Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość mrau 24 mrau
jaka jest roznica pomiedzy manualnym amagnetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrau 24 mrau
Jaka jest roznica pomiedzy manualnym a magnetycznym.Bo nie wiem jaki kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrau 24 mrau
jaka jest roznica pomiedzy manualnym a magnetycznym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrau 24 mrau
jaka jest roznica pomiedzy manualnym a magnetycznym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrau 24 mrau
jaka jest roznica pomiedzy manualnym a magnetycznym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrau 24 mrau
jaka jest roznica pomiedzy manualnym a magnetycznym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ;) prosze powiedzcie mi jaki powinien byc odpowiedni Puls dla 29 -latki ,tak aby prawidlow spalac tluszcz,wiele o tym czytalam ze wazne jest aby miec odpowiedni puls podczas cwiczen bo wtedy sa efekty ... licze na odpowiedz;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontozablokowane
mam pytanie mam 16 lat byłam u lekarza zalecił mi takie ćwiczenia spowodu grubych ud przez co mam problemy z kolanami jaki powinnam mieć puls aby spalać tłuszcz. Jeżdzę ok 30min ale to narazie bo mam orbitek od 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica między mechanicznym a magnetycznym polega na konstrukcji samego urządzenia. W mechanicznym pedały połączone są za pomocą taśmy, w magnetycznym zaś opór regulowany jest hm.. no właśnie magnetycznie. To drugie rozwiązanie sprawia, że urządzenie pracuje ciszej - jest poza tym bardziej niezawodne bo taśmy mają tendencję do psucia się, zużywania i spadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12312333
a jaki powinnam miec puls?? mam 23 lata jezdze codziennie po 40min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1123123
Ashia87 dzieki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
witam, czy ktoś posiada orbitreka YORK 3400. interesuje mnie jaka jest waga koła zamachowego i czy jest to dobry sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, powiedzcie mi czy cwiczenie na orbitku pomaga przy spalaniu z brzucha? bo kiedys kilka razy na oritku pocwiczylam to bolaly mnie tylko udkai łydki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
co powiecie na temat tego orbitreka? NOWY ORBITREK STAMM TORNADO XT KOŁO 12KG DO 150KG (617859286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka24
witam zamówiłam dzisiaj na allegro orbitrek a ze względu na ograniczony budżet nie był on drogi w granicach 400zł. koło zamachowe 5 kg czy to nie zamało? mam 164cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka24
większośc pisze że koło zamachowe ma 12 kg wiec zaczynam sie martwic ze mój nie będzie spełniał oczekiwań. A chcę ćwiczyć często bo mam co zrzucać po zimie. Czy ktoś też ma orbitreka z taki małym kołem? I czy na dłuższe ćwiczenia to się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
ja własnie wczesniej pytalam o orb. stamm tornado-kosztuje niecale 500 zł a kolo ma trzy razy wieksze od tego co ty kupiłas karotko czyli 12 kg-sama nie wiem czemu tak tani jest orb. z tak duzym kolem wydaje mi sie to podejrzane dlatego pytam o opinie na jego temat-kupic czy nie kupic-o to jest pytanie,a 4 kg-kolo to jak dla mnie za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
oj sorki twoje ma 5 kg ale to tez niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
NOWY ORBITREK STAMM TORNADO XT KOŁO 12KG DO 150KG (numer 617859286)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka24
no właśnie i dlatego jestem zła na siebie ze skusiłam sie na taka cene a nie sprawdziłam opinii. Chciałabym zeby ta przesyłka do mnie nie dotarła - wiem wiem to nie mozliwe. a ten twój oglądałam wydaje się dośc solidny no i to koło 12 kg to juz cos. Oj teraz gdybym miała wybór to wybrałabym ten co ty chcesz ale poczekaj na opinie innych bo ja nie znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1234
no własnie wole poczekac az ktos mi cos na ten temat powie,ale chyba cosik nikt nie chce albo nikt z tych co mają ten sprzet tu nie zaglada, o jezu jak juz pozno-ide spac!!!! dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Piszecie,ze w ciagu pol godz tracicie 300 kcal-dziwne bo ja muze cwiczyc godzine aby tyle zrzucic...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tez przymierzam się do zakupienia orbitreka, ale do tej pory ćwiczyłam na siłowni więc chciałam coś porządniejszego. Wydaje mi sie że koło zamachowe 8kg to minimum a najlepiej 12kg. Jakie polecacie, czy ci co zamówili na alegro sa zadowoleni. Bi chwilowo nie mam czasu na chodzenie na siłownie wiec chce jakis sprzęt do domu a orbitrek duzo parti ciała ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×