Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

a powiedz czułaś że jestes w ciązy?? ja z pierwszą wpadłam, ale zaczęlam dośc szybko kojarzyć że cośnie gra, z drugą czułam bardzo szybko, że chyba sie udało, teraz tez mam objawy i cos tam w sobie czuje ale nie chce zapeszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się na pewno!!!! Do piątku już nie długo!!!:):):) Kup najlepiej dwa testy. Jeden bobo test strumieniowy ( ma czułość10ml/u) i drugi na 25ml/ul. Najpierw zrób mniej czuły jak nie wyjdzie to zrób ten bardziej czuły. Ale czuje że już po pierwszym będziesz wiedziała że jesteś w ciąży!!!:):):) (tylko w razie czego użyj tej samej próbki moczu porannego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że nie. Wiesz byłam młoda i nie wsłuchiwałam się w swój organizm tak jak teraz. Przy Pierwszej ciąży( drugiej) nawet nie miałam mdłości. A przy drugiej (trzeciej) miałam je dopiero jak już wiedziałam że jestem w ciąży. Miałam tak tylko na na widok i zapach indyka. Nawet surowego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do 3.05 nie dostane @ to zrobię test.Ale już czuję pobolewanie brzucha:(:( Już robiłam 28.04 test (bobo test strumieniowy) i wyszedł negatywny więc bardzo wątpię że jestem w ciąży. Ma czułość 10ml/u/ml i niby wykrywa już 2, 3 dniową ciąże ... Więc jak już wcześniej wspominałam na 99.9% nie jestem:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zabieg bez znieczulenia? :O toż to nie jest szpital!!! należało ci się znieczulenie! i napewno byś dłużej tam nie została, bo ja miałam znieczulenie i się po nim dobrze czułam i za 3 godziny do domu jechałam! paranoja jakaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj mierzyłam tempke i znowu niska 36,3 ja juz nie wiem co o tym sadzic...... czy te testy były do dupy??? stosuje LH z apteki 5 szt. ok 25 zl Nie mam juz sill i nicv juz nie wiem zrobie jeszcze dzisiaj test zobacze co wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziwczynki współczuje wam tych poronien :( ale wazne ze juz macie dzieci :) Julita ja miałam te same testy i były z dnia na dzien coraz mocniejsze nie wiem o co u ciebie chodzi co jest nie tak ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tak na chwilkę. Aga - piątek juz jutro ale fajnie. Dołączam sie do dziewczyn i też czuję,że to ciąża :D :D :D I dzięki za słowa otuchy - mam nadzieje,że te nieprzyjemne objawy wkrótce miną i będe się mogła na nowo cieszyć ciążą bo teraz to radość przesłaniają mi te okropne mdłości. Jolita - coś ta twoja temperatura niska jak na okres poowulacyjny. A może ta owulka jeszcze przed tobą ? Trudno to zinterpretować. A jak śluzem u ciebie w ciągu tych kilku dni ? Monika - to jak z tą twoją prolaktyną bo zrozumiałam,że nie jest za wysoka czy jednak jest ? I nie zniechęcaj się to tych testów bo na prawde mogą ci pomóc. Teraz mogły trafnie wskazać owulacje a inne przyczyny (może ten mały zator w jajowodach albo coś innego ) sprawiły ,że się nie udało. Ja na twoim miejscu nadal bym je stosowała. Za szybko chcesz z nich zrezygnować - tak mi się wydaje. Bobolka - ja na testach z allegro troche sie zawiodłam bo były uszkodzone (ponaddzierane) i potem kupowałam z apteki LH Test. Ale wiele dziewczyn zachwala te testy z allegro - np. Aga - więc ja nie chcę cię do nich zniechęcać, ja poprostu źle trafiłam. Wiele historii się naczytałam,ze najpierw test ciążowy pokazywał jedną kreskę a dopiero potem dwie więc jeszcze nic straconego. Nie wiem jak ty miałaś wcześniej ale ból brzucha niektóre dziewczyny maja na początku ciąży. Ja już odliczam dni do wizyty u gina w poniedziałek. Już nie mogę sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko jak dzwoniłam do niej na wizyte to powiedzialm ze mam za wysoka prolaktyne powiedziałam ile i ona pow. ze nie jest bardzo wysoka ale jak sie spotkamy to da tab. na zbicie :) wiecie co pierwszy raz nie moge sie doczekac wizyty u ginka :) bede wiedziec na czym stoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!! widzę że wszystkie wierzycie w moją ciążę, jutro się okaże, ja też troszeczkę wierze;), ale wiecie jak to jest, po co się potem rozczarować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie do wczoraj miałam bialysluz dzisaj mam przezroczysty ale nie rozciagliwy zreszta nie mam go duzo.... zrobie jeszcze dzisiaj test musze bo nie daje mi to spokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bedzie dobrze krew nie kłamie;) a co do mnie to chyba bardziej wierze tgemperaturze niz tym testom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczynki ja zmykam :0 za zakupy :) a potem do ginka :) jak wróce to sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - wiesz co śluz i temperatura świadczą o tym jakby owulki jeszcze nie było. A dziś ten przeźroczysty śluz jakby dopiero zapowiadał owulke. No jestem ciekawa co dziś ci test pokaże. Aga - to jutro rano chce zobaczyć u ciebie same uśmiechnięte buziole :D i tego ci życze z całego serducha :D Monika - powodzenia u ginka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko, nie umiem zrobić takiej super uśmięchniętej buzioli a muszę się przygotować na jutro:) ja się ją robi?? ale jestem zacofana!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się aga ja też jestem zacofana z tymi buźkami:( Ale już się nie mogę doczekać jutra żeby złożyć ci gratulacje:):):) jOLITA niska temperatura wskazuje że jeszcze nie było owulki. Śluz za tym też przemawia. Kontynuuj testy! A co do bólu brzucha to na razie dzisiaj mnie nie boli... Rano mierzyłam tępkę to było 36,8 a przed chwilą 37,3.Więc raczej nie jestem w ciąży:(:(:( (chyba że jestem jakimś odmieńcem:):):)) Byłam na zakupach i kupiłam sobie wiesiołka firmy GAL. ktoś zna tą firmę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikkkk znalazłam coś takiego na temat podwyższonej prolaktyny: Castagnusie. Jest to lek ziołowy na krotko mówiac przełużenie drugiej fazy cyklu i obniżenie prolaktyny (nawet lekko podwyższona może utrudniać zajście w ciąże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bobolka, oby to były gratulacje, ale trzeba być dobrych myśli, ja wiesiołka nigdy nie brałam, także nie wiem!!! ale napewno dziewczyny udzielą Ci info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - buziole robią się jak się wcisnie dwukropek i D Potrenuj przed jutrem bo dużo takich buzioli będziesz musiała jutro napisać :D Bobolka - ja stosowałam właśnie ten GAL i mnie osobiście pomógł bo wcześniej śluzu nie miałam za dużo. Największa różnice w ilości śluzu zauważyłam po drugim cyklu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż na basenie a my z córcią jemy w piżamach moją zachcianke czyli lody bakaliowe. Ona ogląda bajkę a ja na chwile wpadłam zobaczyć co u was. Jolita - jak test dzisiaj wyszedł ???? Monika - jak wizyta u gina ????? Dziewczyny co z wami ? Meldowac się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wciągneło je gdzieś...:( Mój mąż w pracy na nocce a dzieciaczki już w łóżkach:) A co Ciebie tiko?? Lepiej już się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jem lody a przed chwilą zjadłam bułke z pomidorem i ogromną ilością młodej cebuli. Boże co za połaczenie, mam nadzieje,że to się dla mnie źle nie skończy ;) No ale taką ochotę dostałam na jedno i drugie,że nie mogłam sie powstrzymać. A teraz czuje,że znów mdłości mnie nachodzą :O buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×