Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

No to Kasiek od dziś trzymam mocno kciuki!!!! :) Ja się czuję nieźle, tyle, że ziewam co 3 minuty w pracy, bolą mnie okol. brodawek i trochę głowa ;) Ciągle jeszcze niepewność, nie mogę doczekać się soboty i wizyty u gin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrine37
Franka, na pewno jesteś w ciąży, na bank :) ja miałam dokładnie tak samo ciągle ziewałam, a najchętniej to bym wiecznie spała, bolały mnie piersi i podbrzusze poza tym spoko:) dlatego jestem pewna że Twój test się nie myli :) :) :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciskooo
czesc:) jak czytam to wszystko to juz sie pogubiłam. ja mam tez podwyzszona prolaktyne 56. w ciaze probuje zajsc od roku , dostalam lek bromergon i biore go co drugi dzien po pol tabletki czy to cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marciskooo ja mam podobny problem jak ty, lecze się bromergonem miesiac i dziś robiłam badania, efekt bromergonu rewelacyjny. Prolaktyna spadła super także teraz tylko działać i być dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka72
Witam dziewczyny prosze może wesprzecie mnie troche jestem nowa ale długo czytam forum. Jestem na bromku od sierpnia nie miałam skutków ubocznych troche nudnosci rano na poczatku,biore1/2tabl na noc. cykle mam długie 31 dni a teraz ostatnia @miałam 24 grudnia a teraz czekam a tutaj nic. Zawsze mialam objawy typu jakies pobolewanie w podbrzuszu ,wrażliwe piersi tym raze nic. Jedynie to to ze od tygodnia mam jadlowstret od ubiegłej środy zjechał mi kg wagi,no i przez ostatni cztery dni miałam obfia wydzieline sluzu. Nie lece zaraz po test panicznie boje sie jednej krechy,może któraś z Was miała podobny przypadek. Pozdrawiam cieplutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj biedronko :) Bromek, z opinii wielu dziewczyn, jest skuteczny, więc jesli starasz się o dzidziusia mógl tym razem dać pozytywne skutki działań ;) Proponuję zrobić test, po co się stresować ;) Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje :) Powodzenia, trzymam kciukI!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrine37
Biedronko, czekamy na wynik Twojego dodatniego :) testu :) Trzymam kciuki. Franka masz rację każda może inne mieć objawy, lub ich brak. Biedronko, nie bój się zrobic testu, chyba najgorsza ponad wszystko jest niepewność.... Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też radziłabym zrobić test, najgorsza jest niepewność i zastanawianie cię czy może już się udało...nie ma sensu się denerwować niepotrzebnie. Czekamy na wyniki i trzymamy za Ciebie kciuki biedronko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlaa
ja odkładam starania moża na za rok, ale Wam dziewczyny bardzo kibicuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochana dziewczyny jestem tu nowa sle wasze wspaniałe forum czytam juz od dluzszego czasu co mnie sprowadza?? to samo co i was prolaktynka:) mam juz 2 letniego synia i nie karmie go juz od roku a mam znowu pokarm i do tego chcemy z mężem rodzenstwo dla synka wiec zaczelismy starania dzieki czytaniu waszego forum od razy zrobilam badania na prolaktynke wiec wiemy czemu od roku bez zabezpieczen niema efektow wyzszy poziom mam po obciazeniu przekroczyl ponad 10razy i dostalam bromergon pół tabletki na noc wiec praktycznie przed samym snem ją biorę juz tydzień i żadnych skutków w sumie nie odczuwam poza małymi ale nie są w sumie zbytnio uciążliowe mam nadzieję ze razem jakoś nam uda się szybciej zajść w tą naszą ciąże jak was czytam to naprawde chec do zycia sie bierze ile w waszych postach radosci i wiary pozdrawiam was kochane mocno i mam nadzieje ze bedę mogła dołączyc do waszego grona prolaktynem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciskooo
dzioeki kasiek:) ale ja tak panicznie sie boje ze mi nic nie pomoze... juz przez ta prolaktyne mialam 2 razy torbiel na jajniku.. i przez to 1 poronienie. boje sie ze teraz znowu bedzie cos nie tak... trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrine37
Basienka85 witam Cię cieplutko :) miło Cię widzieć :) ja tez w sumie jestem tu jedną z nowych, o podobnym do Ciebie problemie. Również mam prolaktynkę po obciążeniu około 10 albo i 11 razy wyższą. Fajnie jest przynajmniej wiedzieć dlaczego się nie zachodzi w ciążę. Dobrze jest tez mieć nadzieję,że po obniżeniu szansa na dzidzię stanie się wyższa. Trzymamy tu wspólnie za siebie kciuki, i cieszymy się każdą upragnioną ciążą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam Basieńko :) Cieszę się, że nasza grupa wsparcia rośnie :D W grupie zawsze raźniej :) Bromek pomaga na pewno, grunt to pozytywne myślenie i działanie :D Pozdrawiam dziewczynki porankowo :) :* Apropos - pracujecie teraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję na 0,5 etatu odkąd synek skonczyl roczek ale wykonuję dosyć stresującą pracą jestem windykatorem:) mi się wydaje ze sie nie denerwuję i nie stresuje ale może jakos podswiadomie to na mnie dziala, ehh a jak wy dziewczynki pracujecie? już sie przyzwyczaiłyscie do tego bromka? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrine37
Asystentka stomatologiczna, na przeeeedłuzonym urlopie :) czyli siedzę w domu od kiedy zmieniłam miejsce zamieszkania, i jakoś nie spieszy mi się do pracy :) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka72
Hej dziewczyny ja w pracy stołwka zakładowa wydaje posiłki mam luksus bo jestem sama szefostwo w drugim budynku. Kochane moje panicznie boje sie iść po ten test,@ nie ma widoków też więc może jast nadzieja na dzidzusia. Dzisiaj miałam takie nudności i wszystko mi powiem wprost śmierdzi,teraz jest troche lepiej ale jestem praktycznie na wodzie zjadłam pół bułeczki i to jeszcze na przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym na twoim miejscu zrobiła tescik ciązowy po co sie denerwowac a tak za 10zl masz pewność i wiesz trzymam kciuki żeby ci się udało czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja siedzę za tym biurkiem i ziewam, taki marazm :) Biedronko, ja też Cię namawiam, idź po ten test :) a najlepiej kup od razu dwa, bo ja dziś wyjdzie negatywny, to za parę dni moga pojawić się juz dwie kreseczki :) czekamy na pozytywne wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrine37
Biedronko, chętnie w Twoim przypadku za Ciebie zrobiłabym ten test, z resztą nie tylko ja :) :) :) więc LEĆ PO TEST!!!! CZEKAMY NA WIADOMOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrine37
FRANKA, A KIEDY TY IDZIESZ DO LEKARZA? BY JUZ BYŁO OFICJALNIE? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrine37
A TAK SWOJĄ DROGĄ TO CIEKAWE ILE naszych PROLAKTYNEK PO BROMKU ITP ZASZŁO W CIĄŻE...wiem informacja nie do zdobycia:) ...ale cudownych wiadomośći coraz więcej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka72
Dziewczyny jestescie kochane dzisiaj pójde kupić wiecie boje się że brak@ to od stresu. Mam małe klopoty w domu:((dziwi mnie tylko brak dolegliwości @a mecza mnie nudności. Pozdrawiam was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corrine, Idę w sobotę, już nie mogę się doczekać, bo cały czas jestem w stresie, czy wszystko ok. Nie mogę dodzwonić się do mojej gin., na razie więc biorę ten bromek cały czas razem z folikiem. Wolę sama nic nie kombinować :) Biedronko, czekamy na wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corrine37
Biedronko, bardzo dobry pomysł, żeby zrobić test :) brawo! Problemy rodzinne, stres, to raczej nie to, choć stresujesz się bardzo. Kłopoty rodzinne niebawem się skończą - czego sercem ci życzę, natomiast ciąża się skończy dopiero za 9 miesięcy :) :) :) Nie może być inaczej :) Franka, nie stresuj się proszę - wszystko będzie dobrze, a Bromka podobno z dnia na dzień nie powinno się odstawiać, bo mogłabyś poronić. Nie daj się namówić żadnemu lekarzowi na natychmiastowe odstawienie. Jak już to pomału odstawiaj, nie od razu. Trzymam za Was kciuki.... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do franka_firanka kochana mam pytanko a ty jak długo brałaś bromek i kwas foliowy bralas sama z siebie czy lekarz ci kazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko, Brałam Bromergon niecałe dwa miesiące i w drugim cyklu starań pokazały się dwie kreseczki :) (wcześniej bezskutecznie ok. pół roku) Zanim jednak zaczęłam go brać lekarz zlecił mi trochę badań hormonalnych. Okazało się, że głównym problemem jest prolaktyna, którą zbija się właśnie Bromkiem. Naczytałam się trochę forów i wiele dziewczyn pisze, że udało się już właśnie w drugim cyklu starań z bromkiem. Corrine, dziękuję, jesteś moim wsparciem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredziocha111
Hej! biorę bromergon miesiąc po badaniu prolaktyny 50. Przed badaniem z mężem współżyjemy już 2 lata i nic i to nas pchnęło w kierunku badań, testosteron, tsh , fT4, nasienie w normie tylko ta prolaktyna , w Usg brak jajeczkowania macica nie przygotowana do przyjęcia zarodka:( byłam strasznie nerwowa szlak mnie trafiał na każdym kroku i nie wiem dlaczego. Teraz po bromku(1/2 tab na noc) jestem anielsko spokojna ale @ nie mam już 12 dni , brzuch mnie boli na @ testu nie robiłam ale pewnie dostane bo te bóle to takie charakterystyczne na @ nawet nie chcę robić sobie nadziei a może go nie robię żeby jej nie stracić...mam upławy żółtawe czy ktoś miał takie przerwy podczas brania z upławami-przyznam się że przed braniem bromku tylko 2 razy spóźniła mi się @ o 2 tyg a tak to było góra do tygodnia średnio 3-4 dni spóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, kwas foliowy brałam sama już od dłuższego czasu, ale przy przepisywaniu bromka moja gin. wspomniała, żeby kwas foliowy brać przy starankach :) on jest bardzo ważny w czasie, gdy jeszcze nie wiemy o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredziocha, witaj na naszym forum. Z tego, co czytałam, to taki ból brzucha jak na okres to właśnie objaw ciąży :) u mnie tak było, zrobiłam test i po niepewności. Tobie radzę to samo, po co się łudzić lepiej sprawdzić ;) A jeśli chodzi o brak jajeczkowania-to na to też są leki, nic się nie martw. DObry ginekolog będzie wiedział co zrobić. Ale teraz marsz do apteki po teścik i dziel się nowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×