Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość FiGusia
Hej! Chcialabym z bierzmowania miec na imie Kamila, ale jedyny opis jest tak krotki ze nawet nie pisze czego byla patronkom.Moze ktos to juz przerabial i ma cos wiecej o sw. Kamili bo opis patrona to taze jedno z pytac na egzaminie do bierzmowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggffg
sama niewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię
jakie mam wybrać imię Ewelina Agnieszka i.. 1 Kamila 2 Weronika 3 Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola08
imie to powinno sie zgrac z pierwszym i drogim. ale ladne jest anastazia oznacza to powstanie, osoby majace to imie sa lubiane, przebojowe, odwazne, ale tez kaprysne i zaborcze. wkoncu planeta tego imienia jest mars. ja na biezmowanie chce se dac patrycja, julia, helena, lidia. chcialam lolita ale nie ma takiej sw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChibiUsa
a ja nie wiem, Michalina czy Petronela ? Petronela wzywana jest w gorączce ... wiecie, gorączka sobotniej nocy i te sprawy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalone
hm..Ja też mam dylemat...podobają mi się trzy imiona:Anastazja,Klara oraz Serafina...Nie moge się zdecydować a bierzmowanie niedługo...POMOCY...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaa
KASJAAAAAAAAAAAANA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Maria Magdalena
bo jest dla mnie wzorem a nie bo fajnie brzmi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida33
Ja mam Agnieszka, a moje siostry Magdalena i Joachima, ładnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie sobie wziąść imię na Bierzmowaniu? Joanna Ewa ...: a) Alicja b) Aurelia c) Gabriela d) Wiktoria e) Lidia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy702
ja wybrałam nadzieja. chciałam aby to imie ładnie brzmiało i było orginalne. jest ładne i wyjątkowe. rzadko kto go używa. w rosji brzmi ono nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALEENNN
JA WIEM JAKIE SEM WYBIOREM!! ALE NIKOMU NIE MOGE POWIEDZIEĆ! BO BIORĘ JE TYLKO JA I KUMPELA :D Ale możesz sobie wziąść imię, które pochodzi z twojego ulubionego kraju.. Np. mój i kumpeli ulubiony kraj to Niemcy.. i z tamtąd wybieramy imię :) http://www.imiona.net.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Autorko...:P wybierz Blankę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwuleczkA
hehe:D Blanka.. tak ma moja siostra ale zrobila to z mściwości niestety... a dlaczego?? bo kiedys mnie poprosila bym na bierzmowaniu przyjela jej imie (czyli Karolina) i takie przyjelam... potem kiedy ona miala isc powiedzialam ze strasznie podoba mi sie Blanka, a ona jakby na złość dała sobie takie imię.. to znaczy na złość - nie jestem tego pewna ale strasznie sie tym obnosila.. a teraz?? nie zalezy mi juz moje 3 imie (Karolina) bardzo lubie a Blanka juz mi sie tak nie podoba:D a tak w ogole to jestem Sylwia Natalia Karolina:D i wydaje mi sie ze ladnie to brzmi... hehe jakos mala dziewczynka nie moglam sie pogodzic z imieniem Sylwia - a teraz jestem bardzo zadowolona i dumna z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam Klara i nie zmieniłabym na żadne inne Klara urodziła się w Asyżu w 1193 lub 1194 r. Była najstarszą z trzech córek pana Favarone z rycerskiego rodu Offreduccio i jego żony Ortolany. Jej matka podczas ciąży, w trakcie modlitwy usłyszała słowa: \"Nie bój się, gdyż to dziecko zabłyśnie swym życiem jaśniej niż słońce!\" Pod wpływem tych słów nadała dziewczynce imię Klara (z języka łacińskiego clara - jasna, czysta, sławna http://www.brewiarz.katolik.pl/czytelnia/swieci/08-11.php3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
SylwuleczkA: Niop Blanka to ładne imię :P Moje:P:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka-
Siemka wszystkim dziewczynkom;D:p niedługo zbliża mi sie bierzmowanie, zastanawiam się jakie wybrać imie! Lubie oryginalne imiona, ale nie do przesady! moje pierworodne brzmi Klaudia, kiedyś nie zbyt byłam dumna z ego imienia, ale teraz na szczęście mi się odmieniło o podoba mi sie to imie a na bierzmowanie myślałam nad takimi: 1.Amelia 2.Malwina 3.Michalina 4.Blandyna 5.Marcelina 6.Marietta 7.Blanka 8.Zuzanna 9.Andżelina 10. Antonina heh trosze tego est xD poradźcie które najfajniejsze? :) pozdrawiam;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wiem P
I tak juz pewnie nie potrzebne :lol:...ale musze się pochwalić...wiecie ze jest święte imie Doda xD ...Naprawde...i własnie mam zamiar sobie je wrzasc...ciekawe...hhhe...Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.D.M.I.N.I.S.T.R.A.T.O.R.
Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_L.
Mam dwa imiona Anna Maria. Na bierzmowanie zdecydowałam się wybrać imię Magdalena. Anna Maria Magdalena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzia
a ja mam bierzmowanie niedługo i wybieram sobie imię Rita podoba mi się też ale tu chdzi nie o ze ladne i ze modne tylko wybieasz sobie patrona ktora bedzie nad toba czuwał.ona jest od spraw beznadziejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa_irlandka
ja też mam w tym roku;) mysle o ; Lena; Blanka; solange; Nadzieja;.............. a moja koleżana wziela sobie Rebeka;) ładnie i oryginalnie , co nie? ;p tylkoże je modyfikuje na 'rebecca ' i jest gites;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheer
ja wybralam sobie Magdalena:)ale wachalam sie pomiedzy Łucja a Ritą bo tez mi sie bardzo podobaly...moja kolezanka np wziela sobie imie Anastazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×