to dobrze czy źle, nie znam się na tym, ale mierzę go ćwicząc, mam przeważnie 72 to chyba dobrze ??, byle do lata, wczoraj zmieściłam się do spodni w rozmiarze 40, byle do 38:) trzymajcie za mnie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi siędzisiaj poćwiczyć. Lubie być tak pozytywnie zmęczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina8 puls 72? i kolejne jaja z pulsem hehe to puls spoczynkowy na czym mierzysz? mi 3 urzadzenia do pomiaru pulsu pokazaly zupelnie rozne wyniki, paluszek na szyje i liczymy 15sec i razy4 wtedy wyjdzie ci najprawdziwszy wynik, ale na pewno nie 72 to chyba nie mozliwe tutaj masz link, jedna z dziewczyn wkleila kilka stron wczesniej bardzo pomocny wyliczy ci odpowiedni puls przy jakim najlepiej spala sie fecik http://www.pella.pl/Kalkulatory/Glowna/Kalkulator-Stref-Treningowych.html i kolejny przyklad na to, zeby sobie tym pulsem nie zaprzatac glowy :) ladnie ci te kg leca w takim tempie na pewno osiagniesz sukces powodzenia !! a ta dieta to poprostu MŻ czy katujesz sie jakimis dukanami? kupilam dzisiaj bateryjki jutro rano wazenie, niezaleznie od wyniku jedziemy dalej z tym koksem zadnych dolow nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomianyzapał
Jestem nowa na tym forum, ale już od jakiegoś czasu was czytam i jestem pełna podziwu , ja jeżdzę od jakiegos czasu z róznymi przerwami, ale teraz od 2 tygodni prawie codziennie, wprawdzie nie stosuje żadnej diety ale staram sie nie jeśc wieczorami, ale póki co efektów nie widzę. Mam daymosa jeżdzę koło 5-6km/h spalam ok. 300 kc w ciagu 40-50 minut, tak przynajmniej mój sprzęt mi pokazuje, nie wiem po jakim czasie bede cos widziała, boje się ze jak nic sie nie ruszy to znów przestanę na orbitka wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slomianyzapal zmien podejscie bo to obecne nic dobrego Ci nie przyniesie i nie waz sie przed @ ani w trakcie bo katastrofa murowana to dopiero 2 tygodnie organizm potrafi sie bronic przed utrata tluszczyku duzo dluzej wiec glowa do gory zalezy ile go chodowalas :D ja tez bym chciala zobaczyc juz w lustrze super laske, ale nie ma tak latwo, wszystko jest tak pieknie wymyslone, zebys przed kolejnymi napadami obzarstwa i wieczornym podjadaniem ktore na pewno miewalas nie raz nie dwa jak kazda z nas, zastanowila sie jak dlugo pracowalas nad tym jak wygladasz ( jak bedziesz wygladac) i odlozyla wielki,kolejny kawal pizzy na talerzyk :D haha pisze teraz przez pryzmat siebie :) a tak w ogole ile masz do zrzucenia? no nic juz nie biadole za pol godzinki wskakuje na maszyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×