Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

nie stresuj się tak, dzidzia nie chciałaby mieć mamy wariatki:D spokojnie, pamiętaj dla dobra dzidzi, spokojnie:) teraz już nic nie jest ważne tylko Ty, M i dzidzia w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek właśnie ja tak ostatnio na to wpadłam, że już nie faszeruje się prochami. mycha do 14:00 już niedługo, ale II krechy są i będzie dobrze. U mnie dalej nic, ale chyba śluzu coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JiA
Dziękuję za rady, może pójdę na badanie beta HCG. Chociaż koleżanka mnie pocieszyła i powiedziała, że Jej test pokazał 2 kreski 2 tyg. po terminie miesiączki i to blade, więc może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
jak zrobię to będzie I krecha, jeszcze czekam. Jestem nastawiona, że brak bromka to właśnie powoduje. Już w maju okres mi się tydzień spóźńił jak przestałam brać bromka i teraz pewni to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A ja leze w domu. Rano wstalam i tak mnie żołądek bolal że stwierdzilam że w pracy nie wysiedze. Czekam na wynik bety:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
to odpoczywaj stokrotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dostałam duphfaston, muszę go wykupić i będę brała 1/2 tabl rano i wieczorem od 16 do 25 dc. I tak się jeszcze zastanawiam nad kupieniem castagnusa, bo niby cykle reguluje i może tez mieć wpływ na prolaktynę, ale o tym muszę jeszcze poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
być może, tylko pytanie czy bromek miał wpływ też na progesteron, bo jak go brałam to było coraz bardziej ok. Pozostaje mi czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio przesyłam przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a no właśnie i mamy odpowiedź. dziewczyny czy któraś orientuje się czy można łączyć castagnusa z duphastonem? bo gdzieś wyczytałam, że nie powinno się łączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ulotce castagnusa jest: Możliwe skutki uboczne: Sporadycznie w pierwszym tygodniu kuracji mogą wystąpić nudności. Jednoczesne przyjmowanie środków zawierających progesteron lub gestageny (np. doustnych środków antykoncepcyjnych ) może wzmagać ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no właśnie takie coś czytałam. Wstrzymam się z zakupieniem castagnusa. Poczekam aż znajoma nie będzie szła do tej samej doktor i się jej dopyta, bo mi jakoś zawsze wypada o co mam dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mycha bardzo się cieszę, gratulacje. To teraz za 2 dni powtórka bety. Dziel się z nami fluidkami, żebyśmy się szybciej zarażały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
musi być. 3mam kciuki. Mycha miałaś jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×