Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

no wiesz... jak jest mozliwosc to ok a jak nie ma to moj wypisuje tylko recepte bo przeciez jesli nie ma mozliwosci badania to z tej okazji nie mozesz zostac bez leku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U mnie oczywiście negatyw:( czekam na @. Bella czuję że u Ciebie będzie bardzo dobrze. Całe szczęście jeśli chodzi o gina i endokrynologa mam go w pakiecie medycznym i nie muszę długo czekać na wizytę.Planuję iść właśnie w następnym tyg(w sumie zależy kiedy przyjdzie @) po skierownie na prolaktynę i może na monitoring owulki. Uff jeszcze tydzień do biopsji chyba przez ten czas osiwieję:( Zastanawiam się dlaczego w ciągu tak krótkiego czasu tyle porażek najpierw poronienie,guz,hiperprolaktynemia.Mam już powoli tego dość.Przecież o pierwszą ciążę też się długo starałam i też nie była łatwa bo praktycznie prawie całą musiałam leżeć.Przepraszam że tak się żalę ale to chyba grypa mnie bierze też na mnie tak działa.Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mój pierwszy cykl od początku z bromkiem, poprzedni był od połowy, ale plus taki że @ przyszła wreszcie regularnie, książkowo - 28 dni. Ale w czasie @ jajniki mnie jakoś dziwnie bolały, teraz jest 10dc i od wczoraj znowu czuję takie pulsowanie w prawym, nie wiem o co chodzi :> Mam nadzieję, że tam nic złego się nie dzieje.Zaczynamy akcję przytulaskowania z m;) też chcę być jesienną ciężarówką:) Wczoraj kolega z pracy był na usg z żoną - jest w 4 miesiącu i widział jak 7 cm dzidziuś rączkami i nóżkami :) no i oczywiście pytanie do mnie - a Wy się staracie? Im się udało w 2 miesiącu. Ja już nie wiem co mam odpowiadać takim ludziom:/ Z uśmiechem na twarzy, z bólem w serduchu coś tam odpowiedziałam, nawet nie pamiętam co. AniaAnia - odrętwienia moga być spowodowanie też niedoborem wapnia - wiem bo leżałam 2 tyg w szpitalu przez to i problemy z tarczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Eh.......wczoraj w autobusie słyszałam rozmowę dwóch kobitek...gadaly o facetach i ciąży....jedną do drugiej że bierze tabletki bo boi się że zajdzie a druga że jak odstawi to napewno od zarzu zajdzie w ciążę bo przecież prosto jest zajść. Myślałam że padne na te słowa.....dopiero jak będzie chciała zajść to zobaczy co to znaczy ...... Zachodzą tylko naprawdę szybko te osoby które wogóle nie myślą o tym..o. Zakładaniu rodziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka chcesz bromka ?? jak cos moge ci jutro wyslac opakowanie i jeszcze ciut... podaj adres ... u mnie i tak lezy Bella mam nadzieje ze Cie zarazilam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziękuję Justa ale i tak muszę iść do niej to wezmę receptę. Pójdę do niej to może na usg się zalapie:-D. Ale dziękuję :-D A jak się Justa czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A powiedzcie mi kochane...jak mam 18 dc i bolą mnie jajniki,macica,podbrzusze...czuje taki dyskomfor to może być ból owulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam awarje pradu w domu cholerny swiat ,szaleje z lodowka tel nie dziala,wysiadly wszystkie gniazdka m oczywiscie w pracy chce powiedziec ze @nadal brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Super super czekam na tesciora bella :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek jak mnie się pytają kiedy to mówię, że wogle bo nie możemy mieć i wtedy już się nie pytają nie dopytują. Robię tak jak mój kuzyn kiedy chorował na białaczkę i w czapce chodził nawet jak było ciepło, bo już włosów nie miał. Któregoś razu jechał schodami i kobieta stwierdziła tak ironicznie, że chyba mu zimo, a było cieplutko. On na to zdjął czapkę i mówi że ma białaczkę. Kobieta się zmieszała i już pewnie głupio nikogo komentować nie będzie. Ludzie są naprawde wścibscy trzeba ich uczyć kultury jak nie umieją sobie radzić z ciekawością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze dziewczynki boje sie go na razie robic bo puki co to mam bole podbrzusza jakbym miala zaraz dostac @ wiec jezeli jeszcze kilka dni nie przyjdzie zrobie test po tylu rozczarowaniach mam stresa, Stokrotka moze to owylacja po prostu,dr Justa jak sie czujesz mamusiu? Trzymajcie sie ide walczyc z rozmrozona lodowka,pradem idp nawet nie mam jak sobie kawy zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
bella to michę stawiaj pod lodówkę niech się rozmraża, a kiedy m wróci z pracy to bez prądu i kontaktu ze światem można się zabawić. Tak jak kiedyś ... jak światło gasło co wieczór to w kraju zrobił się wyż demograficzny .. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella Bella testuj:) nie trzymaj nas w niepewności:):) Gocha, chyba masz rację - tak też będę mówić, może się odczepią. Ja nie wiem, ludzie to chyba nie mają własnego życia, że tak bardzo żyją życiem pozostałych. Jakby posiadanie dzieci było obowiązkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie to tylko bromek na nic nie jestes chora,jak chcesz to go zmien ale powiem Ci ze on jest najskuteczniejszy do zbicia prl,inne dzialaja slabiutko porozmawiaj z lekarzem ,a wiesz co juz pierwszy dzien bez bromka jest booooski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Bella nie ma się czego bać trzeba testować.Ja tam wolę mimo wszystko od razu za testować niż się łudzić.Wczoraj choć oczywiście wiedziałam jaki będzie wynik teścik zrobiłam.Teraz już tylko oczekiwanie na @ mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Daj nam choć troszkę nadziei i Testuj!!! Testuj!!! Testuj!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
to jest najbardziej streujący egzamin te testowanie, ale to prawda przynajmniej wiemy na czym stoimy. Ale łatwo mówić, jak mi się okres spóźniał co cykl o tydzień czasem trochę mniej troche więcej to przestałam się łudzić, że jestem w ciąży i nie robię testów. Wogóle to tak jak piszecie o ciągnącym się śluzie to ja jakoś nie zwróciłam uwagi, żeby on był nadzwyczajnie galaretowaty i ciągnący u mnie. Chyba wogóle mi nic nie wycieka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
To prawda o tych testach ....mi nawet owulacyjne nie wychodzą:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha bo niektore z nas nie maja za wiele tego sluzu i trzeba by bylo wkladac palucha w cipke i sprawdzac czy tam jest kolo szyjki bella lepiej wiedziec jak jest... bo moze np powinnas lykac jakas luteinke czy cos bo przy nas prolaktynowcach progestron lubi byc kiepski... to moze paskudnie zabrzmi ale na wszelki wypadek dobrze miec wszystko udokumentowane... nie chce Ci teraz pisac dlaczego... wiec zrob lepiej od razu nawet bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mycha ma rację......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Mycha.Mój gin już w razie czego zapisał mi luteinę i jak test wyjdzie pozytywny mam ją brać tak samo jak jodid 200.Cholewka ja dziś 28dc i jakiś śluz mam.Niewiele wprawdzie ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Mycha dzięki, bo już myślałam, że znowu jakaś ukryta wada. Może to i racja, że jak się ma/miało rozchwiane hormony to lepiej jak najwcześniej wiedzieć i zacząć podtrzymywać ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOKROTKA MI OWULACYJNE NIGDY NIE POKAZAŁY WIECEJ NIZ JEDNA KRESKA ..GRUNT ABY CIAZOWY POKAZAL DWIE ;)) MADZIUSIEK A nie mozesz kupic sobie na allegro testow ... sa po ok 1 zl i tak samo sa wiarygodne jak te aptekowe a nawet bardziej bo mozesz kupic sobie o czulosci 10 pozniej Wam skrobne cos wiecej bo poki co nie moge skonczyc swojego wywodu bo mam w pracy dym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jestem przyzwyczajona do tego że mi żadne testy nie wychodzą :-D. Ja jak do 30 dc nie dostanę @ to testuje 14 10 2012 (tego dnia moja ukochaną corcia chrzestna kończy 7 lat i napewno by ucieszyła się z takiego prezentu bo lubi malutkie bobasy a sama jest jedynaczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, ja o ciążowych mówiłam:) z wszelkich testów owulacyjnych, mikroskopów owulacyjnych, mierzenia temp, ziółek i innych szamańskich sposobów zrezygnowałam, bo już nie mam siły i nic nie pomagają:) Stokrotka, oby były dwie krechy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nie wiem....zobaczymy czy "cudowny" bromergon pomoże :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dobrze pamiętasz Madziu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×