Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............24........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............24........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............19.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............19.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............16........2........ 15 kwietnia........0 Amerrka............27..............15........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............8.........3.... ....maj/czer? ........0 Ja równiez poszłam juz na zwolnienie. jestem na nim od połowy pazdziernika.... Falbana - mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze poprawiłam tabeleczke:) kurcze dziewczyny juz coraz blizej porodu....juz powoli zaczynam sie bac... kupowałyscie cos juz do maluchow?? ja jeszcze nie ale chyba czas zaczac myslec o wyprawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja julita to nie moge sie doczekac kiedy zaczne kupowac :) ale narazie mnie maz powstrzymuje bo nie znamy płci i narazie mowi zeny nie kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Słcuahjcie dziewczynki! Trochę się martwię bo od paru dni boli mnie coś po bokach na dole brzucha. Niby to moga być te więzadła macicy ale nigdy nie mogę znaleśc jakiego rodzaju to jest ból. Napiszcie mi proszę to które to przechodziły czy Wy coś takiego odczuwałyście i jakie to jest uczucie? Mnie tak jakby ciągnie, albo pulsuje, sama nie wiem, po bokach prawie w pachwinach (no ale nie dokładnie w pachwinach tylko trochę obok) głownie po lewej stronmie ale czasami po prawej też a czasami wogóle promieniuje na środek podbrzusza, na pochwę i na odbyt, przepraszam, że tak dokładenie Wam opisuję ale nigdzie nie moę znaleźć co to może być. Raczej to nie są skurcze, brzuch mi nie twardnieje na szczęście no ale i tak się martwię. Nie mam pojęcia co to jest i coraz bardziej się martwię. Mam wizytę lekarza na 10 listopada ale chyba sobie ja przyspieszę na ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrka kochanie nic się nie martw... ja też tak miałam lekarz mi mówił że powiększająca się macica uciska na narządy wewnętrzne. Tylko że mnie tak bolało że czasami musiałam kucnąć lub stanąć.... to jest normalny objaw... nie które kobiety tego nie czują ale większość ma takie dolegliwości i jest to całkiem normalne... jeśli chcesz czuć się pewnie to przyspiesz wizytę dla swojego spokoju... ale mówię ci to nie zagraża tobie ani dzidzi.... U mnie @ brak, wczoraj tempka spadła na 36.8 a dziś wzrosła na 36.9 nie wiem jak mam to rozumieć... no nic czekam dalej.. objawów nie mam żadnych na @ tylko strasznie mi się w głowie kręci o czym już pisałam wcześniej.. Tak od 13 dc dokuczają mi, najbardziej rano bo nie mogę wstać z łóżka.... Skończyłam już porcję Duphastonu i czkam na czerwoną wiedźmę... Żeby zacząć cykl od nowa i zrobić sobie prezent na gwiazdkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
miałam już wszystko napisane i mi się przez pomyłkę skasowało.... Monikk- sesję miałam w swoich ciuszkach, ale były to legginsy i tunika, a potem ją zdjęłam i byłam w staniku, a potem jeszcze założyłam taką bieliźnianą bluzkę i zdjęłam wtedy legginsy;) Nie mam jeszcze zdjęć z tej sesji- mam tylko jedno, na którym jest tylko mój brzuszek, ale jak chcesz to podaj mi swojego maila, to Ci to jedno wyślę, a potem może jeszcze jakieś inne jak dostanę;) Amerka- nic się nie martw- Dzastina ma rację- ja też tak miałam- to czasem jest nieznośne i silne, ale jeżeli nie jest jakieś regularne, to ja myślę, że nie ma się co martwić- po prostu rośnie Twoja dzidzia;)a z nią twoja macica;) Pamiętaj że np po stosunku może też się zdarzyć małe plamienie- ja spanikowałam i dostałam potem na kilka tygodni duphaston na podtrzymanie- teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnie, bo to nie było żadne zagrożenie ciąży;) A u mnie 32 tydzień i dzidzia robi fikołki!!!już nie mogę się doczekać jak będę ją trzymała w rączkach!!!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Monika no proszę nie wiedziałam że Ty "leniuchujesz" sobie w domku?? ale w sumie fajnie- nie ma co narażać zdrowia i dzidzi w pracy, a tym bardziej że przyszłości niema... mam do Ciebie pytanie- jak czujesz ruchy dziecka?? - wiem że to dziwne pytanie, ale zdaje mi się że od kilku dni coś tam sie rusza, ale nie wiem czy to jest to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mysle tesciara ze to to :) po prostu czulałm ze mi cos tak lekko sie rusza :) bo to było dziwne uczucie nigdy nie czułam czegos takiego :) i tak sie domysliłam ze to to jak to poisac takie lekkie pukniecia od srodka jak cos robiłam to nie czułam tego najbardziej czuje jak jestem głodna albo własnie jem badz leze badz siedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............24........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............24........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............20.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............20.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............16........2........ 15 kwietnia........0 Amerrka............27..............15........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............8.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mam pytanie czy macie juz upatrzone wózki dzieciece ???? jak macie to podzielcie sie jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............32........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............24........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............24........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............20.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............20.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............16........2........ 15 kwietnia........0 Amerrka............27..............15........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............8.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............32........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............24........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............24........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............20.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............20.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............16........2........ 15 kwietnia........0 Amerrka............27..............16........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............8.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Dzięki dziewczyny za pocieszenie! No ja tak w głębi serca czuję, że wszystko jest ok ale wiadomo, zawsze w głowie siedzi jakiś taki zlośliwy głos co mi każe się martwić! Oczywiście już dzisiaj rano wszystko przeczytałamo wszystko o odklejaniu się łozyska ale to chyba powinno byc też jakieś plaminei czy coś a u mnie nic takiego nie ma. Ja glupia jestem panikara. Nie wiem co będzie jak juz sie dzidzia urodzi:) pewnie od byle czego będę szaleć. To jest nienormalne, jakos moj mama nie szaleje jak mam katar:D hi hi hi Ja dzisiaj znowu wróciłam do pracy po zwolnieniu no i zobaczymy jak to będzie. Plan miałam taki żeby jeszcze z półtora miesiąca popracować ale nie wiem czy się nie rozleniwiłam i czy nie pójde wcześniej na zwolnienie:) Dzastinka ja Ci powiem, że mam dobre przeczucia:) Ale powiem Ci, że Ty jestes chyba jeszcze bardziej szalona i w gorącej wodzie kapana niż ja:D Żeby na betę za wcześnei pójść hi hi hi:) No i po co Ci te nerwy ojejejejjej!:D Ja to zawsze wszystkim tłumaczę moje nerwy tak: Jak czegoś się boje to się nigdy nie dzieje, dzieją się te rzeczy których nie przewidziałam, żeby się bać. Więc takie martwienie się o wszystko ma sens zapobiegawczy:) Przyspieszyłam wizytę i umówiłam sie na jutro:) Cieszę się bo juz sie nie mogę doczekać:) Może dowiem sie w końcu czy to chłopiec czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny długo mnie nie było ale mnóstwo pracy teraz mam. A wiecie ostatnio sprzątałam i znalazłam test ciążowy który zrobiłam poprzednim razem i zapomniałam o nim były tam 2 kreski... ale potem miałam @ co prawda 2 dni ale była a teraz jakos dziwnie cie czuje od pewnego czasu niewiem co to może oznaczac mierze temperature cały czas w tym cyklu i dzisiaj podskoczyła do 37,2 a to mój 24 dc wczesnie była 36,8 36,9a według moich obliczen owulka była tydzien temu albo niewiem co to było bo strasznie mnie bolał dól brzucha może któraś mi pomoże bo już niewiem co mam myslec.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
No anulka zrób test! Ale co w całym cyklu miałaś taką wysoką tempkę?! No bo jak tak no to dla mnie to by było pewne, że ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No i dziś zaczynam nowy cykl... Przyszła czerwona wiedźma....źle mi potwornie ale się nie poddaję...Do trzech razy sztuka... I od nowa Clo i monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameryka w całym cyklu miałam temp 36.8 36.9 a teraz 37.2 no i nic już niewiem dodam tylko że cycuchy tak mnie bolą ze masakra i jakies żyłki powyłaziły na nich jak nigdy. Niewiem może to było mikroporonienie i już nbicv niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Anulka- ja tez popieram Monikę- zrób test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Ojej! Dżastinka! A ja już myślalam, ze w tym miesiącu sie uda! Nic się nie martw i wogóle o tym nie myśl! Wszystko jest ok a że dzidzia jeszcze wniebie jest zajęta to sięjej nie spieszy ale spokojnie przyjdzie do Ciebie na pewno prędzej czy póxniej:) Anulka! To czemu Ty testu nie robisz?!!!!! W ogóle ja to gdyby mi już raz wyszedł pozytywny to bym poszła na betę....a Ty spokojnie na luzie:) Idź szybko rób test i nam tu relację zdawaj bo się niecierpliwimy! A ja dzisiaj w nocy poczułam jak mi sie dzidzia rusza!!!!! I to juz na pewno bylo to!!!:) Obracałam siena drugi bok i chyba ją oudziłam bo mi się tak w brzuchu zakotłowała i bulgotało i pukało i to na pewno była dzidzia! Oczywiście obudziłam męża od razu ale juz sie przestala ruszać:) Idę dzisiaj do lekarza, troszkę się denerwuję czy na pewno wszystko ok ale mam nadzieję, że tak i może może w końcu doiwiem się jaka płeć mojej dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie test jutro rano bo dzisiaj narazie niegoge wyjsc do apteki i napisze rano. A czemu tak na luzie ? bo tyle razy już sie zawoidłam ze niechce kolejny raz sie nakrecac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Słuchajcie:) Byłam u lekarza i wszystko jest w porządku, powiedział, że mam łożysko z przodu i tam jest mocno unerwione miejsce i ma prawo boleć ale że wszystko jest ok. No i na 80% będzie chłopiec!!!:) Czyli będzie Potruś. Mówił, że jeszcze nie jest pewien bo pępowina zasłania ale wygląda na chłopca. No a ja chciałam dziewczynkę:) No i będęmusiała sobie w głowei przestawić, że jednak nie będzie dziewczynka tylko chłopiec:) I wiecie co, byłam na zakupach ciążowych i ogólnie uważam, że jest mało ciuchów, są nieładne i straszni edrogie. Tansych jeansow niz za 160 zł nie znalazłam. I na dodatek nie są za łądne tylko jakieś takie brzydkie te materiały. Kupiłam sobie jedne, oczywiście za długie i musiałam dać do skrócenia i pani krawcowa mi je skróciłam za bardzo! I tak się tym zmartwiłam, że nie wiem! Bo nie dość, że tak trudno znaleźć i nie ma ładnych to jeszcze teraz mam takie przykrótkie. Tzn do płaskich butów mogą być ale juz do obcasów to beznadziejnie to wygląda:( A ja jestem niska i zawsze chodzę na obcasach i się dobrze czuję na obcasach. No to tak się musiałąm pożalić... Anulka pisz jak tam test ci wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
widzisz Amerrka.... mówiłam że to nic groźnego... ale dobrze ze poszłaś do gina teraz jesteś spokojniejsza:) Ja mam @ taka że masakra!!! Brzuchol boli, krzyż boli leje się jak z wiadra... tragedia... Ale nic wytrzymam to... Dziś mi się śniło w nocy że przez przypadek łykłam Clo w 2 dc a powinnam w 5 i się strasznie przejęłam hihihii jakie głupoty potrafią się pleść... A Anulka trzyma nas w niepewności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
A wiesz Dzastina że ja naprawde wzięlam raz clo w 2dc? :) A normalnie miałam brać w 3 a nie 5.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............32........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............24........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............24........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............20.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............20.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............16........2........ 15 kwietnia........0 Amerrka............27..............16........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............9.........3.... ..........17 maj.........0 czesc dziewczyny :) bylam ostatnio na usg i widzialam maluszka kochanego serduszko tak szybciutko bilo piekne to bylo :) sam dzidzius juz ma 26 mm hehe lekarz mi tak wyznaczyl termin porodu ale mnei to sie wydaje ze poczatek czerwca bedzie no nie wiem pozniej pewnei sie okaze przy nastepnych usg tak? :) pozdrawiam trzymajcie sie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×