Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Witajcie :D Monika - tak tak zaraz poprawię tabelkę. Termin mam na 20 grudnia czyli na same swięta :D Amerykat - serduszko bije już u znacznie mniejszych dzidzusiów. Córcia na pierwszym usg miała 8 mm i też serduszko juz pieknie pikało. Więc to 1,5 cm to spory dzidzuś - nawet gin jak go zobaczył to stwierdził \" hoho to już duży dzidzuś jest\". Zwykle kobitki nie mają cierpliwości poczekać i przychodzą do gina jak kropenie mają ok 5mm no wtedy rzeczywiście serduszka jeszcze nie widać. Ahh dziewczyny jestem strasznie szczęśliwa i ulżyło mi bardzo jak zobaczyłam maleństwo. Dziś i mdłości mam mniejsze :) Przed kolejną wizyta musze porobić badania krwi i badanie moczu. I wiecie jak ginek się ucieszył jak zobaczył dzidziusia dosłownie uśmiechał sie od uchca do ucha cały czas i wciąz powtarzał no super super. Fajnie jak się chodzi do takiego lekarza które zna się pare lat i u którego już się rodziło jedno dziecko ( on był przy porodzie) . Bo wtedy taki lekarz to jak znajomy zupełnie inny kontakt jest - fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo Aga przykro mi :( Miałam wciąz nadzieje,ze moze jednak teścior sie mylił. No ale jak nie w tym cyklu to może w kolejnym się uda. Może jeszcze organizm nie był gotowy na przyjęcie małej kruszynki. Ale niebawem na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko cieszę się razem z Tobą:D :D, też mam taką super lekarkę, chodzę do Niej już wiele lat, też była przy porodzie i bardzo mi pomogła!! to bardzo ważne mieć takiego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - a który to już dzień cyklu ? Coś długo ci te pozytywne testy wychodzą. Dla mnie też to troche dziwne - faktyczne wygląda to tak jakby pęcherzyk nie pękał bo tempka troche niska nadal. A czy ty byłaś wcześniej na tej kontroli u gina czy ten stan zapalny już do końca jest wyleczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko jak będziesz poprawiała tabelkę to popraw też mój cykl na 3, dzięki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - tak najlepiej :D Luzik to podstawa :D OK zaraz poprawie tablekę :) Tylko podaj nastepny termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
witam :) Tiko- super naprawde to jest cos niesamowitego :) taka kruszynka :) a serduszko bije :) super Julita - moze faktycznie tak jest jak dziewczyny pisza !! a pamietacie u ashi tez tak było ze miała pozytywny test owul. i poszła do ginka Aga- tak mi przykro!!!!!!!! czyli narazie nikogo nie ma do tiko ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Monikk-Monika Tiko- Gosia Ashia- Joanna Julita- Kasia bobolka-Ewa anulka-Ania becia-Beata Mimi-Dominika Aga-Agnieszka Amerkat- Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
tiko a te badanie to robił dopochwowo ??? jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak jak piszesz to ważne miec takiego lekarza. Ten mój trzy razy mi powtarzał,że jak tylko mnie coś za niepokoii to mam do niego śmiało dzwonić, napisał mi na karcie ciąży że od 19- 23 maja wyjażdża i może być utrudniony dostęp telefoniczny i gdzie mam w razie czego dzwonić. Wogóle fajnie. Mąż nawet troche zazdrosny jest ;) bo to młody facet jest tak ok 38 lat i kiedyś siostrze mojego męża (jak była na wizycie ) ginek się wypytywał co tam u mnie ( bo po nazwisku doszedł ze jesteśmy rodziną ) a ona zdziwiona, czy on tak wszystkie pacjentki pamięta. ON wtedy,że wszystkich nie pamięta tylko te urokliwe :D i jak mój mąż to usłyszał to od tego czasu troszę zazdrosny się zrobił hehe Jak sie ostatnio szykowałam do niego to zartem i dogadywał - nono proszę jak się dla pana doktora stroje itp. hehe Ale to i dobrze troche zazdrości dobrze mu robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - tak tak przez pierwsze miesiące tylko dopochwowo robi bo tak jest dokładniej. Wiecie mi to zupełnie nie przeszkadza - skupiam się tylko na tym co widać na monitorze i zapominam zupełnie że mam cos między nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj 19 dn cyklu zawsze mam 28 dniowe kurcze mam nadzieje ze mi sie nie przesunie... zastanawiam sie czy jutro nie isc do gina bo mam taka mozliwosc tylko nie wiem czy jutro czy poczekac na nowy cykl i na poczatku nowego isc... doradzcie mi.... wtedy nie byłam bo stwierdzilam ze nie pojde juz do tego co chodze bop od niego cos sie dowiedziec to normalnie szok jak sie nic nie zapytam to sam mi nic nie powie... teraz chce isc do jego zony jest bardziej rozgadana i przynajmniej mowi to co mysli... dlatego ludzie na nia troszke narzekaja bo mowi prawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
ja wsa podziwiam dziewczyny :) bo ja tak jak wczesniej pisałam nie byłam u pana doktora :) tylko chodzie cały czas do kobiet :) bo ...............sie wstydze ............ jak byłam na HSG to tylko myslałam zeby nie było faceta :) i moje prosby zostały wysłuchane same młode lekarki :) a dodam ze jak siedziałysmy na korytarzu to szedł jakis facet korytarzem i tak nas sciał !!!!!! ze sie tak przeraziłysmy!!!! brbrbrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
julita no to cos dziwniego ze on ci sie pokazuje idz jutro !!! ja bym poszła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślask ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaskie ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorski e..............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERMIN PORODU TIKOTIKO..........31..................8.....................20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - ja ci radze byś jutro poszła bo na usg własnie teraz będzie widać czy już owulacja była i nawet może ci powiedzieć mniej więcej kiedy a jak jeszcze przed tobą to tez ci powie. Więc moim zdaniem koniecznie idź jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - tak jak ci pisałam ja mam doświadczenia i z kobitkami i z facetami i no i jak dla mnie faceci są delikatniejsi. No ale pewnie też się zdarzają fajne delikatne doktorki. Ja generalnie o wiele lepiej sie dogaduję z facetami, kobity nie są dla mnie czasmi zbyt miłe. Moja mam twierdzi,że nie lubią mnie za urodę - kobitka kobicie zazdrości. No ale sama nie wiem - tak poprostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poprawiać tabelke proszę ! Bo jeszcze kwietniowe terminy są np.u ciebie Amerykat. Bobolka - no co z tobą ??? Nie ładnie tak się nie odzywać jak termin @ już minął. Meldować się proszę !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
a ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
własnie to samo chciałam napisac a gdzie mimi !!! i reszta z dołu???????? tabeli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie idź - na pewno dużo sie dowiesz i poproś o usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh niektóre dziewuszki nie ładnie się zachowują. Ojoj :O Po tyłku dostaną i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Sorki dziewczynki ale wpadłam tylko na chwilkę i zaraz znowu znikam:( Nie man tak teraz czasu ale co jakiś czas będę do was zaglądać i meldować o wszystkim. Sytuacja przedstawia się następująco... @ jak nie było tak nie ma... Test robiłam przedwczoraj ale nie z porannego moczu wynik był negatywny.Jutro zamierzam zrobić z porannego.Wczoraj coś dziwnego się działo. Do południa kuł mnie jajnik a potem tak mnie zaczoł boleć brzuch że na 100% byłam pewna że @ idzie A WIECZOREM WSZYSTKO MINEŁO !!! Zastanawiam się co jest grane??? Co się ze mną dzieje???? Na 70% nie jestem w ciąży ale jutro już będę całkiem pewna??? Dzisiaj to już 36 dc. Tiko super że jest wszystko ok.:O Jolita podejrzewam że dziewczyny mogą mieć rację że to może być cykl bezowulacyjny. Monik ja bym na twoim miejscu brała leki. Aga bardzo mi przykro że ta wstrętna @ do Ciebie przyszła:((:(:( Powiem szczerze że już też bym chciała żeby mnie w końcu odwiedziła bo cały tan cykl to jakiś popi...ony u mnie:(:(:( Chciała bym już zacząć nowe staranka a nie czekać i zastanawiać się co jest grane u mnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki tiko to nie taka buźka miała być a więc ponawiam: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bobolka :) No fajnie,że się odezwałaś. Jutro rano daj znać co i jak :) Trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam sie bac tej wizyty....kurde czy wszystko zawsze musi sie pieprzyc...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jolita tak to już z nami babami :) wiecznie mamy jakieś problemy, z facet pełen luz, Oni zrobią swoje i są zadowoleni!! bobolka no to naprawdę dziwne, jutro daj znać co i jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×