Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Madziolek24
find_me dziękuję za odpowiesz masz racie.Ciągle szukam i nic nie mogę znaleźć Dziś znalazłam takiego http://tablica.pl/oferta/orbitrek-tcm-activ-magnetic-ID1KBSD.html Ale właściciel nie wie ile ma kg koło zamachowe Napisał mi tak ,przykro mi ale koło zamachowe nie jest opisane a ja nie chcę rozkręcać tego,po otwarciu pokrywy zrobiłem pomiar tego koła,jest to koło stalowe o średnicy 24cm,szerokości 4.5cm do kturego dochodzi linka oraz przewód elektryczny,mogę wysłać zdjęcia.Pozdrawiam. Nie wiem czy jest warty zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka orbitreka
mam orbitrek z allegro, mial byc super, a jest masakra. Przede wszystkim ciezko jednak kupic przez net. Moj ma ta wade, ze pedalami zataczamy naprawde malutkie elipsy - cos jakby wsiasc na dzieciecy rowerek. To bardzo obciaza kolana, ogolnie nogi. Na takim porzadnym, w silowni, ma sie wrazenie, ze sie biegnie, niemal płynie, a tu caly czas w takim przykurvczu. No i srubki sie luzuja, skrzypi, trzeszczy (a nie jestem otyla). Kosztował 400zł. Wiecej nie kupie taniego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziolek myślę, że ten też będzie niezbyt dobry. A skąd jesteś albo czy szukasz tylko ze swojej okolicy czy z przesyłką może być i do jakiej kwoty napisz to może coś znajdziemy:) Posiadaczko orbitreka miałam ten sam problem z moim poprzednim orbim dlatego polecam przed zakupem wypróbować i 5 razy się zastanowić. Może spróbuj sprzedać i kup inny, ja tamten kupiłam i na drugi dzień poszedł za tyle co kupiłam a telefonów miałam multum, a był to naprawdę sprzęt z najniższej półki i jeszcze skrzypił itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po baaaardzo długiej przerwie, z powodów różnych miałam ponad miesiąc przerwy od orbiego + święta i 2 kilo wróciło niestety, ale wracam do grona ćwiczących dziś dałam rade 30 min a to i tak sukces po tak długiej przerwie, mam nadzieje, że wiosna w końcu przyjdzie więc dojdzie bieganie na dworze za pełną energii 2 i pół latką, więc waga powinna wrócić do normy, pozdrawiam wszystkie ćwiczące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja dziewczynki wczoraj po swietach ledwo dalam rade 50 minut :/ wieczorem dzisiaj juz lepiej z rana 50 wieczorem poprawie zarty sie juz skonczyly w koncu wiosna juz " tuz tuz" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa doda i daj znac jak po tej norweskiej :) moze i ja sie skusze brzmi dosc madrze jaja uwielbiam grejpruty tez :) w 14kg w ciagu dwoch tygodni nie wierze, ale ze 3 to juz bym sie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejpruty haha dobra jestem :D i mialo byc 10kg w 14 dni, chyba jakas zacmiona bylam jak to pisalam a co tu takie pustki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mnie brak motywacji dziewczynki :( pomóżcie! :( jakoś się zabrać nie mogę... teraz na przemian orbitrek z Chodakowską Turbospalanie, ale ciężko... nie mam ochoty i efektów nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie z efektami marnie ;/ Tez dzis nie chcialo mi sie cwiczyc, ale powiedzialam sobie, ze skoro juz 2 miesiace za mna to szkoda to marnowac ;) i udalo sie. 65 minut orbi i skalpel. Zakwasy sa drugi dzien wiec jest dobrze ;) Tez wlasnie dorzucilam Chodakowska 3 x w tyg. i mysle ze efekty beda lepsze za miesiac ;D GRUNT TO BYC WYTRWALA I CIERPLIWA, a wysilek sie oplaci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efulec jeśli ćwiczysz też skalpel i orbi to polecam najpierw skalpel potem orbi. Też nie wiedziałam co najpierw i doczytałam, że po ćwiczeniach takich jak są w skalpelu wskakując na orbika od razu spalamy tłuszcz, bo to 20-30 minut które musi minąć żeby tłuszcz zaczął się spalać właśnie mija podczas skalpela. Eh nie wiem czy dobrze to napisałam czy rozumiecie, ale doczytajcie sobie o tym faktycznie tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki doda za rade ;) Orbi traktowalam jak rozgrzewke ale sprobuje tak jak radzisz :D Thx ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
przez święta wrócił kilogram, który straciłam przed, ale nie poddaje się i ćwiczę nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda... No i zrobilam tak jak pisalas ;) Masakra ledwo dalam rade na orbim ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.W
Ja zaczęłam od 3 dni jazdę na orbitreku, do tego 3 razy killer Ewy i 2 razy Zumba . Czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaalalalalaaaa
Hej hej! Muszę się wziąć za siebie, a że nie mam czasu chodzić do siłowni, to chciałam kupić sobie jakiś sprzęt. Kiedyś miałam wioślarza, ale zapłaciłam za niego około 200zł (może ciut więcej, to już było pare lat temu) i żałuję do tej pory. Okropnie mi się na nim ćwiczyło (a na tych w siłowni przecudnie:) No i tym razem chciałam zainwestować w orbitreka. Znalazłam takiego na allegro: http://allegro.pl/orbitrek-i-stepper-magnetyczny-2w1-gwarancja-24mce-i3153534260.html Firma Abarqus, podobno magnetyczny, choć nie wiem co to oznacza :P na różnych aukcjach kosztuje od 600 do 900zł. Czy ktoś go miał i może mi powiedzieć czy to nie będzie kolejny bubel? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziolek24
---doda--- dzięki za odpowiedz Szukam z mojej okolicy orbitka albo z przesyłką,ale nic nie mogę znaleźć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyna..28
witam bardzo mnie zaciekawił owy temat, ja również chcę kupić orbitreka, najpierw chciałam kupić tańszego, ale sama już nie wiem, jak mam potem żałować albo naprawiać albo co gorsza przechylac się i czuć się niekomfortowo, to może lepiej jest kupić z wyższej półki. Dziewczyny podam swoje wymiary bo gdzieś czytałam, że to ważne może mi coś poradzicie. Mój wzrost to 160 cm, ale waga niestety 100 kg równe. Bardzo prosze o pomoc w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam trzy dni temu dostałam od męża orbitreka kupił go w tesko firmy OneBody nie wiem czy dobry czy zły. chcę bardzo schudnąć i poprawić swoją figurę tylko nie wiem za bardzo jak się zabrać za to. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... postanowilam teraz cwiczyc na orbim 3 x w tyg. interwalowo. Moj organizm chyba przyzwyczail sie do poprzedniego wysilku;/ Ale mam problem, otoz zauwazylam ze na piersiach robia mi sie rozstepy;( sa widoczne jak na razie tylko pod swiatlo ale sie martwie czy nie bedzie gorzej;[ Czy ktoras z Was tak miala? Oczywiscie nie mialam tego wczesniej zanim cwiczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efulec - miałaś tylko jak piersi większe to nie widać, ja też tak miałam, ale im dłużej ćwicze tym mniej widoczne bo skóra sie podczas ćwiczeń ujędrnia, zainwestuj w dobry krem do biustu, polecam firmy clarena pięknie ujędrnia podnosi i nie robią się obwisłe a jako że zjechałam ze 108 cm do 88 to wiem o czym mówie - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asterka77 ;) Znalazlam jeszcze jakies 10 minutowe cwiczenia na biust Mel. Dolacze je do skalpela i mysle, ze bedzie git ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efulec- ja też mam rozstępy na biuście, ale już od dawna, za szybko mi urósł :P smaruj kremem koniecznie, całe ciałko!!!! Agata 168/67 póki co to sprawdź jak Ci się jeździ, jeśli chcesz schudnąć to co najmniej 40mint, w końcu spokojnie zrobisz tyle, może nie na początku, ale wytrwałości :) Blondyna- szukaj orbiego z jakimś większym kołem zamachowym, tak z 9kg, bo te po 5kg mogą być dla Ciebie niestabilne. wydaje mi się, że lepiej zainwestować już i się zakochać od razu niż kupić tanio i się zrazić :) Elaaaalaaaa - wydaje mi się, że na tym orbim będziesz robić małe kroczki, a to bardzo niewygodne uff wróciłam na orbiego po mega przerwie, godzinkę zrobiłam na trójce :) od razu lepiej, jutro Turbospalanie z Ewką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me no i mi tez za szybko urosl ;) Smieje sie, ze wiekszosc tluszczyku to w cyc mi poszlo ;p ale skoro widac rozstepy to znaczy, ze deko zmalal, a od cwiczen nawet juz mnie przed okresem nie boli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, widze po sobie, ze jednak bez diety to mozemy cwiczyc i cwiczyc a efekty i tak beda marne. Dla mnie na tyle marne, ze mnie to demotywuje i tylko dola lapie :( Zaczelam sie wiec odchudzac na powaznie w koncu i w koncu sa efekty!!! W sama pore bo przeciez wiosna juz przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia410
Kobitki a powiedzcie mi, czy orbitrek zadziala na biodra? Jakbym tak jeździła 45 minut 5 x w tygodniu myślicie, że coś by to pomogło? Zależy mi na "zrzuceniu" 3 cm z bioder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata168/67
Dziękuję za radę na razie ćwiczę po15-20 min dziennie jadę w/g wyświetlacza 3-4 km .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efulec, tylko, że mi rósł zanim utyłam ;/ taka moja uroda, byłam chuda jak patyk a cyc dość spory miałam. i już wtedy pojawiły się rozstępy. no ćwiczę dalej, dzisiaj Chodakowska turbospaanie,ale mi dała wycisk. a ostatnio włączyłam sobie program cardio i jechałam nawet na 15 obciążeniu, rany boskie, ale męczarnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me No mi wlasnie tez bardzo szybko rosl mimo, ze nie mialam nadwagi. No trudno moze cwiczenia pomoga. Mam nadzieje,ze biust bardzo nie zmaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika9876
Witam! przeczytałam wszyściutkie wpisy na tym forum i jestem po ogromnym wrażeniem! Podziwiam zapał i determinacje jakimi cechuje się większość z was. Ja też mam orbitreka od jakiś dwóch miesięcy. Najpierw miałam problem z przepedałowaniem chociażby 3 min, ale po dwóch tygodniach bez problemu śmigałam 30 - 40 min. I wszystko ładnie, pięknie, aż tu nagle coś mnie zaczęło pobolewać w dolnym odcinku kręgosłupa, a pewnego dnia złapał mnie taki ból, że nie mogłam z łóżka wstać bez czyjejś pomocy. I tak się skończyła moja przygoda z orbitkiem. A ja już nawet efekty zauważyłam - pupa mi się jakby podniosła i cellulit jakby odrobinę się zmniejszył... to na czym mi najbardziej zależało.. Ale od wczoraj znowu zaczęłąm biegać... Wasze osiągnięcia tak mnie zmotywowały, że zaryzykuję, a może ten ból pleców to z innego powodu? Więc na zakończenie nieśmiało zapytam, czy mogłabym dołączyć do Waszego grona i wspólnie z Wami zrzucać te zbędne kilogramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) u mnie 31kg mniej :-) sama nie mogę w to uwierzyć że dałam radę a jednak i 70% mojego sukcesu to orbitrek! Ćwiczę codziennie ok godziny od października z krótkimi przerwami czyli przeziębienie itp, ze skórą nie mam większych problemów bo robiłam serje masażu ujędrniającego i wmasowuje w siebie mnóstwo kremów antycellulitowych i ujędrniających.Wiele osób nie wieży że to głównie zasługa ćwiczeń:-) Jestem dobrym przykładem że można! Trzymam za Was kciuki!! Ja jeszcze planuje zrzucić 16kg wiec jeszcze trochę pracy przede mną ale wiem że dam rade!!!!! ! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×