Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Julia🌼 A najwiecej o ludzkiej glupocie i braku kultury:( Ale o czym konkretnie ma byc Twoja praca i czemu ma sluzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet! No nie mow mi, ze w Twoim wieku nie wiesz jeszcze, jak to jest z zarostem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze kumam ,bo sie cos ciezko dzis wybudzam ,ale brunet sugeruje uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ,kiecka ? Jeszcze mysle :) Waz spi jeszcze ,bo buszowal po necie do poznej nocy ,ale plam fizjologicznych nigdzie nie stwierdzilam ,wiec pewnie ;) gral tylko w karty.:D:D:D Jak upieczesz tego muzina to daj kawalek .Wielce prawdopodobne ze mi cukkeeer opadl i stad zamulenie przeogromne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko;) A jesli chodzi o kumanie, to mkne sobie jakas kofeine przygotowac, bo zaraz zemre😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie julio, gladziutki bede jak dziecko z odrobina CK \"Summer\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wylazi ,udaje \"sioneczko\" Ale do pozyga.....dzis daleko.Nie mam sil sie zloscic. A tak z innej beczki Ty pestka dzis nie pracujesz? Julia lubisz facetow z buzkami jak dupka niemowlaczka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egibska boginie
Tak trudno znalesc jakiegos kociaka chetnego na wyprawe:)!!??? Ja odpadam, nie umie plywac...........i mieszkam daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymta sie narazie ....Ide jeszcze jedna kofeeeine lyknac .Moze sie obudze ...Do pozniej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kociaka to bardzo latwo... plus/minus $2000 na tydzien. Ale nie o to mi chodzi. Chce miec dwa tygodnie fajne a nie tylko pierwszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę pisać. odezwe się później. oczywiscie - ja cały czas jadę, choć wiele moich pytań do Bruneta zostało zignorowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egibska Boginie
mialam na mysli inteligentnego kociaka!........ a swoja droga i tak bezdziesz musial troche kasy wylozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacht jest zaparkowany na Samos. Ale mozemy go miec gdzie chcemy... jest jeszcze sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egibska Boginie
nie mieszkasz w Polsce na stale...a wiec gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egibska, dzisiaj gdzie kolwiek pojedziesz musisz miec kase. Sprobuj narty w Swajcarii czy we Wloszech (moje drugie hobby)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egibska Boginie
kasa szczescia nie daje, ale pozwala je spelnic. wybieram sie w wakacje do zurichu.......zobaczymy czy mi sie spodoba:) nie dpowiedziales na moje pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce mojego zamieszkania jest drugim etapem wtajemniczenia... nie na teraz. Jak bedziesz w Zurichu, odwiedz \'Julis Verne\' bar na wiezy zaraz obok Banhoff Strasse. Musisz do niego wjechac winda przechodzac przez restauracje... to jest moja ulubiona knajpka jak tam jestem przejazdem. (Zamow : \'Taffel Spitz\' haha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egibska Boginie
byles kiedys w Hamburgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, z niemieckich miast znam troche Monachium. Przejezdzam czasami jak jade na narty do Austrii. I tam stoluje sie w 'Haxenbauer' przy CD pills.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egibska Boginie
szanse na przypadkowe spotkanie ...wlasnie zmalaly do 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, fajnie mi tu z wami bylo. Jestescie wszystkie fantastyczne dziewczyny. Zawsze twierdzilem ze kobiety przewyzszaja mezczyzn intelektem, i to prawda. Niestety, ja po tych paru setkach wypowiedzi nie widze szans na wykorzystanie tego forum w moim orginalnym celu wakacyjnym. Uwierzcie, wszysto jest autentykiem. Bede szukal dalej ale nie tutaj. Nie potrafie za dobrze ocenic kto jest kto. Nawet julia, czy ty greczynko mozecie byc malolatkami szukajacymi tanich wrazen. A ja po prostu chce z jakas fajna polka przezyc grecka przygode. Przygod mialem juz wiele, i bedzie ich tez wiele w przyszlosci... ale tym razem, celuje w cos innego. Pozdrawiam was serdecznie z innego kontynentu, pewnie sie jeszcze kiedys odezwe... uzyjcie sobie tego topiku do oporu i nie bojcie sie podszywaczy, cukiernikow i innej choloty. Gorace calusy wam wszystkim.....Wacek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna333
No i sie wkurzyl. Czy brunet to na powaznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna333
No i go nie ma. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet, no nie badz taki! My ze Sloneczkiem zajete, ale Zooozia, to autentyk:D:D:D No i polubila Cie nawet;) A Ty tak ni z gruszki, ni z pietruszki dajesz noge😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna333
BZZZZZZZZZZZZZZZZT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×