Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Cześć! Jak tam się Wam tydzień zaczął? Mi od jakieś nerwówki niepotrzebnej. Czasem tak mam ze bez powodu jestem jakaś pominowana!Chyba to przez to,że poniedziałek:D Pozdrawiam Was i życzę zapału w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły?Czy Twój nick nie jest przypadkiem związany z tytułem pewnej płyty?Juz dawno się zastanawiałam:)Jak nie- to mi tp wystarczy-nie musisz mówić skąd się wziął oczywiscie:)Pytam bo tak mi się skojarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pewnie troche i związany, ale bardzo dawno juz tej płyty nie słuchałam. :D A zapał do pracy mam niemiłosierny, zwłaszcza, że musze dzisiaj zostać i czekać chyba ze 2 godziny na jakieś dwie informacje, żeby wypełnic pewien papierek. Niedobrze mi sie robi na sama myśl, gry on line mamy zablokowane, jedyne co mi zostało to internet 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi wiedziałam ,ze moje skojarzenie będzie dobre:) Też nie lubię czekać:O Szlag mnie trafia jak mam stać w kolejce,albo inne tego typu bezsesowne czynności,przy których spędza się bezproduktywnie czas. W pracy też wolę mieć więcej zajęć niż nic-bo wtedy nie dość,że czas wolno płynie to jeszcze wypadałoby poudawać,że coś się robi:) A reszta koleżanek co porabia?bradzo proszę się odmeldować po weekendzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) jakoś leci, choć bardzo nie chciało mi sie dziś wstawać do pracy . Teraz jak wychodzę jest jeszcze zupełnie ciemno, rozwidnia sie dopiero jak jestem w połowie drogi. Aż strach chodzić ;) Kły, a jaka to płyta, bo nie mam pojęcia? Też mam tak czasami że budzę się jakaś wkurzona i podminowana. I nie wiem z jakiego powodu. Lepiej mi wtedy nie wchodzić w drogę :) mój M już nie raz się o tym przekonał :) Spadam do prasowania, miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to leciało? Adrenalina, zjeżona sierść magia krwi zapachu nie czuję wtedy strachu chwytam ofiarę zanurzam kły.... chyba donbrze pamiętam. Biegnę do szuflady, gdzieś mam jeszcze te płyty. Artemida, duży plus :D. Uleńka, to stara i najlepsza polska punkowa kapelka, choc na tej płycie juz świeżości nie czuć, ale może wiesz, daje jeszcze jedną szansę. Nie było tak źle, siedziałam w pracy tylko godzine dłużej, i w sumie zajęłam sie liczenim, więc to czekanie wynikające ze złej organizacji czyjejś pracy, szybko mi upłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły, Dezerter :) przyznaję się bez bicia, że trochę google mi pomogły :) . Mój M na pewno by wiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchałam kiedyś stąd od razu mi się skojarzyło. Teraz juz nie słucham na codzień takiej muzyki-a jeżeli juz to tylko właśnie starych kapel starych utworów. Trochę tego było....Dezerter,Kolaboranci,Post Regiment,Włochaty,Farben Lehre-o kurde naprawdę trochę tego było:) Lubie czasem tak coś włączyć ale to juz nie to co kiedyś.Ucho na straość juz nie przyzwyczajone do takich dzwięków:D A kiedys się szalało:P Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie bardzo cieszę, że ktoś jeszcze wychowywał sie na takiej muzyce. Właczyłam sobie wczoraj Post Regiment, ale masz rację, to juz nie to ucho, teraz jest jakies bardziej wytrawne. \"Zagłuszyłam\" się później łagodniejszymi dubowymi dźwiekami Dub Syndicate, i na dobranoc Mirkiem Czyżykiewiczem. Zaniedbałam sie w ogóle troszkę muzycznie, ale to oczywiście wina komputera. gdy go nie było puszczało sie płyty i godzinami słuchało muzyki, teraz godzinami siedzi sie przy komputerze. Dziewczyny, a Wy jak tam muzycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły, Mirka Czyżykiewicza też bardzo lubię . Bo ogólnie lubię poezję śpiewaną, SDM, Wolną Grupę Bukowinę. Lubię słuchać głównie polskiej muzyki. Lubię Bajora, Radka, Turnaua, Marka Grechutę, a z trochę mocniejszej Dżem ( najbardziej ten stary , z Ryśkiem ) , Perfect, Budkę Suflera i tym podobne :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aretemidaa
O tym co było już wiecie-było za młodu ciężko i ostro:) Teraz jest troche jazzowo,troche reaggowo-polskie i zagraniczne,troche disco(takie wiecie stare pop utwory do samochodu:) lubię posłuchać dżemu,tiltu.Takie mam przekrój teraz jak widać:) Wszystko by sę znalazło:) Wiecie co było fajne w starych czasach jeżeli chodzi o muzykę?że było dużo podziemia-że ludzie śpiewali dla siebie,dla innych,dla pasji a nie dla kasy tak jak teraz jest. Okropna komercja! Kiedyś były koncerty za 5zl a teraz?WIELKIE GWIAZDY MAM!Niby niektórzy muzycy mówią,że nie wyszliśmy z podziemia blablabla ale co to za podziemie teraz? Miłego dnia Koleżanki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wcześnie? Hm. No to widzę, że gusta muzyczne mamy prawie równe. Słucham prawie wszystkiego, jazzu, Kaczmarskiego, Beastie boys, DM, Pink Floyd. Nawet tego disco, które, co ciekawe, w latach 80. i na poczatku 90. wydawało się totalną szmirą, a teraz te kawałki są postrzegane jako całkiem niezłe. Taki Technotronic, podobno króluje teraz na małych imprezkach u osób, które maja dość wrafinowany gust. Do posłuchania na pare razy tak, ale kilka lat temu był nie do zniesienia. A te koncerty za 5 zł! Dezerter właśnie taki pamietam, to były grosze, Post Regiment grał za darmo, latem w okolicy koncerty były co tydzień-dwa i nikt gwiazdą sie nie obwoływał. Dzisiaj to już nie wiem kto fajnie gra, z takich nowych rzeczy. Z polskich Fisz/Emade, a reszta swiata, nie wiem, oprócz U2, które zawsze utrzymuje poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mam te same odczucia co Ty:)Dosłownie jakby mi ktoś moje myśli włożył w czyjeś słowa-fajnie spotkać taka osobę;) Dziewczyny byłam wczoraj na 9 kompanii-jestem w szoku do dziś:( Wojna to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić krajowi:(Polecam pójście do kina-wspaniała,rosyjska produkcja. temat i sposób pokazania szokujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam nic o tym filmie, rosyjski? Mam sentyment do tego kraju i od razu ciekawi mnie co to moze być. Ostatnio byłam na rosyjskim filmie w kinie jakiś rok temu, ale nie pamiętam tytułu, wiem tylko że były w nim elementy fantastyczne, bardzo dziwne, były wyraźne rosyjskie, a właściwie poradzieckie realia, i trafiłam na niego dlatego, że spóźniliśmy sie na film Jarmuscha. Tytułu tegoż też nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem o co chodzi, a do tego jesli Rosjanie w Afganistanie, to z historii dobrze wiem jak bardzo tragiczny to temat. Tylko, że nikt przez lata o tym nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę film mnie rozłożył na łopatki. Wyszłam z kina z głową pełną rozważań i myśli na temat strasznych rzeczy, które dzieją się pod naszym nosem a czego czesto zdajemy się nie dostrzegać. Nie będę nic opowiadać,bo liczę na to,że prędzej czy później traficie na ten film i wtedy pogadamy. Z innej beczki-ogladałyście Touching the void?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźny poranek. niestety nie obejrzałam w koncu Broken flowers i ww.tytułu tez nie. Filmy w ogóle ogladam z doskoku, jak mam płytę z kilkoma filmami, to te przez weekend czasami sie obejrzy wszystkie, ale bywa tak, ze nie ma na to czasu. Dobre kino mam 30 km dalej, żenada, dlatego jesli raz-dwa razy w roku jestem w kinie to i tak dobrze. Na szczęście mamy dvd i zawsze coś mozna nadrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana-KONIECZNIE obejrzyj Touching the void tytuł polski nie wiedzieć czemu\"Czekając na Joe\". Film opowiada o 2 młodych ludziach którzy wybrali sie w peruwiańskie Andy i wspinają się na Siula Grande-niezdobyta górę. Film na faktach.Robi wrażenie jakich mało. KONIECZNIE jak będziesz miała okazję obejrzyj. Co do Broken flowers-to warto,film jak na Jarmusha przystało:) Zyczę miłego dnia -buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tych mroźnych porankach w ubiegłym tygodniu aż się boję co to będzie. A ostatnio wracam z pracy w samym sweterku. Weekend:) Zacznę pewnie od n-tej powtórki 2 wież, to moja ulubiona część Władcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale czy ja coś przeoczyłam? Uleńkaa, może Ty wiesz? Artemido, czy poszłas do pracy? Wiem, ze czekałaś na odpowiedź, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie! Nic nie przeoczyłaś:)Czekam na odpowiedz nadal. Bo ja już chyba pisałam na początku,że pracę na umowę zlecenie to ja mam, ale szukam czegos na stałe-zeby mi szły swiadczenia i inne takie. To co teraz robię to dodatek-neistety:( Teraz mam ekstra 6 tygodni pracy w soboty:O dobrze ze placa tez ekstra:) Jak widzicie nie jest źle bo juz jestem w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo?A Dziewczyny gdzie? Rozumiem,ze pogoda butelkowa ale chyba nie zapadłyście w sen zimowy czy cos?:)Pozdrawiam duzo energii na początek tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×