Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Chyba już będę na czarno:) Oficjalnie od dziś zaczynam. WSZYSTKIEGO NAJ NAJ KOBITKI. find_me słyszałam, że jak waga stanie to powinno się zwiększyć kaloryczność. A taka platforma to chyba super sprawa ale pewnie droga. noemi44 witaj, no właśnie napisz coś więcej o sobie. Ja Ci nie powiem ile trzeba ćwiczyć, bo też zaczynam więc będziemy się wzajemnie motywować:) A jaki sprzęt kupiłaś? bambino88 Witaj również, mi to forum i efekty dziewczyn też dają niezłą motywację i też dzięki tym wpisom postanowiłam kupić orbika. black-carmen to tętno przyjęłam spoczynkowe 60 mniej więcej zmierzyłam rano, jutro zmierzę dokładniej tym urządzeniem do mierzenia ciśnienia. I dziś poćwiczyłam pół godziny, ale max tętno miałam jakieś 112 a wg obliczeń powinno być minimum 126 no rany nigdy nie osiągnę takiego jakbym miała przez godz z takim tętnem biegać to ni hu hu nie dam rady. Może ten mój tani orbik coś źle pokazuje. A z jaką prędkością ćwiczycie?Mi średnio wychodziło 20km/h. black-carmen a smarujesz się kremem pod te spodenki? Bo zamówiłam tylko pas nie spodenki, bo mi na brzuchu tylko zależy żeby schudnąć i nie wiem jak najlepiej czy posmarować się kremem takim ujędrniająco-wyszczuplającym pod niego i na gołe ciało czy założyć go na koszulkę żeby pot wpijał do koszulki czy na goły brzuch bez kremu. Joasia1977 z tym ciśnieniem to nie ma żartów, wypij lampkę wina zaraz podskoczy :P Na czarno to u góry masz moje konto i tam potem jak nie masz konta to trzeba założyć i będziesz na czarno:) Ależ się rozpisałam. Uciekam miłego popołudnia Babeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... W Dniu Naszego święta wszystkiego co najlepsze ;) Dawno nie pisałam, oczywiście dalej ćwiczę;) ale wczoraj nie miałam wyjątkowo kondycji ani siły ;/ ale zmusiłam się do 55 minutowej jazdy;D Zaczęłam wspomagać się grzybkiem tybetańskim, ponoć też dobry na ciśnienie;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me nie chodzi mi głównie o kilogramy a o wygląd... chciałabym wyszczuplić uda i pozbyć się brzucha, który jest moim najgorszym utrapieniem, brak jakichkolwiek dekagramów w dół kompletnie mnie demotywuje :( pomyślałam więc, że może po miesiącu-dwóch ćwiczeń na orbitreku zacznę już cokolwiek zauważać. mam taką nadzieję!! dziś zaczynam się orbitkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski jak to jest z tym pulsem dajecie rade w tym przedziale cala godzine jezdzic??bo mi to nie daje spokoju caly czas mysle o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda- coś ty, z tym tętnem to staram się pilnować, ale nie jestem w stanie go ciągle utrzymać na odpowiednim poziomie ;/ co do wagi, okazało się, że jednak coś ruszyło chyba, może to był chwilowy zastój przed miesiączką. jeśli o platformę chodzi, to ja mama pożyczoną, ale nowa kosztuje jakieś 500zł w Mango :) Joasia- ja właśnie dzisiaj dostałam damską przypadłość i też mnie dopadł dziwny nastrój, cały dzień przepłakałam bez powodu, koszmar. ale na wadze rano było dużo mniej, prawie 4kg schudłam, za to nadrobiłam wieczornym winem i nagłą ochota na chipsy- teraz mam wyrzuty sumienia i obiecałam sobie, ze nie tknę tego świństwa przez następne 2 miesiące! bambino- w takim razie nie sugeruj się wagą, bo przy Twoich wymiarach nie masz tak naprawdę z czego zrzucać i będzie cięzko zauważyć różnice na wadze, smaruj się kremami wyszczuplającymi i weź centymetr do ręki, no i ćwiczenia :) waga Ci tu niewiele chyba da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda spokojnie z biegiem czasu osiągniesz właściwe tętno. Lepiej zaopatrz się w pulsometr, bo orbitteki bardzo często źle pokazują.cwiczę około 20km/h Find me też używałam platformy i jest rewelacyjna, tylko, że z biegiem czasu zaczęło mi się po niej trochę kręcić w glowie i teraz używam masażera też z mango :-) U mnie przerwa od ćwiczeń,ginekolog pozwolił mi biegać od poniedziałku, tak więc teraz będe leniuchować, ale już mi brakuje tego orbiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez właśnie średnio 20/h i to tak akurat mi wygodnie sie ćwiczy przy takiej prędkości. Może jak poćwiczę godzinę to mi to tętno skoczy do właściwego, bo przez pół godziny nie skoczyło. Też właśnie myślałam o tym pulsometrze, bo jak już ćwiczyć to chcę własnie najbardziej efektywnie. Dzięki za rady. Udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez właśnie średnio 20/h i to tak akurat mi wygodnie sie ćwiczy przy takiej prędkości. Może jak poćwiczę godzinę to mi to tętno skoczy do właściwego, bo przez pół godziny nie skoczyło. Też właśnie myślałam o tym pulsometrze, bo jak już ćwiczyć to chcę własnie najbardziej efektywnie. Dzięki za rady. Udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta! Czytam was już jakiś czas dość długi nawet, już nawet mam orbitreka i nawet trochę zaczęłam na nim zasuwać. Czy schudłam to raczej nie, ale satysfakcja jest z poprawionej kondycji. pozdrawiam, życzę wytrwałości i satysfakcji z ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wszystkie cenne rady! Ja niestety się rozchorowałam i przeleżałam cały tydzień w łóżku ledwo żywa. Już czuję się dobrze ale lekarz zalecił żebym jeszcze jutro nie "skazywała" organizmu na wysiłek fizyczny a przyzwyczaiła go do normalnego funkcjonowania po tygodniu leżenia - do wyjścia z domu i pójścia do pracy. We wtorek prosto z pracy śmigam na siłownię i po rozgrzewce na bieżni wskoczę na orbiego!! motywację mam coraz większą, mam nadzieję, że szybko jej nie stracę. Przed tym może wezmę faktycznie centymetr i się pomierzę żeby w razie braku wyników wagowych sprawdzić czy może w cm coś ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia_30
Dziewczyny, jaki polecacie PULSOMETR ????, na Allegro tyle tego jest.... (Cena oczywiście w granicach rozsądku). Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia_30
Aha, mija już 2 tydzień jak trenuję na orbim, ale na razie oprócz poprawionej kondycji jako takich efektów nie widać :(((((((.Szkoda.... Mimo wszystko nie łamie się. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 2 dni przerwy, kobieca przypadłość nie pozwoliła mi na ćwiczenia. Ale dziś już godzina zaliczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, długo się nie odzywałam ale wracam do żywych :D Oficjalnie zaczęłam ćwiczyć na orbitreku oczywiście za zgodą lekarza. Kazał ostrożnie, pomalutku ale tak mi się dobrze śmigało, że pierwszy raz 30 minutek zaliczyłam. Później miałam tydzień przerwy (dzieci chore) i dziś znowu 40 minutek. Ależ dużo nas i nowe dziewczęta przybyły. Super :) Im nas więcej tym lepiej. Muszę jeszcze tylko powiedzieć, że badania wyszły dobrze i uniknę chemioterapii (czego najbardziej się bałam). No i jedynym moim zmartwieniem znowu jest utrata kg (hihi teraz wydaje się to takie błahe). Jednak przez zakaz wykonywania jakichkolwiek czynności plus mąż kucharz w domu = trochę kg do zrzucenia. Nie ważę się teraz gdyż nie zależy mi na wadze tylko na jędrnym, ładnym ciałem bez cellulitu i dobrej kondycji. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zaczynam od nowa po przerwie, chorobie dzieci i mojej. Oj ciężko mi to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pulsometr z biedronkimi jak na początku byłam zadowolona, to teraz się wściekam. Co vhwilę się zawiesza, a ja nie mam pojęcia dla czego:-( teraz zastanawiam się nad pulsometrem firmy timex. Asiula świetnie,że jesteś:-) dobrze że masz juź to wszystko za sobą, a teraz jeszcze zdążysz się wylaszczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda nie smaruje sie niczym pod, smaruje cielsko tylko po kapieli :D pod spodenki wkladam bluzke i spodenki sportowe bo mnie ta pianka gryzie i jest niemila na gole cialo i chyba mnie grypsko bierze noo za dlugo zdrowa bylam :/ ale jak nie bede mogla cwiczyc to przestane jesc na ten czas bede pic tylko maslanke i w d.. pie mam mam juz dosc tego balastu :/ chyba ta pogoda mnie tak pozytywnie nastraja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey czytam i czytam i czytam i dużo się dowiedziałam z waszych wypowiedzi i doświadczeń. Trochę rozjaśniło mi się w głowie zaczełam rozważać kupno orbitreka używanego ale dobrej firmy ale jestem ciekawa czy ktos może jest użytkownikiem http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-hornet-kolo-12kg-16-funkcji-i3057374676.html i jestem ciekawa opinii . Gratuluje wam spadków i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ciszaaa widze, ze wszystkie nas cieszy i nastraja piekna pogoda za oknem :[ ewa 65678 ja nie kupowalam nic w tym sklepie, ale jakos ten orbitrek mi nie przypadl do gustu jakis taki kanciasty mi sie wydaje i za taka kwote troche male to kolo no nie wiem, a nie lepiej cos takiego? przynajmniej sprawdzona firma http://allegro.pl/orbitrek-trenazer-thorn-ergometr-th-410-kolo-12-kg-i3091208135.html olga80 widze, ze tez masz 160cm w kapeluszu hehe jak milo nie jestem sama :D ten orbi wyglada dosyc solidnie i duze kolo zamachowe ( tez mam 12kg) firmy nie znam, moze ktoras z dziewczyn tutaj ma takiego, ja bym zaryzykowala najwyzej sprzedasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie polecam tego orbitreka mam dokładnie taki sam tylko o nazwie Hiton zakupilam go w grudniu do dziś musialam skrecic na wylot srubami kolumne to samo ze stopkami nie wspomne juz o tym że kiedys spadla pasek wkrecil sie i trzeba bylo dodac podkładki tu i uwdzie aby to zaczelo chodzic co do reklamacji do dzis czekam na odzew od stycznia orbitrek zakupilam w Dzierzoniowie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie zauwazyłam wcześniej zakupiłam dokładnie w tym sklepie,radze dobrze przemysleć zakup u tych ludzi po kilkudniowych nieudanych próbach dodzwonienia sie ,powiedziano mi że reklamacje TYLKO mailowo na ktory do dzis nie mam odpowiedzi pozatym jesli sklep raz sprzedaje jako Hiton nastepnie jako Thorn to juz mówi samo za siebie ten orbitrek nie nadaje sie do codziennego uzytkowania po 60 minut jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam zeby kupic akurat w tym sklepie i akurat takiego :) tylko podalam przykladowy w podobnej cenie, a jak dla mnie z wygladu duzo solidniejszy niz tamten i z wiekszym kolem, thorn to znana i solidna firma wiele dziewczyn tutaj potwierdzi, ale jak wszedzie moze trafic sie bubel, swoja droga wspolczuje, ze trafilas na takich oszustow masakra czlowik kupe kasy zaplaci i jeszcze go bez karnie wyciu...oczywiscie dzieki za informacje na przyszlosc to na instrukcji masz na zdj orbitreka i w specyfikacji pisze, ze to hilton? koles nie wie co sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze was troche pomęcze bo dla mnie to temat nr 1 do tej pory miałam coś takiego http://allegro.pl/tony-little-gazelle-air-walker-i3085321034.html nie polecam straszne badziewie słabe i hałasuje dzisiaj na allegro znalazłam jeszcze taki z kołem 8 kg http://allegro.pl/show_item.php?item=3088517750 może ktoś używa takiego i doradzi czy to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga80 na temat tego pierwszego nic nie moge powiedziec wyglada w miare i znalazlam tylko cos takiego http://www.forum.orbitrek.com.pl/viewtopic.php?t=11 a o tym drugim hmm firma hammer tez jest dosyc znana ich ceny nie naleza do malych :) ale nie moge tego orbitreka w ogole znalezc w nowych tak dziwnie ten model napisali on chyba nie byl kupowany w polsce jedyne co mi mignelo to jakies krotkie opisy po niemiecku, ale ja bardziej zangielszczona i cena 549 euro ;) a masz mozliwosc obejrzenia chociaz jednego z nich? czy tylko wysylka? dziewczyny zabierzcie ta zime bo popadne w depreche !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black-carmen bardzo dziękuje za odpowiedz, tez zbytnio opini w necie nie znalazłam na temat tych orbich myślałam, że może któraś użytkuje ten model i cos może powiedzieć niestety nie mam mozliwości osobistego przetestowania sprzętu w gre wchodzi tylko wysyłka - mam dylemat co robić i już mętlik w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz zobacz i jeszcze raz zobacz przed zakupem!!! Przetestuj czy Ci sie dobrze ćwiczy takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze doda mowi, moze poszukaj czegos w swojej okolicy moze na tablicy cos fajnego znajdziesz, lepiej obejrzec bo uzywane to uzywane ludzie lubia kity wciskac doda, a jak u ciebie ? spisuje sie maszynka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja staram sie choc pol godz dziennie jezdzic wiecej ciezko z kondycja ale wkurza mnie ze glosno chodzi jak syn spi to jezdze i tv nie slysze a glosniej nie moge ale mp3 i sluchawki to ok gorzej diete mi trzymac:/ ale jak dla mnie to sprzet musi miec minimum 6kg kolo 12 to musi juz byc boskie ja na razie mam taki skromny sprzet na poczatek bo nie wiem na ile mi starczy motywacji do cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black-carmen dokładnie tak sie nazywa hiton ale powiem ci coś ciekawszego ,w styczniu kupilam identyczny mojej kuzynce i nazywał się Thorn,więc o co tu chodzi? Ja myślę że to sa poprostu podróby bo zadna firma typu thorn czy york itd nie pozwolilaby sobie na podobne rzeczy.Pozatym mam jeszcze jedna uwage ostatnio jak weszlam na strone decathlonu przy kazdym orbim sa opisy ile i jak czesto mozna na nich cwiczyc mysle ze to bardzo wazna uwaga.Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×