Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość khaki girl
ja wybieram angielskie imie poniewaz wyjeżdzam do stanów. Zastanawiam się nad: Carmen, Keira, Solange, Dolores, Emma... które radzicie? Chciałą bym wybrać imię zależne od życiorysu, ale nie mogę- sytuacja mnie do tego zmusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduŚ.
To imię nie jest po to by się pochwalic, "zaszpanować" Wybieramy dla siebie patrona! czajtuSa? Ja sobie wybrałam imię Laura i bardzo mi się podoba oraz jestem zafascynowana żywotem tej świętej. Ale takie wymyslne imiona moim zdaniem to już przesada. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitQa 15
CZesc... Ja chcialabym wybrac sobie imie NiKola, Nicole albo Nikolette chociaz jest to jedno i to samo :) ale musze wziac imie swiete... a w necie nic nie pisze o niej... Moze ktos jednak wie czy byla taka swieta? Jesli nie ona to ewentualnie Nastazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeeeellloo
BENITA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadabrowie
ide do bierzmowania za 2 miesiace i jest mi ciezko wybrac imie zastanawiam sie nad daria czy ono jest swiete i czy podoba sie wam doradzcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam Antonina ;) I ladnie brzmi bo Aleksandra Anna Antonina ;) Jestem zadowolona z wyboru ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula92
Hej:] Ja mam bierzmowanie w kwietniu i musze wybrac imie ale nieiwem jakie niechce miec takiego jak inne kolezanki.Zastanawiam się nad Zofia,Julia,Anna,Dominika, Emilia>Ktore jet najladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaaaaEmotionalxD
Hmm.. ja chyba wezme Carmen x)) z 3 tyg mam bierzmowanie a to imie jest dosyc malo popularne ^^ xDD hihi xDD tylko co dziedkowie powiedza xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cikiki
jadźka najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisława hehe D
Ja też mam bierzmowanie w tym roku i nie wiem jakie imię wybrać. Ci, patroni, którzy mieli za sobą `mądre` życie nosili dość popularne na dzisiejsze czasy imiona. A ja wolałabym mieć mniej popularne imię. podoba mi się Vanessa. Ale czy jest taka święta??? Chyba raczej nie...?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka-
I tak właśnie sobie chyba wezmę;P Antonina to śliczne imię do bierzmowania mam jeszcze 3 miesiace, więc jest czas do przemyśleń, ale jeżeli coś by się zmieniło to może jedynie na Zuzannę, lub Mariettę bo te imiona mi się jednakowo podobają pozdrawiam cieplutko;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia
Hej!! Ja jestem Monika Anna i tu jest problem.... Zastanawiam sie nad imionami: -Laura, -Oliwia (bardzo bym chciała przyjac te imie, ale obawiam sie ze biskup mi je odrzuci... czytalam że juz odzucił...Wiecie cos na ten temat???) -Vanessa, -Mia, -Nadzieja, -Magdalena, -Dominika, -Wiktoria, - Zuzanna, Co mi najbardziej pasuje??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laadne imie
Alicja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaleczka
Ja biore albo anna albo elżbieta albo amelia, ale chyba to ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 15
Ja mam na imię Emilia :) Właśnie w tym roku ( w kwietniu) idę do bierzmowania i szczerze przyznam że to wcale nie takie łatwe wybrac sobie imię, które będzie odpowiednie!!! Ja zastanawiam się właśnie nad imionami: Amelia lub Eulalia :) Z imion które podałaś ,,imionnnnnnnko`` najbardziej podobają mi się Blanka i Anastazja. Moim zdaniem, w wyborze imienia dla dziecka lub na bierzmowanie (lub w jakimś innym celu), najważniejsze ( choć nie dla każdego) jest to aby dane imię nam się podobało.Dla mnie ważne jest też znaczenie imienia, życiorys tej świętej osoby, która nosiła to imię i to kim była dana postać. To tyle.....i tak już dosyć nabazgrałam :)...TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO!!! Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga16
polecam imiona świętych: Anna Róża Magdalena Monika Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore jedno z tych
Keira, Klara, Klaudia albo jedno z tych Laura, Lea, Leila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaaaa
matylda jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdcuhzsdfvh
a jest takie imię KESJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Carola Solagne
Wiatm. mam na imię Laura bierzmowanie mam za rok ale mogę wam pomóc. Mam na drugię imię Carola . Po pra babci. Na trzecie imię biorę sobie Solagne Imię orginalne i nie tak jak moje koleżanki Anna , Maria czy Katarzyna. Imioną piekna to równierz Stella , Carmen , Scarlett , Gizela , Ines , Keira , Noemi , Raisa , Salome oraz Zoe. Zastanawiam się równierz nad imieniem Stella . Laura Carola Stella czy SLaura Carola Solagne. chyba Solagne brzmi bardziej zagranicznie niz polsko mam nadzieje ze pomogłam złamac dylemat kilku osobom związany z dobraniem imienia na bierzmowanie bo pamietajcie powinno byc orginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie to brzmi
tak brazylijsko czy jak kto woli hiszpańsko... super! ja mam dwa imiona na K i trzecie też chce na K. jak uważacie które najładniejsze? KEIRA, KLARA czy KLAUDIA? a Laura zamierzam dać na imie córeczce jeśli bede ja miec kiedykolwiek :D to piękne imię. :-) a jak się je zdrabnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może KEIRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię babci matki
lub kogoś, kogo cenisz i chcesz mu pokazać szacunek. to miły gest. ja, wybrałam sobie julia. żałuję, że nie emilia, po śp. babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz paralizujacy
najpiekniejsze imie jakie znam to JEREMIASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia albo Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula92
ja wybralam Julia ktora byla dziewica i tak fajnie romantyczne to imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Ja myslałam nad *Elena *Blanka *Irmina *Agrypina Ale doszła do wniosku że zbyt fikuśne, a przeciez tu chodzio patrona, a nie jak będzie "wyglądać" Teraz myślę o Julii ;) Macie może stronkę o patronach? Bo na żadnej nie ma nic konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×