Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

ja tez mam pod koniec cyklu 39-37.1 i nic z tego.Pregnyl dostalam 3 cykle i nie pomoglo.Teraz posrodku lipca ide na HSG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
Mała Czarna ja Ci nie pomgę w tej kwestii dla mnie mierzenie tem to czarna magia i nierelne aby sie do tego przybrac . Jesli bedziesz miala recepte na pregnyl to pamietaj aby zaopatrzyc sie w niego wczesniej bo go strasznie trudno kupic. Bella nie smutaj proszę ... wiem ze jest ciezko... ze jet to trudne ...ze to zlosci... smuci i nie wiem co jeszcze ... ale nie poddawaj sie.... zobaczysz Ty tez napewno bedziesz sie cieszyc z malenstwa. cierpliwości troszeczkę. Postaraj sie chodz troszkę wyluzowac... a przede wszystki zacznij pozytywnie myslec... a moze skoro naturalnie nie wychodzi to moze sprobujcie tez inseminacji ??? czasami naturze trzeba pomoc jak sama nie potrafi sobie poradzic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
Mała Czarna ja Ci nie pomgę w tej kwestii dla mnie mierzenie tem to czarna magia i nierelne aby sie do tego przybrac . Jesli bedziesz miala recepte na pregnyl to pamietaj aby zaopatrzyc sie w niego wczesniej bo go strasznie trudno kupic. Bella nie smutaj proszę ... wiem ze jest ciezko... ze jet to trudne ...ze to zlosci... smuci i nie wiem co jeszcze ... ale nie poddawaj sie.... zobaczysz Ty tez napewno bedziesz sie cieszyc z malenstwa. cierpliwości troszeczkę. Postaraj sie chodz troszkę wyluzowac... a przede wszystki zacznij pozytywnie myslec... a moze skoro naturalnie nie wychodzi to moze sprobujcie tez inseminacji ??? czasami naturze trzeba pomoc jak sama nie potrafi sobie poradzic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
bella nie zapominaj Ty tez masz cos...KOCHAJACEGO MĘŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
U mnie też jak pregnyl 3 cykle nie poskutkuje to HSG...zapytam jeszcze gdzie indziej o tempke i sama w necie poszperram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ,dziekuje ciagle mnie podnosisz na duchu pocieszasz,ja caly cykl staram sie byc dzielna ale jak przychodzi okres dostaje dola,ale musze wiezyc ze ta cholera@kiedys nie przyjdzie i wtedy bede tanczyc z radosci,masz racje wyluzowywuje...jade do kuzynki na grill party . Mała Czarna ja nie robie pomiarow temperatury ,nie mam do tego głowy,przepraszam ale nie pomoge w tej kwestji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
BELLA od tego jestesmy aby sie razem wspierać ... jak kazdy jak przychodzi @ ma gorsze dni ...ale poszukaj tez dobrych stron tego... przyszla o czasie a nie spoznia sie niewiadomo ile dni... nowy cykl to nowe mozliwości.... no i mozesz na grilu wypic spokojnie piwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
fajnie Bella ze chodz na chwilke sie uśmiechnęłaś. życzę przyjemnego grilowania... ja jeszcze w pracy kibluję ale własnie trzeba zorganizowac sobie jakoś wieczorek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Dziewczynki potrzebuję opakowanie bromka-pomożecie???wizytę mam dopiero za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ja chetnie bym pomogla ale tez teraz jestem w tym samym punkcie... gin poszedl wczesniej na urlop niz planowo... ale spróbuje skombinować z innego źródła... jak mi sie uda to wezme dwa opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
dziękie Kochana,teraz właśnie sezon urlopowy,mam w sumie parlodel ale jak biorę bromek to wole już nie mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nigdy nie wolno nam tracić nadziei !!!! We wtorek niby zaczęły się dni płodne więc tak jak gin mówił 2-3 dni "postu" a później do dzieła:) W czwartek wielki dzień!! Lh na plusie śluz niby też jest czyli pora owulacji hurra!! i.... było cudownie:) W piątek do gin na potwierdzenie moich obserwacji i niestety kubeł zimnej wody:( "robi się pani torbiel ale trzeba dalej próbować bo może to jednak taki duży pęcherzyk hmm 25mm" Wróciłam załamana po co próbować jak i tak nic z tego:( Jajnik bolał jak przed @. Dzisiaj oglądam tv i czuję że robi mi się nienormalnie mokro... Miałam problem ze śluzem niby był ale nie taki ale zaczęłam pić Wasz kisielek i dzisiaj jest taki jaki powinien być:) Jestem pełna wiary że się uda tylko mój M musi wrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nigdy nie wolno nam tracić nadziei !!!! We wtorek niby zaczęły się dni płodne więc tak jak gin mówił 2-3 dni "postu" a później do dzieła:) W czwartek wielki dzień!! Lh na plusie śluz niby też jest czyli pora owulacji hurra!! i.... było cudownie:) W piątek do gin na potwierdzenie moich obserwacji i niestety kubeł zimnej wody:( "robi się pani torbiel ale trzeba dalej próbować bo może to jednak taki duży pęcherzyk hmm 25mm" Wróciłam załamana po co próbować jak i tak nic z tego:( Jajnik bolał jak przed @. Dzisiaj oglądam tv i czuję że robi mi się nienormalnie mokro... Miałam problem ze śluzem niby był ale nie taki ale zaczęłam pić Wasz kisielek i dzisiaj jest taki jaki powinien być:) Jestem pełna wiary że się uda tylko mój M musi wrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna temperatura skacze po owulacji to przez ciałko żółte które po owulacji produkuje progesteron który pomaga zagnieździć się zapłodnionemu jajeczku albo do złuszczenia endometrium. Tak bynajmniej zrozumiałam mojego gin i w sumie moje temp na to wskazują . U mnie temp spada troszkę w dni płodne 11-12dc do ok 36,1-36,4 po owulacji mam tak ok 36,7-36,9 przez mniej więcej 2 dni później waha się od 36,4 do 36,7 aż do kolejnej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Kasica a wcześniej pęcherzyk pękał???ja dziś niestety już po złudzeniach ,@ jest i boli,oj boli. a jak długo staracie się o maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monis przytulam,mnie tez @boli,w ogóle widze ze po poronieniu i zabiegu mam blesniejsze i obfitsze @ ale nic na to nie poradze Dziewczyny mam pytanie dzis jest 3 dzien @ kiedy najlepiej zrobic badanie prolaktyny??? podpowiedzcie mi,chyba pojde sprawdzic prl bo cos mi tu nie gra???? i moze jeszcze cały kompleks badan porobie ,bo ostatnio było wszystko ok tylko ciazy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Moja pani endo każe mi robić prolaktynkę w 20-21 dniu cyklu bo podobno wtedy jest najwyższa ,inni znów mówią że przed samą owulacją a inni że 3-5 dc. ja na razie robię w 20 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki monis, ja pierwszy raz tez robiłam tak jak Ty i wyszłą wysoka,drugi raz robiłam przed owulacja i wyszła w normie ale wtedy to juz bromek brałam z ,5 miesiaca,ale chyba zrobie raz jeszcze tak jak Ty koło 20 dc bo chce zobaczyc ta najwyzsza i hmm cos zadziałac,bo jak prl jest w normie to moze gdzie indziej lezy przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Bella ja robię teraz badania i miałam robić tak. Od3-5 dnia cyklu miałam zrobić FSH i Estradiol, a potem od tego badania po 14 dniach LH, PRL, Progesteron. Więc możesz też tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prolaktyne mialam robic miedzy 20 - 23 dniem cyklu i zrobilam w 22 i wyszla mi powyzej 40, teraz jak zaczelam lykac bromek to tez zrobie ok 20 dnia... a do nieszczesnej @ jeszcze tydzień i chce zaczac znowu staranka ale moja gin mi narazie odradzila nie wiem co myslec bo tak bardzo juz chce dzidziusia.... a o moim anilku i tak nigdy nie zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo aniołka hej,ja tez nigdy przenigdy nie zapomne o moim maluszku-aniołku, w takim razie zrobie po 20dc badanko wiesz co ale poczekaj z kolejnym dzidziusiem az prolaktyna spadnie ,twoja gin ma racje,ja czekałam az do wyników kolejnej prl,jak zobaczyłam ze spadła wziełam sie do roboty Zycze Ci wspaniałych rezultatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co weekend sie skonczył,jutro do pracy,i znowu jak co wieczór bromek na dobranoc,eh zaczynam miec dosc,naprawde dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella -galleria tylko ze ja bromek mam brac tylko 2 razy w tyg nie wiem dlaczego, a prolaktyna moze mi tak skakac od stresu bo ja juz taka jestem ze sie wszystkim, doslownie wszystkim stresuje.... wiec nie wiem jak mam miec niska ta prolaktyne skoro bromek biore tak rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można brać Castagnus razem z bromkeim? czy bromergon muszę odstawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 mama aniolk przyznam szczerze ze dziwne masz dawkowanie tego leku ... pierwszy raz sie z tym spotkałam... jezeli juz jest mniejsza dawka to sie dzieli tabletke na pol ablo 1/4 aby juz byla ciaglosc brania. jaki masz poziom prolaktyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingwin ja biore to i to- tak polecil mi lekarz do ktorego chaodzilam wczesniej . obecnemu nic o castagnusie nei mowilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
hej dziewczyny u mnie weekend poza domkiem praktycznie i trochę spieczona jestem.... hehe Ale luzzz na całego.... Co prawda dalej martwi mnie brak okresu 23 dzień od odstawienia luteiny (48 dc) i nici.... Trochę mnie to martwi, a do wizyty gin-endo jeszcze 2 tygodnie... pingwinn ja też biorę bromek i castagnus... Wy tu piszecie o pękających pęcherzykach, a nawet nie wiem czy u mnie pękają prawidłowo.... Tragedia... Tak chciałabym wiedzieć czy ze mną jest coś nie tak, czy to tylko mój umysł świruje.... Buziaki dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×