Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Siema:D Generalnie chodzi o to, że liczę na to, iż może jednak istnieją osoby takie jak ja:] Już mówię o co mi chodzi: skończyłam 2 lata temu LO, w którym miałam naprawdę świetnych znajomych, jednak wraz ze szkołą skończyła się większość znajomości. Teraz jestem na studiach i mam zajebiste wręcz(wybaczcie) dno. Na moją grupę składają się generalnie same dziewczynki. To pół biedy, problem tkwi jednak w tym, że dziewcyznki, z którymi przyszło mi spędzać na uczelni po parę godzin są..tragiczne. W zdecydowanej większości. Nie ma mowy o bliższym kumpelstwie. Kiedyś w odpowiedzi na pytanie jak spędziłam weekend, powiedziałam, że byłam w pubie, i co? Na twarzach moich boskich koleżanek studentek pojawił się grymas zgorszenia:D DObra, powiem krócej: są to dziewczyny, z którymi taka osoba jak ja nie ma możliwości ani ochoty się zaprzyjaźnic. Skończyło się na tym, że...praktycznie nie mam znajomych. Czy jest tu więc ktoś podobny do mnie?:)Jestem z Wrocławia, mam 21 lat, studiujęna Uniwerku, pracuję, jestem inteligentna i naprawdę w sumie całkiem fajna ze mnie osoba[luzak] Może jest ktoś do mniechoć odrobinę podobny i też cierpi na nagły nieoczekiwany zanik znajomych?:] Serdecznie pozdrawiam[luzak]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co studiujesz
ze tam same niewydarzone dziewczynki? Napisz ku przestrodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauzykaa-->Więc wracaj:D Szybko:D Fajnie, że nie tylko ja mam taką lipę.. Studiuję filologię rosyjską na Uniwerku we Wrocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelwitch, o niczym innym nie marze jak o powrocie. w ogole to tez kiedys chcialam isc na filologie rosyjska, ale wyszlo inaczej. same panie w grupie - nie najlepiej. heh fajnie ze i nie tylko ja mam lipe ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co studiujesz i na której uczelni? Gdzie w ogole jesteś, że do Wrocka musisz wrócic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filologia rosyjska ummm... ja jestem na ukrainistyce Znam troche osob z rusycystyki i nie wydaje mi sie, aby bylo tak jak piszesz. Zreszta, jak na kierunku, na ktorym jest okolo 60 osob na kazdym roku moze sie zdarzyc cos takiego... Poza tym, facetow tez tam widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole nie mowic co bo to juz w ogole tragiedia ;) moze przy blizszym poznaniu;) ogolem chodzi o nauki humanistyczne... tak sie ulozylo ze musialam wrocic do rodzinnego miasta, niemniej wroclaw znam bardzo dobrze, czuje sie w nim bardzo dobrze, i w ogole... wroclaw to bardzo klimatyczne miejsce :) tryzmaj kciuki by sie udal powrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem w podobnej sytuacji :) jeśli chcesz odezwę się dzisiaj do Ciebie na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kerila no wiesz, ie wymyśliłam sobie tego raczej:D W mojej grupie ejst dokładnie jeden facet:)Zapewniam Cie, że to, ze nie jestem z nikim skumana z roku nie ejst wymysłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauzykaa-->trzymam kciukasy:) paulinka-->chce:D odezwij się, z pewnością odpiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
to ja stara dupa jestem......25lat:O ale skumać też sie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat to stara?:D Nie przesadzaj:)Ja mam 21 i uważam się za młodziankę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
no stara jeszcze nie,ale jak narazie najstarsza z wpisujących sie wrocławianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też masz taki problem jak ten, który opisałam?:) Aaa i jeszcze chciałam wyjaśnic-->dziewczyny ode mnie ze studiów są sympatyczne i bardzo pomocne, jednak nie skumałam się bliżej z żadną z nich-->to miałam na myśli pisząc, że są tragiczne(w kumaniu się:P:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
w sumie też mam ten problem,że nie ma za bardzo z kim:O bo po poierwsze nie wszyscy lubią miejsca,te które ja lubie,albo ja nie lubie miejsc które oni lubią poaz tym wszyscy zawsze jacyć niezgrani są:o a tak wogóle to gdzie sie bawisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohoh pod tym względem to jestem zmienna:)Czasem idę na browarki do pubu, czasem idę na browarki w plener, czasem idę na koncert rockowy lub też metalowy, a czasem idę potańczyć. A Ty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
jak jest pora(czyli wiosna )też ide w plener, no a jakże ale knajpki lubie różne ,czeski film,maniana,salvador,liverpool,od zmierzchu do świty(choć kilka miesięcy tam nie byłam) jeżeli chodzi o tańczenie to niestety z tym kiepsko,a szkoda ps.czemu nie jesteś na juvenaliach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam, a dziś mam lekko skopany humorek a poza tym rano muszę wstać do pracy:( A dodatkowym powodem jest to, że ja sobie nie mogę pokrzyczeć \"UWR!!UWR!!!\" bo nie mam z kim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
a w jaikch knajpach bywasz? ja mogłam pójść ale mi sie nie chiało,teraz żałuje:O siedze sama przed kompem i sącze piwo zamiast iść między ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam hmm no teraz głównie w Niebie, kiedyś raczej w Diaboliku, Intro itp..:) A Ty studiujesz?Pracujesz?Leniuchujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka od urodzenia
inrto nie specjalnie lubie,jak tam bywałam swgo czasu to śmieradziało z rur kanalizacycjnych:O, niebo bardzo lubie ale raczej późnym wieczorkiem bo wtedy są jakieś miejsca,ale tak wogóle to pasażu najfajniejsza knajpka studiuje i leniuchuje(pisze prace mgr...);)chyba bardziej to drugie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano fakt - w pasażu Niebo jest najlepsze:) Na jaki temat piszesz pracę?I co studiujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×