Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Ja sie troche melduję, pogoda , nie powiem jaka, w pośpiechu zapalałam juz znicze, o ile w ogóle zaplic sie dały, taki wicher. Także sen zimowy wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Zadzwonili właśnie-idę na rozmowę.Cieszę się a zarazem jestem przerażona:O Mam nadzieję,że jakoś pójdzie. To moja pierwsza poważna rozmowa. Cholera całe życie człowiek się stresuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artemida, o której masz rozmowę ? ubierz może jakąś marynarkę, a pod nią bluzkę. I spodnie lub spódnicę, kolor myślę, że raczej ciemny. Trzymam kciuki, daj znać jak poszło. Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa przede mna-piątek 10:30 :O jest sporo osob ok 20. Zamiast mnie to zmartwic ja sie jakoś wyluzowałam tą wiadomością. Może podświadomie wątpię ,że sie dostanę-jest kilkoro znajomych ze studiów 😠 w tym najlepsza laska na roku-ale co tam ide i walczę:D Mysle,że nic z tego nie będzie ale grunt ,ze coś się ruszyło:) Nie lubię jutrzejszych świąt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza laska na roku nic nie znaczy, bo praktyka pokazuje, że wcale nie Ci najlepsi maja prace, a poza tym w czym ona ma byc lepsza od Ciebie? Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale zmarzłam-brrrr:(Tragicza ta pogoda była dziś. Modlę się tylko,że by sie nie rozchorować na piątek:O Jutro mam powtorkę z rozrywki i znowu cmenatrze ale u rodziny poza moim miastem. Co do pracy to jest to stanowisko w NFZ\'cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny!!!!!!!!!!🖐️ U mnie zima na całego, szczerze mówiąc to wolałabym zeby ten śnieg był na święta i sylwestra a nie teraz. No ale cóż trzeba być dobrej myśli:) życzę miłego dnia, ja mam wolne do poniedziałku :) ale w weekend jade na uczelnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Freedom, u nas to podobno najbardziej posypało. W nocy sie obudziłam i było tak całkiem biało, a rano kilka minut odśnieżałam samochód. Najgorsze oczywiście w tym wszystkim jest to, że jest potwornie ślisko, bo zima zaskoczyła służby miejskie, kto by pomyślał o piasku? Mam ciotkę na kierowniczym stanowisku w nfz, jedno co wiem na temat tej instytucji, to fakt, że kumoterstwo juz nie pomoże, więc myślę, że Artemida ma spore szanse. Jutro wielki dzień. Freedom, nie wiesz gdzie w Katowicach lub pobliżu kupię dobra kurtkę narciarską? Ale nie mocno drogą, bo ostatnio widziałam za 900...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atremida, trzymam kciki za jutro ❤️, będzie dobrze U mnie nie pada, ale strasznie zimno. Chcę lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj jeżdze na zakupki DO Fashion House w Sosnowcu. Ale wiem ze jest w centrum na 3 Stawach sklep Hi Mountain\'a ( ja znalazłam w krakowie super kurtke- narciarska i caloroczna z odpinaną podszewką i możliwością wpięcia polaru- i na treking tez super ale kosztowała 699zł, byly tez narciarskie za około 300zł ) wiec tam coś będzie, w środku w Geancie też widzialam spoko kurtki w cenie tak do 200 zł maksimu, firma mało znana ale dobra- tak słyszałam. I z tego co dobrze pamiętam to koło Empiku w katowicach są sklepy z takimi rzeczami( ten pasaż jakby w empiku). Narazie tyle mi przychodzi na myśl. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nad Fashion House sie zastanawiałam, w 3 stawach nie byłam, w Silesi jest kilka sklepów, ale Hi mountain chyba najtańszy z nich. Trzeba sie pospieszyć, jeśli zima bedzie tak atakować :) Właściciele stoków zacieraja ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sypie i sype sobie śnieżek, szczerze mówiąc to ja wolałabym zeby teraz go nie było a był na święta i sylwka. Artemida daj znać jak poszło:) mam nadzieje ze bedzie dobrze. Ja sie przygotowuje do jutrzejszego wyjazdu do Krakowa, znowu uczelnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam Gwiazdo rozmowa? Zimno, licho grzeją, i woda w kranie też jakaś letnia. Cos za często mam te awarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czołem:D żadnej rozmowy nie było! było sprawdzanie moich umiejętności sekretarskich a nie przypominam sobie by moim marzeniem było przepisywanie czegoś na komputerze i odbieranie telefonów. Uważam to za staratę czasu i jestem zdegustowana brakiem jakiejkolwiek rozmowy ze mna. Czy obsługa jakiegoś programu komputerowego jest w stanie dać odpowiedz co wiem i co soba reprezentuję?Nie sądzę! Słowem dalej przekopuję swoją ścieżkę kariery:D Teoretycznie wyniki w przyszłym tygodniu ale ani na to nie liczę ani nawet teraz juz nie wiem czy chcę:P Kły niezła ta strona,popatrz ,ze Wy nie byliście nieczego takiego świadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Belaiza, i w Tatry goraco zapraszamy. Tylko pomruk helikoptera za kolejnymi pasmami świadczył, że dzieje się coś złego, ale aż tyle... Artemido, świetne podejście, ale... też kiedyś parzyłam kawę i dawałam popis umiejetnościom sekretarskim, beznadziejne zajęcie, ale dzieki niemu mam teraz coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja każdą pracę szanuję i każdego człowiek , który ją wykonuje. To nie tak ,że ja jestem jakaś wyższa pierdolencja i nie mogę tego robić-MOGĘ!Tylko wkurza mnie ,że nie zostało to ujęte w ogłoszeniu-wtedy wiesz po co idziesz i czego się możesz spodziewać. Nie dostanę tej pracy na pewno,ale przez to ,ze tak się zachowali nie będę żałowała:) Ja mogę robić wszystko byle rozwijać się i jakos brnąć do przodu-moge parzyć kawę, ba moge nawet przekładać z miejsca na miejsce papiery-bo wszytsko tak naprawde jest doświadczeniem,ale lubię jak się gra fair-jak chcesz kogoś do obierania telefonów i przepisywania na kmputerze TO TO POWIEDZ! Rozumiesz Kły o co mi chodzi?Czułam się oszukana tylko. Wierzę,że czeka na mnie coś innego.W końcu kiedyś dostanę tą pracę prawda?:D U mnie leje jak cholera!Od wczoraj nieustające strugii deszczu- na szczescie bez mrozu:) Dziwi mnie jak oglądam pogodę ,że w tylu miejscach tyle śniegu a u nas ciepło i tak straznie leje! U mnie troszkę popruszyło(fajnie było lubię taki pierwszy śnieg) ale to jakies 3 dni temu i tylko przez 1 dzien bylo ładnie. Ale jestem dobrej myśli ,ze na Świeta i Sylwestra będzie biało;) Miłej niedzieli Słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, miałam kiedyś taki oszukańczy przypadek, po którym ja z kolei byłam bardzo rozżalona. Pamiętam, że płakałam wtedy bardzop, bo czułam, że naprawdę moge ta prace złapać, a byłam potraktowana jak intruz. Ale podziwiam Cię, że tak podeszłaś do tego. Mimo wszystko mogłaś też mieć żal, że znowu się nie udało, a widzę, że Cie to wkurzyło. Nic, tylko życzę powodzenia. U Was tez tak od rana leje? A właściwie od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie tylko leje ale jakies gradobicia przechodza:O juz bym chyba wolała troche sniegu:) Kły nie ma się co przejmować-przecież bym się wpędziła w depresję!Szkoda,że nie ta praca-ale przecież musi w końcu nadejść ta dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) Właśnie wróciłam z tonącego w strugach deszczu Krakowa :(, jak dobrze juz być w domku, męczące jest ,,podróżowanie\" przy takiej pogodzie. Artemida, moim zdanie dobrze myślisz, taka praca to jest wg mnie strata czas i po drugie kto by chciał być ,, dziewczyną na posyłki\" (bez obrazy) ale ja wiem coś z opowiadań znajomych ze można sie wykończyć psychicznie, juz nie mówiąc o marnym groszu jaki sie dostaje. pozdrawiam, życze miłego wieczorka :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ponadto choćby człowiek był nie wiem jak dumny z takiej pracy, to i tak w oczach innych jest to nic, parzenie kawy i bieganie z papierkami. Niektóre firmy pieknie nazywaja takie stanowiska, ale cóż. Podobno od jutra ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u mnie leje i leje:(Juz mam dosyc! Zaczynam pociągać nosem i chyba mnie łamie przeziębienie:O Deszcz i wiatr są jednak okropne-bleee. Z tym moim podejście do tego szukania pracy i porażek to jest tak bo przecież inaczej bym się załamała. Nie mogę traktować każdej porażki tak osobiście bo z depresji bym nie wyszła. A tak to tłumaczę sobie,że załuguję na coś więcej lub,że to nie dla mnie. I jakoś idzie;) Wierzę,że w najmniej oczekwianym momencie los mi będzie sprzyjał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×