Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

A co do wizyty to ja mam 6 listopada i nie mysle o dzidzi ze cos moze byc nie tak tylko o wage :( bo ostatnio jak byłam miesiac temu to miałam 3 kg mniej niz teraz a jak moj lekarz zobaczy ze tyle przytyłam to... bedzie bieda :) bo on uwaza ze kobieta w ciazy powinna tak samo dbac o siebie jak przed ciaza kosmetyczka fryzjer waga ubiur itd ma byc sexi tak jak przed ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Uwaga dziewczyny zagatka... dziś 10 dzień po Pregnylu wieczorem coś mnie podkusiło, zrobiłam test owulacyjny wyszły dwie kreski, druga mniej widoczna,,,,, uwaga zrobiłam też test ciążowy i też wynik pozytywny druga kreseczka mniej widoczna... co wy na to??? Bo ja zzieleniałam.... dopiero 19 dc... jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaJ
Dzastina222 jeśli test ciążowy jest pozytywny to jesteś w ciąży!!!! Dla potwierdzenia zrób drugi test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaJ
Pytasz jak to jest możliwe???? CUDA się zdarzają!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Rano też zrobiłam... 2 blada kreska:) jutro idę na betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Dzastinka!!! To pewnie esteś w ciąży!!! Ale fajnie:) Nie gratuluję, żeby nie zapeszyć:) Mi się wydaje Monikk, że trzeba jeść to na co się ma ochotę, bo organizm sam najlepiej wiec co potrzebuje. Na pewno jak się karmi to nie można jeść tych rzeczy i chyba pod koniec ciąży już przed porodem. Teraz to ja przynajmniej jem co chcem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Dzastina trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzesika a ile ci zostało czasu do @ kiedy powinnas dostac ???? bo ja tez zrobiłam test wczesniej przed @ jakies 5 dni przed i tez była 2 kreska mało widoczna :) a potem sciemniała w dniu @ i pózniej . A jakiego testu uzywałas ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
monika... jestem 6 dni przed @ .... Kupiłam na allegro testy owulacyjne i dostałam do nich 5 szt testów ciążowych gratis... i dla tego tak kombinuję.... i wydaje mi się że one jakieś do bani są.... za przeproszeniem bo owu miałam w 11 dc a do dziś mam 2 krechy i to coraz bardziej intensywne a tempkę mam już ponad tydzień powyżej 37.1 nie wiem nic z tego nie rozumiem... będę czekać jeszcze 4 dni bo mi się Duphaston kończy i muszę wiedzieć czy jest jakiś postęp czy zrobić przerwę na @... Jeny dziewczyny przez co ja przechodzę to masakra... mam takiego dołka... że szok!!! Nawet z mężem się nie odzywam... mam nadzieję że to minie i to szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
no hej! nic nie pisałam bo wizyta była o 17.15 :) wszystko ok - poza wagą oczywiście... :( maleństwo rośnie wszystko zgadza się z 19 tygodniem :) ale niestety nie pokazało się - nóżki skrzyżowane, rączkami się zasłoniło :) spryciarstwo małe... lekarz powiedział znów że duża szansa na dziewczynkę ale zgadywał nie będzie bo nie widać :) za miesiąc kolejne podgladanie :) a co u Dzastinki - byłaś na becie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziś byłam na becie... wynik 1.8 załamana jestem... kolejna porażka.. nie daje sobie z tym wszystkim rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastinka głowa do góry
trzymamy za ciebie kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak, u mnie dziś 30dc, jajniki pobolewają (z resztą jak zawsze przed @) ale o dziwo i cycuchy mnie bolą :O nigdy nie bolały, aż tu krcze takie cos... teraz czekam na @, jeżeli sie pojawi to od 5-9dc znowu clo, a jeżeli bedzie się @ spóźniac 7dni to dzwonie do ginka ale to juz z innym nastawieniem :D problem tylko w tym, że grypa mnie łapie i jeszcze do doktorka dzisiaj musze isc po jakis antybiotyk dla kobiety w ciązy (nie chce zwykłego bo w razie fasolki nie chce szkodzic dziecku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
No i niestety odświerzam tabelkę a miałam taką nadzieję że spane do jej dolnej części:-( NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........10........30.10...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............19.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............15........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............14........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............7.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korina283
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............19.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............19.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............16........2........ 15 kwietnia........0 Amerrka............27..............15........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............8.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............19.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............19.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............16........2........ 15 kwietnia........0 Amerrka............27..............15........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............8.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak widac z rana jestem nie przytomna hehe...wkleiłam 2 razy tą sama tabelkę... Dawno się nie odzywałam. Ale źle się czułam, ciagle mam te wymioty, lekarz mówi,że juz nieđługo powinny pzrejśc, ale jakoś się nie zanosi. Amerrka czy Ty nadal też masz mdłości? Co do jedzenia w ciąży to lekazr mi powiedział,abym tylko nie jadła cytrusów, bo uczulają czy coś, a tak wszystko można jeść ajk sie ma ochotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Hej Korina:) Powiem Ci, że ogólnie nie czuję się już tak jak przedtem ale mdłości jeszcze miewam zwłaszcza po gorszej nocy. Np teraz jestem podziębiona to normalnie rano hafotwałam....już się zastanawiałam czy to może nie jakaś grypa żołądkowa ale chyba nie. Chyba po rpsotu połączenie choroby z ciążą daje takie objawy. No ale co Ty!? Koirnia nie jesz cytrusów?! Jejka! Ja jem bardzo dużo:) uwielbiam i mam na nie ochotę....i nic lekaz nie mówił, że cytrusów mam nie jeść. Jak pójdę teraz do lekarza to się popytam bo ja nie wiem w takim razie jakie inne owoce miałabym jeść. Żadnych innych nie lubię właściwie:) Dzastina! Nie martw sie kochana! Mi się wydaje, że po za wcześnie robiłaś te testy ciążowe. Przecież wiesz, że żeby to jajeczko się tam zgnieździło to musi mieć spokój a jk Ty się tak od połowy cyklu szarpiesz to ciężko temu jajeczku niezauważenie się zagnieździć. Kiedyś jak bylam mała i jak rozpalałam z Tatą ognisko to najpierw układaliśmy taki stosik z patyczków, w środek trochę papieru podpalało się to i potem tata mówił, ż trzeba odejśc i nie patrzeć bo się nigdy nie rozpali bo ogień taki jest że jak się na niego patrzy to sie nie rozpali. No w każdym razei zmeirzam do tego, że wydaje mi się, że z tymi jajeczkami naszymi to też tak jest. Trzeba zrobić to co sie robi i już nie zwracać na nie uwagi:) Bo one chcą być tajemnicą:) Tak trochę żartuję sobie ale generalnie chcę powiedzieć, że tak jak już wiele dziewczyn miało, że jak przestaje się ak bardzo o tym myśleć to się udaje a jak się tak straszie czlowiek tym przejmuje to nie wychodzi. \to jest przecież znany fakt że od nastawienie bardzo dużo w tym przypadku zależy. Może Dżastinka po prostu myśl sobie, że będzie dobrze i koniec!:) I nie badaj tego, bierz te clo, używaj przyjemności:) i bądź dobrej myśli:) W końcu na pewno się uda., Jestem pewna na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Dzastina trzymaj się!!!! Amerka ma rację- nie możesz aż tak się stresować tą sytuacją, bo nigdy się nie uda, jak tak będziesz się denerwować- mamy na forum doskonały przykład- monikk, która już się tak załamywała i jak sobie odpuściła to się udało i dziś nosi swoje maleństwo pod serduszkiem ;)))) Wniosek jest taki, że nie ma beznadziejnych przypadków i każdej z nas udaje się wtedy kiedy ma się udać, a nie dokładnie wtedy kiedy my tego chcemy... Jak uczy nas doswiadczenie- nie ma dzidzi na zawołanie;) To musi być wyczekane i wyśnione;) A ja dzisiaj zmierzam na kolejną wizytę- trochę się denerwuję, bo porównamy to co było 2 tyg temu z tym dzisiaj na usg i wtedy pani doktor zdecyduje czy wszystko w porządku czy też muszę się oszczedzac- na pewno napiszę do was jak już wróce, czyli ok 17. Mam nadzieję, że wszystko bedzie w porządku- zaczęłam 32 tydzien a dzidzia szaleje dalej w brzuszku i teraz to już nie są takie tępe kopniaki i kuksańce tylko wyobraźcie sobie ona się tak przemieszcza pod moją skórą- tak że normalnie czuć jej części ciała: rączki, nóżki łokcie główkę itp Oczywiście nie bardzo wiem co jest co, ale to uczucie jest niepowtarzalne!!!! A co do diety w ciąży- to zawsze powtarzam- bez szaleństw- można jesc wszystkie owoce- no chyba, że któraś z was sama ma z nimi problem. Unikamy tylko serów pleśniowych, surowego mięsa i ryb, kofeiny i tyle;) pozdr Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Dziewczyny! Ja już się pytałam chyba o to ale zapytam jeszcze raz! Kiedy która z Was idzie lub juz poszła na zwolnienie? Mi leci 4 miesiac, teraz jestem na zwolnieniu z powodu choroby, i tak mnie kusi, żeby juz niedługo w ogóle iść na zwolnienie. Ja mam niy pracę spokojną gdzie dźwigać nic nie muszę ale jest trochę stresujaca. Co ja się nedenerowowałam jak musiałam zadwonic i powiedziec ze nie rzyjde do pracy bo jestem chora! I tak jestem ciekawa jakie Wy macie do tego podejście. Z jednej strony pożyłabym sobei na spokojnie, bez stresów różnego rodzaju i bez tej obawy, że któryś z klientów mnie czymś zarazi, bo teraz wszyscy chodząi kichają i kaszlą, no ale z drugiej strony myślę sobie, że jeszcze się nasiedzę w domu....no i nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka- ja poszłam wczenie na zwolnienie bo mam prace na spozywce a po za tym juz za miesiac nie bedzie tego budynku co ja pracowałam wiec nie zalezało mi na pracy bo i tak wczeniej czy pozniej by mnie zwolnili byłam w 10 tyg chyba jak poszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Witajcie dziewczyny! :) Oh u mnie wczoraj tez byla tylko jedna strona tego topicu... Ja na razie nie staram sie o fasolke bo maz w UK...ale ja tu nie siedze bezczynnie ;) Bylam w zeszlym tyg. u ginki i zrobila mi jeszcze raz cytologie (robilam w UK 2miesiace temu i wykryli jakies nie grozne bakterie w szyjce macicy...nic mi na to nie dali tylko przysla mi za 6 miesiecy wezwanie na ponowne badanie, a jesli nie zgina samoistnie wtedy dadza mi cos na to..) Ja nie chce czekac wiec jak przyjda wyniki to od razu dostane jakies leki na to. Dzis zrobilam usg obszaru rodnego....i wszystko u mnie jest ok :) nie mam zadnych tobieli, oba jajniki o prawidlowej strukturze... :) Wiecie co? ja juz myslalam, ze nie dojade z tym pelnym pecherzem, az mi sie ciemno w oczach zaczelo robic i jakies dreszcze zaczelam dostawac...a tu korki na ulicach :( o rany i jeszcze tego usg w szpitalu nie moglam znalesc... na szczescie nikogo na badaniu nie byla wiec wpadlam ostatkiem sil-a wlasciwie z bolem... Dzastinka....Amerka ma racje...dzis ja to samo uslyszalam od ginki..."nie starac sie za mocno" jak sie tak bardzo chce to nic z tego nie wychodzi (wiem sama po sobie) bo przez ten stres wszystko Ci sie moze rozregulowac...odpuscic sobie...a na pewno sie kiedys uda ;) Powiedziala mi ona rowniez, ze ona na swoje pierwsze dziecko czekala poltora roku...wiec te moje 7 miesiecy...to jeszcze nic... Trzeba miec nadzieje i byc dobrej mysli ;) Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziękuję wam dziewczyny... to bardzo miłe i dodające otuchy... Wiecie jaka ja gapa jestem? Aż wstyd się przyznać... źle policzyłam dni i w 20 dc poszłam na betę.... siara jak nie wiem co!!!! Mam nadzieję że ten wynik coś zwiastuję... I powiedzcie mi bo mam napisany wynik tak 1.8 U/L czym on się różni od mlU/ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Amerka ja jestem na zwolnieniu od 4 miesiąca właśnie, a pracę mam biurową- co prawda trochę stresującą, ale wcale mi sie nie nudzi na zwolnieniu. Co prawda ja poszłam wtedy na zwolnienie ze względu na egzamin, który miałam pod koniec września, bo inaczej to pewnie pracowałabym do końca 6 miesiąca, ale nie żałuję i bardzo mi dobrze na zwolnieniu. A w Twojej sytuacji, to bym chyba poszła, bo zima to rzeczywiście nie za dobry czas, żeby przebywać z dużą liczbą osób jak się jest w ciąży i unika się infekcji, więc może czas już żebyś też sobie trochę odpoczęła;) a moja Julka rośnie w siłe- skończyłam w środę 31 tydzień- dzidzia waży 1600 g jest coraz większa- niestety dalej pupą w dół, ale pani doktor mówi, żeby sie nie stresować, bo ona ma jeszcze czas i miejsce na fikołki- zwłaszcza, że jest teraz bardzo ruchliwa;) Miałam w tym tygodniu sesję fotograficzną z brzuszkiem, taką profesjonalną i jeszcze nie mam zdjęć, ale dostałam na próbę 1 zdjęcie i jest po prostu piękne- to zdjęcie brzuszka ale już sobie myślę jaką frajdę będzie miała kiedyś malutka, jak będzie oglądała te zdjęcia;) polecam Wam wszystkim taką sesję- ja akurat miałam ją za darmo, bo samo studio poprosiło mnie o pozowanie, bo chcieli do swojej oferty dołączyć takie zdjęcia, więc udało mi się ;) pozdr Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a jak taka sesja wyglada ??? i jak jestes ubrana w swoje ubrania czy jak ???? widziałam na necie takie zdjecia sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×