Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Witajcie:) Melduje się : cwiczę i mądrze jem, czyl i lekko i mało. Co drugi dzień pokonuje 15-16 km w 40 minut na urozmaiconym programie ( góra-dół :) waga idzie w dół powoli, ale systematycznie.. Wazne by sie nie zniechęcac.. Pozdrawiam i do wieczorka, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witam :) ja po czesci egzaminow :))) dzis super poszlo :))) dziewczyny kto podrzuci cwiczenia na uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
margo-gratulacje z okazji egzaminów, brawo wczoraj machnęłam 21 km na "prawdziwym" rowerze, sama przyjemność... ale na brzuszki sił mi już brakło, niestety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie zabieralam glosu ale caly czas Was podczytywalam. Cwicze sporadycznie, wychodzi mi 3 razy w tygodniu, ale przeszlam na diete. Zdecydowalam sie na 1000 kcal wydaje mi sie najodpowiedniejsza dla mnie bo mozna jesc wszystko tylko nie mozna przesadzic. Ze dwa dni niestety nawlilam ale nie zalamalam sie i jade dalej;) zobaczymy co z tego wyjdzie, dzisiaj mija tydz i jest kg mniej:) Margo! Gratulejszyn:) Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Teraz moge podziekowac bo juz jestem po wszystkich egzaminach poszly doskonale :))) doslownie bulka z maslem :) szkoda ze tak z rzucaniem wagi nie jest :( od dzis biore linee zobaczymy co da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratowniczka
Witam ponownie :) histeryczko a cos wiecej na temat Twojego rumaka napisz bo mi sie wydaje ze masz taki sam jak ja bo to pokretelko mam identyczne- jesli chcesz na najnizszym obciazeniu cwiczyc to ma byc na minusie na maxa. sisterko gratuluje tych 21km, ja w weekend tez na prawdziwym zrobilam ok 25km- ale przyjemnosc tysiac razy wieksza niz na orbim, choc na orbim nie boli pupa od siedzenia :D :) margo - ja tez od dwoch dni biore lieneę fitness- wywalilam na nia 40 zl mam nadzieje ze nie wyrzucilam pieniedzy w bloto... a Ty jaka bierzesz zwykla czy tez fitneeske?? pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
witam :)) ratowniczko ja mam zwykla linee i za swoja za 2 opakowania z kosztem przesylki zaplacilam prawie 40zl no i zobaczymy czy w czyms pomoze bo juz teraz moge powiedziec ze zel z garniera jest nic nie wart tylko sporo kosztuje i nic wiecej a mowie o tym wyszczuplajacym z allgami morskimi po 3 tyg nie ma zadnej roznicy w moich udach a cwiczenia robie :P wiec nie kuscie sie na niego szkoda kasy naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
witam :)) ratowniczko ja mam zwykla linee i za swoja za 2 opakowania z kosztem przesylki zaplacilam prawie 40zl no i zobaczymy czy w czyms pomoze bo juz teraz moge powiedziec ze zel z garniera jest nic nie wart tylko sporo kosztuje i nic wiecej a mowie o tym wyszczuplajacym z allgami morskimi po 3 tyg nie ma zadnej roznicy w moich udach a cwiczenia robie :P wiec nie kuscie sie na niego szkoda kasy naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane ja mialam malo czasu na cwiczenia przez ost tydzien i cwiczylam tylko 2 razy :( od piatku (oprocz weekendu) mam juz ostry zapierdziel w pracy i dzisiaj na wadze zobaczylam 53,6kg i doznalam szoku to prawie kg ubytku w tydzien, to ciekawe ile pokaze po pelnym tygodniu przepracowanym, masakraaa Pozdrawiam i zmykam w kimeee bo padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane ja mialam malo czasu na cwiczenia przez ost tydzien i cwiczylam tylko 2 razy :( od piatku (oprocz weekendu) mam juz ostry zapierdziel w pracy i dzisiaj na wadze zobaczylam 53,6kg i doznalam szoku to prawie kg ubytku w tydzien, to ciekawe ile pokaze po pelnym tygodniu przepracowanym, masakraaa Pozdrawiam i zmykam w kimeee bo padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) wczoraj wzięli mój sprzęt do serwisu, co oznacza ok 2 tygodnie bez ćwiczenia:( więc będę zaczynać jakby od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) niestety, wczoraj mój orbi pojechał do serwisu, ma wrócić do 14 dni:( to będę zaczynać odchudzanie od początku jakby:( pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
chyba uszkodziłam łąkotkę... kolano boli jak cholera, czeka mnie wizyta u lekarza...buuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko, mam pokrętło, po lewej stronie znak minus a pod spodem kropki, od najmniejszej do największej, a potem po prawej stronie plus, coraz większe kropki. Czyli mam ustawić na najmniejszą kropkę? Czy któraś z was zauważyła wyszczuplenie nóg? Mi chodzi głównie o łydki... Na razie jezdzę 3 razy dziennie po 5 minut z prędkością 17,5-20 km/h, dystans 1,5 a czasami 1,6 km. Tak zamierzam przez ten tydzień. W następnym tygodniu zwiększę czas do dziesięciu minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko, mam pokrętło, po lewej stronie znak minus a pod spodem kropki, od najmniejszej do największej, a potem po prawej stronie plus, coraz większe kropki. Czyli mam ustawić na najmniejszą kropkę? Czy któraś z was zauważyła wyszczuplenie nóg? Mi chodzi głównie o łydki... Na razie jezdzę 3 razy dziennie po 5 minut z prędkością 17,5-20 km/h, dystans 1,5 a czasami 1,6 km. Tak zamierzam przez ten tydzień. W następnym tygodniu zwiększę czas do dziesięciu minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczko, mam pokrętło, po lewej stronie znak minus a pod spodem kropki, od najmniejszej do największej, a potem po prawej stronie plus, coraz większe kropki. Czyli mam ustawić na najmniejszą kropkę? Czy któraś z was zauważyła wyszczuplenie nóg? Mi chodzi głównie o łydki... Na razie jezdzę 3 razy dziennie po 5 minut z prędkością 17,5-20 km/h, dystans 1,5 a czasami 1,6 km. Tak zamierzam przez ten tydzień. W następnym tygodniu zwiększę czas do dziesięciu minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
histeryczka, a czy ty po prostu nie czujesz, kiedy masz najmniejsze obciążenie? wtedy najlżej się jedzie, praktycznie bez wysiłku...poprzestawiaj pokrętło na te kropeczki i na pewno się zorientujesz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterka
histeryczka, a czy ty po prostu nie czujesz, kiedy masz najmniejsze obciążenie? wtedy najlżej się jedzie, praktycznie bez wysiłku...poprzestawiaj pokrętło na te kropeczki i na pewno się zorientujesz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterko no właśnie ciężko mi to określić. Mam pokrętło tego typu: http://www.ania.megasportbielsko.pl/przemek/victoria/orbitrek_kh707_manu/pokretlo.jpg ale zamiast cyferek mam kropki, pod minusem najmniejsza i coraz większe, aż pod plusem jest największa. I teraz nie wiem, czy mam mieć ustawione na najmniejszej kropce ze wszystkich kropek, czy na największej kropce pod minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterko no właśnie ciężko mi to określić. Mam pokrętło tego typu: http://www.ania.megasportbielsko.pl/przemek/victoria/orbitrek_kh707_manu/pokretlo.jpg ale zamiast cyferek mam kropki, pod minusem najmniejsza i coraz większe, aż pod plusem jest największa. I teraz nie wiem, czy mam mieć ustawione na najmniejszej kropce ze wszystkich kropek, czy na największej kropce pod minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, muszę dokładnie się przypatrzeć. Obecnie jeżdzę na najmniejszej kropce i wytrzymać 5 minut jest ciężko, dostaję sporej zadyszki, pokonuję dystans 1,6 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam, chyba jakaś dziwna jestem, bo kręciłam tym kółkiem i różnicy za bardzo nie widziałam... A muszę jeździć na najmniejszym obciążeniu, teraz nie jestem juz niczego pewna:o. 3x5 minut zaliczone. Kurde, ciągle mam problemy z dodawaniem postów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasi28
Witam, od kilku miesięcy noszę się z zamiarem kupna orbitreka magnetycznego, ale nie wiem jakiej firmy byłby najlepszy ? Mogę wydać za niego około 1300zł. Wiem też że koło zamachowe musi ważyć co najmniej 12kg ale proszę doradźcie mi jakiej firmy i typu są najlepsze? dziękuję z góry za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasi 28
Witam, od kilku miesięcy noszę się z zamiarem kupna orbitreka magnetycznego, ale nie wiem jakiej firmy byłby najlepszy ? Mogę wydać za niego około 1300zł. Wiem też że koło zamachowe musi ważyć co najmniej 12kg ale proszę doradźcie mi jakiej firmy i typu są najlepsze? dziękuję z góry za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasi 28
Witam, od kilku miesięcy noszę się z zamiarem kupna orbitreka magnetycznego, ale nie wiem jakiej firmy byłby najlepszy ? Mogę wydać za niego około 1300zł. Wiem też że koło zamachowe musi ważyć co najmniej 12kg ale proszę doradźcie mi jakiej firmy i typu są najlepsze? dziękuję z góry za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co taka cisza na forum? Jesteście na majówkach? U mnie pada więc siedzę w domku. Nadal ćwiczę 5 razy w tygodniu po 60min. Waga znowu zaczyna spadać. Od stycznia do maja schudłam 8kg. Fajnie jest nawet nie sądziłam, że te orbitrekowanie przyniesie taki efekt. Tym bardziej, że w początkowych tygodniach waga ani drgnęła. Warto nie poddawać się i ćwiczyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zakończyłam serię 3x5 minut, dziś było 2x10 minut i raz pięć. Więc co tydzień będę dodawać dziesięć minut. Strasznie mi się nudzi podczas jazdy, ten czas tak wolno leci... Chyba muszę jakiś telewizor sobie skombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ile mniej więcej trzeba czasu czekac na efekty? miesiąc? dwa? trzy? więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile trzeba czekać na efekty? miesiąc? dwa? trzy? więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×