Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

ja tez okazjonalnie raz na kilka lat:) ostatnio wlasnie cygaro ale to raczej tak dla zabawy:), nawet sie zaciagac nie umiem:D ok do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalem im zupe orzechowa, gadaja o interesach... w sumie nudza. A, i cygarem sie nie zaciagasz ! Pufaj i degustuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na paleniu :) czym tu sie degustowac, to byly wyglupy po kilku piwach:) ja jem surowke z selera naciowgo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzi_a
👄..kogoś muszę pocalowac, bo juz strasznie mam potrzebę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego zmarnowane 7 miesiecy jego strata, we Francji nie znajdzie drugiej takiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzi_a
chcę buzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no pewnie ze nie. Jak byl z Brittany to twardziel, jak z Provence to smakosz kochajacy zycie... ja wole poludnie Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fuuu ! Nie zaluj. Ale zbieg okolicznosci jest... ja tez mam za soba francuzka historyjke milosna... haha. Biegne zobaczyc co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardziel .............nie wiem, ale musial byc ciagle w ruchu, meczyl sie w domu, w lozku dluzej niz godzine nie "wylezal", cigle tylko spacer, znajomi i tak na przemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobranoc. Opieprzyli mnie.... wroce jutro - mam nadzieje ze obejdzie sie bez cukiernikow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda ze juz sie nie pojawilyscie 😭 ja zaraz wchodze do lozka, no moze nie tak zaraz, ale o 23-ej to na 99% ps zrobilam 45% pracy domowej to b. dobrze:D reszte dokoncze jutro-chyba nie myslicie ze ja tu bezczynnie kwitne przy tym kompie;) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocccc
chry chry chry😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocieracz z tramwaju
ale dno kim jesteście ? fryzjerka i recepcjonistka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pomylka ja jestem motorniczym w tramwaju nr 9 w Poznaniu:p spadam bo mam poranny kurs:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co za wieczor:o stala sie cos czego sie nie spdziewalam i w rezultacie zasnelam przed 1-wsza:o fakt to tylko 3 smsy ale ich tresc................... dobra moze pozniej napisze wiecej uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym dokladnie ? Ja mam syna (14 lat) z popszedniego zwiazku... moze cos ci podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja chyba tez napisze prace o zapraszaniu kobiet na wakacje przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak minela noc? Julia a co chcesz do tej pracy? Moze moge pomoc? Brunet a Ty do swojej pracy to masz sporo materialu tutaj :D Pestka 👄 Zoozia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli trace energie do tych internetowych poszukiwan / zaproszen. Tu sie tylko gada... i nic konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku;) U mnie pogoda szpetna😭 Nawet na spacerek sie nie zanosi:(. Ale co mi tam! Ide upiec jakiegos muzinka;), bo musze sobie zywot oslodzic:D Sloneczko🌼 Jak tam kiecuchna? No i co waz porabia:( Zooozia🌼 dawaj, dawaj, co z tymi sms-ami? Julia🌼 Coz to ma byc za praca? Brunet🖐️ Mam nadzieje, ze zupa orzechowa i okazjonalne cygaro, nie zbily Cie z nog:D Ja zdecydowanie stawiam na facetow z 2-3 dniowym zarostem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet nie sciemniaj! Miales tu kilka naprawde chetnych i calkowicie je zignorowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc. Potrzebna mi literatura. Wiesz, na bazie wypowiedzi na tych forach internetowych można by wiele prac napisać. Najciekawszą chyba niestety o ludzkiej samotności, desperacji i smutku.... To gdzie ta keja a przy niej ten jacht??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki zarost to podobno drapie, a ja jak kocham to caluje wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×