Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość jestem córką - Pana Kleksa
scholastyka, weronika barbara,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_19
ja mam Róża..z tego co widze niepowtzrzalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roball
wybierz jakies niepowtarzalne ja jestem Perpetua :) - na bierzmowaniu zdecydowalam sie na to imie bo pewnie nie jest tak popularne jak Anna, Maria itp. staad moja patronka !bedzie miala dla mnie i dla moich prosb wiecej czasu! ;) ladne tez jest Anastazja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wybrałam na imie Julia :) wolałabym Laura ale żywot mi sie nie podobał ... Moja kuzynka wybrała sobie na Imie Oliwia i wiedziała o niej wszystko, Biskub sie jej zapytał na bierzmowianiu o jej życie i ona mu ładnie opowiedziała ale on stwierdził ze powinno sie wybierac imiona bardziej znanych swietych i dał jej Maria, nierozumiem dlaczego tak postapił przecież swiety to swiety... niewazne czy bardziej znany czy mniej... połowie dziewczyn w tej parafi imiona pozmieniał ...mieszka ona w miejszej miejscowosci wiec nie było wielu ludzi do przyjedzi\\a sakramentu wiec miał czas pozmieniac imiona , w mojej parafi było tyle młodziezy ze poprostu nie miał na to czasu ... i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roball
Felicyta jest tez sliczne najlepiej wpisz sobie w wyszukkiwarce imie ktore ci sie podoba i sprawd z jaka historia sie kryje za danym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1991
a myślicie ze das ie bez patrona imie?? pogańskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popaprotkaaaaa
a ja mam Oktawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara_com
ja mam julia - tak jest ladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia
Jak chcesz mieć takie bardzo oryginalne imię to wybierz Perpetua! Sama w tym roku mam bierzmowanie i nie wiem jakie imię wybrać, ale będę się kierować życiorysami. Bo według mnie to jest ważniejsze, a nie popularnośc, czy ładne brzmienie. Tak samo radzę ci zrobić. Poprzeglądaj biografie róznych świętych i wybierz tą, której życiorys najbardziej cię zainspirował, a napewno nie będziesz żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam kleopatra, ale mi nie pozwolili bo poganskie niby... konstancja jest sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Wioletta Otylia
Ja w sumie bierzmowanie mam za jakies pol roku, mysle nad imieniem Otylia. Imiona typu Julia czy Wiktoria sa ładne owszem, ale co z tego jak polowa bierzmowanych dziewczyne bedzie takie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Wioletta Otylia
Poza tym historia Otyli mnie bardzo zainteresowala i mysle zeby na tym skupic uwage. Najlepiej wziasc imie patronki podobnej do nas, tej ktora cenimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otylek
olga bardzo ładne... Ja również szukam św. patronki na bieżmowanie...ale zdecydowanie nie potrafie sięzdecydować...to chyba dość poważna decyzja...przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam WERONIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam łucja
od Św Łucja która została ścięta w imię wiary 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiss
ja w tamtym roku mialam bierzmowanie :P wzielam imie Julia, od błogoslawionej Julii Billiart. wcale to imie nie bylo tak popularne. W mojej klasie bylam jedyna, a w szkole były moze z 3 takie dziewczyny;) Moja kumpela wziela imie Laura. Slicznie imie, sama bym chciala gdyby nie to ze ona juz miała heh;) jesli chodzi o to czy jest jakas swieta/ blogoslawiona Laura to jest bł. Laura Vicuña :) http://www.imiona.net.pl/pokaz.php?id=32&znajdz=ok&wczymszukaj=wimionach&czegoszukaj=Laura tu masz nawet link;) nam ksiądz kazał przygotowac zyciorysy naszych patronow i uzasadniena dlaczego ich chcemy,ehh;) Polecam stronke http://www.imiona.net.pl/ jesli ty tez tak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajvrfek
OLGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninqa
Moje imie z bierzmowania to Ita:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg16
Ja tez w tym roku mam bierzmowanie i nie wiem jakie imie sobie wziasc.Zastanawiam sie nad takimi jak:Anastazja,Julia,Zuzanna, Łucja,Liliana,Lena,Elżbieta,Tatiana,Gloria,Nina,Róża,Salome i Sara. Nie wiem które mam wybrac mam straszny dylemat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSIA KLAUDYSIA
JA TEŻ WŁAŚNIE SIĘ ZASTANAWIAM NAD:WERONIKĄ,WIKTORIĄ I JULIĄ....TYLKO NIE MAM POJĘCIA KTÓRE ŁEEEEEEE POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz
Eufrozyna, albo Paraska - napewno nie będzie banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierz Wiktorii ani Julii bo co druga dziewczyna wezmie takie imie(u nas popularne było jeszcze Kinga). ja nie chciałam takiego jak wszyskie, lubie rzadkie imiona, wziełam więc Ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaaaaaaaa
a myślicie ze dziewczyna moze wziąć imie Jezus? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaa
Wstyd się przyznac, ale u nas bierzmowanie zbiegło się z okresem buntu:) wiec najpierw się nam ubzdurało, ze wszyscy sobie damy same przedziwaczne imiona typu: Wyszomir, Delfina, Pafnucy, Pelagia, Wszemiła, Beatrycza, Pryscylla itp;) Juz każdy miał swoje obrane, ale potem blady strach na nas padł, że biskup nas wszystkich przemagluje... w osteczności zdecydowaliśmy się na jedno imię, które przyjmiemy wszyscy i tak było śmiesznie bo biskup po kolei szedł i mówił: Wiktorio.... Wiktorio... Wiktorio........... wiem wiem, głupie to było, ale cóż;) A do końca podstawówki zwracaliśmy się do siebie per Wszemiło..Anastazy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 91
mam dylemat niewiem jakie imię wybrać pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×