Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Wiesz co nio ja zawsze byłam kraglejsza ale czy ją wiem czy przytylam po bromku...hmmmm ....chyba nie.....tylko mąż wczoraj zwrócił mi uwagę że coś dużo znów jem(dokładnie wczoraj na obiad) (dobrze że zapychalam się salatka:-D) To się zasmialam że wkocu muszę za dwoje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah te hormony:)))) Fajnie by było jakby się wreszcie udało:) A jak by się i mi udało w tym cyklu to się może spotkamy na porodówce:) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
kurcze to może faktycznie u mnie to nie był, żeden mlekołak, bo wyciek pojawiał się jak ściskałam sutek. I tylko w prawej piersi, a był taki mleczny jakby rozcięczony z wodą, nie taki biały biały. madziusiek i stokrotka trzymam kciuki, bo z tego co piszecie wszystko wskazuje na.... ;) to kiedy powinnyście mieć @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha u mnie to wiesz, leciało jak z lasera :) bałam się dotykać piersi;) no i biustonosze były ciągle pobrudzone. Tylko nie wiem skąd to się wzięło. Tak sobie myślałam, że albo przez stres, tylko nic akurat się nie wydarzyło większego co by mogło mnie zestresować. Druga opcja to ziółka, które piłam niby na poprawę pracy jajników. U mnie dopiero 13dc wiec jestem w środeczku:) Stokrotka chyba o tydzień mnie wyprzedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio tak :-D fajnie by było :-D. Ja obstawiam że dostanę gdzieś w okolicach 20 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio jakoś tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki, strasznie sie martwie... wczoraj zanim zaczelam brac Eutyrox zrobilam wynik TSH - mam teraz 4,32 :( za to progesteron urosl bo jest 23,43... po raz pierwszy w zyciu boje sie czy nie jestem w ciazy bo za malo hormonu tarczycy moglo by zaszkodzic dziecku albo znowu wywolac poronienie... ja juz nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mycha to lec do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko zasówaj do lekarza to sie uspokoisz ,bo bedziesz wiedziała wszystko dokładnie,ale wszysko bedzie dobrze zobaczysz,jednak zebys nie myslała i sie nie stresowała idz i wyjasnij sobie,po co sie zamartwiac. Natusia kochana ja bromek odstawiłam juz w zeszłym cyklu i okres przyszedł normalnie i piersi nie bolały ,ale moze masz racje wychodzi ze mnie trucizna bromkowa hihi w kazdym razie na powiekszajace sie piersi nie bede nazekac:) ja juz po pobraniu krwi na rózyczke,we wtorek wyniki Justa jak tam dzidzia? Iza a TY???? jak sie czujesz po inseminacji? Ewa w połowie listopada jestem w Londynie wiec idziemy na kawke Antoninka ja byłam rok temu na Lanzarote po raz pierwszy i masz racje tam jest bosko byłam tam strasznie śpiaca ,kładłam sie spac juz o 23 wieczorem ,a jak wróciłam to sie okaało ze w ciąży jestem:):):) dokładnie rok temu byłam w ciąży :( a teraz ....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Bella jak wyjedziesz i przywieziesz sobie prezent :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellus takie juz posrane te nasze zycie ze nic nie moze byc normalnie... ale moze urlopik jako odskocznia da dobry wynik, co? ja do lekarza zadzwonie w poniedzialek bo wczesniej sie nie da ale o tym czy jestem w ciazy to sie moge dowiedziec dopiero za tydzien a to mnie bardziej martwi... bo ten wynik to kij w ucho jesli dotyczy tylko mnie... mnie w koncu wylecza mam nadzieje... ale z dobrych wiesci to spadla mi prolaktyna sama z siebie z 1072 do 712,8... (jak chcecie w tych drugich jednostkach to sie dzieli na 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to super że prl spadła .....to trzymam kciuki aby była fasolka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha nie zamartwiaj się, bierz euthyrox i leć do lekarza. Wiele kobiet ma problemy z tarczycą o których się dowiaduje w czasie ciąży. Twój wynik nie jest jakiś koszmarny, dosłownie odrobinkę za duży więc się nie martw kochana, wszystko będzie dobrze. ja miałam TSH 25 to dopiero był koszmar:) A lekarz powiedział Ci jak brać euthyrox? Po nim nie można jeść i pić np kawusi conajmniej pół godziny aby się dobrze wchłaniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co powiecie na kawe,słysze od wszystkich w koło ..no co ty starasz sie o ciaze a kawe pijesz? nie wolno... potem czytałam na necie ze przy leczeniu bezpłodnosci nie wolno alkoholu i kofeiny ja nie pije prawie wcale,nie pale ale kocham kawe,ograniczac sie zaczełam ale zle mi to idzie co wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja powiem o kawie tak że pije ale mleko z kawa :-D. Tzn sypie troszkę kawy rozpuszczalnej i resztę mleka :-D Ale słyszałam że warto ograniczyć ta kofeine i można pić kawę bez kofeiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Aaaaa i jeszcze co zauważyłam że po bromku to nie mam problemów z syfami na plecach, ramionach i twarzy....teraz mi kilka wyskoczyło ale to dosłownie 3,4 ale zwalam winę na owu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha łatwo powiedziec ograniczyc,kocham kawe,wiem jest bezkofeinowa próbowałam pic ale to nie to pozatym ja w pracy musze byc skupiona nieraz po 10h jak tu wytrzymac bez kofeiny? ot uzalezniłam sie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ograniczyłam kawę, o ile wcześniej piłam w litrach :):):):) to teraz piję rano do śniadanka oczywiście z mlekiem, a potem już nie, albo jedną w ciągu dnia. Na początku było dziwnie, jak to bez kawy wytrzymać:) A teraz stwierdzam, że nie jest mi do niczego potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eutyrox dostalam w tej najmniejszej dawce czyli 25 a martwie sie tym wynikiem przede wszystkim dlatego ze w ciagu mniej niz miesiaca wzrosl o cala jednostke :( co do kawki to na pewno nie wolno jej pic za duzo bo kawa niestey wyplukuje witaminki a to jest nie dobre dla ciazy i nie tylko... wiec obawiam sie ze max to 1-2 filizanek dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella, swojemu m też ograniczyłam:) Ale gdzieś wyczytałam że kawa albo cola wypita pół godziny przed przytulaniem wzmacnia żołnierzyki hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Czyżby zamiast angielskiej herbatki polska kawka przed :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, mi dawka euthyroxu zwiększona o 12 spowodowała spadek TSH o 3, wiec taka 25 będzie ok i raczej nie potrzebujesz więcej. Tsh może sobie skakać, ono zależy też od pory roku od słońca itd. Ale może faktycznie masz fasolinkę:) Naprawdę nie martw się:) stres może bardziej zaszkodzić niż lekko podwyższone tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mycha a robilas test domowy? Może warto zrobić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha, a nasz organizm płata figle, ja przez rok miałam nadczynność i TSH prawie 0, a przed operacją chyba ze stresu się samo naprawiło i ładne wyszło w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nieźle ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak ja sobie pomyślę ile my tych badań robimy to jest naprawdę jakaś masakra. n Ja mam już pudełeczko w wynikami. Bo teczka była za cienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ja to samo. Jak idę do lekarza to z wielkim segregatorem podzielonym na różne dziedziny np ginekologia, mocz, krew itp a usd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×