Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość nowaaaa
mam orbiterka od 3 tyg. i cwicze juz 45min ,zastanawia mnie to gdy przychodzi okres czy czasem troszke sobie nie odpuscic na ten okres bo nie chciałabym jakiś krwotoków czy innych komplikacji , pozatym schudłam 3 kg przez te 3 tyg ale teraz coś waga idzie do góry i nie wiem dlaczego, może dlatego że woda się zatrzymuje w organizmie na okres bo mam dostać jakoś na czasie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj przejechałam 35min i poza tym ze mój sprzęt zaczął strzelać na przegubie to jest super ;-) Kurcze nie wiem czy dobrze wybrałam sprzęt bo nie dość , że strzela to jeszcze lipa z programami ;-( .Kupiłam inny model na allegro ale gość przez tel mnie przekabacił , że ma lepszy w troszkę wyższej cenie i dałam się złapać na lep Co do spodenek to kupiłam wczoraj takie do kolan z wysokim stanem za 91 z przesyłką i zobaczymy co to za cudo .Jak wasze wrażenia z użytkowania sprzętu? nic nie trzeszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdola123 - napisz lub zadzwoń do gościa od którego kupiłaś powinien dosłać skoro jest w zestawie . Jak nie to zasilacz zapewne można dokupić w sklepie elektrycznym maż na pewno będzie wiedział gdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko ok...mąż nie zobaczył tego zasilacza w stercie styropianu:)a pudło w garażu zostało...buuu:)...na razie córka śmiga na orbim...a ja jutro od rana:)...nie wiem co z tymi spodniami neoprenowymi...jaki rozmiar i w ogóle...bo niby te materiały nie takie... Margo123-a twoje w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdola123 moje jeszcze nie doszły zamówiłam wczoraj w nocy zapewne będą po świętach .Kupiłam rozmiar XL w biodrach do 102 max najwyżej jak będą za duże to zeszyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiss
Witajcie dzisiaj 20 minut jak na drugi dzień to chyba nie tak źle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ja juz wreszcie tez sie zdecydowalam na orbiego dzisiaj przyszedl jutro mi go zmontuja i zaczynam trenowac jak narazie mam duzy zapal i to glownie dzieki Wam .. w kazdy pt bede sie mierzyc i wazyc do zrzucenia mam 10 kg ... mam pytanko do was .. zeby spalac tluszczyk na rekach powinnam trzymac za ruchome ramiona orbiego ? to jak mam korzystac z programu spalania tluszczu gdzie trzeba pilnowac tetna i trzymac rece na nieruchomych ramionach orbiego .., jak dla mnie jest to troche bezsensu .. pozdrowionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! dzisiaj już śmigałam...jak na pierwszy raz zrobiłam 30 min.,tak krótko bo do pracy muszę iść...i muszę ochłonąć bo gęba czerwona:)...jutro planuje 45 min...Ja śmigam rano a córka wieczorem...Tylko coś mi stuka w prawym przęśle...muszę zadzwonić i się podpytać o co chodzi bo raz stuka a raz nie:( Dzisiaj robię pomiary...brrr Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THORN
witam , często spotykam się z tym problemem że w thornach brak jest zasilacza, tak że dziewczyny jeśli kupujecie ten model , sprawdzcie dobrze w kartonie , gdyz zasilacz jest tam "schowany" w steropianie ;)pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uriel78
Witam. Też zakupiłem THORN 704 / PO - 05 Platinum więc podzielę sie moją opinią. Może komuś się przyda. Jesli chodzi o stukanie pukanie itp to niestety to norma a przynajmniej w moim przypadku. Orbitrek kupuje się częściowo złożony ale skręcając go finalnie najlepiej jest poodkręcać resztę plastików na łączeniach i posprawdzać czy wszystko jest skręcone jak należy. Jeśli stukają przęsła to prawdopodobnie jest luz na śrubach z przodu które u mnie były w połowie wykręcone (na łączeniu z uchwytami na ręce). Trzeba odkręcić plastiki i mocno je dokręcić. Prawdopodobnie też będzie stukaało ale już minimalnie - w moim śruby nie są idealnie spasowane z otworami. Pulsometr to niestety tylko gadżet. Serducho mało mi nie wyskoczy a on pokazuje ciągle 95 - 105. Dodatkowo po przejechaniu kilku kilometrów nagle koło zaczęło ciężko chodzić i strasznie coś zaczęło trzeć. Zrezygnowałem z reklamacji i sam go rozkręciłem. Okazało się że napinacz paska był krzywy i pasek chodził krzywo i obcierał o obudowę. Po wyprostowaniu napinacza na razie niby wszystko ok - poza tym że czas od czasu coś sobie chrupnie lub stuknie. Jeśli chodzi o plastiki obudowy to spodziewałem się czegoś lepszego za tę cenę - przy rozkręcaniu okazało się ze wkręty skręcone byle jak i do tego część otworów była przekręcona i wkręty nie trzymały. W tych miejscach było klejone. Poza tym na razie wszystko inne ok. Aczkolwiek za 1 300,00 zł nie spodziewałem się cudów ale liczyłem że skoro wszystko jest łożyskowane to przynajmiej nie będzie stukało na okrągło. Orbitrek jest przeznaczony niby dla osób do 120 kg. ale patzrąc na użyte elementy do budowy (a przynajmniej te podstawy na któych stoi na podłodze to cięższe osoby muszą poszukać czegoś innego. Ja waże trochę mniej ale i tak mi się wydaje że za chwilę sie wszystko rozsypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaa :)
witam, ja kupiłam thorna e5000 i jestem zadowolona, chociaz mógłby byc bardziej stabilny bo na panelach lekko się przesuwa do przodu ale tak to jest wszystko wporządku, ćwicze na nim codziennie i nic jak na razie sie z nim nie dzieję , owszem zasilacz jest schowany w styropianie, też miałam problem z nim ale znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! w moim orbim nadal stuka...zadzwoniłam do sklepu w którym go kupiłam bo chyba jakaś tuleja poszła i przesłali mi formularz reklamacyjny...ale się jeszcze wstrzymam gdyż mąż ma jeszcze coś sprawdzić...dokręcić. No ale w sumie załamałam się bo być może trzeba go będzie rozkręcać i im wysłać do serwisu...a to taki kolos!!! a taką mam chęć śmigać na nim a tu masz ci los:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Mąż właśnie się śmieje że w kartonie powinni jeszcze dołożyć Chińczyka do składania:):):) Ale właśnie rozkręciliśmy przęsła i od początku wszystko skręciliśmy co było pod plastikami...i wiecie co? przestało pukać:) po prostu były za słabo skręcone śruby i były luzy...ten chińczyk raczej nie miał sił:)...tak się cieszę bo nie trzeba orbiego nigdzie do serwisu wysyłać:)...teraz rozgryzam komputer...bo nie zrozumiale coś piszą... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbasia412 nie mogłaś w 20min zrobic ponad 600 kcal, orbitrek cię kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Uriel78 - miło , że szczegółowo opisałeś stukanie i pukanie orbiego ;-)pocieszyłeś mnie bo ja kupiłam Hammera i ciągle wzywam serwis z sąsiedniego pokoju- maż co chwile dokręca i tak ciągle stuka puka trzeszczu buczy i skrzypi ;-) hehe jak mój 5 letni syn jedzie pod nim nie stuka chyba muszę do piwnicy się zamknąć na rok to i podemną będzie cicho ;-) Co do spodenek to moje dzisiaj doszły byłam bardzo zdziwiona , że mimo świąt tak ekspresowo przysłali i dzisiaj już śmigałam w moich i wiecie co to rewelacja - jak ktoś się jeszcze zastanawia to nie warto myśleć tylko kupcie a sami się przekonacie . Ja po 60 min moje wykręcałam i lało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo123 napisz ile kosztowały i ile przesyłka....poszukam:)może adres? a jak rozmiar? nie za duże były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam pytanko do uriela78...bo mamy ten sam sprzęt...skąd ja mam wiedzieć ile chce spalic kalorii w czasie 45min i na jakim dystansie? mam strzelać?...na siłce jak chodziłam to pokazywało mi na bieżąco ile biegnę i ile spaliłam kalorii...a tu jakoś odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdola123- pisałam wczoraj ale napisze raz jeszcze . Kupiłam za 91 zł z przesyłka kurierska . Wybrałam rozmiar XL w biodrach do 102 nie są na mnie ciasne ale takie w sam raz no i mimo to spociłam się potwornie w nich . Jak schudnę to zeszyje je z boku .Ja kupiłam te http://allegro.pl/spodenki-wyszczuplajace-z-wysokim-pasem-neoprenowe-i2248590748.html#tabsAnchor . Czytałam nawet wcześniej na tym forum , że powinno się ćwiczyć kontrolując puls w przypadku mojego sprzętu to abstrakcja nie pokazuje więcej niż 72 hehe i już sobie po pulsowałam ;-) Ja dałam 1500 w promocji to chyba już wiem na czym ona polegała ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzisiaj juz orbi skrecony ale jeszcze niewyprobowany nieliczac 10 krokow zeby spr czy dobrze skrecony .. moj komputerek tez jest dosc skomplikowany nigdzie nie jest zaznaczone co to za program i nie potrafie znalezc tego co mnie interesuje :( niby ma glownych 7 a ja tam naliczylam 24 programy .. ale mam nadzieje ze juz wkrotce go rozpracuje .. ja mam hertz c2 7e hmm ogolnie budowa niby stabilna ale srubki nie wszystkie pasowaly niektore jakies zniszczone nie dalo sie wkrecic a do tego zostalo kilka czesci srubek podkladek nie zuzytych ciekawe czy byly w zapasie czy cos pomonelismy przy skrecaniu hihi .. mam niewielkie luzy na ruchomych drazkach a tak poza tym to ok ale zobaczymy jak troche posmigam czy jeszcze cos nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenciik1
Hej, przymierzam się dozakupu orbitka i zaczynam intensywne ćwiczenia, tyle że przejrzałam wątek i nie wiem na jaki orbitek się zdecydować. Mam zamier zakupić sprzęt na allegro. Proszę o rady, bo jestem zielona w tym temacie. Jaki sprzęt wy posiadacie, jaka cena i czy jesteście zadowolone? Proszę, polećcie mi jakieś modele. Ja zastanawiam się nad tym: http://allegro.pl/orbitrek-elektromagnetyczny-hs-44e-gratisy-i2235220198.html , lub tym http://allegro.pl/orbitrek-gravity-kolo-10kg-do-135kg-gwarancja-5lat-i2246729999.html#tabsAnchor . Proszę o rady. Z góry wielkie dzięki za pomoc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lencik ja z dobre 3 m-ce przymierzalam sie do zakupu i kupilam w koncu z allegro .. jezeli chodzi o paramatry to sa bardzo porownywalne nie wiem tylko ile wazy sam orbitrek z 2 aukcji kowaline .. im ciezszy tym bardziej stabilny .. zwroc uwage tez na gwarancje ten za 1000 ma door to door dzwonisz przyjezdzaja i zabieraja a o ile dobrze pamietam i nie myle sprzedawcow to przy 2 musisz na wlasny koszt wyslac im orbiego albo czesc ktora jest do reklamacji .. ale zawsze to dodatkowe koszta .. jezeli chodzi o wage kola to oa sa jak najbardziej ok .. gdzies wyczytalam ze kola w przedziale 10-18 kg nie robia zbyt wielkiej roznicy najwazniejsze by byly od 7 w gore .. no i cena tez jest wazna jezeli beda mialy podobna wage i zasady gwarancji nie beda ci przeszkadzaly to ja bym brala tego tanszego .. ale jezeli trzeba bedzie za kazdym razem wysylac na wlasny koszt a niektorym nawet stad trafil sie wadliwy towar i trzeba bylo robic to czesto to lepiej juz dolozyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj 45 minut 15 km z groszami i 180 kcal ... teraz mam 2 dni przerwy bo nie jestesmy w domu na swieta a juz tesknie te portki to swietna sprawa ale narazie szkoda mi dac stowe za nie poczekam jeszcze i zobacze jak te moje cwiczenia ida zeby nie bylo ze kupie spodnie i przestane cwiczyc tak wiec dziewczynki wesoolych swiat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulla1984
cześć dziewczyny jak się was tal naczytałam to też kupiłam orbitreka, wzięłam Kettlera RIVO P, może któraś z was go ma? dobry jest? bo ja się nie znam :/ po świętach powinien przyjść i zaczynam jazdę :D chcę zrzucić 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zajezdzilam moja maszyne, az zaczela skrzypiec i charczec ale udalo sie ponad 82 minuty cwiczylam, i niemalze 830 kcal spalilam :) tez sie zastanawiam nad spodenkami, nakladacie je na gole cialo czy np. na legginsy zeby nie miec odparzen? ja tymczasem uzywam pasa na brzuch ale zawsze pod nim mam tshirt i nie jest mi goraco itp., tylko czuje mokre jakiej firmy kupujecie te spodenki? zycze wszystkim spokojnych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicka37
Wiam serdecznie. Tez mi chodzi po głowie żeby sobie kupic taki ORBITREK czytając wasze posty ,to mam ochotę do ćwiczeń .Prosze Was doradzcie mi która z Was z allegro ma kupiony sprzęt i czy jestescie zadowolone .. Prosiła bym o dokładną nazwe z allegro bo jak sie skopiuje linka to po jakimś czasie juz nie jest widoczny . http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=110138&offer_type=0&price_from=400&price_to=600&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&listing_sel=2&listing_interval=7&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E Ktos tu na forum napisał ze bardzo wazne jest aby to k koło zamachowe miało do 12 kg ja jak kupie powiedzmy 8kg to chyba nie będzie znów tak zle ? A przy okazji Wesołych Świat smacznego jajeczka i mokrego Dyngusu Śmingusu życze wszystkim wytrwałym kobietką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicka37 ja mam orbitreka Abarqs kupiłam na allegro za 299 + 99 wysyłka mam koło zamachowe 8kg i jestem super z niego zadowolona mam go już 5 miesięcy i jeszcze nic mi nie stuka i nie trze a jak czytam po ile dziewczyny kupują i im stuka,skrzypi itp. to aż strach wydawać tyle kasy na chiński sprzęt.Takie jest moje zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprstu_karolina
ohh a ja juz jutro wracam do domku i wkoncu bede mogla jeezdzic ja mam orbiterka Dunlop Sport ciekawa jestem jakie ja mam to cale kolo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicka37
Witam ponownie . Dziś znów szukałam i czytałam duże na temat tych urządzen i stwierdziłam że chyba kupie z firmy THORN tylko jeszcze nie wiem dokładnie który , czytałam o tych Thorna KH 704 KH 804 , KH-706 Thorn 4145. Jesli macie ORBITREKI którys z tych modeli to prośiła bym o komentarz , była bym wdzięczna ;) pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dalej skrzeczy niemozliwe, raczej nie jest to do naprawienia przez mojego meza, jutro bede dzwonic do serwisu ale juz jest mi przykro bo zabiora sprzed na jakis czas, to pewne :(( sami sie z mezem dziwimy bo model ktory ja kupilam w promocji, w regularnej cenie kosztuje ponad 750euro czyli ponad 3500tys zlotych, i jak to mozliwe, ze po 20 dniach uzytkowania juz cos sie psuje?? ja swoj kupilam do jest automat, i tylko dlatego wydalam takie duze pieniadze, ale jak komus nie zalezy na programach to chyba lepiej kupic tanszy a z czasem zawsze mozna zmienic i drozszy model ja osobiscie jestem wsciekla w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicka37
aNileWe_ to Ci współczuje sama bym była wściekła ;/ napisz jaki to jest model . Tyle kasy szok pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×