Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

dziewczyny dziekuje bardzo za gratulacje... ale trzymajcie jeszcze kciuki aby to byla prawda Endi zazdroszcze wakacji... ja juz o swoich prawie zapomnialam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
a ja zakupiłam test i jutro z rana testuję..... z pewnością @ się zjawi lada dzień....dziś na papierze zobaczyłam leciutko różowy śluz a po tym biegunkę dostałam....i senność mnie napadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Justa Tobie napewno się udało, a ja nie wierzę, ze mi mogło się udać. Jadę w poniedziałek do lekarza, boję się, że okaże się że to nie ciąża i wyjdę na głupka, że sama sobie wkręcam, że ta słaba kreska to pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Ania u mnie tez byly slabe.... wiec tez tego sie boje .... mialam isc dzis na bete ale stchórzyłam... poczekam do dnia spodziewanej @ i wtedy zobacze.....zreszta w poniedzialek musze podskoczyc do gina po recepte na dupka bo mi se konczy i w razie jak nie dostanę @ to umowie sie na wizyte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ... stokrotka za Was jutro trzymam kciuki ....oczywiscie za reszte dziewczyn tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, brałam ten lek. Odstawiłam , bo źle się po nim czułam. Zaraz później zaszłam w ciążę. Jestem w 22 tygodniu z bliźniakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, brałam ten lek. Odstawiłam , bo źle się po nim czułam. Zaraz później zaszłam w ciążę. Jestem w 22 tygodniu z bliźniakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
izula test robilam 25dc 13 dni po inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zrobić po15 dniach od inseminacji. Bardzo się stresuję a mój mąż jest przekonany że nam się udało i że będziemy mieli syna. Ja nie mam tyle wiary, nie chcę się nastawiać bo rozczarowanie bardzo boli. Cały czas pobolewa mnie lekko podbrzusze ale to pewnie od zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to dziewczyny że mnie nic. Tedt wykonalam przed chwilą i tedt negatywny.....a @ jak nie było tak nie ma. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
stokrotka bardzo mi przykro ze negatyw...Tak bym chciala aby Wam wszystkim sie udało izula trzeba wierzyc ze sie uda... mnie przez caly okres boalaly jajniki i sadzilam ze pewnie torbiel sie robi jak to zawsze mialao miejsce u mnie po CLO ...a tu niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
niestety tak się zdarzyło i trzeba żyć dalej ;).....tylko już nie wiem......chodzę po lekarzach chodzę i każdy mówi co innego....co mam zrobić teraz jak będę u lekarza? że co upierać się na usg i monitorowanie cyklu? że branie tabletek anty-tanty ? że co spokojnie czekać? że co schuść? że ....już sama nie wiem Nie wiem;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotak z sprawdzalas pod rzad dwa cykle??? jak zachowuje sie pecherzyk a pozniej czy peka przy jakiej wielkosci peka i czy w ogole peka ?? no i nasienie meza to tez podstawa w walce o dzidziusia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nie nidy nie miałam sprawdzanych cykli....jak chodziłam do lekarza to każdy się dziwił, że ja jako młoda kobieta AŻ tak dbam o swoje zdrowie intymne.....cytologia równo co roku (lekkie stany zapalne ale tylko dostawałam płyn do higieny intymnej i potem ok grupa II). Dopiero jak w lipcu miałam zatrzymanie @ ale wtedy tłumaczyłam sobie to ślubem...@ przyszła w dzień ślubu(23 lipiec 2011);/..... Potem we wrześniu 4 potem w październiku 4 nio i potem dopiero 10 grudnia i potem dopiero 1 kwietnia potem 20 czerwca potem 26 lipca i do tej pory niiiiicccc.;/;/;/..... Od 10 grudnia byłam żeby nie skłamać u 6 lekarzy i raz w szpitalu na sor. Każdy tłumaczył mi tym, że świruje gdzie napewno nie świerowałam bo napierw chciałam się przebadać, żeby wszystko było ok. Zaznaczę, że nigdy nie zażywałam jakichkolwiek leków anty. Moje badania dotychczasowe: 1. z dnia 28.12.2009 ob 29 mm/1h norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
tsh z dnia 28,12,2009 1,777 norma 0,470-4,640 z dnia 28.11.2011 beta 0.1 brak ciązy leteina 5 dni po 2 tab 1 dziennie usg z 3.12.2011 w powiekszonej macicy pecherzyk ciążowy gsd 5,8 mm trofoblast bez cech odklejania zatoka douglasa wtraźny zbornik płynu wizyta w szpitalu z dnia 10.12.2011 pacjetka ok 9 tc temperatura 36,5 stopnia zgłosiła się z krwawieniem z dróg rodnych, w jamie macicy pęcherzyk ciążowy bez echa zarodka (to zostało przepisane z wcześniejszego usg) opis usg szpitalnego : trzon macicy w t/z o wymiarach 37x38 mm jednorodnoechogeniczna endometrium 8,1 mm w jamie macicy nie stwierdzono pęcherzyka ciążowego douglasa ślad płynu beta 1.2 brak ciąży zalecenia kontrola za 7 dni żelazo z dnia 09-01-2012 65,00 norma 29,00-145,00 usg z dnia 24,01.2012 trzon macicy w tyłozgięciu o jednorodnej echogeniczności o grubości 32,9 mm endometrium o gr 4,7 mm obustronne prawidłowe przydatki wolny płyn w zatoce douglasa TSH Z DNIA 22.02.2012 2.211 norma 0,55-4,78 prolaktyna z dnia 23.02.2012 17,28 norma 3,9-29,5 badanie przez ginekologa w szpitalu sor 16.06.2012 gin.lo tarczyca czysta badanie palpacyjne : macica mała usg: macica o wymiarach 6x3,5 mm jajnik prawy 3,3x2,0 mm z 8 pęcherzykami o średnicy 6mm jajnik lewy 3,8x2,8 mm z 4 pęcherzykami o średnicy 4-5 mm jeden pęcherzyk o średnicy 14 mm zatoka ślad płynu diagnoza : wtórny brak miesiączki zagrożenie : pęcherzykowatość jajników !!!! (te ! lekarz sam napisał). otyłość zalecenia : leczenie gin-endo badania z dnia 26.07.2012 insulina 13,20 norma 3,00-25,00 androstendion 4,40 norma 0,30-3,30 progesteron 0,31 norma 0,2-1,3 faza folikularna, 1,0-4,5 faza lutealna, 02,09 menopauza prolaktyna 25,78 norma 5,18-26,53 glukoza 92 norma 70-105 tsh 1,66 norma 0,35-4,94 i co wy na to?? bromergon przez pierwsze 5 dni miałam brać po 0.5 tabletki przy kolacji i od 6 do końca opakowań po 1 tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka niezle masz tych badan ... ja przez 3 lata tyle nie zgromadzilam ;))) ja bym na Twoim miejscu poprosila o pelny monitoring cyklu z progesteronem w drugiej fazie ... wtedy bedziesz wiedziala czy dochodzi do owulacji... a progesteron powoduje unormowanie II fazy i po nim okres jest chyba zawsze co 28 dni. Teraz tez mozesz poprosic o dupka lub luteine to tez jest na wywolanie okresu bo po co marnowac dnii przeciagajac tylko ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie jak pójdę 17 września do lekarza to poproszę o pełen monitoring bo już nie mam sił so lekarzy. Dziękuję Justa za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stokrotka poczytaj sobie jeszcze o castagnusie- leku ziolowym ktory normuje cykle... moze warto i jego lykac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Justa ja tez powtórzyłam dziś-to mój 4 test. Też dwie kreski z tym że ta testowała wciąż bledsza niż kontrolna ale od razu dwie się pojawiły. A u Ciebie 2 takiego samego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania suuuper... u mnie 3 ;)) ale napewno Cie dogonie ;)) u mnie dzis pojawila sie nawet pierwsza testowa niz kontrolna... jest troszke bladsza niz kontrolna ale juz niewiele.... dziewczyny nie obijac sie tylko szybko dołączać do nas ;))ktora teraz pochwali sie II kreseczkami ?? czekamy z Anią na Was ;)) Bella pamietasz o garkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Justa jasne ze pamietam, ja jakos po urlopie w gorach wyluzowalam i odpuscilam temat. Przestalam sprawdzac sluz itd luuuzik kompletny bedzie to bedzie .Co pozwala mi zyc normalnie i cieszyc sie a nie strestresac Gratulacja raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Powiem Wam dziewczyny, że ost @ miałam 31.07 a 11.08 byłam u gin i mówił, że już jestem po owulacji i że ten cykl jest stracony, wiec mąż ma zrobić badanie nasienia, 20.08 zrobił, a tu taka niespodzianka. @ miał przyjść 2.09 a do teraz nie ma i są dwie kreski, ale strasznie boli mnie kręgosłup na dole, nie wiem od czego i podbrzusze co dzień mocno boli. Modle sie, aby tym razem udało sie i żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac na przykladzie nie zawsze trzeba wierzyc lekarzowi i poddawac sie za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę miałam inseminację a dzisiaj zaczynają boleć mnie już piersi. Czyli pewnie się nie udało, bo ten ból towarzyszy mi przed każdą @. Dzisiaj również robiło mi się niedobrze ale to pewnie jest spowodowane tym zastrzykiem na pęknięcie pęcherzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula nie martw sie za wczasu.... u mnie tez pare dni po inseminacji bolaly piersi... pozniej przeszlo na brodawki... niedawno byly ciezkie i warde ... a teraz sa normalne ... zadnego bolu ... a to niby pierwsza oznaka ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Gratuluję wszystkim ,,zaciążonym". Dla mnie także 2 kreski na tescie to najwieksze marzenie. Staramy się z męzem rok o dzidziusia. Niedawno zaczęłam kurację bromkiem. Jak długo przyjmowałyście bromergon, zeby zobaczyć upragnione 2 kreski? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaRR
Witam serdecznie mam pare pytań ponieważ od 3 tyg biorę bromergon 1/2 tabletki na noc z powodu wysokiej prolaktyny na czczo wynik 22.18 a norma 2-19 po obciążeniu z metrocroplamidem 200.18 i teraz .. dzis jest 39dzień jak nie mam okresu ani widu ani słychu nie wiem czy bromek powoduje zatrzymanie okresu po 2.. robilam 2 testy i nic troszeczkę sie martwie bo nie wim co sie dzieję Bardzo proszę o pomoc!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×