Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość nowa:):):)
ja już kiedyś tu byłam i pisałam i pisałam :D ale moje ćwiczenia na okres wakacji poszedł w zapomnienie niestety :(:( to co schudłam od marca do czerwca to 5 kg ale przez te dwa miesiące przytyłam i to ostro, ogolnie nie cwiczyłam bo urlop a potem podejrzewałam ze jestem w ciąży więc zrezygnowałam z ćwiczen, ale dzis rano dostalam okres po 40dc o.O . Planuje zacząc ćwiczenia od 3 wrzesnia przy moich serialach które wróca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz przegapiłam ciag dalszy - znajac Ciebie to i w Polsce bedziesz biegac czy inne sporty uprawiac ;-) xena21 gratuluje tych 2 cm ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Naolala - hahahha :D przymierzam sie na razie do nieobzerania sie ;) jutro jedziemy! Mamy prom o 22.00 :) W piatek tez wstalam o 6.00 i cwiczylam!! W sobote i wczoraj juz nie tak wczesnie sie zerwalam haha, ale nie odpuscilam i zrobilam po 40 min. Dzisiaj to samo. Bank Holiday w UK, wiec wstalam po 9.00. Jutro ide do pracy, zatem 6.00!! Nie wiem czy brac buty do biegania do PL. Moze bede brzuszki robic i jakies inne cwiczenia dla odmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
No i budzik mi nie zadzwonil o 6.00!! Obudzilam sie najpierw o 5.20, a potem op 6.40 i juz za pozno bylo na cwiczenia, bo do pracy bym nie zdazyla!! no ale co zrobic, nie przeskocze :D Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groshki_pl
ja zastanawiam się nad zakupem orbitreka, ale nie jestem do końca przekonana. Czy będę miała odpowiednią ilość motywacji do ćwiczeń, a cena jego jest nie mała, więc musi to być przemyślany zakup. Ćwiczył ktoś może na takim sprzęcie?I może coś o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singer777
witam:) przylaczam sie do was:) codziennie minium 30 minut na orbitreku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Cześć Dziewczyny Co u Was słychać, ja ostatni raz ćwiczyłam tydzień temu, dostałam okres i stwierdziłam, że przyda mi się trochę odpoczynku. Już mi się organizm "zresetował" i zaczynam dalszą akcje z orbitrekiem a bardzo za nim tęskniłam. Czekam, aż mi mała Julcia zaśnie i idę ćwiczyć 120minut orbiego + leg magic i platforma wibracyjna Pozdrawiam bardzo serdecznie i witam nowe Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaaaa
Polecam kupno orbiterka jak i innego sprzętu w sklepie internetowym fitbay.pl . Sprzęt solidny, w atrakcyjnej cenie i na dodatek super jakości. Szybka wysyłka no i mnóstwo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hej Dziewczyny!! Ja juz wrocilam do UK po wojazach w PL i w przyszlym tygodniu zamierzam wrocic do cwiczen na orbim. Teraz 3 dni mialam urwanie glowy w pracy, musze odpoczac, a na weekend wyjezdzamy do znajomych, wiec nie mam wyjscia :D Ale dobra wiadomosc jest taka, ze w PL przytylam tylko 0.5kg i w ciagu 3 dni po powrocie waga mi spadla o 1kg!! Czary mary jakies, ale nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! To krotki ten Twoj wyjazd :-) do zobaczenia w przyszlm tyg ,tez postaram sie wrocic do cwiczen ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam w lipcu wyjechałam na wakacje po powrocie dopiero po tyg zaczełam ćwiczyć bo mi się nie chciało ale ostro się wziełam ćwiczyłm 2 razy na dzień rano i wieczorem przez 2 tyg a puźniej już raz od 40-50 min codziennie oprócz tego ograniczyłam słodycze pije dużo zielonej herbaty ok 6 szklanek dzienie 4 posiłki małe kolacja 3 godz.przed snem.Schudłam 10 kg.Nogi wyszczuplały i pupa:) najgorzej brzuch nadal duży :(tragedia Boczki też się zmniejszyły z rozmiaru 44 teraz mam spokojnie 42.Daje nadal czadu bo na święta bożego narodzenia musi być sukienka rozmiaru 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Pozdrawiam Was dziewczynki dajcie czadu bo na wiosne mini trzeba włożyć.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Naolala - w PL bylismy 1.5 tygodnia, bo Tata mojego partnera mial operacje. Chcialabym juz wrocic na orbiego, ale nie dam rady na razie, bo dzis po poludniu jedziemy do Walii do znajomych. Za niecale 2 godziny wychodze z pracy. Wzielam pol dnia wolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg13 pozazdroscic wytrwalosci i wynikow :-))) Witaj znowu! Osz przegapilam ciag dalszy,startujemy od przyszlego tygodnia ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
dzięki naolala czytam was codziennie ćwiczcie bo są efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hej Naolala To kiedy start??? Ja chyba nie dam rady w tym tygodniu! A chcialabym... Na razie musze po pracy ogarniac chate przed przyjazdem znajomych haha a rano za nic teraz nie wstane o 6.00!! Moze wieczorem dam rade pocwiczyc... oby!! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniana 11 widać,że nudzi Ci sie w życiu i szukasz wrażeń krytykujac ludzi na forach...czyżby to była metoda na pozbycie sie własnych kompleksów??? Osz przegapiłam ciag dalszy niedługo ruszamy do boju , tymczasem odpocznijmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
mania11 choć raz zrób coś pozytywnego w życiu i nie udzielaj się już na tym forum bo to nie twój poziom intelektualny i zapamiętaj to nie jest NASZA wina że jesteś osobą o bardzo niskiej samoocenie Dziewczyny, ja miałam przymuszone 5dni przerwy, bo mi dzieci chorowały, ale dalej dzielnie walczę. Trzymajcie się ciepło i nie poddawajcie w dążeniu do celu. Pozdrawiam i ciesze się, że forum odżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
''Osz przegapiłam ciag dalszy niedługo ruszamy do boju , tymczasem odpocznijmy '' hahahahhaah dobre!!!! :D:D:D do boju, do boju, do boju!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wszystkie zapalone w cwiczeniach na orbitreku; ja od wczoraj wlasnie zaczelam trenować na niedawno zakupionym sprzecie; mam nadzieje ze efekty za kilka miesiecy sie pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Ewelina bloguje-witaj na forum, efekty będą na 100% tylko musisz być wytrwała i systematyczna w ćwiczeniach. Jak często chcesz ćwiczyć w tygodniu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina bloguje super,ze dolaczylas do cwiczacych na orbim :-) zdawaj relacje jak ida postepy ;-) Osz przegapilam ciag dalszy zbliza sie czas walki cel: Sylwester,a my w kuszacych sukieneczkach wkraczajace z piekna figura w Nowy Rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Witam Ewelina bloguje napewno będą efekty jak będziesz ćwiczyć codzienie albo jak nie dasz rady z czasem to co 2 dzień życze ci dużo wytwałości :) ja cały cza ćwicze wczoraj udało mi się przejechać 64 min. było ok do naolala i osz przegapiłam...ruszjcie już do boju a na sylwestra będziemy laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
hej meg13! :D ja czekam az mi sily wroca po wyjazdach, pracy, etc... nadrabiam ze spaniem i odpoczynkiem, ale orbiego mam caly czas w glowie.. :D Milego dnia Dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
hej dziewczyny, właśnie skończyłam ćwiczyć no i oczywiście czkam na Wasze relacje odnośnie walki z tłuszczykiem, bo to mnie bardzo mobilizuje do dalszej pracy. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
hej dziewczyny, właśnie skończyłam ćwiczyć no i oczywiście czkam na Wasze relacje odnośnie walki z tłuszczykiem, bo to mnie bardzo mobilizuje do dalszej pracy. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
hej dziewczyny, właśnie skończyłam ćwiczyć no i oczywiście czkam na Wasze relacje odnośnie walki z tłuszczykiem, bo to mnie bardzo mobilizuje do dalszej pracy. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
hej dziewczyny, właśnie skończyłam ćwiczyć no i oczywiście czkam na Wasze relacje odnośnie walki z tłuszczykiem, bo to mnie bardzo mobilizuje do dalszej pracy. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
sorki za te powtórki, coś mi komputer zaszalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Od kilku dni przymierzam się do zakupu tego cuda, nie wiem jednak jaki model kupić i który będzie dla mnie najlepszy. Mam 1,70cm wzrostu, waże 55kg, nie chodzi mi raczej o zrzucenie wagi tylko wymodelowanie sylwetki, najbardziej zależy mi na udach, ogólnie chciałabym się pozbyć celulitu ;) Nie jestem osobą pracującą, a nawet jeszcze nie pełnoletnią, ale za uzbierane pieniądze chciałabym zrobić coś dla swojego ciała, gdyż od kilku lat nie uprawiam żadnego sportu i nie mam ruchu. Kiedyś jeździłam konno, ale to już zamknięty rozdział. Mogę na ten sprzęt wydać do 700 zł. Nie mam pojęcia jakie powinnam mieć koło zamachowe. zależy mi też na tym, aby nie hałasował . Szukałam takich na allegro, ale boję się tam zamawiać. Co sądzicie o innych stronkach? Typu http://sportbody.pl/c-199_202/orbitreki.html?sort=p.price czy http://www.sklepfitness.com/c/27/-orbitreki-sprzet-fitness-fitness-.html?gclid=CM_F-r7Nw7ICFUde3godgjkAvw z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×