Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gosieńko 8dni??dla mnie to wieczność,ja już nie mogę doczekać się wyników piątkowych,jutro rano psi psi i szybki wpisik na forum :) Justa no właśnie to są lekarze,on ma urlop i dziękuje...martw się sama i szukaj sobie pomocy. Dziewczyny a ja naczytałam się o ziołach ojca Sroki,piła może któraś z Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja bym się wkurzyła:/ przecież wiadomo że taka sytuacja jest dla nas stresująca.Ja nie chodzę do mojego gina na monitoring bo bym chyba zbankrutowała po prostu mam abonament w luxmedzie i tam chodzę.jutro od razu poproszę o skierowanie na progesteron mam nadzieję że mi da bo ostatnio z tymi skierowaniami też tam łachę robią. Gosieńka nie wytrzymałabym i zrobiła test podziwiam Cię za cierpliwość.Jeśli chodzi o moją pierwszą ciążę zaszłam w 14 cyklu starań.Już nawet odwiedziłam klinikę leczenia niepłodności ale badania miałam dobre.I było tak jak pisałam odpuściłam,zrelaksowałam się i bach... Monis czekamy z niecierpliwością na wynik.Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze wytrzymam:) poprostu strasznie boje sie I kreseczki :(. a pozatym mam kolezanke ktorej test pokazal ciaze dopiero w 13 tyg:O. a poztym same mowilyscie ze ten brak @ to moze byc odstawieniem bromka , a nie koniecznie ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko Twoja koleznaka to albo robila wieki temu ten test i byly tylko takie co wykrywaly ciaze po takim terminie ;) albo byl strasznie nieczuly ten test, teraz wieksszosc testow to wykryje w dniu spodziewanej @.. takze czekamy jutro na pozytywne wiesci ;))) ja też sie wkurzyłam ale co robić ...sezon urlopowy każdy ma prawo do wypoczynku . On podał mi do kogo mam zadzwoinc (razem pracuja w szpitalu ) wiec jeszcze nie bylo tak zle... mogl wcale nie odbierac tel bo w koncu jest na urlopie ;))z dwojga zlego nie wyszlo tak zle.. wahałam sie miedzy wtorkiem a czwartkiem a mam środe ;))) tylko musze wyskoczyc w ciagu pracy.. . i tak bez prysznica troche lipa ale trzeba jakos dac rade ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka fajnie masz z tym abonamentem ... my tez mielismy w pracy ale w marcu niestety nam go zabrali... redukcja kosztów ... teraz trzeba sobie jakos radzic... cale szczescie u mnie monitoring jeszcze nie jest az tak tragiczny bo kosztuje 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta ja w dobrym humorku,śpiwór dzis przyszedł przesyłką,karimaty gotowe i plecaki tez :):):):) ciesze sie bardzo ale jestem od niedzieli potwornie zmeczona ,niby pracy nie ma wiecej,moze troche wiecej stania na nogach ,bo Hiszpanie wciaz gdzies chodza i jakby nigdy nie siadaja,energii nadmiar,wracam do domu padnieta jak nigdy .Co mnie martwi bo tak nigdy nie było:( a ze ja za wszystko winie bromka to i to zmeczenie na niego zwalam. Maz sie śmieje ze juz babcia zostalam,no nic łykne jakies witaminki i moze przejdzie.Gosia rób skarbie test i rozpocznij pasmo szczesliwych z dwoma kreseczkami:) teraz testy jak juz dr Judta pisala sa bardzo czule i odpowiedz uzyskasz w mig:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella kochanie a badałaś tsh???może tarczyca jest winna Twojemu przemęczeniu .mi ja tsh spadło poniżej normy to przesypiałam jakie 20godz na dobę. zazdroszczę Ci tego urlopu,mój m już na dobre wrócił do pracy więc następny za rok niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella fajnie ze jest zrzucic wine na cos ... wszystkiemu winien bromek ;))zapewne sily odzyskasz na szlaku . ja uwielbiam gory kazda porą moj M ich nienawidzi bo zawsze go ciagam tu i tam i on nie z tych co lubia chodzic ... teraz jak jest dziecko to tylko morze... ale marzy mi sie wypad chodz na pare dni wlasnie w gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ano nijak- chodze do pracy, potem po malucha- kolacja kapiel, ukladanie do spania, czas dla mnie- i pora spac i od rana to samo "ciutke" sie poprztykalismy z mezem wiec ciche dni sa wczoraj zamiast do domu poszlam z malym do parku, potem zarelko w jadlodajni na rogu- wrocilam do domu- i malego prosto do kapeili a ze kolacja na nas czekala? coz- do kuchni nawet nie wchodzilam- i sluchajac trzaskania garnkami- chyba mezulo byl troche wkurzony no- jak mnie podkurzyc bywam wredna ale musze pochwalic moje dziecie- od 6 dni dwutorowo (zlobek i dom) idzie akcja odpieluchowanie- no i wczoraj nie bylo zadnych mokrych spodenek- a panie mowily ze ze kazdym razem wolal kiedy chcial skorzystca z wc- i za kazdym razem bylo cos do splukania a jak tak dalej pojdzie to za kilka dni sie pozegnamy z pieluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, musze was zawiesc nie zrobilam testu!!!!!!!!:( tak sie boje I kreseczki:(:O, ale obiecuje ze zrobie 30:) zaraz po wynikach krwi i rozmowie z lekarzem:). mam do was pytanie kobitki, jak w dzien spodziewanej miesiaczki zaczelam brac bromka po miesiecznym odstawieniu bo prolaktynka spadla do 9ng, to czy to jest normalne ze okres jeszcze nie przyszedl? a moze cykl sie od nowa robi?i dlatego okres nie przychodzi bo nie bylo lub jeszcze nie ma owulki ?????????????????? sa jakies sprytniejsze co ta łamiglówke potrafia rozwiazac? :):D a tak namalutkim marginesiku od tyg wydobywa sie ze mni taki sluzik konsystencji mleczka moze ciut ciut gesciejszy(sory za szczerosc)! nio i piersi caly czas nabrzmiale i w niebieskich zyleczkach a o sutkach to juz nie wspomne, sa dosc wrazliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag fajnie malego jest oduczyc latem jak jest cieplutko, pozniej to juz trudno... ale pierwszy krok zrobiony... u mnie z oduczeniem nie bylo zadnego problemu w przeciwienstwie do samodzielnego jedzenia... to chyba nie byly "małe ciche dni" tylko powazneijsza sprawa ;))) ale mam nadzieje ze godzenie tez bedzie adekwatne ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak wszystko wskazuje na II kreski, tylko Ty jestes nieugieta ;))) chyba z Tobą też musze zawrzec jak z Bella... jesli jutro bedzie jedna krecha to mozesz zarzadac ode mnei coc chcesz ;)) jak beda dwie to pomagasz nam lepic garki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym godzeniem to moze troche potrwac bo dopiero w weekned sie spotkamy- teraz ja na 7 do pracy- wychodze o 6- to chlopaki jeszcze spia- a mezulo do pracy na 15- wraca kolo 12 pm i ja juz bede bede spac coz- bedzie swiety spokoj w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak- 2 tyg ci sie @ spoznia a ty to na branie bromku zganiasz? moim zdaniem 2 kreski to ci o kazdej porze dnia i nocy wyjda- zrob to dla nas i idz po ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia ma rację,nie trzymaj nas tak długo w niepewności :) może Twoje szczęście i na nas się przeniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Ty się nie bój ty zrób test.Coś mi się zdaje że się wielka radość szykuje. Kurczę a u mnie nie najlepiej przedwczoraj(12dc) byłam na monitoringu cyklu i były dwa pęcherzyki 15mm a dziś kicha jest widoczny tylko jeden 10mm a więc z owulki nic nie wyszło:( Ewag moja mała jest o 3 miesiące młodsza o Twojego synka i z odpieluchowaniem jest dramat.Za nic nie chce siadać na nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie ... a teraz najlepsze... mam 4 pecherzyki wielkosci ok 18 mm .. beda czworaczki ;))) i wszystkie wygladaja jakby chcialy peknąc ;)) w piatek przed praca pchoragon a w sobote o 10 pobieranie plemiczków i do dziela ;)) dziewczyny nic na sile bo tylko zniechecicie do nocników ,,, nadejdzie dzien ze samo powie ze chce siku ... tak bylo u nie i u znajomych.. .dziecko samo musi dorosnac ... u mnie na nocnik tez nie chcial ale podkladka na deske spisala sie rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa cztery szczęścia naraz?? coś wspaniałego-3mam kciuki za Was i czekam na wieści.ja to z jednego będę się cieszyć a nie mowa z czterech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1979
Do Dorki dziękuję Ci kochana za odpowiedź :) Dziewczynki! Byłam wczoraj w Invimedzie we Wrocławiu. To moja druga tam wizyta. Wszystkie zlecone przez lekarza wyniki są ujemne więc super. Zostało mi już tylko HSG, a we wrześniu inseminacja. Mąż zdrowy, aż za bardzo :) Pozdrawiam Was moje kochane forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1979
Do justa2a7 a co to ten charagon? O pregnylu i ovitrelle słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
czesc dziewczyny ja juz po urlopiku z mezem, bylismy nad morzem, pogoda dopisala, odpoczelismy i nabralam troche dystansu do staran... choc niby plodne mialy byc na urlopiku, to sluzu plodnego nie bylo wcale :( Tylko gesty, mleczny... ehh wymazy na chlamydie, myco i ureaplasme wyszly ujemne :) uff fo taka cieszaca mnie wiadomosc po powrocie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wam pisze prawdziwy powod dlaczego nie chce zrobic testu!!!!!!!! otoz mialam identyczna sytulacje w marcu tego roku zniknal mi okres!!!spoznil sie ponad 2tyg i byl wywolany dupfastonem(nie pamietam jak to sie pisze heh)poszlam do gin z taka ogromna nadzieja ze jestem w ciazy....i uwierzcie mi tak jak ja chcialam znalesc ta fasolke na monitorku to chyba nikt 5 razy prosilam lekarza zeby lepiej sie przyjzal!!!a on na to , bardzo mi przykro :(ale nie jest pani wciazy!!! do dzis placze jak sobie to przypomne. Wtedy tez rozpoczela sie moja przygoda z bromkiem i cyclo-progynova. :(. i piekne regularne okresiki co 30dni, i znow w tym miesiacu pewnie powtorzyla sie sytulacja z marca:(:(:(:/:/!!!!!!a co do testu to ostatni robilam dobry tydz temu. tylko ze firmy tesko , bardzo tani ale ja nie wiem czy to ma znaczenie bo dziewczyna wychodza!!!jak sa w ciazy!!! justa 4 pecherzyki łał!!!!! daj jednego:) a o co chodzi z tymi garnkami:)??? dzieki dziewczyny ze jestescie bo tylko wy potraficie mnie zrozumiec:*(to sie rozpisałam):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak- przykro mi to czytac ale jak tak czekasz na to badanie i gina to nadal masz nadzieje- i rozczarowanie moze bolec jeszcze bardziej a jak teraz test powtorzysz i nadal nic nie bedzie- bedzie wiadomo ze to zaburzenie a nie maly cud/ niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia w pełni Cię rozumiem ale ja np wolę znać prawdę niż się łudzić.Zrób ten test będziesz przynajmniej wiedziała. dziewczyny doradzcie chcę zrobić badanie progesteronu i wiem że najlepiej go zrobić jakoś 21-23 dc ale ja od 17dc biorę primolut(lek zawierający progesteron) tak więc wynik będzie niewiarygodny.myślicie że mogę go zrobić 16dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka przeczyaj pare postow wstecz to dowiesz sie o garnkach .. a Tobie wg mnie pecherzyk juz nie bedzie potrzebny ;)) ja tez nie slyszalam o tym choragonie do miesiac temu... to jest odpowiednik pregnylu taka sama dawka tylko znacznie drozszy (nierefundowany)i tak samo malo dostepny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz na plecaku prawie:) Monis ja wszystkie badania mam ok,nawet cholerna prl juz w normie,wiec nie znam powodu zmeczenia,dzis jest reoche lepiej:) Justa czworaczki bgede booooosko:):) podniesniesz średnia na formu:) ,a z lepienia garnkow nici beda:) bo nie na dazysz ze zmienianiem pielkuch kochana:):)czego tez Ci zycze huuura GOSIA te piersi obolałe i z niebieskimi naczynkami mowia mi ,ze :):):) niedługo bedziemy Ci gratulowac ,co oznacza ,ze zla passa na forum sie odmieni na rewelacyjna:) a moze i na nas tez przejdzie. Zrób ten test bo sama do Ciebie przyjade i każe Ci sikac:):):) ja w dobrym nastroju,choc m cos ofuczony i małomowny,ale jak nie chce gadac to niech nie gada. Ewcia co Ty sie chłopem stresujesz:) )pokaż mu kto tu rzadzi ,pamietaj zycie jest za krótkie zeby marnowac go na kłótnie,daj sie przeprosic to i tobie milej bedzie pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bedziecie musialy wtedy do mnie przyjechac i kazda dostanie po jednym ;)) bo jkos nie wyobrazam sobie blizniakow a co dopiero czwaraczkow... ale razem damy rade ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×