Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
moze faktycznie za wczesnie :) moze jeszcze sie pokaze druga kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaberzydula
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
duzo tu daje jeszcze psychika tak jak ja sie nakreciłam w tamtym cyklu ze moze jestem :( a tu nic :( tez miałam objawy i nic .... Widze ze nikogo nie ma wiec zmykam :) dzis posprzatam o 17 stej robimy grila :) sister przyjezdza :) jak cos to sie jeszcze odezwe albo jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaberzydula
uśmiech przez łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczymy aga tak mi przykro ale moze dziewczyny maja racje.. moze za wczesnie... tempka jest ....wiec..... ja zrobiłam wczoraj test i... wyszedł pozytywny mocne dwie krechy ...normalnie nie wiem co jest u mnie grane....no ale uvcieszyłam sie bo to oznacza ze owulka przede mna była.. oczywiscie przytulanko było...:) dzis tez sprawdze jeszcze test cvoekawa jestem co wyjdzie bo mierzyłam dzis tempke i nadal niska wiec w nocy nie miałam owulki jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawałam sie czy rano sie tez przytulac ale potem stwierdziłam ze plemniczki moga byc słabe... a teraz załuje ... ale co tam moze sie udało A wy co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwileczkę:) Jolita a nie mówiłam...:):) Ja na twoim miejscu jeszcze dzisiaj bym się przytulała !!! Jak wczoraj miałaś pozytywny test to znaczy że w ciągu 24-36 godzin będzie owulka więc działaj:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede działac bede;) mam nadzieje ze sie uda w koncu... trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie czuje ze podbrzusze mnie troszke boli.... a meza nie ma jeszcze w domu...wryyyyyy;) mam nadzieje ze sie nie spozni:) jak długo zyja plemniki?? ale jak co to sa jeszce od wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie sądzę żeby coś się zmieniło, trzeba iść dalej nadejdzie kolejny cykl i kolejna szansa :) nie ma się co załamywać, czekam teraz na @, i działam dalej, jutro jadę w góry trochę się rozerwać, pozdrawiam Was i dzięki za otuchę :) :) kurcze tiko muszę z tymi buźkami jeszcze troszkę zaczekać ;) jolita a Ty działaj tylko wiesz skutecznie!!! :D bobolka może Tobie się jednak uda trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) My wczoraj intensywnie spędziliśmy dzień, byliśmy na poznańskiej Malcie - tak fajnie było dosłownie atmosfera jak na wakacjach, wszyscy porozbierani, gofry, lody, karuzele - córci sie bardzo podobało. Dziś planujemy grilla - kurcze tylko te meszki są okropne. Zrobiło sie ciut chłodniej więc i mdłości są do zniesienia - na szczęście :) Ale powiem wam,że już się denerwuję przed poniedziałkową wizytą u gina. Mam nadzieje,że wszystko bedzie dobrze i zobacze maluszka i jego bijące serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - mam nadzieje,że przytulasy były :) Aga - jak nie w tym cyklu to w nastepnym. Na pewno niebawem się uda :) Bobolka - to co jutro testujesz ? Trzymam kciuki. Monika - nie wybiegaj za bardzo w przyszłość, może ten kolejny zabieg wcale nie bedzie konieczny. Juz teraz może sie przeciez udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1......03.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................8.................gr udzień Poprawiam tabelke bo już trwa kolejny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
witam kobietki :) Wczoraj grilowalismy :) do 12 w nocy hi hi :) ale było fajnie dzis wstalismy o 8 zjedlismy sniadanie i siostra z rodzinka pojechała :) a my sie połozylismy i spalismy :) znowu :) Powiem wam cos dzis jest 12dc u mnie moj maz to juz nie mogł sie doczekac :) zeby... sie po przytulac a ja wiecie co bałam sie dzułam sie jak dziewica !!! bałam sie ze jak mnie mocniej przytuli :) wiecie o co chodzi ... to bedzie bolec !!! bo do tej pory jak pomysle o tym zabiegu co przeszłam to mnie tam na dole bolii!!!!!!!!!!!!!!!! na sama mysl!!!!!!!!!! no ale :) dałam sie poniesc :D:D:D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
NO julitka widzisz w koncu :) dwie krechy super !!!!!!!!!!!!!!a który to twój dzien cyklu ????? Aga- miejmy nadzieje ze badzie oki :) Bobolka- czekamy na wyniki :) Tiko- dobrze ze juz sie lepiej czujesz :) a wczoraj miałas cała rodzinke sobie :) słodkie :) Anulka ?????Ashia??????Ania ???mimi ??? cos dziewczyny nas olewaja :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczynki a wy gdzie :( smutno mi ze was nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ihiiihihihihihihiihhiih mi buzka wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny czy to mozliwe !! boli mnie jajnik a mam 12dc. nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny gdzie wy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Monika - to nie za wcześnie,śmiało owulka może być już 12 dnia cyklu, miałam już tak kilka razy. Aga - i co tam u ciebie ? Powtórzyłaś test ? Bobolka - miałaś dziś testować ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przytulasy były i sa nadal bo nie wiem co jest grane u mnie niby test był pozytywny dwa dni temu ale tempka rano nadal jest niska... rozumiecie cos z tego bo ja juz głupieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu brzuch troche boli i wymioty nadal mnie trzymia mdli jak niewiem z kazdym dniem bardziej a teraz znikam na zakupki pedze w piatek do polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrkat
Hej dziewczynki:) Ja tak sobie Was czytam tylko bo jak juz włączę komputer to juz jest noc zazwyczaj i juz nie mam sily nic pisac. W kazdym razie zawsze mi się jakoś tak lepiej robo jak Was czytam:) Monikkk jestes bardzo dzielna, że przezylas ten zabieg. wiesz ja myślę, że u Ciebie to chyba moze byc psychiczne i jak pozniej uda Wam sie pierwsze dzieciatko zrobic to pozniej sie posypia tak ze nawet nie zauwazysz kiedy:) bez żadnego starania:) Ja tak myśle:) Widzę, że Ashia sie ostatnio nie odzywa, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze i tracenie kilogramow dobrze idzie. No i mam nadzieję, że tiko dobrze się czujesz:) Ja dostałam w tym miesiącu tabletki na wywołanie owulacji ale stwierdziłam, że poczekam na razie i nic nie będę brała, może mój organizm sam się w końcu obudzi i zacznie działać. Wiecie co?! Spytałam się gina czy od tabletek mozna dostac te policystyczne jajniki i on powiedzial ze od tabletek mozna wszystko dostac! A kiedys tak mnie na tabletki namawiał! W kazdym razie wywolywal u mnie okres bo po odstawieniu tabletek wszystk osie we mnie zablokowalo i okresu nie dostalam i potem od razu dal mi te tebletki na wywolanie owu. Ale ja stwierdzilam, ze jeden miesiac zobaczę jeszcze może zacznie wszystko działać prawidłowo. Jedyne co to zaczęłam brać wiesiołek i takie kropeli homeopatyczne hormeel. Brała któraś z Was coś takiego kiedyś? Jak czytałam to niektóre dziewczyny od razu po tym zachodziły w ciążę. Ja póki co mam jakąś większą ochotę na przytualnki:) Nie wiem czy od tego czy od odstawienia tabletek czy tego, że słońce wyszło ale to chyba dobry objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! tiko testu nie powtarzałam, nie wiem czy jest sens, jeśli do wtorku nie dostanę okresu to powtórze, bobolka a co u Ciebie dostałaś okres, albo jednak nie :) jolita dziwna ta tempka skoro niska, po owulacji powinna być wyższa, ale z przytulanek nie rezygnuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrkat
Jolita, jak temlke sie nie podwyzszyla a test owulacyjny wyszedl pozytywny to mze nie pękł Ci pęcherzyk.....bo test owu pozytywny pokazuje wzrost tego hormonu LH ale to nie znaczy, ze ostatecznie ten pęcherzyk pęknie bo może się wydarzyć ocś co spowoduje nie pęknięcie tego pęcherzyka i wtedy nie ma podwyższonego progesteronu i nie ma podwyzszonej temperatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amertek masz racje tak moze byc... no coz zobaczymy co bedzie musze czekac MDzies miałam 36,5 niby tgroszke wyzsza ale sama nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Amerykat - no fajnie,ze sie na reszcie sie odezwałaś :) No to faktycznie gina można udusić skoro najpierw cię namawiał a teraz stwierdził że od tabsów wszystko sie może rozregulować. Powinien przedstawić za i przeciw tabsom. No ale może niedługo wszystko wróci do normy. Jolita - Amerykat może mieć racje z tym nie pękiętym pęcherzykiem. A normalnie jaką masz temperature ? Aga - no skoro jeszcze okresu nie dostałas to może jednak sie udało. Rób teściora koniecznie :) Bobolka - a co u ciebie ? U mnie dziś ważny dzień - ide o 17 do gina. Ale się denerwuje - mam nadzieje,że wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka88
Witajcie mam takie pytanko byłam u gina dość dawno i poczułam małe swędzenia i nie wiem czy coś sobie kupić na zapalenie . Też staramy sie o dzidziusia chcę by wszystko było ok!! Może znacie jakiś srodek np. provag co jest dobre by nie popsuć ph pochwy itp . Mój gin jest na urlopie i nie wiem co zrobić błagam pomuzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×