Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Zuza91
Ja odpuściłam juz jakiś czas temu. Co będzie to będzie ;) No ale to co mogę to unormuje bo samo sie to nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białanutka
hej Dziewczyny:) ostatni okres miałam 29.11.15, od stycznia staramy się o dziecko, 06.01.16 dostałam plamienia jasnobrązowe pozniej ciemnobrązowe z malymi skrzepami jednego dnia dwie krople czerwonej krwi -te plamienia trwaly do 21.01.16, przez dwa dni nic i potem znowu plamienia brązowe skąpe nadal a już luty prawie. Biorę bromergon od maja tamtego roku i pierwszy raz mam takie dziwne plamienia trwające miesiąc czasu zamiast normalnej miesiączki, przy tym odczuwam nieraz bol jajnika raz prawego , raz lewego.wizyta do ginek.mam dopiero na 22 lutego niestety. Ktoś ta miał przy bromergonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Zuza, Twoje tsh trochę Za duże, ale leki od razu powinny to zbić, więc spokojnie. Dziewczyny mój Endo powiedział ze moje wyniki prolaktyny : 15 a po obciążeniu 187 są dobre! I ze nie powinnam brać bromergon U, bo obecnie obciążenie robi się żeby wykluczyć guza przysadki... przypomnicie mi swoje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Teraz uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
witajcie!!! 3lata temu pisalam na tym topiku...bralam bromka w 3cyklu bylam juz w ciazy obecnie mam 2 letnie dziecko.. dzis historia sie powtarza.. prolaktyna podstawowa 12 a po 150 i mam przepisany bromergon przez tydzien 1/2 tabletki a potem juz cala.. myslalam ze nie bd potrzebny ale jednak...mi gin powiedzial ze jakby byla max po o ciazeniu 120 to jest ok...badania robilam na wlasna reke nauczona doświadczeniem z przed 3 lat wtedy bylo 17 podstawowa a po tabletce 240 i tez bromek po ktorym w ciążę zaszłam bez problemu.dzis marze o 2 dziecku dlatego biore sie za siebie bo wiem ze bez tego nie uda sie raczej.nie mialabym dziecka gdyby nie bromergon i moj super doktorek.także witam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczyny , że sie nie poddajecie, ciekawe co moj dr powie jak bede juz u niego na wizycie czy w ogole zleci jakies dodatkowe badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Ja mam prolaktyne 8 wiec już biorę mała dawkę , ogólnie ginekolog u którego byłam mówi że to po obciążeniu robi się właśnie żeby wykluczyć tego gruczolaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Moja historia niczym sie nie rożni od Waszych. Od pół roku staramy sie z mężem o kolejne dziecko (pierwsze bez żadnych problemów). Zawsze cykle miałam co 29-30 dni lecz nagle sie to zmieniało miałam co 37-40 dni. Zaniepokoiło mnie to wiec poszłam do gin. zrobiłam badania i moja prolaktyna 12 w normie ale po tabletce 160. Dostałam bromek, miałam brać 1/2 tab przez kilka dni a potem całą. Poczytałam trochę o skutkach ubocznych i zaczęłam od 1/4. Tylko pierwszy dzień był tragiczny (mdlałam, wymiotowałam itd) potem ok chociaż czasami czuje sie jakaś otępiała. Zaczęłam brać w połowie cyklu okres dostałam po 42 dniach. Teraz nowy cykl i już cala tabletka. Dziewczyny powiedzcie mi jak długo brałyście bromka aby zajść w ciąże i czy on naprawdę pomaga bo mój gin. nie wiele mi powiedział? Mam obawy i mieszane uczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Dziewczyny jestem w ciąży! Beta hcg 23.1 :))) biorę duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Queen-nie martw się ja od początku tego roku zaczęłam starania,a bromergon biorę już od maja tamtego roku, Moja prolaktyna przed wynosła 18 po 1h 363 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Kinga91 gratulacje super że sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Dziękuję Wam baaardzo, ale to dopiero zarodek dwutygodniowy. Biorę duphaston. Mam nadzieję, że tym razem się uda! 3mam za Was mocno kciuki, będę do Was zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kinga91, mam nadzieję że nam wszystkim sie uda tak jak Tobie :) Trzymam Kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Bialanutko co do plamien to ja mialam taki problem przez pierwsze miesiace brania bromergonu lekarz mówił ze to od wahan hormonow i podejrzewał ze mam zly progesteron jestem teraz w trakcie badań tego hormonu. Zaczekaj na wizytę i pewnie sie dowiesz.ja biore bromergon od sierpnia 2015 poki co nie udaje się zajsc w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza91
Kinga gratulacje :) Cieszymy sie razem z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nati, daj znać czy faktycznie u Ciebie wykazało że to są zaburzenia tego hormonu. Ja na początku brania bromergonu nie miałam zadnych plamień, a teraz gdy zaczęłam starania o dziecko to nagle w dniu spodziewanej miesiaczki zamiast okresu dostałam brązowe plamienia które trwały miesiąc czasu i dopiero po nich dostałam miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
o gratuluje :) ,fajnie ze w końcu sie udało jednej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też przed normalnym okresem miałam 5 dni plamienia też sie martwiłam ale lekarz uświadomił mnie że to od tych wahań hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te wahania hormonalne w czasie brania bromergonu to normalna rzecz? hormony same dzieki bromergonowi sie normują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
-beta hcg spada... Nie chcę żyć naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Kinga 91 a byłaś u lekarza ? Bedzie dobrze , trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Miałam prawdopodobnie ciążę biochemiczna... Staś beta hcg 23 potem 22 na usg Nie było zarodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga91
Stąd zamiast Staś* To był już raczej drugi raz bo na przełomie listopada i grudnia podobna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białanutka
Kinga91 wierze, ze bedzie dobrze kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Będzie dobrze :) , a wiadomo dlaczego tak się dzieje ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Kinga będzie dobrze trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Kinga będzie dobrze trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tak tu cicho? Kinga nie poddajemy się dalej walczymy, będzie dobrze uda sie nam wszystkim. Trzeba mieć nadzieje i trwać w niej. Musimy być dobrej myśli bo jak nie my to kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×