Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

wczoraj sie nie przytulalismy bo chciałam zeby plemniczki były mcniejsze..... no i teraz dupa;(((( kurde!!!! ...ale sprobujemy jeszcze dzisiaj moze cos to da choc watpie...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi dziewczyny ale nie będę się na razie często odzywać Moje samopoczucie mi na to nie pozwala :O Ostatanio mdłości mam cały dzień, praktycznie bez żadnych przerw do tego jestem bardzo słaba. Włączam komputer tylko po to by zobaczyć co u was i zaraz wyłączam bo nie mam siły. To na razie :) Potem jakos zajrzę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita to rzeczywiście, chyba tak jak piszesz owulka musiałabyć wcześniej. No szkoda że przytulasek nie było. W okresie około owulacyjnym najlepiej tak jak ci radziłam co drugi dzień przytulanki a wtedy na pewno się nie przegapi owulki. Mnie testy ładnie pokazały owulke bo ja mniej wiecej wiedzałam kiedy będzie i dlatego ja sie kilka dni wczesniej powstrzymałam. Chyba musiłabyś zacząć testowanko ok 9 dnia cyklu i najlepiej rano - ja robiłam testy ok 12 godziny więć może tak spróbuj. A dziś się koniecznie przytulaj moze jednak jeszcze się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolita mogłaś jednak się wczoraj poprzytulać, w następnym cyklu zacznij jak radzi tiko wcześniej testować, mnie też w tym cyklu testy pokazały super identyczne 2 kreseczki!! tiko bidulko jeszcze trochę i dolegliwości powiiny minąć!! miejmy taką nadzieję!!! wypoczywaj i wpadaj jak tylko dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita mi też coś się popiep...ło z tymi testami... Możesz o tym przeczytać parę stron temu. Teraz przyjmę taktykę że jak kreska zacznie się robić coraz ciemniejsza to będę testowała dwa razy dziennie. Jak jutro tępkę będziesz miała niską to proponuję żebyś wykonała znowu test. U mnie był pozytywny negatywny znowu pozytywny i następnego dnia znowu pozytywny. Gdzieś wyczytałam, że jak wysoki plik LH utrzymuje się pare dni wysoki( test przez 2, 3 dni jest pozytywny) to zwiększa szanse na powodzenie tzn. że komórka jajowa prawie na pewno została uwolniona. Aga ja też mam taki biały gęsty śluz(nieraz czuję że mam mokro) i niekiedy taka galaretka się pojawia(jak przy owulacji) ale jej jest nie wiele. Od czasu do czasu jajnik mnie kuje. Ale u Ciebie myślę że to oznaka ciąży:):):) Ja mogę mieć taki śluz bo po odstawieniu tabsów śluz jeszcze nie doszedł do siebie...:( Np. przed owulką nie miałam typowego śluzu płodnego dopiero nawał miałam 17 dc). Kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam dziewczyny :) troszke pospałam zeby odreagowac stres :) dzisiejszy. Julita to cos dziwneig z tymi testami ze takie kreski ??? ja tak jak pisałam nie jestem przekonana do testów!! bo mnie juz zawiodły !! A co do sluzu u mnie przed okresem tez sie pojawia biały sluz nie zawsze w kazdy cykl ale sie pojawia . Zaczeło mi troszke leciec taki brazowy sluz ale to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1......03.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................7.................gr udzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiesz bobolka :0 burzuch moze bolec tez jak sie jest w ciazy :) A robili mi jeszcze stopien czystosci jaj bym miała 3 to bym nie miala zabiegu bo dwa tylko wchodzi w gre ! no ale mialam uuuffff dziewczyna która ze mna była juz 3 mies. przymierzała sie do tego zabiegu bo miała zły stopien czystosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!!! Teraz już będziesz miała pewność że wszystko jest ok.:):):) Tylko patrzeć jak niedługo powiesz nam : Dziewczyny mam 2 kreski!!!!!!!! Jestem w ciąży!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
bobolka ty wiesz jak ja bardzo chcem :) mam własnie nadzieje :0 ze to moze niedługo :) bo jakos ta nadzieja na nowo odrzyła :) Dzwoniłam do ginka :) umówilam sie na jutro oczywiscie prywatnie powiedziałam ze mi zalezy :) jeszcze przed długim wekkendem:) moze da mi jakies tabletki na ta prolaktyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobolka ja kupuje testy na allegro, sprzedawcą jest testoludek, kiedyś kupiłam od innego i były do d...., niestety nie znam nazwy, ale uważam że te sa naprawdę dobre, nie oszukały mnie jeszcze, wiem że temperatury się nie mierzy wieczorem ale rano zawsze zapomne, w każdym razie mierzyłam 2 termometrami i 1 pokazał między nogami 37,7, a drugi 37.3 i bądź tu mądry!! szkoda że nie mam rtęciowego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a czemu teraz bo na wekkend :) bede miała owulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja kupiłam LH test w aptece 5 szt. za 20 pare zł nie powiem ze sa złe bo cos tam pokazuja :) Aga- temp. jakas wachajaca :) nie wiem o co chodzi :) napewno trzeba mierzyc cały czas tym samym termomet. nie innym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja ci mówię że jesteś w ciąży!!!!!!!!! Normalnie czuję to w moczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!;););) Zmierz jeszcze pod pachą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
juz mi lepiej jest brzuch przestaje bolec :) ale dla meza jeszcze dzis nie dam :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no no aga bobolka ma racje ja tez to czuje :) ale bedzie fajnie tiko nie bedzie juz moze sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja tez ;) zycze tak jak wy dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Wam tego życzę!!!!! dopóki nie zrobię testu, niepewność pozostanie!! zobacze może zrobie w piątek test, ostatnio też robiłam w 27 dc i wyszla druga krecha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziwczynik zmykam :P pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znaczy że jesteś w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jAK BYŁA DRUGA KRESKA...:):) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Ty nas TRZYMASZ W NIEPEWNOŚCI????????????????????? NIEŁADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;););) Wpisuj się do tabelki i to już!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde mać!!! A ja już się cieszyłam:(:( Nie martw się... Ja pierwszą ciążę też poroniłam i przy drugiej miałam psychozę i łaziłam do ginekologa jak na sracz...e. Tym bardziej że plamiłam... Ale wszystko było OK. Ale lepiej jest iść jeden raz za dużo niż raz za mała!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory jak idę do swojej ginekolog to się dziwi jaką ja to mam grubą kartę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszą ciąże przeszłam bez żadnych problemów, wrecz rewelacyjnie, a druga widzisz!! no ale moze teraz sie udało zobaczymy niedługo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×