Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

CCzesc wszystkim ale te tygodnie laca :) ale nei moge sie doczekac konca pierwszego trymestru bo mnie mdlosci troszku mecza a gdzie sie podziala reszta dziewczyn? staraczek i brzuchatek? mnei tez za czesto nei ma ale staram sie co jakis czas zagladac.. trzymajcie sie wszystkie zdrowo i cieplutko pozdrawiam ! NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............21........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............17.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............13........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............13........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............7.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie wszystkie zdrowo i cieplutko pozdrawiam ! NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............17.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............13........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............13........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............7.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............17.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............13........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............14........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............7.........3.... ....maj/czer? ........0 Lecą tygodnie kolejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korina 2983
Hej dziewczyny, ja tez troche zaniedbalam forum, przyznaje sie, ale duzo mam pracy a w domu to mi sie nie chce siadac do kompa. Najgorsze jest to ,że u mnie w pracy kolezanka co siedzi na przeciwko mojego biurka kaszle, chlipie i w ogóle jest chora...dziewczyny mówily jej żeby poszła na zwolnienie i mnie nie zarażała, ale ona swoje i dalej kaszle na mnie itd...wkurza mnie to, bo kiedys jak ona bedzie w ciazy to zobaczy jak to jest!! ps. Ja juz bym chciala kupowac ubranka i te wszystkie rzeczy , ale jeszcze troche czasu jest....szkoda :) pozdrawiam Was brzuchatki i staraczki NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............17.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............15........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............14........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............7.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ja chyba wczoraj poczułam pierwsze ruchy dzidzi :) ale nie jestem pewna :) mam nadzieje ze znowu poczuje w najblizszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............18.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............15........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............14........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............7.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
W sobotę byłam u ginka to był 9 dc... pęcherzyk na 18mm szybko dostalam Pregnyl 10000j.m. Wczoraj rano tempka była 36.8 a dziś już 37... czy to owu? Brzuch mnie troszkę pobolewa ale tak tyci tyci.... Do ilu mi ta tempka powinna wzrosnąć? Pozdrawiam wszystkie Kafeterki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Hej dziwczynki przepraszam że się tak dlugo nie odzywałam ale czytam wszystkie wasze wypowiedzi mam urwanie głowy w pracy i w domku. Wczoraj zaczęła mi sie fala lutealna więc za 11dni wyrok;-))) mam nadzieje ze tym razem pozytywny poniewaz zastosowalismy sie do wszystkich zaleceń pani doktor. teraz troszkę poraz pierwszy w zyciu pobolewaja mnie piersi a dwa dni temu tak mnie piekly sutki że nie mogłam chodzic w staniku więc jestem dobrej mysli. Kochane brzuchatki i staraczki pozdrowionka cieplutkie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiak29
Czesc dziewczyny! Mam maly problem z testami owulacyjnymi poniewaz przez 5 ostatnich dni ciagle pojawiaja mi sie 2 bardzo wyrazne kreski, czy to mozliwe? co to oznacza? ( przez pierwsze dni stosowania pojawiala sie tylko 1 lub 2 malo widoczna). Moze ktoras z Was miala podobne doswiadczenia? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nawet sie nie przedstawilam , Goska 29 lat mieszkam w usa, ale tak sie wciagnelam w wasze historie ze odrazu chcialam zadac pytanie. Zaczelam sie zastanawiac czy moze cos jest nie tak z tymi testami co kupilam dlatego szukalam czegos na necie i tak trafilam na to forum. Trzy miesiace temu dowiedzialam sie ze mam dosc duza cyste na jajniku i musze przejsc operacje w grudniu, lekarz powiedzial mi ze moge jej uniknac tylko jesli zajde w ciaze, ale sama nie wiem co juz o tym myslec bo juz z mezem staramy sie o dzidziusia od 8 miesiecy. Wiec zdecydowalam sie na testy owulacyjne, szczerze myslalam ze bedzie duzo latwiej ale czytajac wasze komentarze to chyba napradwe jak sie chce to nie jest tak latwo. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie i trzymam kciuki za "staraczki" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Gossiak29 ja kozystam z testów i mi wychodzi tylko raz max dwa razy w ciągu cyklu pozytyw ale wiem że wielu dziewczynom testy wychodzą pozytywne częściej. Proponuje zajzyj sobie na stronę www.28dni.pl ja tam też jestem zalogowana wielu informacji mozna się dowiedzieć nauczyć. Ja staram się o maleństwo już 9 cykl i zobaczymy dziś 3 dzień fazy lut. i mam bardzo ładna wysoka temoeraturkę37,1:-))) wieć mam malutki cień nadziei bo i w nocy wstawałam dziś na sikanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Hej Monikkk! Ale masz super, ze poczułaś jakies ruchy dzieciaczka! Bardzo Ci zazdroszcze:) Gosia29 wiesz co! Z moichobserwacji wynika to jak testy owulacyjne wychodzą pozytywne cały czas to coś tam nie do końca jest w porządku z hromonami. Chyba, że oczywiście źle odczytujesz co to znaczy pozytywny test, bo pozytywny to jest jak są dwie kreski bardzo mocne, ta jedna nie może by słabsza wogóle bo jak jest słabsza to to nie jest jeszcze pozytywny. Jak wszystko jest ok z hormonami i z testami to powinno być tak że w pewnym momencie pokaują się dwie kreseczki ale ta jedna jest słabsza i z każdym dniem jest ciemniejsza aż w końcu jest tak samo ciemna jak ta kontrolna albo nawet bardziej. Ale mi testy nie wychodziły i się okazało, że moje hormony w tym czasie szwankowały (ale wróciły do normy same z siebie więc to nie jest powód do paniki:) ), i inne dziewczyny które też tak miały to widzę, że też chyba w końu poszły do gina i jakoś tam się troszkę podleczały. Dżastina ale staranka już były? Bo jak juz masz 37 a wczoraj dostałaś pregnyl to już jest po owu:) Moim zdaniem trzeba było od razu po dostanie tego pregnylu się starać a nawet jeszcze dzień wcześniej też na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrka Pregnyl dostałam w sobotę po wizycie u ginka... w niedziele rano miałam tempke 36.8 a od poniedziałku 37.0. No oczywiście że staranka były:) W sobotę dla przyjemności a od niedzieli...dla przyjemności i fasolki pod serduszkiem:) Dziś też będą:D:D:D nie próżnujemy:) gin mówił że owu będzie poniedziałek-wtorek i tak też obserwuję ten śluz ale nic nie widzę bo to wszystko stymulowane jest i nie naturalne,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Jak dla mnie dzastina to tempka w niedzielę już byla na owulkę ale nie wiem o której wstałaś i jaką masz normalnie tempkę:) No ale działajcie dalej:) Na pewno sie uda:) Ja mam dzisiaj mega brzuch! Wystaje mi jak nie wiem:) Ale bym chciała żeby juz się we mnie dzidzia ruszała:) Bo tak to mam dzidzię niby w brzuchu ale jakos w to nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrka ja jestem spokojna bo jak byłam u gina to pęcherzyk miał 18 mm i w ten dzień miałam tempke 36.8 i nie pękł dopiero za dwa dni tempka wzrosła... do 37 i cały czas się utrzymuję... mierzę na 15 minut przed wstaniem z łóżka... o 7 rano.. oczywiście dowcipnie:) jak pytałam ginka o tepkę to radził brać dystans... bo to jest stymulacja.. nie naturalne... no nic.. zobaczymy za kilka dni co z tego wyjdzie.. mam słabe przeczucia. Ale czas pokażę... pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz! Amerrka mialas racje , nie wytrzymalam i poszlam do lekarza , ten wyslal mnie na wszystkie badania do szpitala i okazalo sie ze ogniska endometriozy powoduja zaburzenia hormonalne i nawet nie mam sensu starac sie o dzidziusia. Dostalam zastrzyk (Lupron) ktory musze powtarzac jeszcze 5 razy, przynajmniej operacje bede miala w innym terminie, ale moze tak mialo byc . Po Waszych historiach wiem ze w koncu na mnie tez przyjdzie pora. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
tak czytam wasze zapiski - za wszystkie staraczki trzymam kciuki, bo wiem że tem sądny dzień kazdego @ każdą dołuje ;/ monikk- zazdroszczę Ci wyczucia ruchów, ja na to czekam każdego dnia...jestem przed wizytą i znów dopada mnie stres czy wszystko będzie ok?? zawsze mam przed wizytą takie dziwne myśli.. a wczoraj byłam na basenie- super wszystkie części ciała zrelaksowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara jeszcze troche i ty zaczniesz czuć ruchy :) ja przez 3 dni musiałam sie wsłuchac i połozyc sie zeby cos poczuc :) a wczoraj wieczorem tak mnie kopało ze szok :) nie były to mocne kopniaki ale czułam od srodka bo jak kładłam reke to nie :) wspaniałe uczucie i od wczoraj jak cos zjem to zaraz kopie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrka dziś mam 17 dc i tempka 37.1 to dobrze? bo troszkę się martwię że za wcześnie... W dziś 8 dzień po Pregnylu... mam straszne zawroty głowy... aż równowagę tracę... kilka razy dziennie, najgorzej rano bo wstać z łóżka nie mogę:(:(:( boję sie że to coś złego:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
DZastina:) Od momentu kiedy temp wzrosła, czyli od momentu kiedy była owulacja, moim zdaniem od niedzieli już cały czas będzie podwyższona. Jak bardzo podwyższona to już nie ma takiego znaczenia, 37,1 jest jak najbardziej ok. Skoro miałaś stymulowaną i monitorowaną owulację to ona na pewno była i temopka na pewno będzie podwyższona, tak naprawdę mogłabyś sobie dać spokój z jej mierzeniem do 14 dnia podwyższonej. 14 dnia już możesz zacząć zwracać na nią uwagę bo jeżeli jesteś w ciąży to Ci nie spadnie tylko cały czas dalej będzie na podwyżsoznym poziomie a jak nie jesteś w ciąży to spadnie i dostaniesz okres. A jeśli chodzi o zwrotu głowy to nic Ci nie powiem bo na pewne objawy ciąży za wcześnie a zawroty głowy u niektórych (np u mnie) są bez powodu specjalnego.Tak więc zawrotów głowy bym nie interpretowała w żadne sposób:) Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, też nią byłam i wiem jakie to jest stresujące zajęcie starać się ciągle i czekać co miesiąc i doszukiwać się objawów. Jeśłi chodzi o mnie to brzuszek mi rosnie i już widać go czy to rano czy wieczorem:) Dostałam ksiażkę o ciąży i się naczytałam o porodach i się przeraziłam! Zwłaszcza wypadania organów!!!( błeeeeee.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............19.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............15........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............14........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............7.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............19.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............15........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............15........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............7.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsss
Witam. Staramy się z mężem o fasolkę już trzy cykle..i nie udaję się. Ostatnio zrobiłam sobie testy ciążowe i na jednym wyszły dwie kreseczki, a na drugim jedna...potem dostałam @ ...była bardzo krótka ale obfita...temperatura nie spadła i nadal utrzymuje się na poziome 37.3 - 37.5...dziwne...mam dziś 7 dzien cyklu...Szyjkę mam dosyć wysoko, a powinna być nisko...kłuje mnie jajnik i mam dziwne bóle podbrzusza...takie ciągnące...czy moge być w ciązy mimo @ ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek79
Zrób jeszcze raz test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............19.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............17.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............15........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............15........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............8.........3.... ....maj/czer? ........0 rosniemyy sobiee :) mam taka ksaizke gdzie napisali tak porownawczo ze teraz dzidzius ma wielkosc truskawki jakies 2,5 cm :) chyba ma sie dobrze moja truskaweczka :) raz sie czuje lepeij raz gorzej dzis narazie jest ok :) pozdrawiam serdecznie Was wszystkie aha fgsss tez mi sie wydaje ze powinnas zrobic test bo proawdopodobnie jestes w ciazy :) staraczki jak starania? mam nadzeije ze wszystko na dobrtej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja porusze temat :0 jedzenia w ciąży bo powiem wam ostatnio moj maz był u sasiadki ktora urodziła miesiac temu i mowiła zebym nie piła mleka i nie jadła cytrusów bo dziecko moze mniec skaze białkawa ??? a w pracy mu dzis koledzy mowili ze to nie prawda !!! awy co na to ???? czy macie jakies rady i czy wiecie co jesc a czego sie wystrzegac w ciazy juz nie mowie o papierosach i alkoholu :) ale pytam o jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........3.......24.09..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZ...ilosc star....TERM .POR.......dzieci TIKOTIKO...........31............26........2.. ........17 grudzień......1 FRETKA83...........26............22.......1...... . ....06 grudzien........ ANIA1502...........25............29........1...... . ...27 grudzień......0 FALBANAAA.........27............22........1...........22 Luty............. JOLITA84...........25............22........6.... .......23 luty............0 MONIKKK...........23.............19.......18..........25 marzec......0 teściarka..........28.............19.........3.......... 24 marca........0 Olga55..............27..............5........10.. ......14kwiecień........ Korin................26..............15........2........ 15 kwietnia......... Amerrka............27..............15........2........25 kwietnia........ becia86.............23..............8.........3.... ....maj/czer? ........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
fgsss - ja też uważam ze musisz powtórzyć test bo wg mnie są 2 opcje - okres mimo ciazy występuje lub ta najgorsza- za wczesnie tes zrobiłaś i nastąpiło takie samoistne poronienie - zarodek był zbyt słaby..ale ja juz robiłambym 2 test dla pewności trzymam kciuki :) monikkk - ja nic o tym nie słyszałam, ale co do nabiału to przeciez trzeba zeby dziecko nie pobierało zbyt dużo wapnia...nie wiem... ja "schizuje" - w srodę wizyta- a tak potwornie sie boje czy wszystko ok że szok poza tym mama chyba depresję przez swoją wagę przytyłam juz prawie 9 kg!!!! a nie objadam się i słodycze to raczej rzadkość...sama nie wiem...a co będzie dalej???...skoro to dopiero 19 tydzień...chlip..chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara to mnie pocieszyłas :) ja juz mam 5.5 kg na plusie ! juz myslałam ze to jest cos nie tak ze za duzo !!! zaczełam czytac o kg w czasie ciazy i ja rozne wypowiedzi ! wiec sie nie martw :) jedna przytyje wiecej inna mniej :) a jaki ty masz wzrost ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×