Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Ja z tych swoich jestem zadowolona, nawet się nie spodziewałam że coś pokażą za tą cenę:) Nospa jest bezpieczna w ciąży. Spróbuj tego siemienia po troszku:) no i dietka lekkostrawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to już nie wiem co mi jest......jak nie pali zgaga czy żołądek to teraz rwie dol brzucha i to tak dziwnie. Jadę dziś po pracy z mężem do szpitala bo nie chce i tego maluszka stracić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis - ja mialam kupione w tym miesiacu... to po prostu drogi fajny bajer... nie czytasz zadnych kresek tylko pokazuje sie puste koleczko lub usmiechnieta buzka... z ciekawosci jednego dnia zrobilam oba testy: ten cyfrowy i taki z apteki plytkowy... pokryly sie wyniki... ale niestety nic z tego nie wyniklo... no ale testy owulacyjne to nie garancja sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
ja sie czuje dosc niewyraznie, ale to pewnie po choragonie, spac sie chce i boli brzuch jak przed @, od wczoraj bola mnie tez bardzo piersi, wiec chyba z tego cyklu nic nie bedzie ... monitoring niemalo kosztuje, zastrzyki tez, wiec troche zalamuje rece, w tym miesiacu wydalam ok 350 zl na to wszystko. Ja dziewczyny w dalszym ciagu trzymam za was kciuki i moze do ktorejs @ nie zawita jednak, oby!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka głowa do góry,wszystko jest ok.z problemy z żołądkiem to norma podobno.moja mam też męczyła się ze zgagą,dostała jakieś mleczko i przeszło-oczywiście towar z pewexu :) Antoninka fakt diagnozowanie kosztuje ale siedzieć i nic nie robić i życ w niepewności to też nie wyjście.w piątek pierwsze usg,poniedziałek następne plus dojazd bo do wawki ponad 100km.ale dla Maluszka wszystko. Stokrotka jak wrócisz pisz co pow lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka napisz co z Tobą i dzidzi. Ja właśnie zrobiłam test owu i dzisiaj kreska jaśniejsza ta druga jest, więc ten wzrost LH był:) I dobrze:) Ja dzisiaj zrobiłam sobie pazurki i umówiłam się do kosmetyczki na przyszły tydzień:) Z badaniami to tak jest, że nieraz zlecają niepotrzebne za które trzeba płacić, ale nie robić też źle:( Ja staram się wszystko w luxmedzie porobić co mogę w ramach abonamentu więc trochę te koszty obniżam jak mogę. Dziewczyny głowy do góry i czekamy na pierwszą teraz to już chyba sierpnióweczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się boję że z tym tsh nie uda mi się zajść w ciążę a nawet jeśli to dziecko zaszkodzi,normalnie czarne myśli mam. Madziusek więc teraz pozostało już tylko czekać w przygotowaniu z testem ciążowym :) 3mam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś może idź do tej mojej endo, mi pięknie wyregulowała tsh po operacji, od 25 do 0,7 zjechaliśmy i już rok się tak trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziewczyny jadę do szpitala...koleżanka powiedziała mi że muszę mieć jakiś mocniejszy lek na to wychodzi. Jak cios będę wiedziała to napisze. Trzymajcie kciuki za mojego robaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ściskam mocno i czekamy na wpisy. Madziusek a podaj namiary na lekarza jeśli możesz może na priv żeby reklamy nie robić mika153@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
amstwo hamstwem pogania! Po kilku minutowej dyskusji z lekarzem która wysylala mnie na. Nocną pomoc wrescie mnie przyjmie tylko za kila godzin. :-(. Dopiero jak jej prawie wykrzyczalam że jestem w ciąży i nie chce ryzykować to z łaska mnie przyjmie. Masakra w dupie nas mają na nfz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka od razu krzycz o ciąży i rób awanturę bo inaczej to jakaś znieczulica panuje u tych lekarzy. I daj znać co z Tobą. Mój kolega poszedł do przychodni z 40st gorączki i powiedzieli mu że za 3 dni dopiero jest wolny termin i jak wezwał kierowniczkę to ta mu powiedziała że jak się choruje to się w domu siedzi a nie po przychodniach chodzi! Paranoja, a co miesiąc składki idą zdrowotne i to nie małe, a ja z państwowej opieki to wogóle nie korzystam prawie. Moniś - wysłalam maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Minęły 2 godziny i co i dupa....nic siedzę i czekam chyba na to żeby samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wróciłam. Nerwy! Dostałam nospe i coś na uspokojenie i zwolnienie na te dwa dni. Dzidzia wogóle nie była badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jestem jestem Monis kochanie praca mnie stresuje,dobrze ze mam teraz czas do odczekania bo w takim stresie nigdt by mi sie nie udało zajsc w ciaze Monis ale czemu ty sie na zapas martwisz swoimi badaniami.Mysl p;ozytywnie to badania sie polepsza :):)scikama Cie mocno oraz zycze wszystkim staraczkom miłych staran:): a ciezarówkom zdrowia:) i spokoju:) dobranoc Paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka jak się czujesz? Madziusek dzięki :) Bella a Ty słyszałaś że stres i nerwy to urodzie szkodzą? :P jakaś niestrawność mi się jeszcze wkradła,boli mnie żołądek,nadkwaśność-pewnie po kolejne tabletki trzeba będzie sięgnąć.miłego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Po przespanej nocy czas jechać do pracy. Miałam skorzystać że zwolnienia ale ustaliliśmy z mężem, że jeżeli będę źle się czuła to poprostu zwolnie się w ciągu dnia. Fakt faktem mamy zapierdziel w pracy a ją pracuje tu dopiero kilka msc i nie chce podpasc. Tym bardziej że i tak podpadne za kilka tygodnii. Wczoraj jak wróciliśmy że szpitala mąż powiedział swojej matce o tym że wszystko ok i że babcia zostanie a ona do niego cytuje: na dole jest miejsce tylko dla jednej osoby a na górze jest miejsce na troje. Nie życzę sobie. Nie nadajecie się jesszcze na dzieci. I jak tu kurwa takiej nienawidzic!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Lekarz wytłumaczył mi to tak że jak siedzę długo w jedej pozycji to mięśnie się kurczą tym bardziej teraz i jak zaczynam chodzić to poprostu rwia tak samo jak wstaje po nocy. Mam brać nospe i czekać do wizyty i ginekologa. Dziś mój lekarz przyjmuje i może uda mi się dostać do niego ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka okropną masz tą teściową... dobrze, że masz wsparcie męża :) nie denerwuj się zbytnio :) myśl o robaczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejmy nadzieje ze jak pojawi sie Malenstwo na swiecie to ze tesciowa się zmieni ... takie rzeczy dosc czesto sie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ona nie zmieni się. Nigdy nie interesowała się swoimi wnukami tylko starszy synus dla niej jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Żyjemy wszyscy we trójkę pod jednym dachem ale ona żyje swoim życiem a my swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka wspolczuje jedzy,miejmy nadZieje ze jednak sie zmieni gdy zobaczy wasze malebstwo,co tobw ogole za wypowiedzi,dorosla kobieta i matka powinna wiedziec ze do kobiety w ciazy tak sie nie mowi powinna sie wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dajcie spokój, brak słów, o takim kimś to nawet nie należy myśleć, żeby się nie denerwować. mięśnie brzucha to fakt jak się długo np. siedzi to jakoś same się napinają, ja też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wiedźma z tej teściowej, jak można za kogoś decydować kiedy ma mieć dzieci. Nawet nie wyobrażam sobie takiej reakcji na taką dobrą wiadomość. Mam nadzieję, że mąż jest po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Tak mąż jest po mojej i od razu zareagował na jej słowa. Nienawidzę jej. Nigdy dziecka z nią nie zostawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka może jednak lepiej skorzystać z l4.Praca pracą ale dziecko jest najważniejsze.Co do teściowej to bez komentarza.Może Ona po prostu boi się że będziecie chcieli ją wykorzystać do opieki nad maleństwem?Zresztą uwierz znam gorsze przypadki.Grunt to się nie przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×