Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Jeśli chodzi o dietę to ta Dukana podobno jest uważana za jedną z najlepszych tzn. najbardziej skutecznych więc dobry wybór :) Pamiętajmy też o tym, że gdy wciąż się ćwiczy mięśnie nabierają wody i puchną więc waga też jest troszeczkę wyższa niż normalnie, dlatego lepszy efekt widać w wymiarach a nie na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zaczynam ćwiczenia z orbitrekiem przez 2 ostatnie dni skakałam na skakance żeby się rozgrzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz psia mac patrz pani
bylam na Dukanie w tamtym roku, schudlam 7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxKasiaxx skakanka to dużo większy wysiłek i lepsze efekty niż orbi :) nosz psia mac patrz pani 7kg to niezły wynik!! gratuluję wytrzymałości i determinacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchełka- faktycznie skakanka męczy ale zamierzam dorzucić orbiego a nie rezygnować ze skakanki:) dzisiaj 30 minut orbitrek, 30 minut skakanka i 15 min hula hop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem swoje
Witam Miałam się zameldować w sobotę, ale coś tu cicho było. Po tygodniu mojej diety i codziennej godzince ujeżdżania orbisia waga pokazała 1,7 kg mniej :)) tak się cieszę Mam nadzieję, że tak bedzie dalej, mam ogromną motywacje dobic do 70 kg :)) :)) i to już wkrótce Gratuluję wszystkim zrzuconych kilogramów i nie poddawajmy się . Cel 1: 70 kg ...już wkrótce :) Cel 2: 65 kg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś oddali mi kase za orbiego stweirdzili że usterki nie da się naprawić, heh. Treaz szybko musze się rozejrzeć za czymś nowym bo czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Na czym ćwiczycie? Czy któraś z was posiada orbitrek firmy thorn? Chciałabym coś do 1000zł na droższy mnie nie stać. Może możecie mi coś sprawdzonego polecić co się nie zepsuje po miesiącu :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxkasiaxx to ja podziwiam!! bo ja na skakance wytrzymuję góra 12-15 min!! efekty z pewnością będą szokujące!!Ja do orbiego, gdy mam czas dorzucam dwa razy w tygodniu basen, bo przecież woda nieźle modeluje ciałko :) no i kocham wodę :p Jak tu czytam co piszecie i jakie świetne efekty osiągacie to aż chce mi się ćwiczyć!!to naprawdę motywuje! Mój cel to zmieścić się w spodnie sprzed dwóch lat :p wtedy zaczęłam brać tabletki antykonc. przez kilka miesięcy i w oczach przytyłam 10kg!!oczywiście tabletki zmieniłam już po 4 miesiącach, ale waga nie spada :( do teraz nie mogę tego schudnąć! Psotka - ja Ci polecę tylko allegro :) no i jeśli jest u Ciebie jakiś komis maszyn do ćwiczeń to wybierz się tak jeśli kupić orbitrek używany i będzie magnetyczny to nie powinno nic mu być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchełka- ja też napoczątku na skakance wytrzymywałam mnax 15 minut, ale po kilku dniach kondycja się poprawiła:) a naprawdę po skakance jestem cała mokra:) ja na basen nie chodzę bo u mnie jest zawsze od groma ludzi i nie można spokojnie popływać;/ jeśli chodzę na basen to tylko rekreacyjnie do sauny, na jakkuzi i na bicze wodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie w Bydgoszczy też jest lipa- zimna woda i duuużo ludzi, pełno dzieci się pluska nie idzie nawet raz basenu przepłynąć, ale jeździmy do osielska- to jakieś 30 min drogi z mojego domu i tam jest suuuper!cieplutko i zawsze mało ludzi i bardzo miła obsługa jedynym minusem jest to, że nie ma tam nic oprócz tego dużego basenu i jaccuzzi :( a przecież bicze wodne świetnie rozbijają cellulit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny?:) a ja przez cholerny miesiac nie mialam sie czym pochwalic:/ na silowni nic mi nie spadlo,ani z przodu,ani z tylu i zdziwilam sie bo normalnie to w czasie 3 tygodni lecialam 10kg...a tuu oo wielka dooopa...waga stala mi w miejscu:/ a zw=e wczesniej kupilam tabletki by je brac w czasie cwiczen to tez cos nie pomoglo...wiec nie cwicze od tygodnia,ale nosze spodnie neoprenowe po domu(na silowni tez ich uzywlalam) lykam te tabletki od niedzieli bo zmienilam dla tych co nie moga cwiczyc i...:o o jejusku!!! stanelam dzis rano na wadze i poleciala mi w dol 3 kg:) ale co prawda zauwazylam wczoraj ze appetytu specjalnie juz duzego nie mialam...no w koncu:) 3 miesiace meki panskiej mi starczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchełka01 tez mialam taki problem jak Ty...bralam tabletki po ktorych przytylam 25kg :/ no ale udalo mi sie ,ze raz w roku caly miesiac cwiczylam na silowni po 3 h dziennie pon-pt 17.00-20.00 i po tym spadalam 10kg i nastepnie wage sobie stabilizowalam przez kolejne 11 miesiecy do nastepnej wiosny i miesiaca w jakim zaczelam cwiczyc w poprzednim roku i tak zlecialo mi 3 lata ale za to 30kg mniej...tyle,ze 3 lata palilam ,a teraz 2,5 miesiaca temu ciut wiecej rzucilam palenie..co prawda waga poszla w gore ale tylko 4 kg i tak sobie stala ..az do dzis:) spadla mi na spalaczu tluszczu 3kg w jedna noc:) orbi jest dobry,ale nie ma co meczyc sie godzinami a nim bo sie rozbuduje miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem Gemma wyniki godne podziwu! Jednak ja lubię sobie poćwiczyć i codziennie aż czekam na ten trening!trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;p nie pracuję, nie uczę się więc czasu mam całkiem sporo :) A żeby zbudować mięśnie trzeba najpierw spalić tłuszcz, więc ja się nie obawiam :p zresztą marne szanse na zbudowanie mięśnia od ćwiczeń aerobowych na niskim obciążeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny chyba od soboty spowrotem do was wracam :) Jutro jadę kupić nowego orbitka, oddali mi kase za tamten, troche dołoże i zdecydowałam się na kettlera verso 109 jutro jadę kupić i wieczorem będziemy składać a od soboty wracam intensywnie do ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska1990
Witam, ponieważ nie dysponuje zbyt wielkimi dochodami - jestem studentką ;p jestem zmuszona kupić sobie tańszego ORBITREKA. Znalazłam na Allegro 2 warte uwagi (wg mnie, oczywiście) http://allegro.onet.pl/hit-2011-markowy-orbitrek-treningowy-z-pulsem-i1549601301.html - ten ma koło 7 kg http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-artis-dobry-i-ladny-sprzet-i1550832885.html#gallery - a ten wygląda mi solidniej,może to tylko na skutek estetycznego wykonania, ale ma koło 4,5 kg i to mnie odpycha Czy zatem mógłby mi ktoś doradzić, który z nich wybrać? Bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat skończyłam trening :) uff jak dobrze hihi :) no i dwa dni przerwy, bo w weekendy nigdy nie ćwiczę :p Syska --> moim zdaniem też ten drugi wygląda trochę stabilniej, ale to tylko moja opinia a ja się tak nie znam w sumie,więc poczekajmy na opinię reszty dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska ja osobiście nie poleciłabym żadnego. Zerknij na te http://allegro.pl/orbitrek-hammer-magnetyk-ellyptech-16-kg-kolo-i1550836718.html http://allegro.pl/orbitrek-magnetyczny-thorn-by-410-410-ekspozytor-i1559963287.html Jeśli są za drogie dla Ciebie to zwróć uwagę na to w jaki sposób są zamontowane pedały na kole i szukaj czegoś takiego. I nie zwracaj uwagi na coś co ma koło zamachowe poniżej 7-8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kupiłam kettlera verso 109 ze względu na najmniejsze wymiary bo mało miejsca mam w domku :) wieczorem składamy i jutro pierwsza jazda :) Jeśli chodzi o te tanie orbitreki to właściwie wszystkie mają tak dziwnie montowane pedały i pewnie dlatego mój rozleciał się po 5 tyg ćwiczeń, pisze na nich że są do 3 godz dziennego ćwiczenia a co się okazało to one są do 4 godz tyg maks więc jak ktoś chce ćwiczyć codziennie to szkoda nerwów, naprawa gwarancyjna trwa ok 3-4 tyg tyle przynajmiej trwało zanim oddali mi kasę. Pozdrawiam i wytrwałości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dł:ugo tu nikt nie zagladał ale mam nadzieje ze moze ktos mi odpisze.] kupilam niedawno orbiterek, cwicze ok tygodnia. czytalam tu zeby cwiczyc 60 minut dziennie, czy mozna 2 razy po 30 minut? mam duza nadwage i naprawde probowalam juz wszystkiego:( czy dokupic do tego tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi juz motywacji, tym bardziej ze widze ze przestaje sie podobac mojemu chlopakowi i to juz calkiem dobija..... czy ktos moglby powiedziec co robic? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san-mania
GemmaGemmarum jakiego spalacza używasz ze w jedną nos spadłaś 3 kilogramy?aż się wieżyc nie chce ja używam spalacza ale nigdy jeszcze nie spadły mi 3 kl w jedną noc i co najlepsze jak zarazie schudłam 11 kl i się zatrzymało już od tygodnia jest tak samo ale za to centymetrów znowu mi ubyło :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OEvelineO nie można 60min rozłożyć na 2 razy dziennie po 30min dlatego że po ok 20 minutach dopiero zaczyna się spalać jakieś kalorie wiec najmniej powinno się ćwiczyć 40 minut !!! Do tego możesz kupić sobie pas neoprenowy i ćwicz w nim za każdym razem, centymetry wtedy szybciej ubywają :) pij dużo wody i nie podjadaj wieczorami :) możesz też kupić sobie jakiś spalacz tłuszczu i powodzenia :) rezultat przy regularnych ćwiczeniach napewno będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz psia mac patrz pani
bo jej pewnie woda tylko zeszla i tyle!! OEvelineO - cwiczenie ok tygodnia to malo, zeby byly nie wiadomo jakie rezultaty, ale nie poddawaj sie!! Sprobuj zmienic diete, bo to bardzo wazne przy chudnieciu. Ja kiedys bylam na Dukanie, teraz go robie tak wiecej niz polowicznie i waga spada powoli. Cwicze na orbim ok 40-45 min co drugi dzien lub codziennie, krece hula hop, brzuszki robie. Pij duzo wody niegazowanej. Tabletki Ci za duzo nie pomoga tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukana własnie niemoge stosowac bo zle sie po nim czulam, ciagle mdlalam i mialam bardzo mocne bóle brzucha. mam pas z sauna wiec zaczne łaczyc te cwiczenia z pasem.dodatkowy spalacz? czy uzywacie cos konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl
Ja osobiście nie zachęcałabym do kupowania jakiś cudnych tabletek na odchudzanie.. Po co to komu? Poćwiczymy, dodamy dietę i powinno pomóc.:) U mnie niedługo miną 3 tygodnie od zaczęcia diety i ponownych ćwiczeń na orbim.. (kiedyś już pisałam, że tak na prawdę ćwiczę od 3 miesięcy, ale z rozpoczęciem diety "dopiero" 3) Szczerze, nie widzę niestety żadnych zmian w mojej sylwetce... Ale może to być spowodowane tym, że nie mam dużej nadwagi. Przyznam Wam szczerze, że nie zależy mi specjalnie na utracie wagi, tylko na zgubionych centymetrach tu i tam.. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze 60 minut na nowym sprzęcie zaliczone, musze powiedzieć że różnica duża tamten miał koło 5kg a ten 12kg. Po 4 tyg przerwy 60 minut to jednak wyczyn heh ale dałam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska1990
Manfenna - dziękuję Ci za radę i podrzucenie mi tego linka z Hammerem! Faktycznie niewiele droższy od tych co wsadziłam a o niebo lepszy! Dzięki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaek
Witam! Od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka:Hammer,koło zamachwe 16 kg.Wydaje mi się całkiem fajny,chociaż jestem laikiem w tej kwestii.Ale doszłam do wniosku,że niemieckie musi być dobre.Zaskoczyła mnie jedynie wielkość tego urządzenia,dla mnie kolos. Kupiłam sprzęcik na Allegro z nadzieją przede wszystkim na schudnięcie i wymodelowanie sylwetki.Od kilku tygodni śledziłam to forum i stwierdziłam,że to jedyna i ostateczna szansa na zrzucenie zbędnego balastu.Poza tym staram się mniej jeść,zero słodyczy i kolacji.Od 21 marca tym sposobem spadło mi ponad 3 kg...a uwierzcie mi że jest z czego...160 cm,78 kg.Wczoraj delikatnie poćwiczyłam na sprzęcie,a dzisiaj 53 minuty, dystans 10 km, obciażenie na 2 w skali 8-stopniowej.Do tej pory bolą mnie mięśnie zwłaszcza ud i łydek.Piszcie ile udalo Wam się schudnąć i w jakim czasie.Pozdrawiam.Olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×