Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

slowiki- ty moj aniele- zaswitalo mi swiatelko w tunelu- ze moze wkrotce moje problemy sie skoncza wczoraj to ryczalam w desperacji po prostu- wieczorem znowu poszlam pobiegac z synkiem- a maz mi obiecal rower kupic- zeby pomoc w walce z paskudnym smalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz blisko depresji byłam - mało co jadłam a wciaz przybywało i to w takim tempie ze szok.... Radze sie ruszac, nie jesc smażonego i tłustego (no 1 raz na tydz mozna:) , ja np zeby nie podjadac w pracy kupilam wafle ryzowe i chlebek waza i to podjadam jak estem głodna, zapijam woda, to pecznieje w zoladku i nie czuje sie głodu. po fitnesie mozna jesc ale do 1 h wtedy sie lepiej wspala a w tych dniach kiedy nie cwiczysz nie jedz po 19 jak jestes głodna to koktajl owoc+ maslanka albo kefir-zmiksowac. Mowie ci bedzie dobrze :) Ja pewnie teraz przytyje ale tak czekałąm na to dziecko ze nic nie jest wazniejsze. Pozdrawiam cie i trzymam kciuki PS jak masz gdzie chodzic to najlepiej basen "wyciaga" zbedne kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycue w Bocianie. jak wszysyko bedzie ok inseminacja 8 lipca... jedziemy na cyklu naturalnym bez lekow... zywioł... lekarz dziwil sie ze mialam laparoskopie bo moje janiki wcale nie wygladaja na policystyczne !!!! zbadal przy okazji tarczycę no i piersi... no i uwaga ocenil je na 6 +, stwierdzil ze po nich wcale nie widac ze dziecko ciagnelo mleczko przez rok czasu. MAZ byl dumny ;)))... takze w przyszlym tygodniu monitoring i dzialamy trzymajcie kciuki ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia ja miałam usg tarczycy,wyszło ok,natomiast tsh było 2,088 i podobno to świadczy o niedoczynności tarczycy,dlatego biorę euthyrox najpierw 25a teraz 50.pani doktor pow że najlepiej jest mieć ok 1 do 1,5 a mnie wyszło 1,5 dlatego zwiększyła mi dawkę. a ginka w sobotę pow że właśnie tsh i prl najprawdopodobniej ytradniało mi zajście w ciążę,ale dobrze że jest leczone. aaa mąż kupił mi castagnus,ale chyba od nowego cyklu zaczne go łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola
Hej dziewczyny, chciałam się zapytać czy nie macie sprzedać bromergonu mój lekarz twierdzi ze mi nie wypisze bo on nie leczy tabletkami zapisałam sie do innego powiedział że nie ma problemu ale jest na wakacjach i kazał mi jakos sobie spróbować załatwić wiem ze jest tez zastepczy lek o podobnym działaniu ale bardzo drogi.... pomoże mi ktoś? Jolcia257@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
dzolo jest jeszcze castagnus.. ziolowy tez zmniejsza prolaktyne jak cię to uratuje to ja w e wtorek bede u gina to mogę wziaść receptę i Ci prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola
Naprawde możesz to zrobić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola
justaa27 Jezeli możesz to ja Ci nawet zapłace jezeli to wypali a z tymi ziołowymi to nie jakas sciema działaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola
Chyba kupie sobie jutro te tabletki ziołowe i zobacze czy pomoga mam nadzieje dzieki i życze wszystkim powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Endi i jak wyniki bety? Nic nie piszesz??? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. U mnie jakieś brunatne upławy, właściwie to sama nie wiem jak to okresić, głupio tak opisac, na majciochach właściwie mało co jest a jak włoze palec do środka to wyciągam cały w brunatnej wydzielinie, nawet nie okresliłabym tego jako śluz. Także nie wiem co jest, zgłupiałam... Do soboty już nie daleko:) A Justa nie martw się, 8 lipca już blisko więc Tobie uda się tym razem:) Będę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzola nie ma problemu... jak da mi na jednej to ewentualnie wykupię i Ci przeslę pocztą .. mam nadzieję ze bedzie we wtorek bo jeszcze do niego nie dzwonilam ...prawde mowiac u mnie nie wiem co dziala... czy to wynik laparo. czy ziol... po laparo mialam okres co 15 dni (oczywiscie pecherzyk nie rosl do odpowiedniego poziomu bo nie mial kiedy ), wiec w koncu sie wkurzylam i kupilam ziolka Sroki i nastepny cykl byl juz normalny z pecherzykiem ktory pekl... i ostatnie trzy cykle mam ksiazkowe szkoda tylko ze bez efektu ;( ale co tam inseminacja napewno sie uda !!!!troche obawiam sie ze chce ja robic na naturalnym cyklu ze nie dostalam zadnych lekow ( o ziolach oczywiscie zapomnialam sie spytac, wprawdzie odstawilam pare dni temu je (myslalam ze ten cykl bedzie stymulowany ale dzisiaj chyba sobie zrobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag ,słowiki,ja tez tyje,biore 1/2 bromka na noc i tyje jak warjatka,mam taki apetyt jak nigdy w zyciu, próbuje na noc nie jesc ale w ciagu dnia ,nie umiem sie powstrzymac,co dziwne całe zycie byłam niejadkiem:(:(wiec to wina bromka:( Dzis od rana bola mnie piersi,nie bardzo ale czuje,dziwi mnie to bo jestem po dniach płodnych do okresu jeszcze troche,wiec sie zastanawiam czemu,co tem bromek robi z moim organizmem.Monis jak humor? Justa gratuluje wizyty :) oraz biustu:):) ciesz sie ze wszystko idzie po mysli,Endi nic nie pisze????? Natusia a ty jak?ja mam w miare dobry humor,dalej trzymam sie spontana:) całuje Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec co powiecie na to ze ja bromka biore z przerwami 1,5 roku i to po calej tabletce?...ale odziwo "negatywnie reagowac" zaczelam na niego dopiero jakies 2 miesiace tamu i przez ten okres przybylo mi jakies 2kg niby teraz przy wroscie 171 waze niecale 58 kg nie jest zle ale zle sie czuje sama bo praktycznie poszlo mi to wszystko w brzuch i oponki nigdzie wiecej....ale mam nadzieje ze tyje bo bromek dziala ;) i to ostatni jego miesiac ... pozniej bede tyc z innych powodow ;)) ja jeszcze dodam ze tyje chociaz ostatnio nmniej jem... no i przede wszystkim malo kiedy jem obiad... ale aby przetrwac jeszcze dwa dni to bedzie z gorki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella dzieki za wczorajsze pocieszenie... dzis juz lepiej ...wczoraj poprostu hormony szalały i za duzo kumuluje sie ostatnio ..ale w koncu w sobotę najpozniej w niedziele sie wyspie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam stronke gdzie wpisuje co jem- i to cudo mi liczy kaloriee- staram sie nie przektraczac dopuszczalnej dawki- ale roznie z tym bywa anyway- ide we wtrorek jeszcze raz do lekarza- sprobuje go namowic zeby mi jakies leki juz teraz dal- a nie ze mam czekac 2 mies az mnei endo zobaczy czy jak czytalam- musze powtorzyc test na prolaktyne- i moze na MRI da mi skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
monis-miś dzięki za info... Poproszę moją koleżankę, żeby spytałą swojego gin-endo o moje wyniki... Na pewno mnie to uspokoi, nawet jak będzie niedoczynność... Za dużo objawów u mnie się sprawdza... :( Ja castagnus zqaczęłam łykać od razu, bo czekam dalej niecierpliwie na okres... Justa 8 lipca tuż tuż, więc trzymam kciuki :) bella-galleria u mnie ok :) choć podejrzenie tarczycy się pojawiło... Ale nic co ma być to będzie... Chyba każda odczywa skutki bromka... :( Anka1987 u mnie upławy trwały 4 dni i potem nic...Czekam na @... Pozdrawiam Was wszystkie :) Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was siedze i rycze w szatni za chwile.mam zaczac prace ide do toalety a tu plamienie a jescze do okresu tydzien,piersi bola od wczoraj ,co ten bromek wyczynia ze mna.,m nie odbiera ,dobrze ze do was moge napisac.....eh skad to plamienie???? Wszystko bylo regularnie a tu ;( ;( nie wiem jam taka.zaryczana mam pracowac ...zle mi bardzo przepraszam ze jecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
bella kochana spokojnie... Tylko nie płacz... :) Dość tych łez... Ostatnio wiele z nas ma to plamienie... Może w Twoim przypadku to plamienie implitacyjne? Ja myślałam, że @ przyjdzie zaraz po tym, bo tak miałam często, a teraz nic... 13 dni od odstawienia liteiny i cisza, objawów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
bella kochana spokojnie... Tylko nie płacz... :) Dość tych łez... Ostatnio wiele z nas ma to plamienie... Może w Twoim przypadku to plamienie implitacyjne? Ja myślałam, że @ przyjdzie zaraz po tym, bo tak miałam często, a teraz nic... 13 dni od odstawienia liteiny i cisza, objawów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
bella a jak tam przytulanko w koncu bylo ?? moze to plamienie iimplantacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella moze cos sie przesunelo z nerwów...i owulka rowniez... ;))) a jak to okres to i lepiej ... nastepny cykl bedzie szybciej ;))) takze glowa do gory... weekend idzie ;)))ja juz go czuję chociaz jeszcze pol godzinki w pracy ... ale juz wszyscy sobie poszli ;) a Wy dziewczyny czujecie juz go?? u mnie pogoda w koncu wakacyjna wiec jutro napewno dzien na swiezym powietrzu ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czuje czuje- za pol godz koncze prace i jade z mezem do sklepu po rowerek :) juz oblukalam na necie co chce kupic- i sie nie moge goczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justa mozliwe ze sie poprzesuwało poniweaz zmieniłam klimat i podróz i Włochy i przeloty samolotem,ale hmmm plamienie juz znikło????? nic nie rozumiem????/ ewa kupuj rowerek:):) bedziesz sexowna:) Natusia rzeczywiscie ze kilka osób pisało o tym plamieniu....eh juz sie troche uspokoiłam bo przeszło to plamienie ale,jak myslałam ze to okres i to jeszcze wczesniej ..to łzy same płyneły,niechby juz był ale przynajmniej regularnie Justa a ty sie pewno doczekac 8 lip nie mozesz:0 pozdrawiam,przytulam,całuuuuje tak weekendzik sie zaczał idziemy z m na ogródki letnie ze znajomymi,musze sie odstresowac:):P):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Cześć dziewczyny:) u mnie od dzis konkretna miesiączka, w poniedziałek zaczynam robić badania:) może teraz sie uda. Co z Endii? Ni widać jej.. a bella może to dobry znak ból piersi i to plamienie, choć u mnie po plamieniu przyszła @, wiedziałam, ale cieszę się , ze mogę zacząć badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
boje sie jak cholera tego 7 lub 8 lipca... chociaz jeszcze bardziej cos kolo 24 lipca jak bedzie juz efekt znany albo przypuszczany....chociaz przypuszczany wszyscy znamy ;)))... chociaz przez ta przeprowadzke zaniedbalam troszeczke moj ulubiony kisielek ;) dzisiaj wprawdzie dostep do kuchni mam ale wypilam 2 piwka i jakos ochoty na deser nie mam ;)) dzis pierwsza nocka u tesciow na nowych śmieciach... w końcu wszystko przewiezione... jak my przez te 6 lat nazbieraliśmy tyle rupieci ;)) czy ktoras jest chetna do pomocy do rozpakowywania ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
bella jak zniklo to dobry znak... plamienie implantacyjne jest krociutkie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa jade pomagac:0 raz dwa wszystko rozpakujemy:) hehe przez szesc lat to mozna zwariowac ile sie uzbiera,ja miałam przeprowadzke po 3 latach do naszego mieszkania iiiii tragiczne to było,potem przez jakis czas nic nie kupowałam hehehhe. Wiesz az boje sie myslec ze jest tak jak piszesz ,ze to plamienie implantacyjne,staram sie o tym nie myslec i juz!!!!!!!!!!! poczekam do okresu ,który pweno nadejdzie w przyszłym tyg. Nie boj sie 8 lipca,przeciez to bedzie twój szczesliwy dzien:)zobaczysz,trzymem kciuki.Pij piwo i sie rozpakowuj:) Ania ,brao zrobisz badania i bedziesz wiedziec o co chodzi,ja tez tak zrobie,bo te plamienia jakies dziwne??? Endi faktycznie znikła od nas,halo pisz do nas szczesliwcu:):):) Ewia jak rowerek???? jejku wyspie sie jutro,zero pracy,zero stresu ,wolna sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola
Justaa27 Już nie potrzebuje ale dziękuje za pomoc chciałam powiedzieć że nie wiem jak to się stało, ale zrobiła wczoraj rano i dziś rano testy wyszły dodatnie jeszcze w pn ide do lekarza zeby potwierdził ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×