Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość nowa.pl
dzisiaj się zważyłam waga sto :( ale w pasie -5 :) i to mnie cieszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się tak dzisiaj nie chce.... :( ratunku!!! Grzeszyłam dziś jedzonkiem a teraz nie chce mi się tego spalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczyłam 90 min trening na orbitreku :) 33 km i 900 kcal spalone:) i pwoiem wam ze bym jeszcze wiecej pochała; ale co za duzo to nie zdrowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Ja zwykle w soboty nie ćwiczę, ale nie chciałam czekać do poniedziałku i wypróbowałam strój neoprenowy. Pot lał się ze mnie już po 3minutach, ten mój kostium jest trochę ciężki i przez to się jeszcze bardziej zmęczyłam niż zwykle.Co do grzesznego jedzenia to ja ciągle ulegam pokusom, jednak ciężko jest sobie odmówić jak dzieci jedzą coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także od wczoraj jestem posiadaczką takich spodenek (kończą się pod biustem) od wczoraj. I także jestem jakby dwa razy bardziej zmęczona. Ale dzisiaj pokonałam lenia i wskoczyłam na 40 minut podkręciłam o jeden stopień i po prostu tak zaczęło się ze mnie lać ... Strumienie. nowa.pl to bardzo dobrze że ci cm spadają, wagą się nie przejmuj. Raz możesz ważyć kg więcej raz dwa mniej. Przed okresem zbiera się woda w organiźmie i także zdarza się że jest nawet 2 kg więcej. Ponadto mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk. A waga często stoi poprostu organizm się broni. xena.21 skąd ja to znam??? Doskonale cię rozumię ;) ewelina bloguje jesteś WIELKA!!!! Jak długo dochodziłaś do takiej kondycji??? Długo już ćwiczysz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina7740
kurde lubię ćwiczyć na orbitreku ale mam problem. Rok temu odchudzałam się, schudłam 3 kg, ćwiczyłam regularnie na orbitreku, godzinę dziennie. W tym roku schudłam 4 kg, jeździłam tylko raz. A problem tkwi w tym, że jak schudłam rok temu ćwicząc na orbitreku to ucierpiał na tym i tak bardzo mały biust. Widocznie zmalał... A teraz, bez ćwiczeń nie widzę, żeby coś takiego się działo. Też coś takiego zauważyłyście? Mnie to zniechęca niestety, nie chcę przez ćwiczenia zostać całkowitą deską. Szkoda, że tak się dzieje. Orbitrek świetnie u mnie działał na biodra, uda i brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Ćwicząc na orbitreku chudnę cała, piersi też i to sporo, ale mnie tez to cieszy bo miałam je jak głowy i przez to wyglądałam na jeszcze potężniejszą. Dzisiaj mam dzień wolny od orbitreka posiedzę tylko w guamie przez godzinkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena21 zazdroszcze guamu,ja tymczasem wykorzystuje kosmetyki z Polski.Mam Eveline 4D,Nivelazone Farmony serum i krem, Nivea zel antycelullit,Balsam ujedrniajacy Palmers ( super czekoladowy zapach- polecam ,swietny:-),a Wy co mozecie polecic?? Ja wczoraj wieczorem 60 minut,bo len we mnie wstepuje,na 3 :-) zaraz budze chlopa,by sie zajal coreczka i posmigam godzinke :-) pozdrawiam i zycze duuuzo,duzo zdrowka i wytrwalosci :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula82 na neoprenowe nalezy zalozyc jeszcze jakies legginsy lub dresowe spodnie,by sie nie lalo :-D tez kiedys zalalam sobie pedaly :-D nawet wczesniej o tym czytalam,ale nie wierzylam,ze za sprawa takich spodenek moze sie to zdarzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec bol kolana sie znacznie zmniejszył; całe szczescie bo w tym tygodniu chce zwiekszyc liczbe treningow a i dzisiejsza waga pokazała 80,2 kg a wiec schudlam w ciagu 3 tygodni prawie 15 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina bloguje gratuluję bardzo dobry wynik:) ja narazie poszukuję sprzętu i tez mam zamiar zrzucić trochę, bo po ciąży mi zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Cześć dziewczyny ja już dzisiaj jestem po ćwiczeniach. Ewelina bloguje: jakie suplementy zażywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mogę żadnych suplementów zażywać, moja wątroba choruje strasznie od leków (tabletki hormonalne i therm line II mi ją załatwiły) dlatego w tej chwili muszę odchudzać się siłą swoich mięśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Asiula82 a czemu od therm line? Też to próbowałam ale dziwnie się po tym czułam. Ja biorę tylko centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz brałam go regularnie 3 opakowania duże, jest to tak zwany spalacz tłuszczu. Podnosi ci bardzo temperaturę ciała i przez to bardzo szybko spala się tłuszcz. Ale ma taki skład że bardzo przyśpiesza pracę serca (możesz mieć kołatania straszne) do tego podnosi ciśnienie krwi i ogólenie nie zalecane jest osobą które mają jakiekolwiek problemy z sercem, tarczycą, nerkami itd itd Prawda jest taka że bardzo po nich schudłam, 10 kg nawet nie wiem kiedy w niecałe 3 miesiące bez ćwiczeń. Co prawda jadam mniej i bez słodyczy ale one tak właśnie działają - nie chce się jeść słodyczy i cały czas czujesz się najedzona - przynajmniej ja tak miałam. No jak wiadomo przyśpieszony rytm serca = spalanie tłuszczu. Niestety tabletki bardzo uszkodziły mi wątrobę. Mam 30 lat a wyniki 5 krotnie prsekroczone, nie piję alkoholu, zdrowo się odżywiam. Lekarze byli w szoku - pytali czy brałam jakiekolwiek leki, a ja brałam tylko term line II. Miałam tzw. toksyczne zapalenie wątroby i od tej pory minęły dwa lata a ja nadal nie mogę przyjmować leków bo od razu ALAT rośnie mi do 150 a nawet 200 przy normie do 31. Przez to czeka mnie operacja bo mam torbiela na jajniku a nie mogę przyjmować leków hormonalnych więc jedyną opcją jest laparoskopowe usunięcie. Same problemy więc nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ja bralam kiedys rozne tabletki na odchudzanie ,nawet te "zakazane" i tylko po tych z apteki TL II bolala watroba :-/ Ewelina bloguje jestes niesamowita!!! :-) supeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina bloguje Ty wygladasz super z ta waga 80 kg, :=) A gdzie jest Jaaa123????co slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina bloguje świetnie wyglądasz naprawdę super efekty tylko czy twój trud nie pójdzie na marne??? Konsultowałaś się z jakimś lekarzem może dietetykiem??? Twoje jedzenie jest strasznie ograniczone i obawiam się że do końca życia nie wytrzymasz na takim "cieniutkim jedzeniu" a wtedy efekt jojo murowany. Ponadto organizm człowieka nie jest przystosowany do tak ciężkiego wysiłku fizycznego codziennie. Podejrzewam że spalasz więcej kalorii niż zjadasz w ciągu dnia a to bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Wkońcu wysiądzie ci serce. Czy to wszystko warte żeby narażać swoje zdrowie??? Ja rozumię cię w 100% widzisz efekty i bardziej się nakręcasz i motywujesz ale wierz mi nie jesteś maszyną ani baterią Duracell twoja moc wkońcu się wyczerpie. Chudniesz za szybko a to może odbić się na zdrowiu :( Ja kiedyś schudłam 17 kg w dwa tygodnie (w pierwszej ciąży bardzo przytyłam). Zależało mi żeby zrobić to szybko bo długie czekanie na efekty mnie zniechęcało. Byłam na ścisłej diecie, jadłam tylko białka i to bardzo chude (mięsko z piersi kurczaka, jajka, chudy nabiał). Wyglądałam super ale nie wytrzymałam tzn może ja bym wytrzymała ale dostałam kolki nerkowej - po przez zakwaszenie organizmu. A jak powoli wracamy do normalnego jedzenia efekt jojo murowany :( Uważaj na siebie mówię serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie kiedy wczytalam sie w bloga Eweliny to po pierwsze doczytalam,ze to dieta 500 kcal ,a czytalam,ze jest niebezpieczna i gwarantuje efekt jojo.Faktycznie ogromne ograniczenie posilku za co podziwiam!:-) Ja bym sie nie zdecydowala.W kazdym razie interesuje mnie jak to jest,ze cwiczysz 2 godziny,a wlasnie u Ciebie znalazlam artykul o tym,by cwiczyc mniej do 45 minut ,bo spali sie miesnie i to niebezpieczne. Nie boisz sie tego Ewelina?? Czy wlasnie na tym Ci zalezy?? Ja rowniez cwiczylam po 2 godziny lub ponad ,z tym ze dwa razy dziennie po np.godzinie i teraz zglupialam i nie wiem czy powinnam...??? Choc moja dieta nie jest drastyczna,jem zdrowiej i nie jem po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Ja jeszcze we wrześniu ćwiczyłam 2godz. 5xw tygodniu, później ograniczyłam do 3razy i powiem Wam, że się przetrenowałam i to bardzo. Przez to,choroby dzieci i zmiany pogodowe, musiałam robić przerwy łącznie wyszło mi ponad trzy tygodnie bez ćwiczeń. Tak się źle czułam, że zrobiłam sobie dokładne badanie moczu i krwi i na szczęście wyszło, że wyniki miałam bardzo dobre. Teraz z obawy przed ponownym przetrenowaniem ćwiczę 3 bądź 4 razy w tygodniu nie więcej niż 70minut. Też bym bardzo chciała bardzo szybko schudnąć i wreszcie zapomnieć o tych nie chcianych kg, ale za dużo się naczytałam o jojo no i skóra będzie mi bardziej wisiała, chociaż brzuch i piersi i tak mam już do naciągnięcia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do efektu jojo to róznie może być, zależy co ewelina je. ja około 2 lata temu chodziłam na program odchudzający dieta+ćwiczenia słudłam wtedy 9kg i powiem Wam, że wcale nie musiałam się aż tak ograniczać jadłam praktycznie wszystko. jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu przesłać przykładowe menu przygotowane przez dietetyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój e mail asica_m0810@wp.pl ;) Dzieci mi poległy i nie dałam rady ćwiczyć, po zawalonej nocy i ciężkim dniu nie spojrzałam nawet na orbiego :( Młodsza latorośl ma zapalenie gardła i ciągle wisi na mnie :( Potrzebuję mocy żeby przeżyć kolejną bezsenną noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Asiula 82 ,we wrześniu moja córa miała zapalenie oskrzeli a młodsza gardła i do tego wieczorem jechaliśmy 17km na pogotowie a o 4 rano 50km do apteki więc wiem co teraz przeżywasz, ja po tych przygodach była wymęczona przez ponad tydzień. Teraz też wszyscy przeziębieni jesteśmy, bo z przedszkola dziecko co chwile przeziębione przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×