Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Dziewczyny jutro to pewnie @ przyjdzie...ale dziękuję:) Ania, chyba tylko Ty zostałaś do testowania w grudniu:) W Tobie cała nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jest nas dwie :) Ja tez codziennie czuje że to dziś przyjdzie. dziś mnie brzuch bolał na okres i nic wiec ciągle nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolał brzuch jak na okres i to silnie skurcze, juz myslałam że leci a ciąża była, więc to nie jest reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie u endo znowu dostałam większą dawke tyroksyny, zasugerował że mam zbadac crp, bo podwyższone OB mogę miec z niedoczynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci:-) Endi moze tak być z tarczyca. To mały niepozorny gruczol a tyle moze namieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniae zalezy tez co jesz i ile czas przed mierzeniem temp . niektore posilki glownie zawieracajace duze ilosci bialka zwiekszaja temp, zauwazylam to po sobie , zrobilam doswiadczenie po tym jak zaczelam o tym czytac i sie zgadza, wiec trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dzięki justa za odpowiedz a powiedz mi jeszcze do czego można porównać ruch dziecka...bo to moja pierwsza ciaza i niby jak leze to nieraz czuje jak cios tam bulgocze i jakby się coś ruszalo ale nie wiem czy nie za wcześnie. Madziusiek i jak tempka? @ nie ma czy zalalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
AniaeS torbieli nie miałam czy brałam bromka czy nie, także nie mam pojęcia czy może je wywołać, ale niesądzę. Madziusiek i jak? Mnie zatoki dopadły i zrywa mnie na wymioty z tego bólu, aż nie dam rady siedzieć w pracy, a tu jeszczze wigilia o 15 i trzeba być... ło matko jak ja to wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no to madzisiek czekamy na nowy rok, ale jak w takim tempie będziemy zachodzić to zamiast z wózkami to z sankami będziemy spacerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
Stokrotka na poczatku wlasnie jest to bulgotanie w brzuchu a pozniej to juz normalne kopniaki ;) madziusiek i jakie wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
To ją czuje takie bulgotanie i nieraz ukucia w różnych miejscach raz z prawej raz z lewej. Lekarz ostatnio jak byłam u niego to pytał się czy czuje ruchy a ją że nie tylko nieraz raz na jakiś czas takie bulgotanie leciutkie to on że wszystko ok na to wychodzi nio i było ok i dzidzia bardzo przybrała na wadze i termin z om a usg się skrucil:-D. Możliwe ze w 12 tyg moje bobo może się ruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha sanki też dobre:) A z zatokami to jakaś masakra, ja codziennie pryskam sobie do nosa sól morską bo mam suche powietrze w mieszkaniu i rano problem z nosem:( i też wyjdę bez czapki na chwilę to zaraz głowa boli aż do wymiotów:( Justa, możesz mi na maila napisać do jakiej kliniki chodziłaś i do jakiego lekarza? Idę w styczniu zrobić badania kontrolne, ale swojego ginekologa sobie odpuszczam bo nic nie pomógł, głównie endo mną się zajmuje. Kopiący brzuszek to zawsze dla mnie był niesamowity widok, coś wspaniałego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Cześć dziewczyny:) Jmadziysiek30 przykro mi ze się nie udało...ale w końcu się uda zobaczysz więc głowa do góry:) i dobrze powiedzialas ze trzeba odpuścić i nie myśleć za bardzo to wówczas się uda Ja jak myślałam i bardzo chcialam to prawie rok nic a z moim codziennie staraliśmy się i nic później przestalam myśleć aż tak no i zaszlam radość jednak nie była długa bo dzieciątko uciekło bardzo szybko jak to lekarz powiedział widocznie natura tak chciała :( i było to dokladnie rok temu później w lutym tego roku znow zaszlam tym razem w 6 tym tyg c znow poroniłam:( może za,szybko zaszlam po tamtym ale cóż ... No i Teraz do dnia dzisiejszego nic... Ale trafiłam do fajnego lekarza i wykrył mi tą prolaktyne za wysoka no i biore bromka i może w końcu się uda i bedzie mała istotka:) Zastanawiam się tylko czasem czy ro były dziewczynki czy chłopcy a może to i to....:( No ale trzeba optymistycznie patrzeć w przyszłość i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
STOKROTKA WYDAJE MI SIE ZE TO TROCHE ZA WSZESNIE NA RUCHY ...ZAZWYCZAJ POJAWIAJA SIE OK 18-20 TYGODNIA, NO CHYBA ZE JESTES STRASZNIE SZCZUPLA TO MASZ SZANSE NA TROCHE WCZESNIEJ JE ODCZUC. ROWNIEZ KOBIETY W DRUGIEJ LUB NASTEPNEJ CIAZY ODCZUWAJA TROCHE WCZESNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
madziusiek30 miało być :) jakiś chochlik mi tu coś namieszał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie ale dzięki :-D. Madziusiek ale @ masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka pisałam rano, że @ przyszła:( Ale pierwszy raz w tym roku nie rozpaczam. Zgodnie z planem idę w styczniu na badania kontrolne i zobaczymy co dalej. Natie masz rację będzie dobrze, trzeba jasno patrzeć w przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Sorka przez ciążę naprawdę nie potrafię wczytac się jakoś żeby za pierwszym razem zrozumieć :-D:-D:-D. Dzidzius mamusi rozumek zabiera. Moja koleżanka leczyła się w klinice novum w warszawie i po wykonaniu wszystkich badań ona zaskoczyła aż profesor ktory miał ją pod opieką się dziwił że tak szybko. Ale niestety dotrzymała tylko do 9 tc bo przez kurwe nasza wtedy szefowa poronila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
madziusiek ja to jeszcze czapki się nie dorobiłam, ale do pracy mam minute drogi, także kaptur nakładam, a dziś idę na zakupy i mam nadzieję kupić sobie ciepłą czapkę i rękawice na polarze. Co bierzesz na zatoki? W tym cyklu to i ja będę zmuszona odpuścić sobie mierzenie temp, bo wyjeżdzam i nie będę miała za bardzo jak, ale w sumie to dobrze, bo nie będę w koło rozmyślać czy to dobrze czy nie, że rośnie/spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ja całe życie bez czapki chodziłam i mam tego efekty :( Po ostatnij chorobie dostałam wlaśnie sól morską bo bezpieczna dla ew ciąży, Flixonase - sterydowe do pryskania do nosa (niby na alergie - ale pomaga jak zaczynam czuć ból) no i przeciwbólowe to nie działają wcale na mnie, tylko ketonal ale tego nie biorę bo ponoć blokuje owulację;( a mi dawali na bolesne @ :( więc teraz się męczę ale nie biorę. Tak naprawdę to mi ciepłe okłady na zatoki pomagają na czoło i kark (tak mi pielęgniarka doradziła z tym karkiem i faktycznie działa). Kupuj czapkę:) ja już w tym roku chodzę opatulona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
spróbuje z tą solą, nosa zatkanego nie mam, ale może coś tam dalej poodtyka. Na mnie działa troche te theraflu zatoki i leki z ibuprofenem. Parę lat temu jak miałam półpaśca (ospa u dorosłych) to przepisali mi ketonal to po jednej tabl mślałam, że umrę, a na ulotce przeczytałam, że skutki uboczne to wzmorzony ból głowy wymioty itp i dokładnie wszystko mnie dopadło i lek oddałam koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a z tymi ciepłymi okładami to nie wiedziałam, bo zawsze głowę do zimnego przytulam np. dłonie i sobie uciskam bolące miejsce, albo M kładzie mi rękę na głowe i wtedy zasypiam. Od ciepłego czasem bardziej na wymioty mnie zrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha tylko ciepłe a nie mokre, ja grzałam kiedyś sól na patelni - zawijałam w ściereczkę i tym grzałam zatoki, bo długo się ciepło utrzymuje. Ale ponoć teraz są takie w aptece okłady woreczki żelowe które można albo grzać albo mrozić i robić zimne i ciepłe okłady - też fajna sprawa. A mnie tak brzuch dziś boli od @ że mam wrażenie ze zemdleję zaraz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
o faktycznie mam takie żelowe, ale "okulary" tylko zawsze je schładzam. Mokrego to ja tez nie przykłądam, bo nie chce mi się moczyć jakiejś szmaty, ale jak mam coś uciskającego bolące miejsce,a przy okazji chłodnego to mam wrażenie że trochę mi lżej. Jak brzuch mnie boli przy @ to też sobie uciskam, ale w tym przypadku lżej się robi jak ciepełko mam na brzuchu, np kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa własnie kurier mi przywiózł paczkę:) Dziękuję:) Szczególnie za wiruski:):):):):) Szkoda, że nie można tu fotki wkleić bo są boskie:):):):) Od dziś biorę Bromka od Ciebie, na pewno jest lepszy niż ten mój:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiruski byly produkowane po kryjomu w pracy ;) wiec ich jakos jest nienajlepsza ale grunt ze sa ;)) i mam nadzieje ze zadzialaja ;)) . fotke mozesz wkleic na fotosik Ipodac link ;)) na innym forum dziewczynie wyslalam ziolka i po paru dnaich brania udalo jej sie zaisc- wiruski zadziałaly. Mam nadzieje ze w tym przypadku tez tak bedzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×