Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Nasenna pogoda. dziś jestem nieprzytomna , wróciłam z pracy i niemal że zasnęłam na stojąco. Cały czas zbiera się na burzę, ael na raie nie pada. w pracy też mam full obowiązków, ale chociaz się nie nudzę. dziś pytałam sie mojego jednego kierownika o urlop w lipcu, zgodził się. Jeszcze tylko potrzebna jest zgoda drugiego i będę super. No i M musi dostać urlop, najgorzej że u niego to nigdy nic nie wiadomo i w każdej chwili mogą mu zmienić urlop. I co myslicie o lokalizacji Nad Strugiem? już się zdecydowałam, wpłacę zaliczkę :) chcę blisko centrum , bo jedziemy autobusem i jakoś nie uśmiecha mi się dlugi spacer z plecakami. Koszty dojazdu mnie lekko powaliły, bo prawie 100 w jedną stronę, ale co robić. Dobrze chociaż że autobus jedzie w nocy, więc znając mnie, prześpię całą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny - ja jednak zostaję na tej swojej Zwierzynieckiej. Zgodnie z wczorajszym planem, pół wieczora spędziłam na przetrząsaniu zakopianskich kwater, dodatkowo ogłosiłam się na stronie z kwaterami i - mimo ze dostałam mnostwo odpowiedzi - zadna z ofert nie przebiła tej mojej \"zaklepanej\"; a to cena nie na moje dochody, to znów odległość do centrum kosmiczna, innym razem wszystko grało oprócz łazienki, a kiedy juz wszystko pozornie gralo- to termin nie ten:) Wściec się mozna, bo niby dostalam kilkadziesiąt propozycji, a tu nic... biorę więc tę Zwierzyniecką. Może nie jest to centrum, ale w porównaniu z wieloma innymi dzielnicami jest to niczego sobie lokalizacja. Poza tym, co tu dużo mówić - nocleg to sprawa drugorzędna, grunt, że na 95% już wkrótce przytulę do serducha swoje ukoachane Tatry!!! I tylko to jest tak naprawdę ważne. Reszta to szczegół. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze będziesz mieć blisko do Kuźnic, a Krupówki są dla pokazów mody i straty pieniędzy. Ja muszę odnaleźć telefon, do babeczki, u której spaliśmy w zeszłym roku. Czysty pokój z łazienką, to jest to, co musze mieć, a u niej mam, we wrześniu za 30 zł. Nie daleko, nie blisko, wszędzie dogodnie trafić. A w pracy szaleństwo, jeszcze większe po niedzieli, boję się, bo miało być za parę tygodni, a nie w trzecim tygodniu pracy. Pierwszy kontakt z petentem. Obawiam się, że moja wiedza nie jest jeszcze na tyle duża, by służyć pomocą, ale cóż. Dobrze, że u mnie nie wolno zabierać pracy do domu, bo pewnie śladem Artemidy siedziałabym teraz nad papierami. Najważniejsze jednak, że jeszcze mi się podoba i nie stresuję się następnym dniem. Mówią, że później będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane😘 i znowu zleciał tydzień nie wiadomo kiedy-dziś już czwartek.ba!powiem więcej-czerwiec już mamy można powiedzieć:) z niecierpliwością będę czekała i z zapartym tchem czytała już niedługo relację z waszych wypraw:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacje z naszych wypraw po prezent na dzień dziecka? ;) Trafić w gust 7-latki to nie lada wyczyn. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co?udało się coś kupić?mam nadzieję,że tak:)ja na razie dzieci, którym bym miała coś kupować nie mam-jedynie 2 synkowie koleżanek ale to nieobowiązkowo;) Kto w końcu pierwszy urlopuje?Gracjam?Rwący Potok?Uleńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś oryginalnego na allegro. Skamielinę dinozaura, którą trzeba sobie samemu wyłupać z kawałka gipsu za pomocą prawdziwych archeologicznych narzędzi. Strasznie męczący dzień dzisiaj miałam, ale na szczęście już odpoczywam. A za tydzień długi weekend! Ja mam wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ma wolne w długi weekend. Cztery dni laby :D tylko obawiam się tego, co zastanę jak wrócę. Tym bardziej że kierownika też nie będzie. A urlopuje, jak dobrze pójdzie, od 15 lipca. Trzymajcie kckiuki, żeby M nie zmienili terminu urlopu. Jutro mialam jechać nad morze, ale pogoda jakaś niespecjalna. A Wy jakie plany na weekend? I wszystkiego Naj z okazji Dnia Dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleńkaaa, to wychodzi na to, że ja wrócę, a Ty pojedziesz:) My planujemy wyjazd od 6 do 14 lipca, mój mąż tylko w tym czasie urlop otrzyma. Trochę żałuję, bo ja już będę miała za sobą, a inni dopiero będą wyjeżdżać na swoje wymarzone wakacje... Choć tak do końca nie wiem, czy ten termin dojdzie do skutku, w ciągu ostatniego pół miesiąca tyle opcji już przerabialiśmy, że szkoda gadać... wszystko jeszcze w proszku, choć ja w zasadzie to już tylko wyjazdem żyję. Weekendowe pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rwący Potoku-rozumiem Cię-też tak mam,że nie daj Boże żeby coś nie wyszło z wyjazdu bo tylko tym żyję:) Jak wyjedziecie na początku lipca to wiesz fajnie jest-noce długie i ciepłe:)fajnie będzie na pewno:) pogoda dziś do bani a ja na dodatek jestem \"słomiana wdowa\"-nie pozostaje mi nic innego jak otworzyć butelkę czerwonego wina zakupionego na spotkanie z koleżanką, które nie doszło do skutku. W końcu trzeba sobie radzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja dziś chyba zabójczo pierwsza:)znowu mam wyjazd:(już mi się nie chce serio.na szczęście tylko na dziś-ale to cały dzień zmarnowany a godzin nikt nie odda.pogoda okropna-leje i chłodno.Ale zapowiadają powrót upałów( w sumie to tak źle tak niedobrze-chodzi mi o przyrodę)no nic muszę się szykować. Kły jestem dziś u Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artemida! Jeśli w inspektoracie głównym, to będę przechodzić pod jego oknami około 9.45 :D Fajnie jest w poniedziałki pospać, ale perspektywa pracy do 18-ej jest przerażająca. Za to rano można obiad ugotować. A upały dobrze jak wrócą, wolę je niż te wstrętne chmury, niskie ciśnienie i senność cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co pisałam o nieustannych zmianach wakacyjnych terminów i znowu niespodzianka - wyjazd skrócony o 1 dzień. Wielka szkoda. Ciekawe, ile jeszcze takich zmian przede mna. Miało być 10 minimum dni, na chwilę obecną jest już tylko 7, jak tak dalej pódzie to się skończy na weekendzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz, zaraz.....to ty pracujesz gdzie? w gisie??tam nie byłam wczoraj ale blisko -w takim sensie ,że na \"imprezie\" pod ich patronatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi:D To jak będę po sąsiedzku to na pewno wpadnę do Ciebie:) Czy ktos jeszcze nie ma długiego weekendu teraz?bo ja niestety nie mam:( a pogoda ma byc jak marzenie.Trudno....Ja tylko chcę pogodę we wrześniu:P tzn dla siebie a dla Was wtedy kiedy Wy będziecie miały wyjazdy:)Chcecie??Załatwię wam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcemy , załatwiaj :) ja planuję w długi weekend wypad nad morze, daleko nie mam :) a jutro po pracy grill zakładowy, a raczej działowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molto grazie. Nie wiem czy wieczorem jeszcze do was wpadnę, ale jak nie to miłego długaśnego weekendu, bo jadę tam, gdzie internet nie sięgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam życzę -wypoczywajcie dziewczyny:) Pogoda sprzyja opalaniu:) A ja mam troche pracy na jutro do zrobienia w domu-na szczescie niewiele na serio;)buziaki do spisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec długiego weekendu :( szkoda ale spędziłam go fajnie, pogoda dopisała, trochę się opaliłam i pobalowałam. A jutro znów do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie! I ja świetnie wypoczęłam, żal dzisiaj wracać do pracy, zwłaszcza, że szalenie długi tydzień przede mną, w sobotę odrabiamy miniony piątek. Miłego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny poniedziałek.Wolne dni minęły bardzo szybko.Na działce spiekłam się na raka.Zachciało mi się wyrywać zielsko i masz babo za swoje.Ale jestem opalona jakbym była nad morzem. Z siostrą po spotkaniu i ciężkich dyskusjach doszłyszmy do porozumienia.Będzie szła i może gdzieś z nami dojdzie a jak nie to wrócą sami a my dalej. .Oto nasz plan: 1. Pierwszy dzień aklimatyzacji - dzień przyjazdu, więc po prostu połażenie po Zakopanem. 2. Wierchporoniec– Kaplica MB Jaworzyńskiej - Rusinowa Polana–Gęsia Szyja–Rówień Waksmundzka –Toporowa Cyrhla lub przez Pańszczycę 3.Wielka Krokiew – Dolina Białego - Sarnia Skała- do doliny Strążyńskiej lub dalej do doliny Małej łąki 4. Kiry - Dolina Kościeliska – Wąwóz Kraków –Schronisko Ornak - Iwaniacka -przejście na Ornak 5. Kaplica w Jaszczurówce– Polana Głodówka 6.Dolina Olczyska – Wielki Kopieniec - - na Halę Gąsienicową Murowaniec 7. Gubałówka 8. Dolina Roztoki- Dolina 5 Stawów 9. Dolina Kondratowa My jeszcze może Czerone Wierchy. Co sądzicie? realne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Realne, jak dla mnie nawet banalne. Siostra może pominie Sarnią Skałę i Ornak, ale w sumie to bardzo łatwe wycieczki wybrałaś. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank dacie rade:) ja obowiazkowo dodalabym czerwone wierchy! milego dnia kolezanki ja uciekam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój długi weekend upłynął pod wezwaniem spotkań towarzyskich. Zmęczyłam się okropnie:) Ale było miło. Te upały trochę mnie okradają z sił. a tu wyskoczyło nam niezpodziewane weselicho w sobotę. Nie wiem, jak ja temu podołam, najchętniej nie wychodziłabym z domu przez te upały. Ale będzie dobrze. A góry coraz bliżej, już za chwilę... Aż nie wierzę, że znowu nam się udało:) Mogę zacząć odliczać dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×