Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Justa tak sobie czasami patrzę na tą stronę z wizualizacją dzidzi w danym dniu:) fajny taki malusi robaczek:D a jak się czujesz? masz jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie bardzo dobrze ... tak jakbym nie byla w ciazy ;)) widzialas dzidziusia u mnie w stopce ??? tez fajny robaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to świetnie że wszystko ok :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o tym w stopce mówię:) Fajnie się rusza:) Nie wiem czemu, ale mi się zawsze wydawało, że te maluchy się nie kręcą na początku:) jak marzę, żeby wreszcie zobaczyć swojego takiego robaczka:):) super, że nic Ci nie dolega. Jak mamusia się dobrze czuje to i dzidziuś szczęśliwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja pracuje nieprzerwanie caly weekend i dzis i jutro oh ,jestem zmeczona juz a wolne dopiero w srode ale daje rade;) ja tez spogladam na dzidziusia Justy i od razu mi sie himor poprawia buuuziak dla Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusia - z 25 na 50 kazala zmienic poki co... tesciora na razie nie robie... zobaczymy czy przyjdzie czy nie przyjdzie ale jakos czuje ze jednak bedzie niestety stokrotka ale pamietaj ze nawet jak 1 krecha na owu to bzykanie i tak wskazane... dla przyjemnosci ;) justa jak ten czas szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mycha wiem wiem i dlatego co drugi dzień wchodzę pod koldre męża :-D:-D:-Dbądź na odwrót :-D:-D:-D. Mnie tak ściska to podbrzusze że szok jakby ktoś antystresacza sobie z moich mięśni czy sciegien zrobił. Bella współczuję ci tego przemeczenia ją pracuje od 8 do 16 i tylko pon-piatek i jak rano mam wstać to masakra.....spać i spać dobre i 2 minuty dłużej .....żeby wstała mąż mi koldre zabiera a potem szybko szybko żeby na skm zdążyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ściska jakoś dziwnie, nie miałam tak nigdy w środku cyklu. A śpiochem jestem nieżlym, ja mam na 9 do pracy i nie mogę wstać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Czyżby wiruski od Justy pomogly ...hmmm.....:-D:-D:-D !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
4 dzień "niby okresu" i nawet plamienie ustało Dziewczyny warto robić test popołudniu czy poczekać do jutra ?? stokrotka mi mąż robi to samo - też mi kołderkę zabiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakos dziwnie ciagnie... jak sie poloze na brzuchu i wyciagne rece mocno do przodu to tak jakos dziwnie... no i caly cykl co kilka dni bolal mnie jajnik raz jeden raz drugi... boje sie tylko zeby sie nie przypaletala ta durna endometrioza bo na szyjce mam male ogniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze mozesz zaszelec dzis popoludniu .... ja tez robilam najpier popoludniu i to przed dniem spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
CHyba fatalny okres się zaczął. Ja do pracy mam 3min piechotką i na 9 też z wielkim bólem wstaje. I na dodatek jeszcze mnie bierze jakiś katar i ból gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Chyba poczekam do jutra ... będę pewniejsza . A jak zrobię dziś i będzie 1 kreska to jutro musiałabym zrobić jeszcze 1 dla pewności. Dzięki mycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Justa kupię 2 teściory :) i się spokojnie zastanowię. Miałaś jakieś plamienie w dniu spodziewanej miesiączki? Ile trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
jestemfit jak mają wyjść II to i dziś wyjdą, a dla pewności można i z rana zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja bym dziś testowala a jutro rano powtórka.....:-D. Zbliża się okres testowania :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym zrobiła jutro test, bo zawsze zostaje niepewność:> niech wiruski przybywają, ale nie te grypowe:) Gocha, mnie gardzioło bolało w piątek, ale pojadłam miodku, do tego soczek malinowy, weekend pod kołdrą z m i wszystko przeszło:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Mi to ochota przeszła na przytulanki przez przeziębienie, ale to nic bo zaraz @ i musimy chyba popościć trochę ;) wtedy mocniejsze przytulanie zawsze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Eh te przeziębienie....madziusiek a przypommnij mi proszę który dc ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Zatestuję dziś i jutro bo muszę tak czy tak zadzwonić do mojego gin że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś 16dc:) stokrotko:) zaniepokoił mnie ten ból brzucha i szperam po necie, piszą: Ból w dole brzucha po środku cyklu W środku cyklu niekóre kobiety odczuwają ból lub skurcz w dole brzucha, w okolicy jajników. To ból owulacyjny, który towarzyszy wydostawaniu się jajeczka z janika. Nie należy się tym niepokoić. No to chyba ok, ważne aby owulacja była:) Jestemfit - pisz nam od razu jaki wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją właśnie czułam taki ból jak zaczęły testy wychodzić i nadal mi towarzyszy a wczoraj jak mnie cios tam ukulo to aż męża obudzilam bo nogą go kopnelam :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja @ czuje ze przyjdzie na dniach... ale tym razem moze to i lepiej... a za tydzien ide do ginekologa moze mi powie co z tymi jajnikami... ale moze w listopadzie zakielkuje moja ulubiona sierpnioweczka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio może :-D musisz m przyciskac nieźle :-D. Jak sobie pomyśle że rok temu przechodzilam takie potyczki z lekarzami to dochodzę do wniosku że nie pójdę do lekarza tym razem aż tak szybko. Jak ktoś się zadomowi to będę sprawdzała bete i potem dopiero lekarz anie od razu lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to mąż mnie bardziej przyciska niż ja jego:) hehehehe:))) Wymęczona jestem przez pracę niestety:( Z tą beta to się zgadzam, przynajmniej masz konkretny wynik a nie jakieś teorie lekarzy. Mycha, może już teraz się uda:) w sumie to objawy @ i ciąży są podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×