Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Kinga91
Dziewczyny A czy M artwicie się zdrowiem waszych przyszłych bobasow? Ja mam chyba obsesję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Już o to pytałam... pisze z telefonu i tu się dzieją cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Ja jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
martwie sie , szczególnie sie boje odstawienia bromergonu w ciazy bo niby sie powinno odstawic ale tu sa rozne zdania , boje sie ze moge wtedy poronic ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molli
Jadziś testowałam... niestety negatywny. Cp prawda popołudniu ale jakoś nie wierze,zeby sie to miało zmienić. Poza tym zauważyłam, ze szyjka mi sie otworzyła wiec to pewnie na zołzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem jak jest z szyjka na poczatku ciazy.... czy otwiera sie ona w czasie gdy normalnie powinno pojawić sie krwawienie czy jest zamknięta... Kasik daj znac jak jest u Ciebie to bedzie wiadomo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dziewczyny jak bylam w grudniu u endokrynologa dostałam skierowanie na badanie progesteronu mialam wykonac badanie 2 razy w trakcie cyklu i okazało sie ze mam tak niski poziom ze najprawdopodobniej w tym cyklu nie bylo owulacji gdyz przy takim stężeniu nie dojrzewają pęcherzyki.Takze kolejna zagadka zobaczymy co w pt powie ginekolog na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Podobno musi byc minimum 10 żeby była owulacja ale to łatwo leczyć bardzo :) wiec nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik12345
Witajcie dziewczyny,z tą szyjką to raczej się zamyka,ja nigdy u siebie tego nie obserwowałam więc za bardzo nie wypowiem się na ten temat.Nati-ja też zawsze myślałam,że progesteron ppnad 15 jest super wynikiem a okazało się że przy staraniach o dziecko nie jest,jest za niski.To prawda że jeżeli już jest ok 10 to świadczy o owulacji,ale nie o tym,że zdoła zagnieżdzić i utrzymać ciążę.Zawsze mi mówiono,żeby duphaston jeść od 17 do 26 dc i odstawić po zrobieniu testu,zmieniłam lekarza,kazał jeść dupka do wystąpienia następnej miesiączki,która już nie przyszła ((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
To jaki musi być progesteron ? :) bo ja mam 12.70 i lekarz mówi że jest ok , może rzeczywiście musi być więcej tylko ze u mnie normy w laboratorium sa do 15.90 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Ci lekarze to tragedia... Ja mam progesteron ok 11 z kawałkiem w 21 dniu cyklu i dr powiedziała ze jest ok. Dziewczyny, byłam wczoraj u wróżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
U mnie wynik 0.16 a w25 dniu 3czyli duzo za malo zobaczymy co wymysla, a dzis mąż znow idzie do androloga ciekawe co tym razem powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Kinga 91 no Ja mam powyżej 12 wiec tez jest ok , twoj tez bo jest owulacja , mi sie wydaje ze progesteron nie umożliwia zagniezdzenia tylko może dojść do poronienia jak jest niski ale to łatwo leczyć wiec spokojnie dziewczyny prolaktyna i progesteron są najłatwiejsze w leczeniu :) szybko się normuje poziom wiec taki powyżej 10 progesteron wydaje mi się ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Dziewczyny a lekarz kazał wam brać bromergon do momentu pozytywnego testu ciazawego czy dopiero po pozytywnym Beta hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Jak się dowiem że jestem w ciąży to odstawić od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Co tam dziewczyny u was :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Hej dziewczyny u mnie spokojnie poki co czekam na okres no i zaczelam mierzenie temperatury zeby sprawdzić czy to cos pomoże,mąż byl u androloga dostał jakies leki lyka i czekamy na kolejne plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Ja właśnie dostałam kolejne opakowania bromka no i też czekam na te dni płodne :) Az w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mialam prolaktyny 200 i przy bromku zaszlam w ciazy ktora niestety poronilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcia
Cześć dziewczyny, dawno tu nie byłam. Ja jutro idę do szpitala na parę dni, bo przy histeroskopii okazało się, że mam niedrożne jajowody i wykazało polip i zmiany endometriozy... będę miała udrożniane laparoskopowo, ech jak nie urok to sraczka... stresuje się, ale nie poddaję. Miałam wcześniej ok 40 prolaktynę, ale potem już jej nie sprawdzałam. Lekarz nie przypisał Bromka ani nic innego, bo twierdzi, że to nie jest wysoki wynik i nie ma sensu się faszerować lekami. Mam nadzieję, że usuną przeszkody i wreszcie się uda. Trzymajcie za mnie kciuki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Będziemy trzymać kciuki :) ja narazie bromka biorę :) jak dostanie sierpnia nie zajde w ciaze to idę do specjalisty od niepłodności i zobaczymy co powie :) , w końcu się udało dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Obcia to trzymam kciuki żeby wszystko sie udało i zebys szybko zaszla w ciaze. A z tymi lekarzami to ciężko się dogadać ale musi nam się udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_Lu
Witam serdecznie Mam do sprzedania norprolac 75. Data ważności 05.2019 cena 100 zł plus koszt przesyłki. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie. Olgalucznik@ymail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mialam wysoka prolaktyne az 200... dostalam bromergon i w ten sposob po miesiacu brania zzaszlam w ciazy, iestety poronilam w 6 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza91
Cześć dziewczyny :) Ale dawno mnie tu nie bylo. Mam do Was pytanie odnośnie tsh. Wiem ze niektóre z Was też miały z tym problem. Po jakim czasie zażywania leków tsh Wam sie obniżyło ? Przypomnę ze mój wynik to ponad 3 wiec na ciążę trochę za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molli
Dziewczynki a ja odpuszczam starania. Dość mam mechanicznego robienia dziecka. Wykluł się nowy temat. Za rok w zimę planujemy chcemy wziąć ślub więc będę miała zajęcie, żeby nie myśleć o staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Ja też na razie odpuszczam , zajmę się czymś innym , takie starania się wykanczaj mnie , ciągle myślenie czy się udało czy nie , a co do Tsh to niby szybko spada ale są takie skoki ze raz niski wynik raz wysoki ale już później chyba się normuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Dziewczyny u mnie tsh spadło po miesiącu brania euthyroxu ale ono często sie zmienia. A co do starań o ciążę to chyba trzeba przestać myśleć o tym bo idzie zwariować od tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Jeszcze gorzej się nakręcić nie ma sensu, trzeba na spokojnie , wyluzować się , nie myśleć tyle o dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×