Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

wrocilam wszedzie dobrze ale najlepiej w moim pokoju:D ▼▼♥ ▼ ♥ ♥♪♪♪♪♪♪▼▼♪♥♥╚§­§╚­☼^ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja wychodze Ty przchodzisz i na opak :( Moze by nam tak te zwrotnice poprzestawiali ? Ide na allegro ,wydem se ze 2 zl a co ?!?!?:D Co se bede zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestempojde to tylko w poszukiwaniu browara:) juz mi smutno na sama mysl o weekendzie , jade do Poznania a tam ne bede miala dostepu do netu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie te mecze to tak naprawde rybka .Jakby ta pilka z damskiej cipki byla zrobiona ,tak za nia lataja .Ale Ci w tajemnicy powiem ,ze jak Polaczki strzela gola jakiegos na mistrzostwach to ja najglosniej sie dre :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza a po co Ty do tego Pacanowa jedziesz? Kup w koncu laptoka:) i bedzie kaka raz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polacy to cieniasy:p nie mam zamiaru im kibicowac ja kibicuje tylk najlepszym Ronaldinhio:):):) tez mnie pilka nie interesuje ale dzis robie wyjatek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do siostry, mozliwe ze idzie w sobote do pracy ja zajme sie siostrzenica, siostry maz siedzi w Anglii i musze jej pomagac od czasu do czasu:) w sobote wieczorem ide na imprezke, juz tak dawno nie tanczylam, wypij 2-3 piwka wiecej nie bo jade samochodem i w niedziele pod wieczor musze wrocac, aaaaaaaaaaa w sobote ide na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak .Sistrze pomoc trzeba .A co masz zamiar upolowac ? Wiem ze idziesz po kreacje na komunie a skonczy sie na portkach i topach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreacje-buhahaha moja mam wlasnie sobie dzisiaj kupila kreacje:) ja kupie tylko jakas bluzke, cos jasnego niezbyt eleganckiego abym mogla to zalozyc wiecej niz 1 raz:) na dol tradycyjnie...........................:) jutro ide do fryzjera:):):) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka nie jez sie ,ja musze latac co chwila i te mlode opierdalac bo nijak ich poklasc nie idzie ,ale ciagle tu jestem . Co mama zakupila ciekawego? ;)Ty jedz ja juz nic ja popiwkowana wiec mnie nic juz nie wliiiizie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........popiwkowana wiec mnie nic juz nie wliiiizie -co to znaczy????? a takie tam sobie kupila, nawet fajne tylko nie w moim klimacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nie bede tak mowic .Bedziesz greczynka :D:D:D Mialam pauze bo waz najeban i trza bylo sie zetrzec :( A jesli chodzi o to ze popiwkowana i nie wlizie tzn ,ze jak wypije piwko to mi jadlo nie wchodzi ,a ja wlasnie po kilu takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ? Ide .Wkurwilam sie silnie .Jestem zielone ze zlosci .Ta chujnia sie najebala i szuka nie wiem czego ...A Ty chcesz milosci :O Osrac to wszystko .Narazie Zuzia .Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak jest zakochujesz sie, potem slub a po kilku latach kicha:o wspolczuje ci ze musisz sie tak z tym wezem meczyc, ja bym nie dala rady, tylko co robic jak sa dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×