Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Freedom:D pierwszy mój i męża wyjazd to było właśnie Międzybrodzie, wprawdzie wpadliśmy tam będąc w górach, na szlaku, ale nie powiem, co zobaczyliśmy, dodam tylko, że byliśmy bardzo świeżo zakochani i były pierwsze dni maja. Nic piękniejszego, dlatego mamy ogromny sentyment do tego miasteczka. Uleńka, świetnie, grunt to sie rozwijać. Ja to się złoszczę na siebie, że tyle gniłam w tej firmie, ale jak człowiek z natury jest leniwy, to ma. Co będziesz teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artemida/ jedziemy w piątek przed południem a wracamy w niedziele. jeszcze tylko 3 dni , papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Fredoom, udango wypadu :) a ja jutro idę na badania do pracy, w czwartek jadę do Gdańska na podpisanie umowy. A teraz szukam jakiegoś taniego noclegu w Gdańsku Przymorzu ( albo Osowie, bo jeszcze dokładnie nie wiem). Bo jak mam tam codziennie jeżdzić na szkolenie,to wolę coś na ten czas wynająć niż spędzać w pociągu po 5 godzin. Może wiecie coś na temat noclegów w tamtej okolicy? Będę asystentką kierownika działu. Praca podobna do tej teraz, tylko większa firma, raczej nie będę miała czasu na nudę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły pozwoliłam sobie coś wysłać Ci na skrzynkę możesz na to zerknąć?:) Dziewczyny pozdrawiam najmocniej jak mogę:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey u mnie biało ale powoli ten śnieg znika bo temperatura dodatnia, ja sie przeziębiłam i musze zastosować przyspieszającą kuracje leczniczą bo piątek juz tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) U mnie rano padały takie wilekie płaty śniegu ,że normalnie pomyślała \"szkoda,że to nie Boże Narodzenie:)\"Prześlicznie było-zero wiatru tylko te płaty.Jak człowiek spojrzał do góry wyglądało to fantastycznie:)Ale oczywiście juz śniegu nie ma:D Freedom za 2 dni zmykasz szczęściaro;) Uleńka jak tam?Jak przyjeli Twoje odejscie w starej pracy? Kły🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj znowu Pani Zimo:D Kły czekaja Cię wspaniały weekend na stoku;) FreedomCiebie też czeka weekend na calego przy pięknej aurze pogodowej😘 Uleńka nas też czeka wspaniały weekend tylko może jeszcze o tym nie wiemy:D pozdrowienia Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mnie czeka wspaniały weekend :) idę na wesele mojej przyjaciółki, jestem jej świadkiem :) Dzisiaj byłam na badaniach do pracy, jeszcze o 18 ide do lekarza po zaświadczenie, że mogę pracować i jutro rano jadę do Gdańska na podpisanie umowy. I pewnie od poniedziałku będę jeżdzić na szkolenie do Gdańska Ciągle nie mogę do końca wyzdrowieć. Miałam zapalenie krtani, teraz dalej boli mnie gardło, głowa i mam straszny katar. Kiepsko będzie na tym weselu, jak co chwila będę sięgać po chusteczkę. Łykam tabletki, mam nadzieję , że przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wesela Ci przejdzie :D Niestety stoków nie będzie, bo muszę zostać w Wawie, smutna ta zima, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Kły-pojedziecie jeszcze;) Smieszna ta zima w tym roku-co napada śniegu to następnego dnia temperatura skacze i wszystko się topi. Uleńka to przede wszystkim zdrowia a potem udanej zabawy na weselu:) Freedom pewnie juz w drodze na romantyczny weekend:) A mój weekend?uczyć się muszę-mam znwu szanse chwycić umowę o dzieło-i będzie test sprwdzający wiedzę:O uwielbiam to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom to ma dobrze. Mnie się trochę sprawy skomplikowały, muszę czekać tylko, aż się wszystko wyprostuje, na razie mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrrrrrrrrr!!!Jak zimno:O Uleńka jak tam po weselu?Na pewno się wybawiłaś;) Freedom też jak wrócisz zdaj nam relację jak było( głupie pytanie-jak mogło być jak nie fajnie:D) Ja siedziałam w domu i marzłam-to był chyba najzimniejszy weekend od początku zimy. Dosyc mam juz tego siedzenia w domu na sero:( A telefon milczy:( Kły jak u Ciebie z pracą? Cieplutkie pozdrowienia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Wróciłam, ała moje mięśnie. Ale wartobyło :D Jeździłam na Małej Szyndzielni w Szczyrku. Co prawda tylko dzis jeździłam ale zawsze coś. narazie pa, pozdrawiam reszte szczegółów później 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom😘-super,że wyjazd się udał.Zresztą jak mogło być inaczej?;) U mnie mamy dziś jedno wielkie lodowisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmmm dziwne- jest zaznaczone jakby któraś zrobiła wpis ok 11:30 a nic nie ma.Czary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po jednej rozmowie, po południu jadę na drugą, a w środę mam jeszcze jedną. Nie ma to jak ruch w interesie :D Freedom wypoczęła, też przydałby mi się taki wyjazd. Zaczynamy troszkę myśleć o wakacjach, mamy w perspektywie ciepłe Włochy, ale powiem Wam szczerze, że ze wszystkiego to ia tak wybrałabym Tatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Kły-wreszcie się ruszyło na poważnie;) Trzymam mocno kciuki-musi sie udać. Jeszcze wyjdzie tak,że będziesz miała dylemat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły trzymam kciuki 🌻 Mam pytanko do tych które mają narty- macie narty carvingowe może? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiech przez łzy z tego filmiku:O Niestety pewnie każda z nas zna dobrze tego typu drogi-ot np moja dojazdowa do osiedla😠. A wczoraj słyszę w tv ,ze prawie żadne (bo bardzo niewiele) województw zgłosiło się po pieniądze unijne na rozwój regionalny.Nie rozumiem tego na serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom, brawo! Znam tą drogę osobiście, byłam we wrześniu, to prawdziwa droga, na pewno nie fotomontaż, gdyby ktoś miał wątpliwości. Tak samo wygląda ulica Emilii Plater przy dworcu centralnym, pałacu Kultury i słynnych juz Złotych Tarasach, wizytówkach stolicy, a to gdyby ktoś myślał, że tylko Śląsk taki dziurawy. Narty mam półcarvingowe, a co tam wymyśliłaś? Zaczynałam od prostych desek, to są moje drugie narty, które już same jeździły, z carvingami musi byc lepiej. Druga rozmowa, na której wczoraj byłam, była żałosna, firma kompletnie nieprzygotowana do rekrutacji, ale i tak bywa. Jutro następna i jeszcze za tydzień. Byle do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×