Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reksioooo

sukienka na wesele..

Polecane posty

Gość reksioooo

jaka sukienka na wesele?dla kogos o szerszych biodrach,lecz dość proporcjonalej sylwetce?proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rombek
musi byc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz....
wejdz lepiej sobie na temat "sluby i wesela"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również mam ten problem i przeważnie boję się kupować sukienek rozkloszowanych, lecz muszę Ci powiedzieć, że zamówiłam sobie sukienkę w sklepie internetowym www.cosmosmoda.pl ( dokładnie tę http://bit.ly/2sJdXd2 ) i o dziwo wyglądałam rewelacyjnie mimo szerokich bioder. Sukienka odcięta w talii, rozkloszowana u dołu, także nie podkreśla bioder, a wyszczupla talię i ładnie prezentuje się na sylwetce. Bardzo polecam ten sklep, duży wybór odzieży damskiej w niewygórowanych cenach i tylko polskie produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep cosmosmoda.pl oferuje sukienki dla Pań z każdym wymiarem. Znajdują się tam fasony od najmniejszego do na prawde dużego rozmiaru. Myślę, że Pani problem również da się tutaj rozwiązać. Tabela konkretnych rozmiarów przy każdej kreacji pozwoli Pani na dokładne zmierzenie siebie i zamówienie paczki. A jeżeli chodzi o ewentualny zwrot lub wymianę z tym też nie ma najmniejszego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×