Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość gość
ok, to ja od dzis sie postaram cwiczyc regularnie i jakos sie motywowac, bo mam 83 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
hej dziewczynki ja dzisiaj znowu 50 min przed orbiterkiem 33 min z EWĄ CHODAKOWSKĄ (skalpel)lalo się ze mnie ciurkiem :-) oczywiście nie dawałam rady ćwiczenia masakra ale mam nadzieje ze będzie lepiej i wytrzymam do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
https://www.facebook.com/chodakowskaewa?hc_location=stream macie dziewczynki trochę motywacji chociaż mam wrażenie ze tu już tylko ja zaglądam dobra od dwóch dni skalpel i 50 min na orbim jest niezłe chociaż dalej nie daje rady z niektórymi ćwiczeniami no i nie mogę wytrzymać do końca ale staram sie mam zakwasy :-( ale nie poddaje się dzisiaj dla odmiany zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
na brzuch pewnie nie dam rady całości ale ..i drugie na nogi i pośladki z MEL.B chciałam wstawić link ale mi zgłasza spam nie wiem czemu :-( no i oczywiście orbi za miesiąc wstawię zdjęcia o ile będzie warto oczywiście :-) i dla kogo bo nikogo nie widać co wy dziewczyny poddałyście się czy co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia83
Witam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia83
Witam :-D widzę, że nie tylko ja się staram. Ćwiczę codziennie po 45-50 minut na orbitreku. Niestety mój staruszek strasznie skrzypi i zdecydowałam się na nowy. Kupiłam YORKA za 1529 zł. Wczoraj kurier przywiózł ale niestety nie ma zasilacza. Będe pisała do sklepu o przywóz. Na starym orbitreku ćwiczyłam i schudłam 22 kg oczywiście dieta obowiązkowa. W wakacje było gorąco więc zrobiłam sobie przerwe :-D Teraz planuje dalej chudnąć, nam plan 10-15 kg jeszcze zrzucić. Więc powodzenia dziewczynki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki czas tyle schudlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam przez 4 miesiące. Miałam cel : ślub :-D. Kupiłam sukienke za małą w marcu, a 1 czerwca był ślub i leżała super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
witam i co sadzicie o ty ćwiczeniach Ewy Chodakowskiej oprócz orbitreka oczywiście :-) ??? do zosia83 jaka dietę stosowałaś ??? i tylko orbitrek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia81
Kochane wczoraj moja teściowa stwierdziła że zmizerniałam....Wreszcie ktoś coś zauważył-czyli wylewane poty na orbiterku nie idą na marne:-)Pewnie byłoby jeszcze lepiej gdybym trzymała ostrą dietę ale niestety moja praca na to nie pozwala-po prostu muszę mieć siłę żeby zasuwać na pełnych obrotach:-( Cóż...ale powolutku...biegnę do celu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia83
Oj łatwo nie jest. Nie jem chleba wogóle. Na śniadanie takie pieczywo cienkie z sezamem z biedronki :-D lub ryżowe grubsze 3-4 kromki smarowane serkiem topionym lub musztardą no i na to szynke, ogórek lub pomidor. Może też być serek ziarnisty i 2 kromki ryżowe suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia83
Obiad : mięso z kurczaka przyprawiam wrzucam na rozgrzaną patelnie, suchą, podsmażam i dosypuje kaszę jaką mam ochotę np. Pęczak, gryczana, jaglana itp. Można dorzucić warzyw na patelnie mrożonych. Zapomniałam o 2 śniadaniu :-D Czyli jogurt lub owoc. No i około 17- 18 h kawa i pół grejfruta. Można też jak głód dopadnie kilka łyżeczek musztardy. Podstawą diety jest ocet jabłkowy z rosmana. 2-3 razy dziennie 2 łyżki stołowe zalewam wodą gazowaną przed posiłkiem pije. No i orbitrk 50 minut podczas oglądania Barw szczęścia :-D To jest moja prywatna dieta wymyślona przezemnie ale bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia83
Grejfrut, musztarda, chili i ocet, to rzeczy które pomagają schudnąć. Nigdy nkomu tak dokładnie nie opisywałam swojej diety :-D to jest pierwszy raz. Więc jak ktoś sprubuje i schudnie, to dajcie znać. Powodzenia życzę Wam i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek81
Hej! Sledzilam to forum regularnie jakieś 1.5 roku temu. . Spodobało mi się cwiczenie na orbim i rok temu zakupiłam wlasnego. Ale mój zapal okazał sie któryś juz raz słomiany. :D Od wczoraj zaczęłam ponownie. Przy 167 cm ważę 87 kg. Tak wiec mam co zrzucać. Mój cel to 10 kg na minusie do świat. Oprócz orbitreka oczywiscie zdrowe odżywianie. Może ktoś jeszcze chce się wzajemnie wspierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeeena
dawno tu nie zaglądałam . miałam zaczęłam w tym miesiącu odchudzanie, ale nic z tego nie wyszło. wyjazd mojego zagranice, choroba dzieci, rocznica ślubu rodziców i okres. tak tak każda wymówka jest dobra :) dodatkowo złuszczałam skórę zoracem, a w tedy nie mogę się pocić, bo straszne podrażnienia mi się robią i wszystko ciężko się goi. co prawda straciłam 2kg, ale zero ruchu i diety sprawiło, że wróciły. dzisiaj zaczynam od nowa i mam nadzieje, że już wytrwam choćby mnie nawet brad pit na randkę zaprosił to nie odpuszczę i wybiorę trening :) waga 91kg, cel 63, mój wzrost 175cm pozdrawiam wszystkie ćwiczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
agnieszek81 ja jestem z tobą możemy się wspierać mamy podobne rozmiary ja 174 i 85 wagi jak zaczęłam (07/09/2013) schudłam 2 kilo ale zaczęłam ćwiczyć z chodakowska i mi wróciło pewnie to mięśnie ale cóż wzrost na wadze nie pomaga dlatego się pomierzylam i zobaczymy co dalej będzie a na wagę to raz w miesiącu bo po co mam się dołować częściej hehehe zaczęłam tez brać lipo 6x podobno jest bardzo dobry spalacz na pewno ogranicza apetyt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." Abraham Lincoln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeeena
wczoraj 30minut zaliczone. mam nadzieje, że dzisiaj pobiegam 5minut dłużej.mój cel to dojść do 60 minut ćwiczeń. gość2 nadal robisz chodakowską, czy teraz sam orbitrek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
od 3 dni tylko orbitrek 50 min dziennie co jakiś czas robię sobie przerwy jak się źle czuje albo za zmęczona jestem w sumie od 07/09 do dzisiaj miałam 4 dni przerwy myślę ze nie najgorzej mi idzie do tego 4 dni Chodakowskiej ale Chodakowska i 50 min orbitreka to dużo jak dla mnie ale nie mam zamiaru jej eliminować tylko ograniczyć do 2-3 razy w tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek81
Fajnie, ze Jesteście. Kiedyś było tutaj bardziej tłoczno. ;-) Od 3 tygodni tylko 4 dni przerwy- Gościu 2 gratuluje wytrwałości. :) Mam dzisiaj w planach 40 min orbitreka i 30 min ćwiczeń z ksiazka Chodakowskiej. Właśnie ja zakupiłam. Wykonanie dzisiejszego planu zamelduje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
agnieszek81 nie lepiej ci ściągnąć z .you tube lepiej się ćwiczy razem z nią, z książki trochę trudno będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek 81
:) Masz rację. Tyle ze na chwile obecną orbitrek mam na zewnątrz i ćwiczyć też mam zamiar na zewnątrz. Mam tam delikatny problem z podłączeniem laptopa. Nie wiem czy przegladalas książkę. Każdego dnia rozpisane jest po ok 10 ćwiczeń, które powtarza się. Są one dość proste , wiec wie może dam rade. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień przebywam w zamkniętym pomieszczeniu, wiec dopóki mam możliwość , staram się chociaz te godzinę spędzić na dworze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek 81
50 min na orbitreku zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeena
wczoraj niestety nie ćwiczyłam. Byłam na odczulaniu, a po tym zawsze jestem zmęczona. Ćwiczycie codziennie,czy co drugi dzień?Macie jakiś grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek 81
Z ćwiczeniem codziennie różnie wychodzi. ;-) Będę się trzymać nie odwołalnych ćwiczeń co drugi dzień. Reszta jak się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszek 81
Xeena, a czy Ty masz grafik, czy ćwiczysz codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeeena
kiedyś ćwiczyłam 5dni, a sobota i niedziela wolne. Później zaczęłam co drugi dzień. Chyba też postanowię ćwiczyć co drugi dzień, a jak będę miała przypływ energii to w wolne dni też trochę się poruszam :) Zastanawiam się nad tą Chodakowską, może kupię jej płytę, bo czytałam dużo pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeeena
35 minut zaliczone.Jestem pozytywnie zmęczona :) Jutro może poćwiczę z chodakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2
ja dzisiaj wolne jutro znowu 50 min może zwiększę do 55 zobaczę jak mi pójdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×