Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość tom44
Witam wszystkich, od kilku dni studiuję ten wątek dogłębnie :) poszukując pomocnych informacji w wyborze orbitreka. Niestety mam coraz większy mętlik w głowie :(. Proszę pomóżcie mi, wybór jest trudny bo: 1. cena - założyłem max pułap 500 zł - niestety ograniczenia budżetowe 2. wymiary lepszy mniejszy tzn długość 90-110 cm wiem, że trudno o dobry sprzęt w tej cenie ale lepiej taki niż żaden. Co moglibyście mi polecić, jakiej wielkości koło zamachowe, 5-6 kg wystarczy (moja waga 85 kg przy 176 cm wzrostu). Firmy HMS, Olpran, Body Sculpture, Hop Sport , TS, YK, Thorn nic mi nie mówią. W cenie znalazłem m.in. modele: HS 57, HS4020, HS4030, HMS OneWay. Proszę pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Mam do sprzedania całkowicie sprawny orginalny Orbitrek Kettlera Verso 407. Wyprowadzam się z domu :))) ale niestety orbitreka nie zmieszcze w mojej kawalerce. Orbitrek ma niecały rok, wszystko działa w nim jak najlepiej. Służył mi od nowości bardzo dobrze. Na prawde polecam wszystkim którzy chcą stracić szybko zbędne kilogramy bo ten sprzęt jest na prawdę do tego świetny. Cena 1200zł. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej. tel 660 716 520 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniakuszka83
Czy sprzęt który chcesz sprzedać jest jeszcze na gwarancji? Jesli tak - to do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 115091
Chcę kupić orbitreka THORN KH-707 Motorized. Ważne jest dla mnie aby był cichy i żeby mógł mi posłużyć trochę czasu. Chciałabym się dowiedzieć czy trzeba go podłączać do prądu? Proszę o odpowiedź na moje pytanie i opinie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat orbitreka Thorn 707 Motorized, i pytanie czy podłącza się go do prądu, odpowiadam, że tak, z tyłu orbitreka jest taka mała dziurka i tam trzeba włożyć kabel dołączony do orbitreka, a drugą stronę tego kabla wkładamy do gniazdka z prądem, gorąco polecam tego orbitreka, gdyż takowego posiadam i jestem z niego bardzo zadowolona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemrrrrrrr
mam pytanie może dla niektórych głupie ale ja nie wiem chce kupić orbitrek kettlera i nie wiem czy będzie trzeba go podłaczac do pradu zeby cwiczyc czy nie prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia2o
Witam Wszystkich Serdecznie....Mam na sprzedaż WYSOKIEJ KLASY ORBITREK RENOMOWANEJ FIRMY YORK MODEL INSPIRATION Sprzęt marki YORK to gwarancja wieloletniej niezawodności. Prawidłowy i regularny trening wytrzymałościowy na orbitreku obniża ciśnienie krwi, tętno spoczynkowe i obciążeniowe, zwiększa pojemność płuc i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Orbitrek firmy YORK to świetne urządzenie do treningu dla każdego - zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych użytkowników. Teraz tylko od Twojej motywacji zależy jak szybko uzyskasz wymarzoną sylwetkę! Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie cechy powinien posiadać dobry orbitrek? Np jakie koło jest najlepsze? Czy nóżki powinny być osadzone na środku koła czy na jego zewnętrznej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że o takie rzeczy warto zapytać fachowców zajmujących się tematem na co dzień. Co prawda nie kupowałam orbitreka, ale goście z hellhound.pl bardzo dobrze doradzili mi przy wyborze bieżni, więc polecam ci konsultacje u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayach
witam wszystkich serdecznie, mam orbitka od roku ćwiczę w miare regularnie, chodziłam 3 razy w tygodniu na aerobik i pilates, obecnie doszła yoga. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale waga jaką miałam mam nadal, w sumie chodzi mi raczej o kondycję. Na orbitku pokonuje 7km w 35min.spalanie kj w granicach 2000.Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanko do Kayach, piszesz że od roku masz orbitreka i przez ten rok nic nie schudłaś?pewnie masz złą dietkę!!!ja ćwiczę na orbitreku od 2 miesięcy i z wagi 59,6 mam 56,9, ćwicząc 4 razy w tygodniu przez ok 50min, 20km, także na pewno uzyskasz super efekty stosując dietkę i ćwicząc, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Blondi, jeżeli prawidłowo wykonujesz ćwiczenia to powinny być efekty na pewno. Jednak może źle się odżywiasz? Jesteś na diecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violakos
Witam właśnie kupiłam orbitreka Thorn kolo 12 kg proszę o pomoc od czego zaczac dodam ze chciałabym schudnąc około 10 kg i nie koniecznie radzę sobie z dietami poprostu lubię jesc. Jak powinien wyglądac mój trening od początku? bedę wdzięczna za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herunumen
Dwa miesiące temu kupiłem orbitreka. Ćwiczę 2-3 razy w tygodniu po 30 min (ze zmianą obciążenia co trzy minuty: poziom 3,4,5,4,3,4,5,4,3,4 - taka sinusoida ;) ). Czasu na ćwiczenia na prawdę czasami brakuje, tak że czasami trening zaczynam o 1 w nocy. W pierwszym miesiącu znajomi mówili mi, że jakbym trochę przytył zamiast schudnąć - nie wiem bo się nie ważyłem. Teraz jest mnie jednak mniej o 2 kg, lepiej się czuję i wolniej męczę (SUPER). Wiem, że nie sam orbi to zrobił. Do pracy zacząłem chodzić na piechotę (25 min szybkim krokiem w jedną stronę), słodycze bardzo sporadycznie, bardziej regularne posiłki (zacząłem robić sobie bułki do pracy przez co po przyjściu do domu nie mam napadu głodu), pod ręką mam zawsze jakieś jabłko, winogron. I to chyba tyle. Jeszcze tylko te papierosy mi zostały... ale i na to przyjdzie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszunia
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiszunia
witam nie czytałam wszystkich opinii, ale chce sie podzielic moimi spostrzeżeniami, ćwicze juz pare miesiecy , nie wazyłam sie wcale, bo chciałam zobaczyć efekty wizulane, nikomu w pracy też nie mówiłam że ćwicze bo chciałam zobaczyć czy ktoś zauważy jakieś zmiany , tak jak kolega wyżej ograniczyc trzeba słodycze , jem ciemne pieczywo , pije duzo wody , ale trzeba być wytrwałym i ćwiczyć systematycznie , na początku nie jest łatwo ale z czasem sie człowiek przyzwyczaja, po miesiacu koleżanki w pracy zauważyły minimalnie ale zauwazyły że schudłam, wiec to była motywacja do dalszych cwiczen, oprocz tego biore elkarnityne jak ćwicze , kupiłam rowniez spodenki do ćwiczen ponieważ w nich nogi i brzuch sie poci i spalam tłuszcz, wczesniej okrecalam sie folia spozywcza tez pomagało, efekt jest , chciałabym tez np chodzić do pracy na nogach ale nie mam mozliwości , pozdrawiam wszystkich wytrwałych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chce zakupic ten orbitrek http://www.allegro.pl/item837736779_ekskluzywny_orbitrek_technorun_do_150kg_gwar_5_lat.html, jezeli ktos taki posiada to bardzo prosze o opinie na jego temat. Czytam to forum juz od paru dni i bardzo sie napalilam na zakup orbitreka tylko nie moge sie zdecydowac jaki kupic. ten ktory tu podaje wydaje mi sie bardzo dobry ale chcialabym uslyszec o nim cos wiecej.Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakin1983
Wydaje sie solidny tesie nad nim zastanawialam ale nie mialamtyle kasy zeby sobie na niego pozwolic. Wydaje mi sie ze smialo mozesz go kupic:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobacco
Witam ,zastanawiam sie nad zakupem jednego z tych 3 modeli : 1)kettler ergometer ctr3 crosstrainer 2)ORBITREK MAGNETYCZNY TRENAŻER KETTLER VITO XLS 3)TRENAŻER ELIPTYCZNY YORK X302 moja waga to ok 115-120kg . chcialbym sie dowiedziec,ktory bylby bardziej odpowiedni. roznica wagi yorka ,a kettlera jest dosc znaczna .czy ciezszy szprzet jest lepszy ? obie firmy maja podobna wytrzymalosc max 150kg . kolo zamachowe w yorku to tylko 8 kg w stosunku do kettlera ok 20kg to chyba duza roznica ? na co to ma wplyw i co bedzie lepszym wyborem. prosze o odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pocieszenie. Mam orbitreka od roku. Odchudzałam się już na nim 2 razy. Teraz znów zaczełam. Cwicze 30 min dziennie, jem mniej i duzo pije. cwicze po kolacji (kolacje jem 16-18). W tydzień gubie 1 kg. Cwicząc od sierpnia do pazdziernika schudłam 10 kilo. Prze 2 mc nie cwiczyłam i przy było mi 1,5 kg , które znów spalam na orbitreku. Jest rewelacyjny. mam 165 i ważę 63 kg. W sierpniu wazyłam 72kg. Polecam wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka8891
hej wam ja tam widzę same zalety :) Kupiłam orbitreka używanego magnetycznego ale okazał się popsuty i teraz mam inny kupiłam używany elektro-magnetyczny firmy MARS i jestem bardzo zadowolona mało wydałam b.mało mam 12 kg kolo zamachowe ćwiczę na nim już tydzień :) wcześniej stosowałam dietę kopenhaską po skończonej wskoczyłam na orbitreka i powiem wam ze przez tydzień dodatkowo już schudłam na nim 1.5 kg :) jestem zadowolona POLECAM!! wam orbitreka elektro-magnetycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka8891
Dodam że ćwiczę 2x po 15 min rano na czczo i 2x po 15min wieczorem od pn-pt a weekendy albo rano albo wieczorem 2x po 25 min kolację jem nie później niż po 18 max 18:30 :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka1977
witam jestem tu nowa, orbitreka zakupiłam w zeszłym tygodniu planuję zrzucić jeszcze 4 kg. 4 miesiące temu rodziłam dziecko- w ciąży przytyłam 25 kg, obocnie ważę 11 kg mniej niż sprzed ciąży- czyli od urodzenia zleciało 36 kg. Moja dieta wygląda tak: zero alkoholu, fast foodów, smażonego i nie jem kolacji, poza tym wcinam wszystko. No muszę dodać że karmię małą piersią - tu też dużo daje w utracie kg. Zawsze nosiłam 44/46 dziś noszę 40/42, jeszcze chcę zrzucić 4 kg by nosić 40. Mam nadzieję że ten cudowny sprzęt i dieta w tym pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam^ juz od jakiegoś czasu sledzę ten temat i stwierdziłam, że orbitrek to extra rozwiązanie także dla mnie :) w związku z nowym rokiem postanowiłam zakupic rower i 'dopracować' swoje ciało. widzę, że najwazniejsza jest tutaj motywacja i wyznaczony cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×