Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ke pasa

wpisujcie największe kłamstwa facetów!!!

Polecane posty

Gość tak tak tak na sympatia.pl
i jeszcze na inntch stronach randi Adammo, Adammo29 itp. (lubelskie) Uważajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbuuuuu
facet to świnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj byly...
mial samochod, ktorym jezdzil bez prawka, bo dwa razy nie zdal i nie chcialo mu sie dalej probowac.. na moje prosby, grozby, aluzje zeby sie wzial i podszedl kolejny raz do egzaminu ( mieszkalismy w innych miejscowosciach, miedzy ktorymi nie ma dojazdu autobusem) powiedzial ze ostatnio zatrzymala go policja i jak sie okazalo ze nie mial prawka to wydali mu zakaz podchodzenia do egzaminu przez najblizsze pol roku ( czy rok, juz nie pamietam). mial pecha, bo akurat troche orientowalam sie w przepisach jak to wyglada i prosto w oczy powiedzialam mu ze klamie, bo nie ma takiej mozliwosci... na co on ze jak moge mu nie wierzyc.... boki zrywac ;) ech, uwielbiam tematy o bylych ;) piszcie jeszcze !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mniej śmiesznie
Ja do faceta zdziwiona i podenerwowana:Dlaczego tylko ja mam płacić za wynajmowane mieszkanie??? I kierowana 6-m,kobiecym zmysłem,o którym była tu mowa,kłamię:Przecież mnie na to nie stać! Na co on rozczarowany i poirytowany:Myślałem,że jesteś bogata!!! (Faktycznie nieźle wtedy zarabiałam). Następne 6 lat,to była ciągła moja zemsta na kolejnych facetach. 7 rok-4 godz po ślubie z "ideałem": On:To kiedy kupisz to mieszkanie we Wrocławiu? Ja:I znów zaczynasz o Wrocławiu,przecież mówiłam ci,że nie chcę tam mieszkać! On: Liczyłem na to mieszkanie,dlatego się z tobą ożeniłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacióka-30
1. powiedział,że nie przyjedzie do mnie bo przyjechała do niego rodzina (szkoda,że nie był na tyle bystry i nie powiedział,że np. ta rodzinka z Krakowa) tylko ta z mojego miasta. Znalazłam w książce tel. nr do nich dzwonię, jego ciotka odbiera telefon więc skoro jest w u siebie w domu to jak może być u niego. Na drugi dzień przyjechał do mnie i ja go wypytuję o tą rodzinkę, co i jak , której byli, ile siedzieli, a on dalej brnie w te kłamstwa.W końcu mu mówie,że zadzwoniłam do tej ciotki i ona była w domu.Na początku nie wierzył, to ja mówię, jak chcesz to sam zadzwon i zapytaj czy nie dzwoniła wczoraj ok.18.00 dziewczyna jakaś i była to pomyłka. Pomyślał,że może i prawda.Wtedy sie przyznał,że nie przyjechał, bo chciał iść i poszedł z kumplami do klubu. 2.obiecał mi,że razem pojedziemy na wakacje, co do czego przyszło to wyjazd 3 tyg wcześniej o czym nie wspomniał i nie byłam przygotowana - miałam urlop na inny termin to było juz przegięcie WTEDY JUŻ SIĘ ROZSTALIŚMY 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppppppp
uuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewrspektywy czasu
chyba to jak mi mowil, ze mnie kocha, a jak juz zaczelismy urzadzac sobie to zycie jednak przestal mnie kochac, odwolal wszystko i odszedl...teraz z inna planuje wspolna przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z pewrspektywy czasu
mialo byc z perspektywy czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka głupia
sms: "Dla mnie jesteś osobą, która zasługuje na więcej od niego i ode mnie" pisał to do mnie siedząc obok swojej dziewczyny, mojego chłopaka i mnie, obecnie się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
Zapraszalam teraz juz swojego eks do siebie w sobote to wykrecil sie urodzinami u cioci:) Na nastepny dzien spotkalismy jego kolege ktory zapytal sie go jak sie czuje po imprezie bo z tego co pamieta niezle zabalowali. Moj eks tlumaczyl sie mowic ze ta impreza to juz dawno byla, ze on tam byl tylko na chwile i nawet piwa nie wypil bo ta impreza to zreszta o 12 w poludnie byla i dlatego mi nic nie wspominal na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
albo jak mi mowil ze nie moze sie zobaczyc ze mna bo ma wazne kolkwium a tak naprawde widzialam go przez przypadek na miescie z kolega. dzwonie do niego ze niby jak nauka idzie a ten ze meczy sie strasznie siedzi juz 2 godzine nad tym:) Potem sie tlumaczyl ze szukal z kolega prezentu na urodziny dla mnie i to miala byc niespodzianka dlatego sklamal ze sie uczy. Wszystko pieknie tylko ze do moich urodzin jakis miesiac byl jeszcze. Tak sie chlopaczyna tym szukaniem przejął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaaaa
mój pierwszy były najpierw mi mówił takie pierdy: jesteś taka droga memu sercu", ubierz się ciepło, bo co by było,gdybys zachorowała?" nie wyobrażam sobie życia bez ciebie" poza tym staleopowiadał, jak urządzi Wigilię ( był alurat sierpień,) jak będziemy spędzac resztę zycia, jakiego Harleya sobie kupimy ( tu się powinnam była skapnac) aha, ze napisze kiążkę o mnie. Jaka to niby jestem wspaniała. Po paru takich zagrywkach mówi mi : nie możemy się na razie spotykac, bo znajoma do mnie przyjeżdża. Ja na to: jak znajoma, i czemu nie do siebie, tylko do ciebie? Od słowa do słowa, okazało się, że był- jak większośc ONYCH w separacji urojonej, co to żona wyszła z siatka na zakupy, a on juz w separacj:)):)):)) Ta separacja była troszkę dłuższa, żona pojechała ciężko pracowac za granica, a on rżnął samotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isssssa
Hmmm moj rowniez kłamał. Bylismy razem na koncercie w knajpie, nota bene moje urodziny. Co kilka minut wychodził bo musi zadzwonic do klienta, biznes is biznes. Po 23 kapela wyjechała z zyczeniami dla mnie a kelner podał mu kwiaty ktore moj luby mi wreczył:). Zła przez cała impreze byłam a on załatwiał kwiaty, taxe ktora przywiezie i kelenrowi przez telefon zeby dobrze wypadło i zebym nie widziała z e z nimi rozmawia. He knajpa ulubiona, personel znam i do teraz sie smiejemy z tego jaka byłamzazdrosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była kochanka 5 lat
5 lat kłamstwa nie starczyło by formum tego co mi obiecywał przez 5 lat ani forum jaka ja głupia byłam że w to wierzyłam żadnych facetów juz NIGDY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahha
wiecie co mój mówił jak go złapałam na tym że mnie okłamał .... hahaha :D to nie jest kłamstwo to zatajenie prawdy ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszła pani W
wszystko co mówił to kłamstwo wszystko!!!!!!!!! 1. jego była dziewczyna umarła na raka - kłamstwo 2. chodził do szkoły muzycznej - kłamstwo 3. pozyczył wujkowi pieniądze na kupno samochodu _ kłamstwo 4. buduje dom-kłamstwo 5.jesteś kobieta mojego zycia niuniu chce miec z toba slub dzieci itd.- miał kilka takich kobiet w tym samym czasie 6. przerózniaste kłamstwa dotyczące jego pracy np. tu pracowałem , ale byłem za dobry tam a tak naprawde to go wywalali za przekręty, jeździł słuzbowym autem a mówił ze to jego, kłamał ze gra na giełdzie 7. mam problemy musze je rozwiązać i być teraz sam -kłamstwo Po czym zerwał kontakt bez słowa , blokujac mnie na gg i na nk nieodbierając telefonu dzis sie z tego smieje , ale nie było mi do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkoplit
Mój miał "męskie" spotkanie z kumplami w mieszkaniu u jednego z nich. Chociaż nic nie naciskałam o której ma wrócić itp. to sam powiedział, że max o północy będzie w domu. Ponieważ umówliśmy się, że pusci sygnał po powrocie to czekałam na jakieś wieści od niego. O 00:20 napisałam sms-a czy już jest w domku, a ten mi odpowiedzial: "Jestem w drodze". Zazwyczaj zostawiałam już temat i szłam spać, ale tu mi intuicja mówiła że coś śmierdzi... O 1 nie było dalej sygnałka więc postanowiłam zadzwonić. I co słyszę? Muzyke i tłum ludzi! Na dyskotekę polazł! A potem się wypierał że mnie nie okłamał wcale, bo wtedy naprawdę był w drodze... ale na dyskotekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnapalona
powiedział, że ma dużego, a nie miał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUCZKAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zajebac skurwysynow 1.moj eks zrobil innej dzieciaka jak 2 tyg bylam poza szczeciniem "tak jakos wyszlo" 2.wszystkie jego kol.byly jego kuzkami lub daleka rodzina 3.zawsze mnie kochal i byl mi wierny 4.te smsy co znalazlam w jego skrzynce odbiorczej od czarnuli to jej tylko wina. Ona sie go uczepila i wydzwania. Zadzwnilam do owej pani. nie zapomnej: "ja to pani jest dziewczyna Blazeja? to nie jest pani z nowym mezem w Angli??" B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUCZKAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
okzalo sie,ze nie mial 2 partnerek w lozku lecz.. 15 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy odczytalam
meile w skrrznce od kochanki, powiedzial: to twoja wina, ze wszystko popsulas, po co tam zagladalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
fajny topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja: Kochanie wybierzmy sie na jakąś impreze, dyskotekę... On: Wiesz że nie nawidzę dyskotek Ja: odpuściłam Tydzięn poźniej kuzyn do mnie z tekstem czemu nie bylam z moim na imprezie. Ja sie pytam na jakiej imprezie. No i dowiedzialam sie ze moj był w dyskotece a ponoc tak ich nie nawidzi... Zerwalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfhg
Moj facet pojechal do dalekiej rodziny do Pragi. Ja bylam wtedy tez poza Polska.Przyjechal i pokazal mi zdjecie na ktorym widnial z dwoma dziewczyanmi,on w srodku. Na moscie Karola. On: o zobacz tutaj stoje na moscie z moimi dalekimi kuzynkami Ja: ale ladne zdjecie po 3 miesiacach okazalo sie ze ta z lewej byla jego kuzynka a ta z prawej jego nowa dziewczyna... ale zonk teraz sie z nia zeni bylismy razem 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamidooooo
a moj ex o 10 lat starszy, wiec miał już poważny wiek ponad 40 lat hehehe, na zarzuty że nie dzwoni, mówi: nie mogę za duzo dzwonic bo mi się ucho napromieniowuje buahahhaha No i wymieniłam na młodszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochhhhhh
nie mam ochoty na sex-ze mną nie ale z innymi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany tatus
mk zonka mowla ze bedzie ze mna do deski grobowej . . po roku znikla z kochankiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×