Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Amerrka
Widzisz Jolita:) Wiedziałam, że wszystko będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk nie przejmuj sie tym, jezeli zdarzylo ci sie to w ciagu kilku-kilkunastu godzin po stosunku! to normalne- ja tez tak miałam i niepotrzebnie spanikowałam;) no ale jak sie jest w ciąży pierwszy raz to tak bywa, że się denerwujemy wszystkim;) małe plamienie to nic groźnego;) A Amerka co do zgagi to ja od połowy ciąży borykam sie z nią- może nie codziennie, ale w każdym razie często;) jest to istny koszmar, ale taki już urok ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........35........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........27........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........27........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........22........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........22.........3....... 24 marca........0........ Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........11.........3.... ...17 maj...........0..... zaktualizowałam tabelkę już na zaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
wg wszyskich znaków na niebie, a tak serio w moim wielkim brzuchu zostane mamą Igi :) NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........35........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........27........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........27........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........22........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........22.........3....... 24 marca........0......córeczka Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........11.........3.... ...17 maj...........0..... powiem szczerze że cieszę się ale w sumie Filipek miał być :) poza tym na badaniu wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
wg wszyskich znaków na niebie, a tak serio w moim wielkim brzuchu zostane mamą Igi :) NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........35........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........27........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........27........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........22........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........22.........3....... 24 marca........0......córeczka Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........11.........3.... ...17 maj...........0..... powiem szczerze że cieszę się ale w sumie Filipek miał być :) poza tym na badaniu wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
wyrzucało mnie ze strony i nic się nie zapisało a tu proszę aż dwa razy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żoncia26
Dziewczyny .. cudownie sie czyta o Waszym szczęsciu i dzidziusiach w drodze. Staramy się z mężem juz od jakiegoś czasu ...... Wczesniejszą miesiączkę dostałam 3 października (zawsze miałam cykle 30 dniowe), ale brałam antybiotyk .. i cos mi się rozregulowało .. ostatnią dostałam 28 paźdz. czyli po 25 dniach ... Ciężko było mi wywnioskować kiedy będę miała dni płodne .. kochaliśmy od 10 do 14 dnia cyklu INTENSYWNIE :) Owulacje odczuwam zawsze poprzez ból jajników .. więc niby zgadzałoby się ... Jak myslicie ... czy są duże szanse?? Najchetniej zrobiłabym sobie juz test .. ciężko mi przeczekać do dnia w którym powinna wyst. @ - po pierwsze boję się rozczarowania .. a po drugie, nie wiem dokładnie kiedy ona teraz może nastąpić (niestety nie przewidzę teraz długości cyklu) :( Co o tym wszystkim myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja znowu chora jestem i siedzę dziś w domku. Jakiś paskudny kaszel mam i sie martwię, że trzęsę za bardzo moim synkiem:( Ale pocieszam się, że on chyba jest przyzwyczajony do takiego trzęsienia bo jak się śmieję, albo coś robię to chyba też go trzęsie:) Teściarka gratuluję dziewczynki:) Widzisz jak to jest, i ja i Monikka chciałyśmy dziewczynki a będą synkowie a Ty się nastawiałaś na synka a będzie córeczka:) Iga bardzo ładne imię:) Ja pomimo, że się nastawialam na dziewczynkę to już kocham mojego synka bardzo:) I tylko wczekuje kiedy do mnie znowu popuka nóżkami lub łapkami:) Żoncia szanse zawsze są ale w sumie to dobrze, że nie do końca wiesz kiedy powinnaś @ dostać bo przynajmniej nie będziesz się denerwowała:) Ja już sobie postanawiam, że starania o następne dziecko u nas będę spokojne i na luzie i w ogóle nie będę zwracała uwagi na żadne dni płodne itd. Teraz jak już mi się raz udało, to wiem, że wszystko jest ze mną w porządku więc nie będę się stresować. Przynajmniej mam taką nadzieję:) Pozdrawiam mamusie wszystkie zaciążone i jeszcze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara :) G R A T U L A J E :) :):):):) Iga piekne imie :) Amerrka- ja juz tez kocham swojego syneczka :) A co do przeziebien to moj maz wczoraj cos złapał :( biedny tak sie meczy poszedł do pracy ale nie wiem czy sie nie zwolni na jakies 2 dni W ta sobote idziemy na ostatki ( Andrzejki ) a on przychorował :( i wsobote moja sister przyjezdza na 2 tyg. Irlandii :) juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrko moja zbawicielko powiedz mi coś... Tempka w : 12 dc - 36.7 13dc - 36.8 14.dc 37.1 15 dc - 36.8 16 dc- 36.7 17 dc - 36.6 Marne szansę na ten cykl? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........35........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........27........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........27........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........22........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........22.........3....... 24 marca........0......córeczka Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........12.........3.... ...17 maj...........0..... Tesciara gratuluje corci :) a mnei to tez sie wydaje ze bede miec coreczke :) pozdrawiam wszystkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dżastinka ale jakie miałaś przedtem te temperatury? Bo może przedtem były nizsze czy cały czas takie wysokie? Czemu myslisz ze marne szanse? Z powodu tej ostatniej 36,6? Jedna nizsza jeszcze nie swiadczy zle, poza tym chyba bierzesz duphaston nie? Moze trochę Ci spadła bo wcześniej mierzyłaś albo krócej spałaś? Po pierwsze to nie wiem jak na to patrzec, czy juz 12 dc to jest wzrost u Ciebie? Czy dopiero 14dc? Jedna temp moze byc troche nizsza wazne zeby nastepne znowu wrocily i byly wyzsze.... W tym cyklu nie monitorowałaś cyklu nie? A w ogóle zanim zaczęłaś brać clo to monitorował Ci gin cykl, żeby sprawdzić czy masz owulacje sama z siebie? No bo wiesz, ja nie wiem jaki masz problem, brak owulacji, czy owulacja jest a i tak brak ciąży? A badaliście męża? I co w ogóle lekarz Ci mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrka tak miałam monitorowany cykl i owulację miałam w 19 dc ale niestety pęcherzyk miał ponad 25 mm i nic z tego nie wyszło... Lekarz mówi że wszystko jest ok... A dziś tempke rano mierzyłam i mam 37.2 ale biorę Duphaston więc podejrzewam że to on fałszuje mi tempke.... moja normalna temperatura po @ to 36.7 i dla tego taka zdziwiona jestem że miałam 36.6??? :):):) Dziś w nocy mi się śniło że zrobiłam 3 testy ciążowe i były na nich piękne 2 kreski... Boże żeby to był jakiś sen proroczy:D:D:D jeszcze 10 dni do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEeee ja bym się to jedną trochę niższą tepka nie martwiła, przecież to jest tylko jedna kreska. Poza tym tempka zalezy od roznych rzeczy nei tylko od fazy cyklu. No ale to nawet po clo nie zawsze sie zachodzi. Ja brałam clo to mi w ogole pecherzyk nie rósł. Moja koleżanka brała clo przez pół roku |9 potem ten pregnyl na pęknięcie) a teraz obie jesteśmy w ciąży. Wydaje mi sie, że zajście w ciążę nie zawsze zależy tylko od tej owulacji i nie zawsze jest tak od razu jak by się chciało ale w końcu na pewno sięuda. Mi łatwo tak pisać bo mi się udało ale ja już bylam całkiem załamana, bo mi nic nie działało jak trzeba, nie miałam owulacji, nie miałam okresu nic. I żadne lekarstwa mi nie pomagały. A potem zaczęłam brać ten castagnus i wyjechałam na wakację i jest:) udało się dostałam pierwszy okres po półk roku i od razu po nim zaszłam w ciążę:) Ni ewiem czy castagnus zadziałał czy wakacyjne wyluzowanie się ale mam wrażenie, że wszystko na raz:) U Ciebie też się na pewno w końcu uda:) A Ty juz masz córeczkę nie:) Ile ma latek? Jak się nazywa? Co by wolała braciszka czy siostrzyczke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrko ja mam synka ma na imię Cezary i ma 2 latka.... O niego staraliśmy się rok...pamiętam że to był sylwester 2006 i zrobiłam postanowienie że od nowego Roku daję sobie na luz... że jestem młoda i na pewno kiedyś uda się zajść w ciąże... i po tym postanowieniu.. Od razu dostałam @... 1.01.2007 pamiętna data:) 19 stycznia zaszłam w ciąże nawet o tym nie wiedząc a 10 lutego zobaczyłam dwie kreski na teściku:):):)Wiem że bardzo główną role odgrywa psychika bo sama jestem żywym dowodem... ale cięzko jest sie wyluzować kiedy tak bardzo pragnie się dziecka... teraz marzę o córeczce ale jak Czarek będzie miał braciszka to też fajnie:):) bardzo mi zależy żeby miedzy Czarkiem a następnym dzieckiem nie było dużej przerwy wiekowej...ja sama mam siostry dużo starsze bo jedna o 10 lat a druga o 12 i nie mam z nimi kontaktu takiego jaki one mają między sobą.... Byłam niespodzianką dla rodziców po 10 latach :) Staram się nie myśleć...na prawdę, szukam sobie innych zajęć...ale w każdej wolnej chwili myśli przychodzą:) Ja mam cykle 28-30 dniowe i wszystko jest prawidłowo... tak mówi ginek. Owulacje mam i często ją odczuwam, ale to tak mi się zrobiło po porodzie. Wiesz tak sobie myślę kochana, że teraz po porodzie na pewno ci się wszystko unormuję i będziesz miała normalne cykle... Np. przed zajściem w ciążę miałam bardzo bolesne miesiączki trwające 7 dni... dziś mam 3-4 dni mało obfite ale bolesne tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówi się owulkę a nie owulację
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
Czesc dziewczyny moja ostatnia @ zaczela sie 01.11 a starania odzidzie zaczelismy od 09.11 i tak co drugi dzien az do 17.11 sluz mialam idealny juz 13.11 i tem.37.1 do dnia dzisiejszego tem.jest powyrzej 37.0.Mam pytanie jak to jest z ta temp.kiedy powinna spasc jesli nie jestem w ciazy czy po zakonczeniu owulacji czy dopiero wtedy jak dostane@.Jakie mam szanse ze jestem w ciazy ?Nia mam zadnych obiawow tylko trocha k£uja mnie sutki i piersi sie powiekszyly ale nie bola .Czekam na odpowiec i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
witaj Edi.. U mnie jest tak że dzień przed @ tempka mi spada do 36.7 w tedy wiem że czerwona wiedźma przyjdzie,,,, Koleżanka tutaj mi pisała kiedyś że jeśli podwyższona tempka utrzymuję się 14 po owu to jest dobrze i jeśli jeszcze jeden dzień będzie wyższa to może być lepiej i jeśli kolejne dni będzie wzrastać to można się cieszyć:):):) tylko ja czekam... dziś mam 19 dc i kolejny cykl z Duphastonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
Dzastina222 dziekuje Ci za odpowiec na moje pytanie!U mnie dzis 22 d.c i temp.37.2 jestem dobrej mysli mam nadzieje ze tym razem sie uda£o ty tez badz dobrej mysli pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Ja też trzymam za Was kciuki, bo sama wiem jak to się czeka na @...a raczej na jej brak..ta niepewność i niecierpliwość... głowy do góry musi być ok :) :) a ja mam chyba jesienną depresję..wczoraj pół dnia przepłakałam..nawet na imieniny do znajomych nie wybraliśmy się ,bo stwierdziłam że nie chce mi się z nikim gadać... dziś jest niewiele lepiej :( w ogóle sama nie wiem czego chcę i co mnie smuci....wszystko czy nic... może to huśtawka nastrojów..nie wiem, chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Edi ja mam 21 dc... idziemy łeb w łeb hihihihihii... Kiedy testujesz???? Ja też mam tempke 37.2 ale ja biorę Duphaston i pewno to on fałszuje mi temperaturę.... no nic pożyjemy zobaczymy:):):) 3mam kciukasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny mam do was takie pytanie: Czy duphaston może mieć wpływ na popęd seksualny? Sorki za tak szczegółowy opis...ale trochę mnie to zastanawia.... od kilku dni najchętniej bym męża z domu nie wypuściła.... dziś mam 22 dc... to 3 cykl z Duphastonem a wcześniej tak nie miałam... Czy to może oznaki fasolki? Bo na innym topiku dziewczyna mi napisała że często kobiety we wczesnej ciąży tak mają.....Was dużo zafasolkowanych więc może któraś mi pomoże????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzastina nie wiem jak u innych ale ja mialam wielka ochote na mojego meza :D jak nei wiedzialm jeszcze ze jestem w ciazy a juz bylam to moglam caly czas spedzac z mezem :) tak bylo praktycznie do czasu az dostalam mdlosci jakis 5-6 tydzien jakos tak :) wtedy juz mialam potwierdzona ciaze takze moze cos w tym jest :) ale tot ez moze byc sprawa indywidualna :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina:) Skoro synek ma 2 latka to jeszcze masz czas:) Miedzy mną a moją siostrą są 4 lata różnicy a brat jest młodszy o 6 i mamy super kontakt między sobą:) Taki, że wiele rodzenstw nam tego zazdrosci. Myślę więc, że o ile faktycznie roznica nie jest az taka duża jak 10 lat to nie robi ona az takiej wielkiej róznicy na konakty między dziećmi:) Poza tym skoro gin powiedział, że u Ciebie wszystko jest w porządku to po co właściwie bierzesz te wszystkie lekarstwa? Ja bym chyba nie brała, może ona Ci raczej przeszkadzają bo stwarzają w głowie wrażenie że cos jest nie tak skoro musisz sie lekarstwami wspomagac. Moze musisz po prostu pomyslec ze nic si enie stanie jak dzidzius urodzi sie nie za rok a za poltora:) Najwazniejsze zeby w koncu sie pojawił:) Na temat popędu seksulanego Ci nie powiem bo duphastonu nie brałam ale ja zawsze w drugiej połowie cyklu mam zwiększony apetyt na seks:) Pewnie kwestia hormonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
Dzastina u mnie dzis 23d.c i temp.37.25 wiec troche wzros£a ja nie biore zadnych lekuw tylko folik.Piersi mi sie powiekszyly i pojawily sie na nich bardziej widoczne zy£ki no i bola mnie ale nie do przesady.Ja chce zrobic test w sobote rano ale nie wiem czy wytrzymam ta niepewnosc chcia£a bym juz wiedziec ale to jeszcze zawczesnie pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Amerrka... jak byłam w ciąż z Czarkiem to też brałam luteinę bardzo długo... bo miałam za niski progesteron... zaraz minie rok jak się staramy a tu dalej nic... lekarz dal mi 6 miesięcy żeby zajść w ciąże naturalnie... i sie nie udało więc wprowadził mi Clo ale brałam go 2 cykle i teraz kazał odstawić i brać tylko Duphaston od 17dc do 28 dc..... Brzuch mnie pobolewa...dziwnie jakoś się czuję i mam drażliwe piersi ale się tym nie martwię bo to na pewno po Duphastonie... więc nie szukam u siebie objawów bo wszystko fałszuje ten lek... Wczoraj tempkę miałam 36.9 dziś 37 i już się zaczynam wkurzać i chyba przestanę mierzyć....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........35........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........27........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........27........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........23........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........23.........3....... 24 marca........0......córeczka Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........18........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........12.........3.... ...17 maj...........0..... Monikk pozwoliłam sobie Ciebie" poprawić" :) A dlaczego tutaj taka cisza... Za wszystkie dziewczyny żyjące teraz w "niepewności" trzymam mocno kciuki : ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........26.......29.10.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........09.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek TIKOTIKO....31.........26........2.. ......17 grudzień......1....córa FRETKA83....26..........22.......1...... . .06 grudzien........... ANIA1502.....25.........35........1...... ..27 grudzień.....0.....córka FALBANAAA...27.........27........1........22 Luty.......0.....corcia JOLITA84.....25.........27........6.... ....23 luty...........0......syn MONIKKK.....23...........23........18.......25 marzec.......0......syn teściarka.....28.........23.........3....... 24 marca........0......córeczka Olga55.........27..........5........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........19........2........15 kwietnia......0..... Amerrka.......27.........19........2........25 kwietnia............syn becia86.........23........12.........3.... ...17 maj...........0.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Słuchajcie mnie Staraczki, chce któraś zioła Ojca Jakiegoś (nie pamiętam w tej chwili ale jak któraś będzie zaintersowana to znajdę jakiego) na płodność? Ja je sobie kupiłam na allegro i miałam wziąć od kolejnego cyklu i już na szczęście nie musiałam:) No i tak leżą od wakacji:) Oddam za darmo jak któraś ma ochotę, po co mają się marnować:) Dzisiaj mam jakiś nie najlepszy humor. Już z powrotem byłam w pracy po zwolnieniu. Jakoś praca na mnie źle wpływa, nie mam za dużo pracy i siedzę na necie i czytam jakieś fora i się wczuwam w swój brzuch i się zastanawiam czy na pewno wszystko jest ze mną ok. Twardnieje mi brzuch czasami i to mnie martwi. Niby to normalne ale i tak tysiąc razy lepiej bym się poczuła gdyby już gin mi to potweirdził. Wizytę mam na wtorek za tydzień i chciałabym ten tydzien jeszcze wytrzymać ale już się nie mogę doczekać! Czasami mój synuś kopie już całkiem mocno:) Raz nawet, przedwczoraj zobaczyłam jak mi się brzuch wybrzuszył:) Ale to tylko raz tak było a dzisiaj czekam cały dzień na jakieś mocniejsze ruchy i nic:( Teściarka a czemu Ty masz handrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×