Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

ponudze wam troche udalo mi sie w koncu powtorzyc prolaktyne nieszczesna norma od 40-470 mU/l mi wyszlo - bagatela- 7627 no i skierowanei do endrokynologa w toku no to sie posypalam konkretnie :/ rany- ktos mi moze powiedziec- co sie tam dzieje takeigo ze az taka wysoka wyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag a czy przypadkiem dzien czy dwa przed nie mialas jakos wiecej stresu albo zwyczajnie nie mialas pieszczot brodawek??? jedno i drugie wplywa na skok prolaktyny .... niestety zyjemy w czasach gdzie wysoki poziom prolaktyny robi sie chorobą cywilizacyjna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia też mam nadzieję że ta ósemka da mi życ przez następne miesiące, Justa jak tam dołączasz do mnie? ja dzisiaj mam dokladnie 5 tygodni od ostatniej @, Myślicie że w czwartek będzie cokolwiek widac jakąś kropke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDI KROPECZKA powinna byc.. ale jak poczekasz jeszcze tydzien dwa to bedzie serduszko slychac .... ja jeszcze sie namyslam ;)))ale bardzo bym chciala... dzis nie zrobilam testu ...stchorzylam.... do srody mam czas bo musze wiedziec czy w czwartek wybierac sie do BOCIANA na powazna rozmowe ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że do bociana już nie dojedziesz :) Zrób w środę rano i daj nam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
hej dziewczyny. Też jestem po weekendzie. @ nie przyszła, w sobotę do lekarza. Dziś mamy z M pierwszą rocznicę ślubu:) tak sobie myslę, że może gin zapisal 1 op bromka i więcej nie miałam brać i może @ by przyszła, a ja bez jego wiedzy zakupiłam drugie op i zaczęłam brać i dlatego @ nie przyszła. Juz sama nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio kochane męża wykorzystałam tak że aż dziś w trasę mi pojechał;) Endi pamiętaj że czekamy na foteczkę z maluszkiem w tle.Justa nadzieja czyni cuda,musimy wierzyć.3mam za Ciebie kciuki. a mi ginka w sobotę pow że mam piękny duży pęcherzyk 23mm który tylko czeka na pękniecie.Natusia głowa do góry,grzybek sobie pójdzie tylko łykaj tableteczki regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi mi dzis mija 4 tyg od @ i gin powiedział ze za 10 dni bedzie juz nie kropka a pecherzyk wiec u ciebie na pewno bedzie juz widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE MOJE U MNIE STRS CAŁY WEEKEND,M W SZPITALU OD SOBOTY POPOŁUDNIU,SPUCHŁA MU POŁOWA TWARZY TAK ,ZE OKO ZROBIŁO SIE JAK SZPARKA,Z PRACY OD RAZU POJECHAŁ DO SZPITALA,A JA DO NIEGO DOJECHAŁAM I TAK CODZIENNIE PO PRACY TAM JADE POSIEDZIEC Z NIM, BO ZAL MI GO STRASZNIE,I TESKNIE.POWODU DO TEJ PORY NIE USTALILI SPECJALISCI... ALE NIE UCZULENIE,JUZ MU TROCHE LEPIEJ I JUTRO MOZE WROCI, ALE HMMMM DNI PŁODNE SIE KONCZA WIEC...BEZ KOMENTARZA,W KAZDYM RAZIE CIESZE SIE ZE MA SIE DUUUUZO LEPIEJ BO Z TYM SPUCHNIECIEM WYGLADAŁ OKROPNIE ,CAŁUJE WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella nie przejmuj sie ze dni plodne sie konca... moze akurat jutro jak wroci bedzie szczesliwy strzal... raz a dobrze ;))a jesli nawet nie bedzie przytulanek to wykorzystajcie ten okres na bezstresowe przytulanie bo akurat jest ten czas... Ania bromek napewno nie mial wplywy na to ze @ sie opoźnia, jedynie co najwyżej dlatego ze zadziałał prawidłowo i efektem jest brak @ przez najblizsze miesiace ;)) gin przewidzial ze jedno opakowanie starczy ;))ktory masz dzis dc??? moze to prezent rocznicowy... Ta apropo z okazji rocznicy życze WAM tylko jednego spelnienia tego najskrytszego marzania.. wszystko inno napewno sie uloży monis piekny pecherzyk... moj nigdy takiego rozmaru nie osiaga,l no z wyjatkiem stymulacji CLO gdzie mial po 30mm(no oczywiscie z efektem koncowym-torbiel) Endi nawet nie wiesz jak mi sie nie chce jechac do BIALEGOSTOKU...dzis nawet zastanawialam sie czy przypadkiem w razie co nie przelozyc wizyty na sierpien... bo teraz po pierwsze przeprowadzka... zostalo nam jeszcze tylko pare dni a my jestesmy w lesie a tu jeden dzien odpada po drugie od 12 lipca mamy urlop i mielismy jechac do Chorwacji , a tu inseminację bede miala pewnie ok 9 wiec pozniej nie wiadomo czy jechac czy nie a po trzecie i chyba najwazneijsze .. troche sie stresuję tym... boję sie pozniej rozczarowania... za 1 razem mało komu się udaje ... a ja nie wiem czy mam jeszcze tyle sil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO JUSTA,MOZE SKORO MACIE JECHAC NA URLOP TO POSZALEJESZ W CHORWACJI I WROCISZ ZAFASOLKOWANA:) STARAM SIE NIE MYSLEC O MIJAJACYCH DNIACH PŁODNYCH,I JESTEM O WIELE BARDZIEJ WYLUZOWANA,BEDE TO BEDE NIE...KIEDY SIE UDA ,SAMA SIEBIE PODZIWIAM,ALE TO CHYBA DLATEGO ZE JEST LATO I TEZ MAM JESZCZE JAKIES PLANY,PRACY ZA TO TAKI NAWAŁ,ZE SZKODA GADAC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDI GRATULUJE,LEZ ,ODPOCZYWAJ ,NIE STRESUJ SIE NICZYM,ANIA CZEKAMY NA JAKIES WYNIKI OD CIEBIE BO COS TEJ @ DŁUGO NIE MA I CHYBA TEZ DOSTANIESZ SZCZESLIWA WIADOMOSC,JUSTA TWOJE DZIECKO NIE POWINNO ZMIENIAC ZE SMIECIAZA,TO JEST BARDZO DOCHODOWY ZAWOD,MIN W LONDYNIE:):) MONIS BRAVO,M WYKOZYSTANY NA MAXA HIHIHIHIH ,TERAZ MOZE JECHAC,JA SAMA DZISIAJ, ZERO PRZYTULANEK ....MOZE ZA KILKA DNI JAK MI CHŁOP WROCI DO ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA G SŁUCHAJ ,JA BYM POSZŁA I ZROBIŁA RAZ JESZCZE PROLAKTYNE, CZASEM TAK WYSOKI WYNIK OZNACZA BŁAD W PRACOWNI ANALITYCZNEJ,MOJE DWIE KOLEZANKI TEGO DOSWIADCZYŁY,ZROB OCZYWISCIE JAK UWAZASZ,ALE JA BYM POSZŁA I WTEDY PORÓWNASZ WYNIKI,POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella nie przejmuj się,teraz najważniejszy jest mężulek,dbaj niego żeby miał siły na dzidziusia :) słowiki 3mam kciuki i czekam na wieści Aniu również wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Justa jestem z Toba i tulę bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Justa27a czy ten lek ziołowy cast. mogę zacząć brać kiedy tylko chcę? Kurde dziewczyny nie mam okresu już 10 dni i nic nie widać. w ciąży na pewno nie jestem... Jak się tu nie wk....ać skoro to miało regulować, a jest gorzej.... Przypuszczam, że moje brunatne plamienia były plamieniami okołoowulac. a ja wtedy myślałam, że okres przyjdzie i odstawiałam wtedy męża na bok ... :( :( Licząc, że wtedy miałam owulację (28-30 dc), okres powinnam dostać za ok. 12-14 dni, co daje nam w sumie ok. 42-45 długość cyklu To jakiś dramat... Ręce mi opadają normalnie... bella-galleria najważniejsze, że mąż czuje się lepiej... :) Wróci do zdrowia to nadrobicie zaległości... Pamiętaj spontan... :) justa27a głowa do góry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia nie denerwuj się bo to nic Ci nie pomoże.ja ostatnie cykle miałam po 32-35 dni a ostatni był 25.nerwy nic tu nie pomogą a zaszkodzić tylko mogą.uśmiechnij się i cierpliwie czekaj,chociaż te czekanie jest najgorsze. musimy byc silne i walczyć o wymarzone maluszki :) Justa gorące buziaczki na pocieszenie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia czemu nie zrobisz bety? Testy nie zawsze wykrywają ciążę a te plamienia to może była implantacja, ja bym na twoim miejscu zrobiła dla własnego spokoju ... Justa przytulam :( smutno mi że nie wyszło ... nie bedę więcej nic pisac łączę sie z Tobą bo wiem jak Ci jest teraz przykro ... Monis bardzo ładny pęcherzyk może ty będziesz następna, Bella dużo zdrówka dla Męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka bromergon na pewno nie jest temu winny że nie masz @ lec na bete :) może będzie co świętowac :) Słowiki mi wczoraj mineło 5 tyg od @ a w zeszłym tyg. nawet kropki nie było widac zaczynam sie martwic czy to nie jakas ciąża biochemiczna albo pozamaciczna :( Narazie mi plamienia ustały, jak ja bym chciala coś zobaczyc w czwartek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
monis-miś dzięki za wsparcie... U mnie to już 38 dc. Endi86 zrobiłam bętę i dlatego napisałam, że nie jestem w ciąży...:( Niestety bardziej prawdopodobna będzie pewnie moja wersja... Nie wiem, czy zacząć pić ten lek cast, może wyreguluje lepiej mój cykl???? Endi86 jak wiesz beta nie kłamie, więc i pęcherzyk będzie w Twoim brzuszku... W czwartek myślę, że uda się coś zobaczyć... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kobietki ,czy nie zaszkodzi jak wspomogę sie jeszcze catsgnusem??biore 1tabl bromka a na krewke dopiero w lipcu. jeszcze ta wstrętna deszczowa pogoda, u mnie leje,wieje,mąż daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
@ dalej brak, ostatnia 12.05.12., do lakarza już nie długo, wiem, ze to nie ciąża, na bete nie mam jak jechać, bo koniec roku szkolnego się zbliża a ja w przedszkolu pracuje, wiec nie da rady sie zwolnić nawet na chwilę, już teraz do soboty poczekam na wizyte u gin, ale czytałam w necie, ze wielu kobietom bromek miał pomóc na wyregulowanie cykli itd a jak zaczęły go brać to wcale się @ nie pojawiła. Więc u mnie tak samo napewno jest:( Endi wypoczywaj, bella dbaj o męża, moze w nast cyklu się uda, widać tak miało być- głupie powiedzenie,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi a jak u Ciebie beta wysoka? Rośnie? Przy pozam. rosnie duzo wolniej podobno. Nie martw sie bedzie dobrze. Dziewczyny glupie moze pytanie ale jak @ mialam rowno 4 tyg temu czyli 28.05 to teraz zaczełam 5 tydzien nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja juz nie wierze w urok CHORWACJI i to ze sie uda...chociaz do 3 razy sztuka ;) wlasnie dwa lata temu w chorwacji postanowilismy ze bedziemy starac sie o dzidziusia... i nic nie wyszlo... rok temu wynik taki sam ;( teraz prawde mowiac troszeczkę szkoda mi juz czasu... po pierwsze czym pozniej od laparoskopii to moje jajniki bardziej beda wracaly do swojego poprzedniego stanu ... gin dal mi pol roku na szane a laparo mialam w marcu... po drugie znacie moją sytuację w pracy.... mam juz jej calkowicie dosc...tego traktowania i tych zmian....jestem juz tym zmeczona na maxa ... do tego przeprowadzka i dzisiejsza @ ... marzę o swietym spokoju chociaz przez parę dni ale to chyba nierelane... zreszt nie wiadomo i tak co i jak z moim urlopem czy lepiej go przypadkiem nie zostawic sobie i wziasc we wrzesniu jakby przypadkiem zdecydowali sie ze jednak nam dziekują za wspolprace... Natusia nie mma nic na ulotce czy powinno sie go stosowac od 1dc czy nie.... ja zaczelam w trakcie bierze sie go rano po 1 tabletce jesli wazysz do 60kg 2 jeli powyzej. i bierze sie go przez 3 miesiace. u mnie np super zmniejszyl napiecie przedmiesiaczkowe. Teraz @ przychodzi calkowicie niespodziewanie, zero oznak wszesniejszych.. szkoda tylko ze tego upragnionego efektu brak ;( natusia a nie masz moze przypadkiem w domu luteiny lub duphastonu?? ten lek jest tez na wywyolanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Justa27a właśnie brałam luteinę od 16-25 dc i codziennie bromek... I okres do tej pory nie przyszedł.... Kupuję dzisiaj te zioła i zaczynam łykać od jutra... Jak nie dostanę okresu do końca tygodnia to umawiam się na wizytę do gin...Ileż można czekać na ten okres.... monis-miś Justa mówi, że tak bierze, więc ja też zaczynam... A co tam mi szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TAK BIORE... SKUTKOW UBOCZNYCH NIE MA A WRECZ PRZECIWNIE..... MI O CASTAGNUSIE POWIEDZIAL GIN.. KOGOS TRZEBA SIE SLUCHAC ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc i ja posłucham naszego wirtualnego lekarza i zacznę łykać ziółka,w medycynie naturalnej siła. Natusia misiu mój nie poddawaj się,jeśli będziesz się tak nakręcać na nie to tym gorzej dla Was,daj się ponieść chwili. Anka a robiłaś test ??a może to jednak maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowiki ja nie wiem jak 2 beta bo robiłam wczoraj i w czwartek sie dowiem, jak @ miałas 4 tyg. temu to jutro masz 4 tydz. i 1 dzien. w ciazy mówi sie o tygodniach skonczonych, ja miałam @ 21 maja i jestem w 5 tyg i 1 dniu niby teoretycznie zaczełas 5 tydzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Zrobiłam 2 testy w zeszłym tyg i oba negatywne, dlatego wiem, ze to nie dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×